Gezondheid alle pijlers

Schimmelinfectie

01-01-2015 02:19 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo



Ik loop al een paar dagen met ontzettende jeuk aan mijn vagina. Het voelt heel branderig en geirriteerd aan en heb ook pus.



Weet iemand wat tegen de jeuk helpt? Kan een paar dagen niet naar de winkel en dokter etc. En word echt gek
quote:Exces schreef op 01 januari 2015 @ 15:44:

[...]





Als je er lang genoeg mee blijft lopen wordt de afscheiding behoorlijk .... eh....

Dat geloof ik graag. Maar pus is een wezenlijk andere substantie dan de afscheiding die een schimmelinfectie geeft.



Dus bij afscheiding zou ik gaan voor een kuurtje, bij echte pus zsm naar de huisarts.
Alle reacties Link kopieren
quote:Haligh schreef op 01 januari 2015 @ 17:14:

Wat ook ontzettend goed helpt is tea tree olie. Heb je dat in huis?



Een paar druppels (echt niet meer, het is heel erg sterk) oplossen in water in een vaginale douche. Als je vooral last hebt aan de buitenkant kun je ook je vagina gewoon afspoelen met die oplossing. Twee keer per dag. Helpt als een tierelier!

Tee tree olie is GIF, dat in veel landen verboden is. En niet voor niets

NIET op je lichaam smeren, al helemaal NIET in je vagina! (of op het luizenhoofd van je kind)
quote:lilalinda schreef op 02 januari 2015 @ 08:52:

[...]



Tee tree olie is GIF, dat in veel landen verboden is. En niet voor niets

NIET op je lichaam smeren, al helemaal NIET in je vagina! (of op het luizenhoofd van je kind)Als je het inslikt of niet-verdund op je lichaam smeert, dat is geen goed idee, nee. Maar opgelost in water is het echt geen gif. Ik ben het gaan gebruiken op aanraden van een arts.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven