Gezondheid alle pijlers

Pff wat duurt het lang..

11-12-2013 12:21 55 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vandaag bedacht ik me dat ik de expertise van het Viva forum eens om raad kon vragen, dus bij deze: (het is een beetje een lang verhaal maar dat doe ik vooral om compleet te zijn voor eventuele vragen ;) )



3 á 4x per jaar wordt ik 'ziek', de klachten zijn veel keelpijn, algehele malaise, soms koorts en heul veul snot (of het nu een griep of verkoudheidsvirus is ik weet het niet). Op zich normaal zou je zeggen, hebben we allemaal welleens, maar de klachten duren altijd heel lang (zo ook nu, ik ben nu sinds zaterdag avond 'ziek' en zit nu nog thuis met de klachten, die nog alleen maar erger lijken te worden, zo is vandaag mijn stem kwijt. De laatste keer had ik het in de zomervakantie, het volgt elkaar dus vrij snel op).



Nu heb ik al verschillende dingen geprobeerd: niet thuis blijven en doorgaan, maar op een gegeven moment krijg ik echt vlekken voor mijn ogen en gaat dat ook niet. Helemaal niks doen, maar dat stoort me op een gegeven moment ook, dus nu werk ik maar thuis rustig aan afgewisseld met rust. Er gaan hier veel snoepjes (wel of niet speciaal voor de keel), ibroprufen (ontstekingsremmend voor mijn keel), zakdoekjes, dampo en thee met honing doorheen. Afwisselend stoom ik een keer of een keer lang douche of een wandeling (goed ingepakt) buiten).



Nu is mijn vraag: Heeft iemand een idee waarom ik toch zovaak 'ziek' ben? Waarom mijn immuunsysteem dit zo lang laat duren? En wat ik kan doen om ziek worden te voorkomen.



Eerst dacht ik dat het kwam door werken in het onderwijs en zo met veel virussen in aanmerking kwam, nu doe ik dat niet meer maar ben toch ziek. Om het te 'voorkomen' (wat dus niet lukt) eet ik gevarieerd, sport, slik vitaminen, echinea (ofzo) en visolie. Blijft uit de buurt als mensen ziek zijn (wat nooit helemaal te voorkomen is natuurlijk). Het lijkt wel of mijn imuunsysteem echt mega traag is en gewoon een slecht geheugen heeft ;)



Aanvullend wil ik wel zeggen dat ik PCOS heb, en daarmee insuline resistentie (door endocrinoloog ontdekt). Ook heb ik geen amandelen meer (juist eruit gehaald ivm de vele keelontstekingen) en poliepen op mijn stembanden (waar ik nu niks mee doe, dit zou ik eens moeten).



Dank je wel voor het eventuele meedenken!
Heb je nu wel ontstekingsremmers gekregen of helpt dat ook niet? Moet het vanzelf weer overgaan?
Hoe gaat het nu met je? :-)
Alle reacties Link kopieren
Bleeh nog steeds niet lekker, nog steeds kramp bij mijn borstkas en ook steeds slapende armen en stramme vingers:(

Heb niks gekregen, mrgn terug..:(

Wat lief dat je nog aan me denkt:)
Balen zeg! Heb je ook nog steeds koorts/verhoging? Hopelijk kan je morgen iets krijgen waardoor je sneller beter wordt.
Masque hoe gaat het nu met je?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven