Cheers!!!

18-03-2009 16:32 3114 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hai dames



Te grote topics waren per direct gesloten. Omdat het ineens stormde bij de Angels, zijn ze gelukkig weer even geopend.

Hier is de link naar het oude topic





Even plaatje uit kroeg hiernaast gejat.. misschien dat de eigenaresse van die kroeg meekomt
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
quote:kjong schreef op 29 mei 2009 @ 00:45:

Aaiaaijippie heeftie nog nooit zo geil gehoord.

Keek je wel vanuit je ooghoeken stiekum (dat het hem wel opvalt, heel even, waarna hij toch gaat twijfelen of jij dat wel deed) naar hem tijdens het zingen?



Ja, voor de rest van de wereld stiekem, maar voor hem niet, gezien de dingen die hij steeds met zijn wenkbrauwen deed.



Er valt weinig te vertellen, gewoon een geil hapje met wie ik wel eens flirt in de kroeg en van wie ik priv'étikken krijg op Hyves en die via de chat oneerbare voorstellen doet, waar ik bijzonder geil van word, maar dat vervolgens braaf thuis uitleef.
'een geil objectje' vind ik anders ook goed bitchy krengerig.

'Goed' als in Goed, niet 'goed' als in 'heel erg' bitchy en krengerig.
Precies, gewoon voor de kick.

Lekker, jezelf een beetje voeden.
Wat deedtie met zijn wenkbrauwen?
Alle reacties Link kopieren
Ja, iets. Iets van: ik heb je gezien, ga je mee naar boven, of kom je een andere keer.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga naar bed.
Keurig Pimp, ben trots op je!

Mijn geile objectje is ineens zo geil niet meer sinds hij (mij teveel) met mijn doc belt. Heel gek!
Truste meisjes.

Pak 'm morgen, Kjong.



x
Heeeel gek.



Hij dan.

En de situatie.

Niet jij of dattie ineens niet meer zo g.o. voor je is.
Trutsekussen ladidaas.
Alle reacties Link kopieren
Goedenmorgen



Ik zit startklaar om weg te gaan... moet met Elvis naar ziekenhuis.. denk, nou.. kan ik wel éventjes Cheers bijlezen...

Gaan ze híer zitten chatten!!

Wel gezellig



Lil, van Harte Gefeliciteerd!!!!!



En nu moet ik wel weg, want aan de late kant



Hier, dit zullen jullie nodig hebben

Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Waarom moet Elvis naar het ziekenhuis???



Had ik nou maar gisteren forum nog maar opgestart ipv meteen te gaan neuken . Meiden, DANK voor de lieve felicitaties en de verpletterende hoeveelheden kaas & wijn hier (en Dries, én Dries!). Op Dries na heb ik dat precies zo uitgeleefd gisteravond met GG, die ik eindelijk weer langer dan 5 minuten zag & sprak sinds hij terug is. Waanzinnig lekker gegeten en gedonken en ter plekke zwoelverliefd geworden (in de Kjongpimpelcategorie van leuk voor mezelluf verder niks te doen) op de man die de wijnen kwam toelichten en dat heel, heel smakelijk deed. Thuis de lusten botgevierd op eigen vent, en nu brak en erg gelukkig.



~schenkt nog wat koffie bij~
Alle reacties Link kopieren
Waaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttt? Lil jarig? Echt? En dat heb ik dan helemaal gemist? Nooit iets over gehoord dat ze jarig zou zijn tijdens grote bijzonder werkklus. Of wanneer vent weg zou zijn (of is die al weer terug??).

Nou ja zeg.

Ik zal een verjaardagskaart gaan schrijven zo. Kan ik die gelijk vandaag posten, samen met die van Kjong die al weken in mijn tas zit
Alle reacties Link kopieren
Oh, da's stom, ik had dus scherm open staan terwijl Lil er al was. Haaaaai Lil!! FIjn dat vent terug is en dat je een leuke verjaardag hebt gehad.
Alle reacties Link kopieren
OMG. Ik had een hele bladzijde gemist merk ik nu. Ik dacht dat we geeindigd waren met Bam die opeens afspraken had dit weekend

Eerst weer even bijlezen....
Alle reacties Link kopieren
quote:pimpel schreef op 29 mei 2009 @ 00:40:

maar minder leuk als je hem tegenkomt terwijl je met man en jongste twee ajajippiejippiejeej loopt te zingen naar je oudste twee. Blerk.
Alle reacties Link kopieren
Zo. Bij.

Moest me even door de blaarellende heenlezen,

maar werd weer vrolijk van de objectjes- en ajajippieverhalen.

Flirten en avondvierdaagse lopen zal nu nooit meer hetzelfde zijn voor mij. Dank hiervoor!



Hoe is het met Elvis??
Alle reacties Link kopieren
Ben ik blij dat jullie dit niet op de tjet hebben gedaan vannacht..... * veegt tranen uit de ogen* Lekkere wijven, dat zijn jullie.



Is het bij jullie ook zo zomers? Oudste heeft de tent in de tuin gezet en wil daar vannacht slapen met dur zusje. Misschien nog net wat te ambitieus maar we gaan het straks wel even uitproberen. Of het luchtbed wel past enzo.



Nu naar de peut, even de laatste Aso-ellende spuien. De lul probeert me te chanteren om iets voor elkaar te krijgen door te zeggen dat Oudste niet naar een kinderfeestje mag volgend weekend. Eikel.... Oudste sip, vriendinnetje sip, ik witheet want oh wat ontzettend kinderachtig en ik kan er nix aan veranderen.



Hoe is het met Toet en heur schouders? Is er teveel op geleund de laatste tijd, liefie? Leun dan maar even lekker op de onze. Zoen!
Alle reacties Link kopieren
De huisarts was redelijk okay vandaag.

Slijmbeursontsteking dacht hij.

Mag pijnstillers slikken en moet rust nemen met arm.

En voor 's nachts zou hij dan wet voorschrijven wat (spier)ontspannend zou werken zodat ik 's avonds en 's nachts niet verkrampt zou zijn en de spieren in schouder aan hun rust toekomen.

Ik zie het recept niet, dat gaat gelijk door naar de apotheek.

Als Lief gaat boodschappen doen (het is zijn thuisdag vandaag, ik werk) fietst hij gelijk even langs de apotheek.



Terwijl ik typ legt hij het papieren zakje van de apotheek naast me neer.

Bij de medicijnen zit een informatieblad van de Apotheek. Ik kijk verbaasd naar de titel "Medicijnen om rustig te worden" en begin te lezen. Het is een A4 vol met informatie over angststoornissen. Wat het is, hoe medicijnen kunnen helpen bij een angststoornis en wat ik nog meer kan doen tegen angstgevoelens. Huh???



Ik heb Oxazepam voorgeschreven gekregen. Volgens de bijsluiter die bij de pillen zit wordt dit voorgeschreven bij Abnormale angst en spanning

en

Slaapstoornissen.



Ik had er geen idee van dat ik daar last van had!





(Als ik de apotheek bel om te checken hoe dit zit en waarom ik dat informatieblad over angststoornissen krijg als ik "slechts' een pijnlijke schouder heb en hoe en wat het dan in mijn dossier komt te staan, ligt Lief in de keuken in een deuk. Waarom ik zo bang ben hoe het in dat dossier komt te staan?, grinnikt hij, als mijn gesprek is afgelopen. Heb ik misschien een angststoornis daarover??? hahahahah, leuk hoor, zijn thuisdagman.;-) )
Alle reacties Link kopieren
hahaha, liefie, oxazeopam kan ook wel spierontspannend werken (heowel ze toch eerder valium (=diazepam) voorschrijven dan lijkt me, MAar goed, wat zei de apotheker?

Ai pim, die hielen van jou, hoe ging dat vandaag, wat zal dat zeer doen zeg!!!

Mensen wat een goddelijk weer, heb gruwelijk veel zin in koude witte wijn, maar moet nog werken vannacht en dus ben ik heel braaf ana het water gegaan...tsssssk, saai!

Wat een geile verhalen hebben jullie hier toch weer!
Oxazepam is voor gehele ontspanning volgens mij Toet. goed slapen geeft rust in je lijf dus spieren.

Welcome to the Pam-club.





De voorzitter heeft het vandaag aangedurfd. Na heen en weer mailen: ik hem op plek zetten, en inderdaad een aantal keer genegeerd, en inderdaad een compliment... Hij is over zijn vrouw begonnen.

Ze snurkt.

Kijk dat doet een koningin niet. Die doet andere dingen in heur slaap. He Mims?

Maar het ligt niet aan de voorzitter hoor, ik zie overal objecten. Of potentiele kandidaten.

Vanavond in de supermarkt... aiaiai... gelijk Bolster (ruwe kop, strak breed lijf, donkerder type, halve kop groter, 5 oclock shadow, rond de 40 schat ik) was hij. En heeeel lief voor Chip. En wilde maar een praatje.

Ik zag de bui hangen. Want Kjongen is er niet vandaag...

Dus... als ik me niet als een heel druk bezig boodschappen doend moedertje had gedragen, die echt echt echt geen tijd heeft om zelfs maar even te kijken....

echt niet kijk maar hoe druk ik het heb met alles op de band gooien hongerig kind vermaken pinnen inpakken autosleutels zoeken diepdiepdiep in mijn tas...

dan had ik hem spontaan mijn nummer gegeven. En zat ik dit nu niet te typen.



AAAAAAAAAAAAAAAA!

..



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

...





AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!



~nog 6 weken nog 6 weken nog 6 weken nog 6 weken nog 6 weken...~
Alle reacties Link kopieren
Hangt een koude douche op voor Kjong





Neee... Chip er niet onder!
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
~belt in het kantoortje stiekem naar Peter van der Vorst~



Pssst, primeurtje voor in Boulevard... De Koningin is geil!
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Lil, congrats nog!



En Pim, wat een ontzettend goooooooooooooooooor verhaal van die blaren!



Toet, werken je pammetjes al? Al minder angstig, hihi



Wat zijn jullie plannen voor het pinksterweekend?

Ik ga mijn kinderen verkopen denk ik.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven