***April 2007***

02-09-2009 13:23 3359 berichten
Alle reacties Link kopieren
April 2007 - het vervolg

***April 2007***

naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/07neeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/07Mees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/07Luuk

29/03/09neeLilien30Kaj26/03/07neeneeEsan38Vincent30/03/07../00neeLievelust29Daan03/04/07Meisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/07neeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/07Gr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/07neeneeMichasha33Morris15/04/07Lars

22/12/05

Nina

15/09/08neeIcke30Ruben15/04/07Liselot

04/01/09neeFramboos8127Tommy16/4/07Livia

24/5/08neeFachat31Ole21/4/07Kaj

15/12/02neeChance..Luna21/4/07Rosa

20/10/09neeDraakjenoah33Noah22/4/07Thomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/07Yasemin

23/11/08neeBuitenmeisje27Koen27/04/07Gijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/07nee

05/01/10



Oke, de nieuwe grote LARA-bevalpoule. Doe mee en win weer een grote

Framboos

Michasha10 januariWitchke9 januariFachat6 januariXaloy

Swissie 2 januariMuis 13 januariLayla 5 januariBuitenmeisje 11 januariChance 8 januariDropneus 3 januariEsan 14 januariDraakje 15 januari
Alle reacties Link kopieren
Haha, om tien voor zeven lag Puk al in bed Micha, maar hij heeft het dit keer wel lang vol gehouden beneden. Meestal gebeuren dat soort dingen als hij moe is (en dat was hij natuurlijk). Nu doe ik de deur beneden op slot en dan kan hij nergens heen, behalve naar boven. Het vreemde is dat hij niet eens hard gaat huilen, maar gewoon rustog op de trap zit te wachten.



Poe wat een fietstocht Mich. Wat was dat voor peuterborrel? Heb je eigenlijk een goede kinderboerderij in de buurt?



Jee Muis, wat een score. Ik was niet van plan iets in Puks schoen te stoppen, want hij heeft geen idee wat er aan de hand is (tenzij hij enorm wordt aangestoken op de creche).

We vieren met mijn familie en schoonfamilie Sinterklaas en hij krijgt van ons wat duplo en een mooi boek en voor de (schoon)familie moet ik nog dingen bedenken. Wellicht iets te knutselen, puzzelen en lezen.

Ik heb bij mijn familie in elk geval al aangegeven dat ik het binnen de perken wil houden voor hem en dat ga ik bij schoonfamilie ook doen.



Ik ben vanavond weer naar (zwangerschaps)fitness geweest en nu voel ik me enorm gezond.
Alle reacties Link kopieren
Die WW hebben nu al hun geld dubbel en dwars terug verdient!



Ben het helemaal met je eens wbt Sinterklaas Xaloy. Daarom gaan we geen schoen zetten. Ik mis alleen zelf wat dieren als ik met Duplo speel (heel rustgend om met Puk mee te spelen ) en een leuk prentenboek is altijd fijn. Sinterklaas is dus meer een excuus dan een reden.
Drop, waar is de zon gebleven? Het is avond en de maan schijnt door de bomen! (flauw, ik weet het.)



Laar, duplodieren zijn leuk! Wij hebben hier een boerderij en een dierentuin (mijn moeder grijpt elk excuus aan om Duplo te geven!) en het is hier een enorm succes! Vooral Hugo is obsessief als het op de dieren aankomt, maar dat wist je geloof ik al. Steijn is de dupe van Huugs passie (positief benaderen!), aangezien Steijntje niet met de dieren mag spelen! Soms, als Hugo in een goede bui is, scheept hij Steijn af met de kip, maar dat komt door zijn haat/liefde verhouding met pluimvee. Olifant, het giraffenarsenaal, de zeehonden, poema, zebra, koe, leeuw, tijger en alle andere beesten die ik vergeten ben zijn van Huug! Tenminste, dat vindt hij. Ik zie het anders.



Je hebt nu die enorm toffe stadsdierentuin van Duplo en mijn moeders handen jeuken om die aan Mees te geven, maar dat mag niet van mij. Ik heb dan liever de Bob de Bouwerzooi, aangezien we nog geen graafmachines hebben en Steijn vindt dat we die nog missen.
Alle reacties Link kopieren
Muis, Sint komt de 29e (zondag morgen).

Groot gelijk dat je niet gaat, de verjaardag van Mees is natuurlijk veel specialer!

Xaloy, ik snap best dat je het niet viert hoor, in Zwitserland kennen ze het niet, maar ik vind het zelf zo leuk!
Alle reacties Link kopieren
Oeh! De stadsdierentuin is superleuk! Wil je moeder die niet aan Puk geven?? Ik vind hem nogal aan de prijs.



Moet Huug niet die dieren hebben die Puk heeft? Hij vond ze duidelijk heel leuk.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind die stadsdierentuin ook nogal prijzig. Zahra heeft voor haar verjaardag zo'n mini dierentuin gekregen dus ze heeft al wat dieren. Ik ga morgen eens kijken wat ze nog meer hebben.
Alle reacties Link kopieren
Lara wat ontzettend lief! Vind het heel bijzonder dat je zoiets doet voor iemand die je niet (persoonlijk) kent!

Ben ook blij dat we nu weten waar het vandaan komt want vond het erg vervelend. Er stond wel een leuke boodschap bij inderdaad maar geen afzender, slordig dus van Bol! Wilde de afzender graag bedanken, dus bij deze (ook namens mijn vriend!)
Alle reacties Link kopieren
Mogge!
Mogge!



Laar, begrijp ik het goed? Mag Huug de dieren van Puk hebben? Ik denk dat Hugo zijn eeuwige liefde aan jou en Puk zal verklaren! (en dat terwijl je niet donker bent, gezien Hugo's voorkeur voor donkerharige vrouwen!)



(Hugo heeft vanochtend alle dieren op het aanrecht gezet, zodat Mees er niet bij kan! Gek jochie!)



Ze hebben trouwens ook een circus van Duplo die ook hartstikke leuk is! Opa T. wil die aan Mees geven voor zijn eerste verjaardag, aangezien mijn moeder die wel aan mijn neefje in wording zal geven.



Mocht iemand zich afvragen hoe het komt dat mijn moeder zoveel Duplo heeft: ze verzamelt het. (naast honderd andere dingen, zoals vingerhoedjes, poppen, playmobil en Lego) Mijn ouders hebben een garage en de bedoeling was ooit dat mijn vader daar zijn auto zou zetten, maar er is geen plek. Heel de garage plus de zolder van mijn ouders (en die is groot) staat ramvol met Duplo, Lego, Playmobil en Primo. Jaja, mijn moeder is lief, maar niet helemaal goed snik. Mijn kinderen varen wel bij hun gekke oma!
Alle reacties Link kopieren
Haha, nee Muis. Hugo moet ze zelf gaan sparen. Puk heeft voor een godsvermogen aan dieren gekregen van onze vrienden en daar is hij zielsgelukkig mee.

(en hoezo heb ik Hugo's eeuwige liefde nog niet??!!!)



Fijn dat je het zo leuk vindt Chance. Ik ga Bol eens even een boos mailtje sturen, want ik vind het wel irritant dat het briefje onvolledig was.

Heeft Rosa weer doorgeslapen?



Poe, warm hier op kantoor.
Laar, Huug spaart zich suf! Elke prul die maar enigzins op een beest lijkt wordt door Huugje geconfisceerd! Overigens heb ik wel Steijns eeuwige liefde, want sinds we bij jou zijn eet hij stapels boterhammen met honing! ("Sjoning bij Pusj eten! Lekker mamma!")



Worden jullie kinderen sinds de wintertijd is ingegaan ook zo apevroeg wakker? Het is hier elke dag rond zessen dat ik hoor "Mammaaaa, ik ben waaakker!" Ik zeg: "Is goed lieverd, ik kom er aan." Ik denk: "Ik ben niet wakker."
Alle reacties Link kopieren
Hij moet Schleich gaan sparen, dat zijn hele mooie dieren die tegen een stootje kunnen en ook mooi blijven!

Haha, die honing.
Alle reacties Link kopieren
Oei, rond zessen is wel heel vroeg. Nee, Puk heeft er gelukkig geen last van. ik vond hem vanmorgen wel vroeg maar dat was 7:30 dus ook prima te doen.
Ha, Schleich dus! Ik ga het onthouden voor zijn derde verjaardag! (tegen die tijd ben ik het vast weer vergeten, mezelf kennende)



Half acht is een prima tijd! Hoelaat gaat hij naar de creche?



Jesses, ik zit op hete kolen! Steijn moet straks naar de fysio en ik zit op opa T. te wachten, terwijl ik over acht minuten op de peuterspeelzaal moet zijn...
Alle reacties Link kopieren
Ja, je hebt er ook ridders, kastelen en draken enzo van voor als ze wat groter zijn en voor de dieren heb je bijvoorbeeld een stal etc. Moet je maar even googelen.



Normaal wordt Puk altijd tussen 8:15 en 9:45 wakker (meestal 8:30/ 8:45, maar we hebben uitschieters). J. staat op de dagen dat Puk naar de creche gaat tegelijk met hem op. De heren slapen dus nog als ik vertrek (ja, dat is een klein frustratiepunt ). De kinderen moeten om 9:45 binnen zijn op de creche, maar dat halen ze dan wel.



Moet Steijn elke week naar de fysio? En hoe zit het nu met die oogjes?
Alle reacties Link kopieren
Geen wonder dat Puk niet meer wil slapen tussen de middag! Hij slaapt van 19 tot 8.30 elke dag? Wow..



Robbie slaapt van 20.30 tot 7.30 (11 uur dus). En dan van 13-14.30 ongeveer.
Alle reacties Link kopieren
Even een kanttekening: in die tijd is hij stil en in bed. Ik vermoed dat hij wel iets eerder wakker is en wat later in slaap valt, want zodra hij ons hoort wil hij zijn dag beginnen. Normaal sluip ik 's ochtends dus naar de wc toe.
Alle reacties Link kopieren
Haha, ik zie je al sluipen :-)



Maar dan nog. Uitrusten doet hij wel, hij speelt, rent en kletst niet. (Behalve zingen )



Ik denk, honestly, dat je niet èn èn kan hebben. Èn uitslapen, èn middagslaap. Ik gun het je wel, daar ligt het niet aan
Alle reacties Link kopieren
Ik wil wel èn, èn, èn!!!! Plus: het is gewoon flauw, want tot vorige week werkte hij gewoon mee. Ik zeg: blij maken met ene dooie mus (goed, dat spreekwoord gaat niet op, maar ik vind het gewoon een leuke)



Ben je er al uit welke activiteiten je gata doen inhet kader van WW dit weekend?
Alle reacties Link kopieren
Ik vrees dat het qua activiteiten zal blijven hangen op kreunen en steunen en pijnstillers slikken (hoeveel calorieen heeft een ibu?). Heb steeds meer last van de Kwaal. Kon vanmorgen amper naar werk fietsen, dat was voor het eerst. Zal het fitnessplan moeten aanpassen dus.



Maar ik heb wèl nieuwe schoenen! :-)



Leuk spreekwoord inderdaad. Ik heb een nieuwe voor je: Een mug kan wel vliegen maar een vlieg kan niet muggen! maw niet àlles is mogelijk
Alle reacties Link kopieren
Oh, dat is een leuke! Eens even kijken of ik die vandaag nog ergens kan gebruiken.



God wat naar zeg. Kun je geen sterkere pijnstilling krijgen? Ik ben zelf ene behoorlijke fan van Naproxen (wel die van 100 mg dacht ik). Die ontsteking kan dus niet weggaan? Wanneer gebeurt er meer? Kun je het ook erger maken door gebrek aan rust?



Oh wacht, ik heb 'm: goed naar je lichaam luisteren en dan maar niet sporten dus. Een mug kan tenslotte wel vliegen, maar een vlieg kan niet muggen.



(weet je wat het is met dat spreekwoord met die dooie mus? Ik zie het zo voor me dat je daadwerkelijk een dooie mus geeft...!)
Alle reacties Link kopieren
Net een brandoefening. Helaas waren ze vergeten de brandweer af te melden, dus die kwamen met 3 grote wagens en blauw licht en sirenes aanscheuren.



Sukkels



Naproxen heeft min of meer dezelfde samenstelling als mijn generieke tabletten. Ik slik op een hoogtepunt het dubbele van wat jullie volgens de bijsluiter mogen slikken, en dat màg van mijn artsen. Heb 4 jaar geleden een slokdarmontsteking gehad hierdoor. Ergo: mijn pijnstilling is maximaal, alles andere zou me in het ziekenhuis krijgen (Morfinepomp oid). Reuma is gewoon een enorm pijnlijke ziekte.



Ik moet juist blijven bewegen omdat het ontstekingsvocht in mijn gewrichten anders de boel op slot zetten, en dan wordt het nog vele malen pijnlijker. Alleen heb ik ook nog secundaire weke-delenreuma (fibromyalgie), en die geeft me erge spierpijn. En daarvoor moet je wèl weer rust nemen.



Wie het weet mag het zeggen! Zelfs de reumatoloog haalt vaker wel dan niet zijn schouders op. 5 november weer een afspraak!
Alle reacties Link kopieren
God wat klinkt dat dramatisch! (na doorlezen)



Ik leef nog hoor! en kan ook nog lachen!
Alle reacties Link kopieren
Bah, bah, bah. Ik wou dat ik het wist Xaloy.
Alle reacties Link kopieren
Ieder huisje draagt z'n .... ? Preciesssss :-)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven