Augustus 2012 deel 12!!

28-12-2012 21:23 1419 berichten
Ruim een jaar verder en nu …. tijd voor deel 12. (deel 3 alweer op de kinderpijler).



De eerste mini’s zijn al 5 maanden, hun eerste kerst (en alle kerststress) hebben ze gehad. Sommige mama’s zijn weer aan hun werk. Het dagelijkse leven begint te wennen. Maar uitgepraat raken we niet.

Wij praten over….. niet/wel slapende, krijsende, lachende, huilende, vrolijke, zieke/gezonde mini’s. Flessen melk, wel/nietwillende borsten, oranje wortelprut, rondvliegende boontjes. Gezondheidsperikelen, Wel/niet begrijpende mannen (waar we stiekem hartstikke dol op zijn), schoonloeders, ouders en wat verder ter tafel komt.



De dagelijkse soap van de augustus-2012 mama’s continues. Onze stille en soms niet-stille meelezers blijven onze volgen. Voor de “augustus-2013 mama’s-To-be” zijn we een inspiratiebron, wat een eer!



Mini’s en mama’s hebben elkaar een maand geleden real-life ontmoet, wat een topmiddag! Het divagedrag is overgenomen, maar echt het juiste hebben ze elkaar nog niet ingefluisterd, dus in februari gaan we voor de herhaling.



credits voor de inleiding gaan dit keer naar Myself!



Mocht je niet meer mee willen schrijven (wat jammer zou zijn) geen probleem, maar laat het wel even weten!



Onze zwangerschappen

Augustus 2012 deel 10!!

Augustus 2012 deel 11!!



NaamLeeftijdGEBORENKindjeBijzonderhedenDodododo33 jaar23-071eDOCHTER!lizliz29 jaar29-071eZOON! toetje8923 jaar31-071eZOON! 1982Juutje29 jaar01-081eZOON! Maatje2833 jaar02-081eZOON! nicole12332 jaar03-081eZOON! rammelkont33 jaar06-083eDOCHTER!bubblezz24 jaar08-081eDOCHTER!zivaa32 jaar09-082eDOCHTER!Kwimmie33 jaar11-082eZOON! kroos34 jaar13-081eZOON! annepan25 jaar15-081eDOCHTER!Chryssa30 jaar15-082eDOCHTER!martje5532 jaar23-081eZOON! Myself8230 jaar30-081eDOCHTER!



En dan niet te vergeten onze trouwe mede lees- en schrijf-ster, moeder van 4: Beppe!!

Alle reacties Link kopieren
Zo dat is heftig verhaal over mondademhaling. Goed dat de huisarts dat opmerkte.



Chryssa hoe gaat met je oor? En hoe is het met mini?

Hoop op een goede nacht voor jullie!
Alle reacties Link kopieren
Chryssa hoop dat jullie vandaag wat wijzer zijn geworden! Beterschap ook voor jou!



Nico dat is vervelend. Ik had het gelezen in het cb boekje. Mini hier heeft n speen dus dan moet ze wel, maar voor ik naar bed ga kijk ik altijd even of ze d'r mondje dicht heeft als De speen eruit is. Meestal is ie dicht, als ir open is doe ik hem dicht. Even tegen het kin aan drukken. Mini ademt overigens gewoon door neus als d'r mond open is, maar ik neem het zekere voor het onzekere in deze.
Alle reacties Link kopieren
Oh, staat het in het cb boekje? Moet ik dat toch eens beter bestuderen! Dan vind ik het wel helemaal raar dat ze het niet gezien hebben vorige week.



Chryssa, hoe is het met je? Hopelijk aan de beterende hand. Zijn jullie gisteren nog verder gekomen met meisje?
Alle reacties Link kopieren
Chrys! Hoe is het meid?
Alle reacties Link kopieren
Wij mogen naar huis, voorlopig althans. Ze vinden de intake en de output, zoals ze dat zo mooi noemen, redelijk. Krijgen nu een berg medicijnen voorgeschreven en moeten kijken of het daarmee een tijdje beter gaat. Bij de eerste de beste verslechtering moeten we terugkomen en moeten er wellicht biopten genomen worden. Maar aangezien dat natuurlijk ontzettend vervelend en belastend is, willen ze daar niet te snel mee bezig gaan.



Krijgen ook vier hormooncremes voorgeschreven voor Meisjes eczeem, wat er ontzettend lelijk uit is gaan zien. Arts vond het vreemd dat ze dat in het JBZ niet zijn gaan behandelen, aangezien ze er vrijwel zeker van is dat Meisje er veel last van heeft. Ze zegt dat we er rekening mee moeten houden dat ze veel allergieen zal ontwikkelen, dus dat zal nog wel een gedoe worden.



Ik ben nog steeds hartstikke ziek. Heb gisteren door de KNO arts naar mijn oor laten kijken en heb inderdaad een fikse oorontsteking. Gisteravond bijna flauw gevallen van de hoofdpijn.
What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?
Alle reacties Link kopieren
@beppe: Bedankt je mooie en lieve kaart, we kregen hem gisteren.



Ik wil jullie overigens allemaal bedanken voor het medeleven, echt fijn dat jullie ons zo gesteund hebben. Lieverds zijn jullie.
What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?
Alle reacties Link kopieren
Chryssa: dus for now lijkt de meeste pijn van de eczeem en allergische reacties te komen? Is de blokkade in de darmen helemaal weg? En ze eet/drinkt weer redelijk? Ik hoop zo voor jullie dat het nu met medicijnen en cremes beter zal gaan.



Nico helpt de neuspray al? Goed dat ik zo weer wat nieuws leer.



Wat eten sommige van jullie mini's al veel! Hier gaat alleen pap er wel makkelijk in. Verder gebeurt er hier niet zo veel, volgende week vrijdag een week met vakantie, zin in!
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat jullie naar huis mogen Chryssa! Eten en poepen/plassen gaat dus wel redelijk? Het klinkt alsof de artsen er goed naar gekeken hebben en jullie en meisje serieus nemen, mooi! Sterkte met je oorontsteking, hopelijk is het snel over!
Alle reacties Link kopieren
Nee, de pijn komt voornamelijk van haar darmen en de aangeboren afwijking daarin. De blokkade is nog niet weg, maar daar krijgen we dus medicijnen en klisma's voor. Maar volgens de arts moet ze daarnaast wel veel last hebben van de eczeem. We krijgen nu vier verschillende cremes die we volgens een opbouw en afbouwschema moeten gaan gebruiken.



Eten gaat wel redelijk. Flessen wil ze nog steeds niet, dat is alleen maar gillen en totale paniek. Volgens de kinderarts hoeven we het ook niet eens meer te proberen, omdat het alleen maar stress en ellende gaat opleveren. We moeten het dus nu met vast voedsel doen.
What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?
Alle reacties Link kopieren
Klinkt niet fijn Chryssa, wat sneu voor meisje. En wat knap dat ze ondanks alle ellende nog zo kan lachen. Hebben ze nu met zekerheid de diagnose Hirschsprung gesteld, of is het iets anders? Ze wil zeker ook niet drinken uit een tuitbeker of gewoon bekertje?
Alle reacties Link kopieren
O chryssa wat klinkt dit naar! Hoe zit het met vast voedsel en allergieën?

Hoop dat de medicijnen en crèmes gaan werken. En die aangeboren afwijking? Kan daarbuiten mee gedaan worden? Sterkte!
Jee chryssa. Maar wat er echt aan de hand is, is nog niet echt duidelijk he. Dit is meer symptoom bestrijding toch?



Wanneer gaan jullie naar huis?
Alle reacties Link kopieren
Lekker dat je op vakantie gaat Martje! Waar gaan jullie heen?



Ik heb gisteren een huisje in Zuid-Limburg geboekt voor de laatste week van april. Het huisje is in een boerderij, met een terras dat uitkijkt op het heuvellandschap. Heb er nu al heel veel zin in!
Alle reacties Link kopieren
Martje, er wordt inmiddels op facebook ook gekletst (beetje chatachtig) dmv groepsberichten. Zodat het forum niet vervuild wordt met slap geklets. Jij bent volgens mij de enige die nog geen facebook heeft, maar we zouden het wel heel gezellig vinden als jij ook mee kunt doen! Misschien kun je een account aanmaken? Kan ook anoniem en/of onzichtbaar voor de buitenwereld, en ook de berichten die we elkaar sturen ziet ook verder niemand.
Alle reacties Link kopieren
Ja, wat betreft dat vaste voedsel en de allergieen, dat zullen we moeten uitvinden waar ze tegen kan en waar ze niet tegen kan. Het is dus een kwestie van heel voorzichtig zijn met het introduceren van nieuw voedsel en heel nauwkeurig in de gaten houden hoe ze erop reageert. Koemelk is sowieso een no go, dus voorlopig zitten we vast aan pap van Pepti en als ze een jaar is, moeten we met een dietiste gaan kijken of en hoe we koemelk gaan introduceren. Denk dus dat we nog lang niet klaar zijn met dokteren met Meisje.



Qua obstipatie weten ze dus nog steeds niet of het Hirschsprung is. Maar daar moeten ze een biopt voor nemen en ze willen eerst zien of het nu misschien beter gaat.
What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?
Krijgt ze dan niet te weinig vocht binnen?

Zie je er tegen op om naar huis te gaan? Dan is de controle natuurlijk weg.

En ben je het er mee eens dat jullie naar huis gaan?
Alle reacties Link kopieren
Volgens de arts plast ze inderdaad weinig, maar net genoeg dat het nog acceptabel is. Ik vind het wel eng om haar thuis te hebben, want wat als het nu weer fout gaat? Maar aan de andere kant: we trekken dat ziekenhuisgedoe ook niet meer. Ik heb ondertussen een voorhoofdsholteontsteking ontwikkeld, ik kan zo ongeveer niet meer op mijn benen staan. Zolang in het ziekenhuis, dat is niet goed voor een mens.
What if I fall? Oh but my darling, what if you fly?
Ach jee meid. Dat kan je er ook nog wel bij hebben. Volgens mij heb jij een week kuuroord nodig om weer een beetje op de been te komen.

Alle reacties Link kopieren
Chrys wat fijn dat jullie naar huis mogen!! En als het niet gaat, ben je zo weer terug als dat nodig is maar we hopen gewoon van niet!!
Alle reacties Link kopieren
En beterschap voor jezelf ook chrys! Bah.... Lekker uitrusten nu thuis
Alle reacties Link kopieren
Chrys wat vlot dat jullie naar huis kunnen! Lijkt me voor nu ook wel goed gezien jouw toestand!

Spannend lijkt me voor jullie die vooruitzichten met allergieen, afwachten of medicatie aanslaat en dan hoe verder?

Hoop dat de medicijnen zodanig werken dat meisje kan ontspannen en jullie allemaal kunnen bijkomen in je eigen huis!

Heb je wel genoeg hulp?

Trekt je man het een beetje?



Heel veel beterschap voor jou en meisje en sterkte met het wennen weer thuis en alle zorgen die er nog zijn
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Chryssa, wat een ellende dat jij nou ook nog zo ziek bent meid. Je weerstand is ver te zoeken natuurlijk.

Zo fijn dat jullie samen naar huis gaan nu. Ik hoop dat jullie lekker opknappen. Sterkte hoor!
Alle reacties Link kopieren
Ok, ik ben om. Ik heb ook een facebook account aangemaakt. Een aantal mensen heb ik al een vriendschapsverzoek gestuurd. Nu is het weer tijd om te gaan knutselen. Ik heb iets te veel op stapel staan:

- maandverbandjes afmaken

- romper verlenger maken

- matrasje vermaken zodat het in een deryan travelcot past

- ringsling maken

- waterdichte stoelbekleding voor de stokke stoel

- waterdicht jasje/slab voor knoeiende mini

- ehm, wat vergeet ik nog???



Nou ja, t is maar goed dat we binnenkort op vakantie gaan, de naaimachine gaat mee! We gaan trouwens naar de Ardennen, Nico. Leuk dat jullie ook op vakantie gaan, Zuid-Limburg is ook mooi.
Alle reacties Link kopieren
Wauw Martje, wat een lekkere lijst!
Alle reacties Link kopieren
Yesss Martje! Ik heb nog geen verzoek voorbij zien komen maar als je er een hebt dan heb je ons allemaal

Mooie to-do-list! Succes ermee!

Echt gaaf als je dat zelf kunt maken!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven