***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet wie er in Ole's rug gebeten heeft. Ik neem aan dat het een ander kindje is geweest (het lijkt me niet dat 1 van de leidsters dat heeft gedaan). Ik kwam er pas achter toen ik Ole om ging kleden.



Pffff, Ole wil niet slapen....
Alle reacties Link kopieren
O muis, wat vervelend voor jullie, dikke knuffel!



Ik ben ook niet zo friterig/frieterig/patatterig buiten een zwangerschap om, zo af en toe eens vond ik het lekker...maar nu, nu kan ik elke dag wel 3x een vol bord op, het liefst met een kilo zout erop.
Lievelust, herkenning! Ik wil als ik zwanger ben alleen maar vet, koolhydraten en zout!



Ik ga even eten!
Alle reacties Link kopieren
Spitsmuis, wat erg voor Kika! Jeetje zeg wat een vreselijk naar nieuws! Heeft ze verder nog pijn op het moment of voelt ze er verder niets van?
Alle reacties Link kopieren
he lievelust, leuk, noa voor een meisje, wij hadden nova voor een meisje, maar toen werd het een jongen. Ik vind noah erg mooi, ook door het verhaal van de ark en erg toepasselijk met alle dieren.



Er zijn idd veel dieren op dit topic, en dan komen daar ook nog 2 poezen en 1 cavia bij.



Muisje, ik zou zeker een echo laten maken, dan weet je ten minste waar je aan toe bent en dan kun je er ook beter mee leven mocht er niks aan te doen zijn. Wij hadden op de praktijk een keer een kat met steentjes in de ureteren, dat zijn de buisjes die van de nier naar de blaas gaan, die heeft het nog lang gered.



Jeetje, ole gebeten. Wat zeiden ze op de opvang?
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Pattaterig :-)))



Arme Kika. Ik zou ook een echo laten doen (en misschien wel bij een andere dierenarts om vooringenomen meningen te voorkomen!). Wat kost dat nou helemaal? En dat voor zo'n jong katje.. Je weet maar nooit!
Alle reacties Link kopieren
quote:draakjenoah schreef op 26 mei 2008 @ 20:39:

Jeetje, ole gebeten. Wat zeiden ze op de opvang?Nou niks dus, ik kwam er thuis pas achter!
Alle reacties Link kopieren
oooow arme spitsmuis! Wat zielig voor Kika.

En wat een lompe opmerking van je vriendin (kennis).



Framboos leuk om even van je te 'horen'. Hoop dat Livia snel weer wat aankomt. Gelukkig drinkt ze goed. Hoe vindt Tommy zijn kleine zusje?



Icke gelukkig dat alles goed was bij de VK!



Draakje welkom, leuk dat je met ons meekletst!



Witchke het gaat goed met het werk, gefeliciteerd met je contractje. Hopen dat je straks ergens dichtbij huis kan werken.



Xaloy fijn dat alles goed is met Robbie, hopenlijk mag hij dan snel van de medicijnen af? Hoe lang zou hij die nog moeten innemen dan?
Alle reacties Link kopieren
Ook stom zeg of zouden ze dat niet gemerkt hebben dan?



Pff, wil ik lekker naar Hollands Next Topmodel gaan zitten loeren, zit er een storing in de schotel (ja,mijn vader is principieel tegen kabeltv, dus heeft ie een prehistorisch model schotel aan de muur hangen)..en zie ik dus alles in stukjes en beetjes..ik denk dat ik maar even een dvdtje op ga zetten.
Alle reacties Link kopieren
Arme Spitsmuis, wat zielig voor Kika! Heel veel sterkte, ik hoop dat ze nog heel veel weken bij jullie mag blijven. Geef ze maar een dikke knuffel van me.



Framboos, wat leuk dat je even komt vertellen hoe het met Livia is. Wat fijn dat ze goed drinkt ondanks dat ze veel spuugt, ik hoop dat jullie meisje zich snel wat beter voelt. Het is ook niet niks zo'n bevalling. Ik vind Livia ook zo'n mooie naam, klinkt zo lievig.

Lievelust, fijn dat jij het ook herkent, het zullen ook wel de hormonen zijn enzo, maar toch... Patat is errug lekker inderdaad, ik probeer het te beperken tot 1 x per week, maar ik zou het wel elke dag kunnen eten hihihi. Vaak eet ik 's avonds dan een handje chips ter compensatie.

Xaloy, wat fijn dat alles goed is met Robbie. Enne, maar een kwartiertje slapen overdag? Je zult wel bekaf zijn.

Icke, fijn dat je echo goed was, jammer dat ze het geslacht nog niet kon zien, maar 1,2cm is natuurlijk wel errug klein.

Ik heb een nieuw kapsel! Ik was mijn halflange haar beu, zeker met dit warme weer, dus ik heb nu weer een lekker kort koppie!

Ik ben benieuwd hoe man het vindt (ziet het pas morgenochtend), Zahra zat me in ieder geval heel verbaasd aan te kijken toen ik haar ophaalde bij de buurvrouw (die paste een uurtje op)

Ik ben onze administratie aan het uitzoeken, we moeten weer verlenging van de verblijfsvergunning van mijn man aanvragen en omdat hij geen vast contract heeft wil de IND van de afgelopen 3(!) jaar alle loonstroken, contracten en jaaropgaven zien. Grrrrr dat wordt een heel gezoek. Bovendien belde vanavond de broer van man (woont in Australië), hij is nu op vakantie in Turkije tot eind augustus en wil graag met mijn schoonmoeder naar NL komen om ons op te zoeken. Hij kan zelf wel naar NL komen met zijn australische paspoort, maar voor mijn schoonmoeder is het een ander verhaal. Zij moet een toeristenvisum aanvragen en daarvoor moet ik haar een uitnodigingsbrief sturen met allerlei papieren.
Alle reacties Link kopieren
icke, een mooi spartelend wurmpje in je buik. fijn dat alles goed was.



Muis, slik wat zielig dat kika er zo ernstig aan toe is. Knufje voor kika.



Drop, hoe is het met jullie kater? Al naar de dierenarts geweest?



Lievelust, voetjes omhoog en lekker genieten van je bordje friet. Moet jij nu dadelijk de boel gaan ruimen? Ik ga altijd helemaal uit mijn dak als ik thuis kom en het is een troep en manlief heeft vrolijk allerlei andere 'belangrijke' lees luieren gedaan.



Witch, lekker aan het werk. het gaat steeds beter met de aanbiedingen voor werk. Nu nog een baan voor langere tijd. Die komt vast snel.



Draakje, gezellig dat je mee komt kletsen. Hoe meer zielen hoe meer vreugd.



Framboos, knuf voor Livia. hoop dat het spugen snel stopt. Hoe reageert Tommy op zijn kersverse zusje?



Hier is het momenteel een beetje overleven. Vincent slaapt overdag wel heel weinig. alles bij elkaar een uurtje dan mag ik in mijn handjes klappen. 's Nachts komt hij wel twee tot drie keer. Gevolg ik ben zo moeoeoe!

We zijn er wel achter dat hij zeer waarschijnlijk een koemelkallergie heeft. sinds een week zijn wij aan het provoceren met melk en hij reageert met exceem en hele vieze luiers en buikpijn. In overleg met dietist weer over op het koemelkeiwit vrije dieet. Hopelijk doet dit zijn doorslapen ook goed.
Alle reacties Link kopieren
Oh neen , wat zielig voor Kika, een dikke knuffel voor jou spitsmuis !!
Alle reacties Link kopieren
Esan, op zich goed dat ie meteen reageert op die melk, dan weet je in ieder geval dat dat het is en kan je daarop verder werken.

Is er geen mogelijkheid Vincent bijvoorbeeld een nachtje uit logeren te doen zodat je even kan bijslapen?



En nee, ik ga echt niet meer ruimen nu hoor.Vriend moet werken tot 23.30 en is een uurtje later thuis en dan vindt ie een allerliefst briefje van mij aan de deur met een subtiele aanwijzing naar de bende in huis =)
Alle reacties Link kopieren
Goed zo lievelust, heel subtiel. Ik moest wel lachen toen ik het las (girlpower)
Alle reacties Link kopieren
Muis, sterkte! Arme, arme Kikaatje....



Icke: joehoe! Gefeliciteerd met de goede echo! Konden ze al wel zien of het kindje haar heeft en op wie het lijkt?



Arme Ole!!! Zag je echt de tandjes staan??



Esan: he wat zielig zeg, kma. Heeft hij dan ook meer kans op andere allergieen? Het zoontje van een vriendin had het ook (en is er vrij snel overheen gegroeid!). Was best lastig, omdat ook in normaal brood melk zit.



Lievelust: dat vind ik dus ook zo vreselijk irritant! Als Puk met mijn vriend thuis is, is er niks in huis gebeurd en is het een enorme bende. Slim dat je een briefje ophangt...!



Layla: sterkte en succes met de papierwinkel!



Ik ben net naar de ouderavond van het kdv geweest en ik loop naast mijn schoenen van trots! Puk is volgens de leidster een heerlijk blij kindje dat lief en sociaal is. Hij is niet gemeen tegen andere kinderen en bijt of krabt nooit. Hij kruipt steeds heen en weer en komt bij de verschillende groepjes buurten en knuffels halen bij de leidster.

Hij heeft een vriendje en dat schijnt op deze leeftijd vrij bijzonder te zijn. Samen zijn ze steeds op ontdekkingstocht. Lief he?

Hij heeft vaker dorst dan andere kinderen en dan kruipt hij naar de keuken en blijft dan wachten tot iemand een beker water geeft. Nouja, verder eet hij natuurlijk heel goed, maarja...we noemen hem hier niet voor niks Holle Bolle Gijs...



Even bankhangen.
Alle reacties Link kopieren
Applausje voor Puk! leuk om te horen zeg! `Wat ontzettend leuk dat hij al een vriendje heeft!



Ja, echte tandafdrukken op zijn ruggetje, 2 boventanden en 4 ondertanden!



Poeh Layla wat een gedoe met al die papieren! Succes ermee!
Alle reacties Link kopieren
Zijn jullie al eens naar de kapper geweest met de kleintjes?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, toch raar dat niemand iets gemerkt heeft op de opvang, fachat, zou toch denken dat Ole wel van zich liet horen.



Leuk dat Puk het zo goed doet. Ons draakje deed t op zich wel goed, maar wisselt erg met eten en slapen en drinken gaat sowieso moeizaam. En verder stond er heel subtiel dat ie nogal een eigen willetje heeft. Ja ja, hadden wij nog niet gemerkt.



En muis, probeer of je een echo kan krijgen bij een specialist, bv Garretsen in Utrecht of specialistenkliniek amsterdam of zo. Iedereen kan een echo maken, maar de interpretatie en alles goed in beeld krijgen is echt lastig.

drop, hoest met je kater?
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Onze kater moet een nachtje blijven (kon me niet eerder melden omdat we spontaan eters hadden, dus even rennen en vliegen, maar ze zijn nu weg....)

Zijn blaas zat helemaal vol en zijn nieren voelden hard. Ze gaan een catheter inbrengen en zijn blaas spoelen en dan mogen we hem morgen om 9 uur weer ophalen.



Nu is Fleur weer verdrietig, dus ik gaa haar troosten en dan naar bed. Tot morgenavond (denk ik)
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen,



Hier alles goed. Een heerlijk weekendje Ardennen gehad. Koen heeft heel gezellig meegedaan en al die aandacht was helemaal tof. Wel was hij natuurlijk heel vroeg wakker (lees 6 uur) en dat was niet bevordelijk voor mijn gesteldheid als je om 00.00 uur naar bed gaat. Maar het mocht de pret niet drukken. Lekker gewandeld en gekletst.



Muisje: Word je elke nacht wakker. Ik had het mijn vorige zwangerschap een paar periodes, maar gelukkig niet continu. Ook tijdens de bv periode heb ik het wel eens gehad. Als ik koen dan gevoed had kon ik niet meer slapen.



Micha: Hoe gaat het met het afbouwen van de bv. Ik zit dus nog op 1 morgenvoeding maar heb er geloof ik best moeite mee om hem echt te laten vallen. Dan is het ineens zo definitief over. Maar misschien is het wel beter voor mijn gesteldheid? Een paar hormoontjes minder kan misschien geen kwaad.



Framboos: Wat een superbevalling. Wel heel naar van de naweeen. Ik heb dat wel vaker gehoord bij een tweede waar het zo snel ging. En ze doen volgens mij extra pijn omdat ze zinloos zijn. Gaat alles al wat beter met de kleine Livia. Knuffel voor jullie allemaal.



Draakjenoah: Join the club. Gezellig. Grappig he dat lange meelezen en toch niet durven. Ik weet dat ik de eerste 4 maanden van mijn zwangerschap heb getwijfeld.



Xaloy: wat fijn dat alles goed gaat met R zijn hoofdje. Zou lekker zijn als jullie mogen stoppen met de medicijnen.



Lara: Hier ook een jongetje dat heel stoer in het winkelwagentje zit. Ik laat het maar een beetje want hij blijft eigenlijk wel zitten. Hij gaat niet klimmen ofzo.



Icke: Heb je die vriendin al gesproken over het vrijgezellenfeest? Lijkt me een heel lastig gesprek. Knuffel.



Fachat: Heeft hier de naam van de frambozenman al gestaan? Ik weet hem namelijk ook niet meer?



Knuffel voor alle zieke katjes. Zo sneu.



Ik ga ff wat opruimen hier in huis. Het is zo´n puinhoop. Tot later.
Alle reacties Link kopieren
Nog ff een nabrander voor Layla: Ik denk dat ik het bij mijn bugaboo houd. Het is eerst winter dus niet heel lekker wandelweer. En Koen heb ik de eerste periode ook heel veel in de buikdrager gehad. Misschien koop ik er wel een goede buggy bij dan is het allemaal wat lekkerder te handelen. Vind het zoals het nu lijkt zonde van het geld om mijn bugaboo weg te doen en een nieuwe wagen te kopen.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!!



Xaloy: wat een goed nieuws van Robbie, hij gaat als een speer!



BM: leuk dat je het zo fijn hebt gehad! Waren er eigenlijk nog meer kinderen mee?



Dropje: wat zielig van je kat zeg... Denken ze dat hij helemaal beter wordt?



Bluh...wat een rotweer. Niks aan.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen vroege vogels



Vincent was vanmorgen pas om half zes wakker. Tijd genoeg dus en helemaal klaar om dadelijk naar school te gaan.



BM lekker even er uit geweest naar de Ardennen. Zaten jullie in een hotel of een appartement?



Lara wat heerlijk dat Puk zo'n lief mannetje is (dat wisten wij natuurlijk al) en het zo goed doet op het kdv. Hier breekt het zonnetje al een beetje door. Weet niet hoe de wind staat (woon iets meer naar het zuiden).



Layla wat een gedoe zeg die papierwinkel. Succes ermee.



Drop, hoe is het met je kater, heb je al kunnen bellen?

Xaloy, wat heerlijk dat de onderzoeken van robbie goed waren. Wat een kanjer!



Er zit er hier een te stuiteren in zijn stoel. Ik vermoed een poepbroek.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Zeker stom weer buiten Lara, niet leuk. Ik ga toch naar het park want het blijft wel droog volgens de radar. Gisteren hebben we ook al de hele middag binnengezeten en dat was echt niks!



Buitenmeisje, bij mij lukt het afbouwen nog niet zo. 's Ochtends kruipen ze altijd even bij ons in bed dus dan ligt ie voor het grijpen voor Morris. Ook als hij gaat slapen overdag en 's avonds drinkt hij nog een beetje. Het zijn echt kleine beetjes volgens mij. Ik vind het eerlijk gezegd ook moeilijk om te stoppen. Maar goed, straks mogen we natuurlijk weer net zolang als we willen! En misschien voelen we ons wel iets fitter als we stoppen.
Alle reacties Link kopieren
Esan, is er echt al zon bij jou? Dan ga ik me klaarmaken voor vertrek!



Op BBC2 begint nu in the Night Garden. Ik vind het zo'n leuk programma, helaas is het nog steeds niet gelokaliseerd. Lars en Morris zitten gebiologeerd te kijken als het bezig is.



Lara, fijn dat het zo goed gaat met Puk op het kdv, had niet anders verwacht natuurlijk!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven