Full House

09-06-2010 20:21 2505 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleeftijduitgerekendleeftijd kinderenbijzonderhedenRoze wolk3022 apr. '104 en 2 Bevallen!!

07-04-2010Aapjeopeenstokje308 mei '104 en 2 Bevallen!!

10-05-2010Amalia356 jun. '104 en 2,5Bevallen!!

16-06-2010Sardegna358 jul. '107 en 5Bevallen!!

10-07-2010Viooltje3326 aug. '1011, 9 en 6Bevallen!!

15-07-2010Tieger3130 aug. '104 en 2Bevallen!!

02-09-2010Pinkeltje81295 okt. '103 en 1Bevallen!!

07-09-2010Rikst3121 okt. '105 en 1,5It's a girl!!Bengel358 feb. '113 en 2 It's a boy!!Uma2912 mrt '113 en 2 It's a girl!!5x5264 en 2



Link naar het eerste deel, een derde kindje in 2010



Link naar het tweede deel -> 2010, mama's op herhaling
Alle reacties Link kopieren
Lieve viool dank je wel voor je lieve woorden! Dat nou juist jij me uit de put moet praten. En ik hoop dat het ergste voorbij is na die 12 à 13 weken.

Maar ik ga zeker vanavond even praten met man, voor we bij een advocaat terecht komen (zal wel een beetje meevallen, maar hij heeft het nu wel heel zwaar met me)
Alle reacties Link kopieren
Bengel Misschien helpt het om stil in een hoekje te gaan zitten?



Nee, zonder dollen... denk je niet dat het voor een deel spanning is of het allemaal goed gaat (je hebt niet al wat meegemaakt toch ook qua zwangerschappen? Moet even graven ), de warmte maakt ook veel mensen vervelend, en daarnaast nog de interactie die je hebt met kinderen die ook last hebben van de warmte, de spanning, noem maar op. En daarnaast ook de horrormonen (ze noemen ze niet voor niks zo )



Echt, het gaat een keertje over. En achteraf valt het allemaal hartstikke mee

En ego mag hoor



Hier een heerlijk relaxed dagje gehad. Man is met jongste naar de koopzondag geweest, en ik heb heerlijk relaxed met oudste in de tuin gezeten. Ben wat dat betreft wel heerlijk uitgerust vandaag, het was gelukkig ook niet zo heel warm.



Nu nog even op de bank zitten, en maar op tijd naar bed. Morgen weer op tijd op, weer aan het werk...
Alle reacties Link kopieren
Hier een druk weekend achter de rug, veel leuke dingen gedaan met de kids, lekker buiten geweest. Heb niet gedacht aan morgen, alhoewel ik het heel spannend vind. Ik hoop er maar het beste van.



Bengel,
Alle reacties Link kopieren
ADL, succes vandaag. Ik hoop op gunstig nieuws.



Bengel, je bent vast snel weer jezelf. Kun je een beetje rust/ontspanning voor jezelf creeëren? Dagje iets leuks doen met een vriendin ofzo? Het is echt tijdelijk, maar oh wat voelt dat vervelend als je er middenin zit...

Kop op, dikke knuffel



Hier een zieke jongste, vannacht hoge koorts en van die ijldromen, echt zielig. Hopelijk knapt 'ie vandaag een beetje op. Hij maakt nu een puzzel, dus zo ziek als vannacht is 'ie al niet meer. Nog wel koorts. Ik kan vandaag en morgen dus iig niet bevallen ga jongste natuurlijk niet naar opa doen zo, da's zielig.
Ach Bengel , wat vervelend, dat je je zo rot voelt!



ADL, succes vandaag! Laat je ons snel de uitslag weten??
@ADL succes vandaag

@sardegna beterschap voor jongste
Alle reacties Link kopieren
ADL sterkte!!!!

Bengel, gewoon een paar x vaker zeggen dat je wel veel van hem houdt. Hoewel mannen oenen zijn snappen ze toch ook veel hoor. En anders geef je hem het boekje van Kluun, help mijn vrouw is zwanger of zoiets.

Viool, voor jou even wat minder heet daar, wel zo fijn. Voor iedereen trouwens .



Slapen gaat helaas iets minder Goed hier. Nouja, hoort er ook bij. Was ook te mooi om waar te zijn, een doorslapend kind .

Gisteren wel vermoeiend: veel huilen, de hele dag wakker zo ongeveer. Maar vandaag lijkt het weer beter te gaan.
Alle reacties Link kopieren
jongste klaagt al de hele dag over pijn in zijn nek en heeft ook nog steeds 39.5 Vind het toch een beetje griezelig, zo even naar de HA



't Was ook te mooi om waar te zijn Amalia, gelijk al doorslapen... stekte weer met de gebroken nachten, en met het gehuil. Regeldagje misschien? Wanneer zijn die ook alweer? Ik ben echt alles vergeten, help, wanneer begint de cursus??
Alle reacties Link kopieren
HA heeft aantal testjes gedaan, lijkt geen hersenvliesontsteking te zijn gelukkig. Maar als 'ie de komende 24 uur achteruit gaat wil HA de testjes direct herhalen. Goed in de gaten houden dus.

Hij is echt wel een beetje zielig, mijn lieve kleine puppy, veel knuffelen en boekjes voorlezen vandaag...
Alle reacties Link kopieren
Ws toch reuma, hele verhaal staat op hyves.
O nee toch, Adl!! Bah! Ga gelijk even naar hyves!



Sardegna, getver, dat klinkt allemaal helemaal niet leuk met je zoontje...gelukkig geen hersenvliesontsteking, maar toch....Ik hoop, dat hij snel wat opknapt!



Mmm, jammer, Amalia...Helaas toch te mooi om waar te zijn.



Oudste is bij opa en oma. Vroeg toen we daar gisteren waren of hij een nachtje mocht blijven. Gelukkig had ik wat reservespullen mee en oma nog wel een extra tandenborstel en kindertandpasta. Vanavond brengen ze hem weet terug. Helaas geen relaxed dagje met jongste hier. Pfff, wat een monstertje is dat. Zit ie (denk ik) braaf te kleuren, maar zodra ik 2 tellen niet kijk heeft hij de vloer helemaal ondergekleurd. Ben ik even toilet poetsen, staat hij ondertussrn zijn druiven met zijn voeten te pletten. Zucht...
Komen jullie kinderen trouwens op de opvang als jullie werken ?



En zijn er meestal wachtlijsten ?



Ik zit er over te denken om misschien mn werk te veranderen bijv savonds gaan werken of 2 middagen en dan met man oplossen maar of dat werken zal ?

En ik vraag me af of ik toch niet een alternatief moet hebben.

Familie niet dat vind ik onhandig, als zij een periode reizen/ buitenland gaan / ziek zijn zit je.

Dus of ik moet het met man regelen of iets van proffessionele opvang of psz ( beide 0 ervaring mee )
Alle reacties Link kopieren
Adl



sar sterkte met ziek kind
Alle reacties Link kopieren
Adl...verhaal gelezen en ook gereageerd op hyves...



Sardegna: knapt ie al een beetje op?



Vandaag ben ik eindelijk geslaagd voor een outfit voor de bruiloft van een bevriend stel van ons in Londen, eind deze maand. Hehe...wat een gedoe. Heb nu een superleuk tuniekje met een legging eronder. Hip, maar jeetje zeg, wat wordt die buik geaccentueerd;) Ach, het is waarschijnlijk de laatste zwangerschap voor mij, dus ik mag het wel laten zien. Valt ook niks meer te verbergen hahahahaha!

En natuurlijk een lekker zacht babypakje en mutsje gekocht. Ik kan nu echt staan kwijlen in de winkel
Alle reacties Link kopieren
Pinkel leuk toch een geaccentueerde buik . Je mag er trots op zijn! Je had in London bij mamma's and pappa's kunnen kijken voor een outfit .



Adl ik kan even niet op Hyves maar zal zsm bijlezen. Alvast nu een
Alle reacties Link kopieren
Heb echt veel te verwerken aan informatie. Ineens ben je chronisch ziek (dat is al een zware domper op zich) en weer (even dan) een streep door de zwangerschapswens .



Nou ja...even positief, met medicijnen gaat het vast beter worden! Volgende week een afspraak bij de reumaverpleegkundige, dan kan ik eea gaan bespreken. Manlief en ik willen wel eerst bekijken wat het effect van de medicijnen gaat zijn voor we ons in een zwangerschap storten.



Sorry, ben alleen maar ego nu, kom later echt weer bijlezen!
Alle reacties Link kopieren
ADL wat akelig allemaal, maar heel goed dat je ook positief bent.



Met jongste gaat 't iets beter, koorts is wat minder. Toch eng hoor, als ze zo ziek zijn dat ze liggen te ijlen van de koorts. Ik vond het ook echt griezelig toen 'ie mexicaanse griep had afgelopen najaar. 't Is ook altijd jongste die ziek is, oudste heeft nooit wat, gelukkig (even afkloppen). Wordt weer veel lezen en knuffelen vandaag.
Alle reacties Link kopieren
Sardegna gelukkig gaat het weer iets beter met je zoon. Het is al zo naar als je kinderen zo ziek zijn, maar als ze dan ook nog even denken aan hersenvliesontsteking, dan is dat superschrikken zeg. Hoe gaat het met jou dan? Kun je er net bij gebruiken als je bijna uitgerekend bent.



Adl wat een verschrikkelijk nieuws heb jij te horen gekregen zeg! Ik weet gewoon niet wat ik daar nou op moet zeggen. Ik kan je alleen heel veel sterkte wensen de komende tijd. En ik kan je een dikke knuffel geven.



Viool ik praat natuurlijk voor eigen parochie, maar ik raad het mensen sowieso aan om voor een proffesionele kinderopvang te gaan. Ik heb al zo vaak gehoord dat het misgaat als oma, tante, vriendin of een andere bekende oppast. Als je gewoon met een kinderdagverblijf te maken hebt, zijn de leidsters allemaal goed gediplomeerd, ze hebben cursussen gevolgd als ehbo voor kinderen, het is makkelijker om hen aan te spreken op dingen die je niet aanstaan, juist omdat je zakelijk tegenover elkaar staat. Als oma iets doet wat niet zint, dan is het altijd moeilijker om haar daarop aan te spreken, je krijgt dan heel snel boze en scheven gezichten. Bovendien krijg je van de kosten van de kinderopvang gewoon een groot deel van de belasting terug.

Mijn kinderen zitten er ook op, en ze hebben het er heel erg naar hun zin. Ik kan het je gewoon echt aanraden. En het brengt jou een hele hoop rust



Helaas Amalia nog niet doorslapen dus. Zou ook wel heel bijzonder zijn hè! HOe gaat het met je dan?



Pinkel ik zeg: Laat zien die buik en wees er trots op!



Haha Rikst die jongste boefjes zijn echt grappig.... Voor buitenstaanders dan althans. Maar troost je, ik heb er ook zo een.
Alle reacties Link kopieren
Bengel hoe het gaat: goed maar wat moeier dan normaal . En ik word kribbig als kinderen te lang huilen, kan ik echt slecht tegen. Heel erg. Niet dat ik dat laat merken naar de kinderen toe hoor! Maargoed ik hoop voor alle partijen dat ze wat minder hangerig word: niet te huilerig en ook lekker in de box willen liggen en niet alleen bij mij op de arm. Dat wel of niet doorslapen maakt me niet zo uit hoor. Als ze overdag maar lekker mee draait.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb trouwens een gastouder als opvang. Die moet tegenwoordig ook aan eisen voldoen incl. Ehbo. En ze is enorm flexibel! Maar heb t dan ook erg getroffen.



Wel fijn Sardegna, dat zoon ietsje beter is! Hoe is het met je buik?



Uhm..ik had het niet zover willen laten komen om in Londen pas een outfit te scoren;) ik ben wel vaak van het laatste moment,maar dat is wel heel erg...

En idd, die buik mag gezien worden! De 22e heeft mn schoonvader z'n afscheid op het werk. Hij gaat met pensioen. Kan ik gelijk die outfit aan:)



Ga nu weer voet al kijken...hoop dat de tweede helft beter is!
Alle reacties Link kopieren
Het besef begint een beetje te landen...voel met toch wel wat verdrietig, is dat stom? Weet gewoon niet wat me te wachten gaat staan, vanmiddag dacht ik voor het eerst toen ik last had nadat ik wat gedaan had, dit gaat niet meer weg
ADL knuffel !!!!
Alle reacties Link kopieren
Helemaal niet stom adl, logisch toch? Het is ook nogal wat om te horen te krijgen....:hug:
Alle reacties Link kopieren
Mooie dag om te bevallen Sardegna, 7-7
Nee, helemaal niet stom, Adl! Het is niet niks. Logisch, dat je daar verdrietig om bent.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven