fopspeen

08-08-2009 15:23 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Mijn dochter van 2 maanden sabbelt het liefst op een difrax dental fopspeen voor 6mnd+. Is dit eigenlijk erg voor de ontwikkeling van haar gebit oid? Moet ik haar deze speen weer ontwennen?

Helaas zat deze speen in een 0-6 doosje en toen hij aansloeg en ik dus meerdere spenen wilde kopen bleken die (echte) 0-6mnd veel kleiner te zijn.

Maarja, nu pakt ze die kleine echt niet en die grote dus wel.

Wat nu? Zo laten of andere speen gaan aanwennen?
Alle reacties Link kopieren
Waarom een andere speen aanwennen? Kun je niet beter beginnen met het afwennen van die dingen. Volgens mij is het inderdaad niet goed voor de ontwikkeling van enkele mondspieren en tong. (bij duimers weet ik dat ze er een luie/slappe onderkaak van kunnen krijgen) Ik denk dat twee een hele mooie leeftijd is om het af te wennen. Eerlijk gezegd vind ik spenen bij oudere kinderen echt geen gezicht.
2 maanden Venus van Milo
Alle reacties Link kopieren
Haha 2 mnd en dan al een "ouder" kind.



Ik zou gewoon lekker de grotere speen gebruiken. Volgens mij kan dat niet zo heel veel kwaad en ze groeit er vast vanzelf in
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Alle reacties Link kopieren
*oeps*



Ga me ergens in een hoekje zitten schamen...



Heb nu ook geen tips meer,

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven