***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Wanneer is het bij jullie dan vaderdag?

Bij ons was dat afgelopen zondag.
Alle reacties Link kopieren
Xaloy: fijn dat het beter gaat! In het weekend even verder aansterken en dan ben je er maandag weer helemaal bij. Toch?



Muisje: ik kan je morgen wel helpen, dan doen we de jongens om de beurt en houden we ze in bedwang. Ik heb nog blauwe vellen papier, potten vingerverf, een kwast en een enorme schort.



Aanstaande zondag is het vaderdag.



Nu ga ik Puk ophalen en dan opschieten. De oppas is hier tegen half 7 en dan gaan we eten en voetbal kijken. Dag lieve meisjes!
Alle reacties Link kopieren
Spitsmuis, gezellig idee maar ik moet het even rustig aan doen en kan niet zo ver fietsen (hopelijk is het tijdelijk). Als ik morgen op wonderbaarlijke wijze van m'n klachten af ben kom ik langs. Ohhhh, die Hugo! Morris zou volgens mij precies hetzelfde doen, kijken of het misschien eetbaar en heel misschien ook nog lekker is. Is hij nog misselijk geworden?



Swissie, fijn dat alles goed was! Hoe zit het met die salmonella? Verdwijnt dat na verloop van tijd vanzelf uit z'n lichaam?



Vandaag niet naar buiten geweest 's middags! Vriendin kwam bij mij langs in plaats van ergens af te spreken. Klinkt gek maar is echt een omschakeling, ik ben gewend om 's ochtends en 's middags de paden op en de lanen in te gaan. De jongens vermaakten zich prima, die vinden het heerlijk om gewoon wat aan te keutelen thuis.
Alle reacties Link kopieren
Micha, fijn dat de jongens zich thuis ook zo goed vermaken. Het lijkt mij wel goed te proberen om maar een keer per dag de deur uit te gaan. Alleen al die trappen die je dan niet op en af hoeft!



Salmonella moet idd gewoon uit het lichaam verdwijnen, geen idee hoe, maar hij lijkt nergens last van te hebben.



Witchke, hoe gaat het met je afvalrace?
Alle reacties Link kopieren
Hey Swis



Afvallen gaat niet meer zo goed, veel gezondigd = bijgekomen laatste tijd. Maar ik ga er wel weer aan beginnen vanaf morgen.
Alle reacties Link kopieren
Voetbal RULEZZZZ
Alle reacties Link kopieren
Voetbal is leuk!
Alle reacties Link kopieren
hahahaha

zit je er ook over te denken naar Basel te gaan volgende week?
Alle reacties Link kopieren
Ja, maar hoe met Robbie? Moeten we nog even over nadenken hier ten huize..
Alle reacties Link kopieren
hmm, wij hebben ook een baby om op te passen

zullen we een nanny boeken voor een dag + nacht?
Alle reacties Link kopieren
Verdorie, dat is komende zaterdag!! We gaan in ieder geval gewoon overdag! Robbie kan dan wel mee.(kan dat?) Ow sjit zeg, ik wil de wedstrijd daar ook zien, maar Robbie niet om 20 uur in bed is geen optie voor die jongen. Ik zit al heftig te denken of ik iemand ken in Basel, alwaar ik Robbel dan naar bed kan brengen, maar helemaal niemand. Was het nou Zürich geweest





Toch even denken of Robbie inderdaad niet zaterdag naar Tagesmutter kan. Zij is eigenlijk de enige die ik vertrouw - dwz dat Robbie haar goed kent en daar ook wel kan slapen. Willen we dat? Is een beetje hetzelfde dilemma als dat van jou en je VIP lounge..
Alle reacties Link kopieren
nederland is goed!!!!

Wat zal A een geweldige avond gehad hebben. En wat leuk dat jullie zaterdag misschien naar Basel gaan xaloy en swissie.

En witch, succes met afvallen.

Wij vandaag een rustig dagje, want veel te laat naa bed en draakje al om 6 uur wakker. Beetje jammer...
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Succes vandaag Draakje.

Hoe gaat het met Muis? Ben je de nacht goed doorgekomen, zwanger en met een tweeling, zonder man?

Hij moet idd een geweldige avond hebben gehad.



Xaloy, hoe gaat het met jou en met Robbie?

Ik ga Finn overdag niet meenemen hoor. Ik neem hem graag overal mee heen, maar dit gaat me te ver. Hij zou het geweldig vinden, maar ik vind het te druk.

Er waren gisteren al vreselijk veel mensen in Bern, ten eerste was dit nog onbelangrijk en ten tweede is de kwartfinale in het weekend. Basel zal wel echt compleet vol zitten. Als we gaan (wat ik wel heel graag wil), wil ik hem of bij vrienden brengen waar hij maandag was (kunnen de mannetjes de hele dag samen spelen, is een stuk minder vermoeiend), of we vragen de leidster van de creche.
Swis, lieverd! Alles is goed gegaan hoor, ik baalde alleen dat ik alle zooi in mijn eentje moest opruimen. A. heeft het volgens mij super gehad. Ik kreeg in ieder geval heel veel sms-jes met "ik hou van je" en dat soort teksten, dus ik denk/weet zeker dat hij vandaag een denderende kater heeft!



Ik ga zo naar de kapper (is nodig) en daarna is het hollen, hollen, hollen.



Laar, ik weet nog niet hoe laat ik bij je ben (hangt van Steijn en Huug af), maar ik sms je, goed?
Alle reacties Link kopieren
Heel veel plezier Muis, leuk dat je ook even bij Lara voorbij kan, gezellie.

Ben benieuwd hoe ernstig de kater van A. is vandaag.

Haha mijn baas was er ook heen (ook uitgenodigd), hij zal ook wel een enorme kater hebben, hij is namelijk Fransoos!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben niet veel keus om Robbie weg te brengen. Creche op zaterdag voor Finn??



Naja, straks maar es even in de Familiegroep gooien.
Alle reacties Link kopieren
ff

en zeggen tegen mich dat ze goed bezig is! framboos is trots op je!

lees later bij, krijg zo kraamvisite....
Alle reacties Link kopieren
Muis: prima, ik zie je wel verschijnen, leuk!!



Micha: goed dat je deze omschakeling maakt, want je moet echt even zuinig zijn op je lichaam.



Swiss: mag de crecheleidster ook oppassen? Of is het open op zaterdag? Bij ons mogen ze niet prive op de kinderen van het kdv passen. Jammer.

Xaloy: er zijn toch wel meer vrienden die een nachtje op Robbie kunnen passen? Tegen die tijd is hij toch wel helemaal beter en hij slaap toch altijd goed?
Alle reacties Link kopieren
Wat is het hier stilletjes...!



Het was gezellig met Muis, Hugo en Steijn. Ik vind het maar schatjes. De jongens hebben een beetje om elkaar heen gescharreld en gespeeld.

Puk zette aan het einde wel even een jengeltirande in en deze ontaarde moeder dacht dat hij moe of zeurderig was, maar het bleek honger... (arm kind)

Ben wel heel erg geschrokken. We hadden zo'n hele grote glazen vaas staan en toen Hugo ertegenaan stond (wat Puk ook wel eens doet) viel hij om. Gelukkig viel Huug niet in de scherven en was er niks aan de hand, maar toch. Dat had toch wel behoorlijk mis kunnen gaan, terwijl ik steeds dacht dat hij echt niet zomaar om ging.



Oh en vanmiddag kwamen schoonouders met een set golfclubs aanzetten! Vriend kreeg nog een verjaardagscadeau namelijk en omdat we samen ons gvb gaan halen heb ik ook een set gekregen. Gauw een lesje plannen dus.
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat jullie het leuk samen hebben gehad Muis en Lara !



Heb daarstraks een vreemde droom gehad, ik droomde dat ik naar de gyn ging en dat die constateerde dat ik 18 weken zwanger was. Wij totaal in paniek, dat kan toch niet met mirena en de situatie is er niet naar. Heb deze droom aan vriend verteld en die zei dat we toch maar eens naar de gyn moeten gaan om te laten checken of spiraal nog goed zit. Hij zegt dat hij later misschien nog wel een kleintje wil. Ik wil dat zeker !! (weet ie denk ik wel). Denk erom te wachten tot situatie met werk stabiel is en dan nog een jaar ergens te werken en dan nog eens aan vriend te vragen. En dan nog eens naar psychiater te gaan om te vragen hoe het moet met mijn medicatie.



Misschien komt mijn droom nu , omdat ik de laatste tijd gebiologeerd ben door kleine baby's. Bedoel Xander is ook wel erg schattig en lief, maar zo een minibaby'tje ow.
Alle reacties Link kopieren
leuk lara, een golfset. heb ooit eens een clinic gevolgd en vond t leuk. had alleen spierpijn van top tot teen, echt heel erg. en basren op mijn hand. ik ben een watje denk ik :-)

Jeetje, wat zullen jullie geschrokken zijn met die vaas, gelukkig had Hugo niets.

heb net een vaderdag cadeau gemaakt. heb noah's handjes in de vingerverf gestopt en afdrukken gemaakt op een t-shirt. hij vond er niks aan, moest heel hard huilen. was sowieso niet zo in zijn hummetje.

Witchke, niet gek dat je over baby's dromt met al die babietjes op komst. En eerst idd maar focussen op een baan. maar wel fijn dat je vriend er positief tegenover staat.

En qua medicatie, ik slik ook nog pillen, maar ben nu ik zwanger ben aan het afbouwen. en hopelijk gaat dat goed. je weet in elk geval hoe het voelt dus kun je ook eerder hulp vragen.
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Laar, het was gezellig vanmiddag! Had die arme Puk honger? Ach jees! Wat fijn dat je een clubs hebt gekregen! Ik heb echt al jaren het plan om mijn GVB eens te gaan halen, maar elke keer komt er iets tussen of denk ik er niet aan. (misschien kunnen A. en ik eens een gezamenlijke hobby hebben?) Ik moet nog vaak denken aan Hugo en de vaas. Gelukkig is het goed afgelopen! Ik voel me best stom, aangezien ik dacht dat het prima veilig was.



Witch, wat een aparte droom! Misschien kan je Google loslaten? Ik ben wel benieuwd naar de betekenis....Het enige dat ik weet, is dat sterfte en geboorte staat voor een nieuw begin. Misschien ga je nu DE baan krijgen? Zou mooi zijn!



A. wist dus al dat ik hem op ging halen...Hij belde me toen ik de parkeergarage uitliep om te zeggen dat hij al buiten stond. Ik dacht dat ik het zo goed verborgen had gehouden potdorie! De hint die ik gegeven heb is blijkbaar het tien keer vragen naar het vluchtnummer geweest. (ik ben een sufferd)
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Swissie, wat blijft die salmonella lag zitten zeg! Maar het kan echt helemaal geen kwaad meer?



Goed dat je het wat rustiger aan gaat doen Mich! Vind je het moeilijk om niet de hort op te gaan en gewoon thuis te blijven?



De vingerverdf spitsmuis! Ik denk dat Ole het ook gelijk zou gaan proeven! Is hij nog misselijk geworden?



Ik heb nog nooit gegolfd en het trekt me ook niet heel erg. Ik wil het wel een keer proberen, maar het lijkt me zo slome sport (was dus ook verbaasd over je spierpijn Draakje). Ik heb jaren op hockey gezeten, das ook met een stick maar daar is het tempo stukken hoger. Mijn vader golft en hij heeft me beloofd een keer mee te nemen, ben benieuwd! Wel tof dat je zomaar even een set krijgt Lara!



Kaj is zostraks zonder eten ziek naar bed gegaan, arme jongen, hij heeft hoofd- en keelpijn. Hij lag eerst lekker op de bank, maar Ole ging hem steeds plagen door boven op hem te springen, in zijn neus te knijpen, dingen tegen zijn hoofd te slaan, speelgoed geven, etc. Uiteindelijk ging gij dan toch maar liever in zijn eigen bed liggen (en dat zegt wat!). Misschien toch door het late opblijven van gisteren. Hij viel wederom de laatste 5 minuten vand e wedstrijd in slaap.



Misschien te persoonlijk en wil je het niet kwijt, hoeft ook niet, maar ben toch nieuwsgierig: waar slik jij medicatie voor Draakje?



Witchke, ik vroeg me laatst nog af waarom je meteen fulltime gaat werken? Dat lijkt me zoveel om weer terug in het arbeidsproces te komen, dan moet je het toch eerst rustig opbouwen?
Alle reacties Link kopieren
Hoiuden jullie kindjes ook zo van dansen trouwens? Als hier een muziekje aan staat gaat Ole meteen swingen, is zo leuk om te zien! Hij doet ook al helemaal mee, met "draai het wieletje" Hij draait met zijn handjes in het rond, klapt in zijn handjes en zet zijn handjes op zijn hoofd, en een lol dat hij heeft. Hij zet vaak zelf in en wil het echt achter mekaar door doen.

Waar hij ook helemaal gek op is, is een damespaard, een herenpaard... dan ligt hij echt helemaal in een deuk!



Ik heb Ole en mij voor september opgegeven voor "muziek op schoot", heb er echt zin in! Jij deed toch ook al zoiets Spitsmuis? Ben je daar al mee begonnen of is dat ook na de vakantie?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven