Cheers!

18-06-2007 13:54 704 berichten
Alle reacties Link kopieren
dat er maar veel goed nieuws in deze nieuwe kroeg mag komen
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
ik vergeet jou helemaal meave! Wat een ellende zeg! Ik vind het raar dat de arts zegt dat hij slecht nieuws heeft en jullie vervolgens nog 4 dagen in je sop gaar laat koken! Kon dat niet wat eerder? Wat ellendig zeg.... verwacht je uitzaaiingen van die borstkanker van een een aantal jaar terug (dat was troch je schoonmoeder?)?
Alle reacties Link kopieren
**** Wat dan wel weer raar is; je kunt in oude topics gewoon wel weer doorschrijven!! maar goed; niet hier gaan schrijven hoor, dit is van lang geleden.... heel lang..... een ander leven met mensen die er nu niet meer zijn en nooit worden vergeten, maar ook met verhalen die wel al lang zijn vergeten of zichzelf hebben ingehaald.....*** ZOEN!
Alle reacties Link kopieren
Jezus Toet.. wat leuk, dit oude topic



(oh.. shit.. doe ik het toch )
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Jemig.... wat maf dit...

Mims met 3 kreeftjes in huis (nee dat is niet maf, dat hoort)

Kjong, die hier al visumgezeik heeft..

Meave met onzekerheid over schoonmoeder...



Leentje die eindelijk echt lacht en Loentje die zijn eerste boek schrijft...



Goed, Mims, je wordt dus bedankt voor me hier op wijzen! Maareh... ik ga het toch niet allemaal lezen, wellicht later? (Ik hoop het, want eigenlijk is het wel heel bijzonder dat dit zo ineens komt bovendrijven...)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven