Good Luck!

10-10-2007 22:17 22239 berichten
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Hoi Kevin en mama en papa! Van harte gefeliciteerd met je tweede verjaardag!





Beterschap CD, hoop dat je toch een beetje van de dag kunt genieten!
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Haai Mal, hoe gaat het in huize Mal?
Alle reacties Link kopieren
Kevin, gefeliciteerd met je verjaardag!



Alle reacties Link kopieren
quote:bridges6 schreef op 29 december 2007 @ 13:22:



Kokos en Enka: moeten jullie niet weer eens ongesteld worden? En wie ook alweer nog meer? Hoe staat het ervoor?Ik ben 1 januari aan de beurt, maar hier nog niks te ontdekken, dus ik krijg er een klein beetje hoop van

Anders heb ik altijd al een dag of 4 van te voren last van vanalles.
Alle reacties Link kopieren
Balen CD, dat je toch ziek bent geworden. Ik hoop voor je dat het vandaag wat beter gaat en dat je de verjaardag van Kevin mee kan vieren.



Zo Jinny dat klinkt niet best bij de kleine Thomas! Arm kereltje! Drinkt hij verder wel goed?



Mhh..Kokos, dat wil je toch eigenlijk ook niet een spoedks en dan na 1.5 uur wakker worden Maar fijn dat wel alles goed is.

En jeehh de dakkapel geverft! Helemaal goed!



Fijn Helen weer helemaal beter! Leuk hè die dvd's!



Mal, lekker bijgeslapen! Hihi..leuk nichtje heb jij!
Alle reacties Link kopieren
Gefeli met Kevin!!! Hoop dat het toch een gezellige dag is.



Klinkt hoopvol, Naatie, ik duim voor je!



CG ontwaakt, ik ga weer afsluiten..
Alle reacties Link kopieren
Hallo hallo..



Hier ben ik ook weer eens. Lekkere kerst gehad iedereen? Ik geloof het wel toch? Behalve de zieken en zieke ukjes dan. Sterkte. Wel gezond het nieuwe jaar in gaan hoor!



Hier gaat alles lekker. Heerlijke dagen gehad. Eerste kd naar blijdorp geweest, was leuk, en niet eens zo druk. Daarna tapas gegeten die ik al veel had voorbereid, dus lang hoefde ik niet meer in de keuken te staan. Wo lekker in het bos gewandeld en bij de andere fam gegeten. Was ook erg gezellig.



Donderdag een handtekening gezet voor de ondertrouw, haha, een afspraak maken voor de ondertrouw duurde langer dan het gedoe zelf. Daarna zijn we naar Schoonhoven gereden. Naar een info middag van een juwelier en nu hebben we dus een afspraak staan en gaan we dus zelf onze trouwringen maken onder begeleiding van die man.

En 's avonds gingen we naar een fotograaf die we dachten te gaan vragen voor de foto's. nou dat werd hem dus niet. Man had iet echt veel te vertellen en van de foto's die we verder zagen werden we niet echt warm. Dus op zoek naar een nieuwe, die en op de datum en op Terschelling en alle bestanden digitaal aanlevert. En nu hebben we er dus 1!!! Superleuk, we zijn gisteren bij haar geweest in Kijkduin, ze was al een reis aan het plannen voor een reis naar Bali (om daar ook een bruiloft te fotograferen) maar heeft dat nu een dag verzet. En tijdens het gesprek bleek ook nog dat zij voor een bedrijf werkt wat dus bij mijn werk sinds een paar maanden een nieuwe klant is, wel erg toevallig. Dus ik werkte al met haar foto's zonder dat ik het wist. Klein wereldje.

Maar ze maakt dus precies het soort foto's wat we willen en de rest was ook allemaal geen probleem.

Dus dat is ook alweer klaar.

Mijn verjaardag heb ik verder niet gevierd (doe ik wel een beetje met Thijmen zijn verjaardag), we zijn lekker even naar Rotterdam gegeaan en hebben een blazertje en overhempje gekocht voor Thijmen voor de bruiloft.

Nog bedankt voor alle kaartjes en felicitaties. Altijd weer leuk.



Rissie, goed zeg dat de echo zo goed was. En leuk dat jullie nu lekker kunnen opschieten in huis.

CD, wat vervelend zeg dat je ziek bent kom je de dag nu wel een beetje door? Wel gefeliciteerd met Kevin!

Suze, jij ook de dagen een beetje goed doorgekomen?

Bridges, dat was een geslaagde verjaardag en gelukkig niet zoveel kadootjes, haha.

Naatie, een kilo afgevallen???? En nog geen voortekenen??? Zou een leuk begin zijn van het nieuwe jaar.

Juud, goede acties zo aan het eind van het jaar, haha ik moest er wel smakelijk om lachen, sorry.

Mal, weer een beetje bijgeslapen. En hoe gaat het nu met Jonathan. Merk je nu al of het door de verkoudheid of het afbouwen komt? Leuke opmerking van je nichtje.

Star, en hoe vond Ceetje de vogel?

Jinny, wat zielig zeg dat Thomas zo ziek is. En niet meer zo eng doen met pannetjes water, brrrr. Gaat het nu wel beter of heb je er nog last van?

Bam, leuke foto's op je site! Het was dus een geslaagde dag. Echt leuk hoor.



Verder weet ik het even niet meer, ik hoefde maar ...tig pagina's bij te lezen. En we gaan zo even op visite dus.... later (ik weet niet wanneer) meer.



Knuffels voor jullie allemaal!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, de fokster bellde nog. Ze waren met de honden naar de specialist geweest en ze zijn dus niet blind, in die zin dat hun ogen gewoon werken maar wat ze zien wordt dus niet in de hersenen geregistreerd en dus zien ze dus in feite niets. We moeten nog even bellen om het verder te horen maar dit stond op de voicemail.



Nu gaan we echt...doeiii
Alle reacties Link kopieren
Cd gefeliciteerd met Kevin , hoe ging het vandaag?



Hel fijn dat je weer opgeknapt bent en wat een lieve foto's van Mare met haar pop die een flesje moet .



Jin is Thomas alweer wat opgeknapt? Mart heeft ook koorts vandaag 40ºC.



Spannend Naat! Ja dat klopt jij hebt het er altijd al dagen van te voren over, ik duim met je mee!



Enka wat leuk dat jullie zelf de ringen gaan ontwerpen en wat fijn dat je een fotograaf hebt gevonden!



Morgen de echo en ik ben zo zenuwachtig, misschien zijn het er wel twee, maar ergens ook wel een beetje bang dat het niet goed is, maar die gedachte moet ik maar snel van me af laten glijden. Ik heb precies die angst die jij toen ook had Bridge, niks aan hoor! Maar morgen weten we het!

Verder vandaag lekker niks gedaan. Nieuwe film van Will Smith gekeken en zo de pirates of the caribean, dan naar ben en dan is het zo ziekenhuistijd.
Alle reacties Link kopieren
Joehoe Star waar ben je?
Joehoe hiero
Alle reacties Link kopieren
Hai!



:gift:Gefeliciteerd voor Kevin! Hoera!!! Leuke dag gehad? Hopelijk was je niet te ziek CD!



(shit eerste kaart dus al te laat... sorry CD)



Naatie: oeh spannend!!! Ik duim voor een super begin voor jou hoor! Twaalf uur testen morgen?



Enka: fijn dat fotograaf toch geregeld is. En het nieuws vand e fokker. Tsja, is het goed nieuws of slecht nieuws? Of maakt het voor jullie niet uit eigenlijk?



Juud: haha ik ga nu heel mans zeggen dat je je geen zorgen moet maken, maar ken het gevoel weer zo goed! Probeer je eraan over te geven en morgen rond deze tijd weet je meer! Het is vast goed! In ieder geval heel veel succes morgen. Hoe laat moet je?



Kokos: hoe heet het meisje? Klinkt heftig allemaal!



Jin: Hmm nu geen eetlust. Nou ja dat is te overzien nog lijkt me, al blijft het vervelend dat hij uit zijn hum is... Manlief nu aan het werk dus? Balen joh... Maar heel even volhouden nog!



Hier een mindere dag. Jemig wat een draak was mijn kind vandaag! (Ruilen Cin? Jij hebt er vaak ook nog wel wat voor in de aanbieding!) Thuis alles maar dan ook echt werkelijk alles doen wat niet mag, achter de katten aanzitten, gillen, gooien, smijten etc. Vanmiddag op visite en daar dus precies hetzelfde. Dus heel consequent toegesproken en aangep[akt en zo. Tot hij mij dus in mijn gezicht sloeg en toen heb ik hem een tik op zijn arm gegeven. En daar schrok ik eigenlijk zelf weer van... Het was niet eens echt slaan wat ik deed maar ik ben daar juist ook zo tegen en nu gaf ik hem een tik! Voelde me even zo slecht! En vrienden waar we waren (beste vriendinnetje, snapte het helemaal hoor, was blij dat ik hem wel aanpakte) die vonden hem ook wel erg druk vandaag. Hij is gewoon echt van de rel van de kerstdagen en verjaardag waar alles mocht en moet nu weer in het gareel denk. Herkennen jullie dit?
Kevin, gefeliciteerd



Jin, hoe is het met ventje?
Juuuuuuud, succes morgen! Hoe laat moet je?? Als het er twee zijn geef je er maar eentje aan mij



Enka, snap het even niet, zijn ze dan allemaal 'blind'? Dat had ik even gemist denk ik. Jee wat erg voor die mensen!



Bridge, je bent niet slecht.

Ceetje heeft ook wel eens echt totaal niet geluisterd. Maar dan ook echt niet. Ze negeerde me compleet. Toen heeft ze een tik op haar luier gehad.
www.kinderliedjes.nu
Alle reacties Link kopieren
Dank Star. Het viel ook wel mee hoor. Ik schrok meer dan hij geloof ik, en hij deed ook echt vervelend. Maar het voelde zo naar vanuit mij. Nou ja.



Hmmm eentje hebben van Juud? Niet zelf er de voorpret van hebben? ook leuk hoor! ;)
Alle reacties Link kopieren
Leuke site star! Moest erg lachen o de filmpjes erbij, maar dat is toch wel errug handig!
Ja ze moesten er zelf ook wel om giechelen die meiden volgens mij.



Zullen vast nog wel meer nare opvoedachtige momenten komen meis
Alle reacties Link kopieren
Pfff dit was echt zo'n moment waarbij ik een visioen had van ik met hormonen en nieuwbakken kind aan borst (dus niet mobiel) en kind wat op tafel gaat klimmen en zo. Je kent het wel, zo'n moment!
Alle reacties Link kopieren
Maar goed, deze heb ik dan maar gehad! Vuurdoop is binnen wat dat betreft! haha!



Durf het bijna niet te vragen, maar foto met bril?
Alle reacties Link kopieren
Star, ventje gaat redelijk. Hoge koorts over, maar nog wel wat verhoging en geen eetlust en een pips toetje. Helaas is het van nature een slechte drinker (zal wel over zijn als ie aan het bier mag) , en vandaag helemaal weinig gedronken. Ik loop maar met lepels water achter hem aan. Nou ja, in de gaten houden. Hoe is ie daar?

Bridges, oh je, slaan. Naar is dat he? Thomas heeft daar ook soms een handje van. Gewoon enorm hard terug meppen , nee hoor natuurlijk niet, maar lastig is het wel! Maar ja, geef hem eens ongelijk met al die gekke feestdagen!

CD, hoe is de verjaardag van Kevin?

Enka, wat een gek verhaal van de hondjes. Heeft het volgende nestje daar ook kans op? Dat zijn goede dagen voor jullie geweest! Ringen, fotograaf, ondertrouw, leuk!!!

Juud, succes morgen. Komt helemaal goed! Post je morgen wel even?
Alle reacties Link kopieren
Suze, hoe was je kerst?
Alle reacties Link kopieren
Wat een enorme gezelligheid hier!
Alle reacties Link kopieren
Met jullie kun je feesten zeg! \\:-)//
Alle reacties Link kopieren
Hieperdepiep Kevin!! Van harte met je tweede verjaardag! Arme CD, ik hoop dat je toch nog een beetje van de dag hebt kunnen genieten.



Jin, je hebt het er maar druk mee, met lepeltjes water achter pips toetje aan. Maar hij loopt weer rond, da's een goed teken!



Bridges, ah, een behangmomentje! Troost je maar met de herkenning. Mare ging van mijn tik alleen maar harder terug meppen, dus dat doe ik niet meer .



Enka, spannend, zelf ringen maken, en fijn dat de fotograaf geregeld is - weer een zorg minder.



Juud, bijzonder, eerste echo op de laatste dag van het jaar! Kan me de bezorgdheid voorstellen. Had je dat bij Mart ook of sta je er deze keer minder onbevangen in dan toen (zou ik hebben denk ik)? Succes!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven