Good Luck!

10-10-2007 22:17 22239 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik geloof dat verhaal van die 13 jarige jongen met dat kind niet. Volgens mij is het een hoax.
Alle reacties Link kopieren
Leuk!!!! Dat is heel positief om te vertellen he? Heel stom, maar zo punktlich zijn ze hier niet....
Alle reacties Link kopieren
Leuk Jinny, ik heb ook al het geheim geraden dat we morgen uit eten gaan. M had mijn ouders geregeld. Stom dat die arts niet heeft gebeld. Zijn ze daar minder open dan in nld in de ziekenhuizen?



Na die nare aanval ga ik maar weer op het matrasje slapen naast Jonathan denk ik. Was blij dat ik meteen bij hem was. Ben er zo van geschrokken. Terwijl Jonathan nergens last van heeft, de vrolijkheid zelve.



Bam, hoe gaat het met je? Fijn dat je morgen even weg mag. Wel rustig aan doen he!



Star, hoe gaat het op je werk? Lukt het allemaal een beetje? Leuk dat make-up gekriebel van Ceetje.



En voor Lianne, voor poepen op de pot!



Mamax, ziet er leuk uit zo'n tent. Ik vind het nog best wel duur trouwens.



Bridge, heb je nou het idee dat het eerste jaar van Fieke nog sneller ging dan bij Ties?



Cin, gave auto zeg! goegedaan



Enka, wat heftig wat je zus allemaal meemaakt. Ik vind het wel heel goed dat ze dat allemaal doet.



O, jaloers op Juud, die is nu gewoon in Londen! Wat een bofkont. Wat zal ze lekker slapen daar!



Helen, fijn dat het wat beter gaat met je schoonmoeder.



Suus, sterkte met de misselijkheid, hoop dat het snel wat minder wordt. Is het nou bij een tweede erger dan bij de eerste, want dat lijkt wel net zo als ik het bij jullie allemaal zo lees.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Jin en Mal wat leuk! Gezellig even samen eruit!



Jin: stom dat zh zo suf is wat dat betreft... Wanneer moet je naar artz? Veel plezier morgen!



Mal: goed dat je gegaan bent dus, naar de dierenarts!



Star: leuk dat het nieuws nu openbaar is!



Oh ja zo leuk: Vicky P. die gisteren reageerde is dus vriendinnetje van mij! Laatst zaten we samen te eten en kwamen we erachter dat we beiden hier kwamen! Zo leuk!
Alle reacties Link kopieren
Zit nu bij m'n ouders, met m'n eigen laptop illegaal draadloos te internetten op de verbinding van de buren. Krijgt zelfs een digibeet als ik voor elkaar. Ha ha, voel me helemaal stoer.



Mamax, zelfs als 'ie de uitzending heeft gezien vind ik het nog behoorlijk geniaal hoor! Ken je het nieuwe pannekoekenrestaurant aan de dijk bij S? Was er vanmiddag voor het eerst, erg leuk (voor Star, Bridges en Compu misschien ook een goeie tip)!



Jin, ik zat qua poets ook aan een ochtend/2 wkn te denken. Voor de grote dingen, zeg maar. Vaag, van dat ziekenhuis. Maar gelukkig ben je zelf wel gerust.
Alle reacties Link kopieren
O ja, Jin, viel spass morgen, klinkt helemaal leuk.



Jij ook Mal! Leuke hoor, zo'n man die wat regelt (sprak zij jaloers ). Ha ha, die zoon van jou is ook een lekker dier, z'n arme poes uitlachen...
Alle reacties Link kopieren




lol met een kattevervoersbox. D gaat steeds in het boxje (vrijwillig he!) en dan gaat Jonathan dat ding rond duwen en proberen te dragen. Ligt helemaal in een deuk.
Stressed is just desserts spelled backwards
Jinny, bedankt voor je zwangerschapskaartje



Mal, fijn dat poes ok is!
Alle reacties Link kopieren
Poes nog niet helemaal oke hoor! Veel miauw vannacht bij de kattenbak. Arm beestje. Hopelijk werkt de AB snel.
Stressed is just desserts spelled backwards
Ik bedoel ok als in niks ernstigs.
Alle reacties Link kopieren
quote:Helenita2 schreef op 13 februari 2009 @ 22:49:

Zit nu bij m'n ouders, met m'n eigen laptop illegaal draadloos te internetten op de verbinding van de buren. Krijgt zelfs een digibeet als ik voor elkaar. Ha ha, voel me helemaal stoer.



Mamax, zelfs als 'ie de uitzending heeft gezien vind ik het nog behoorlijk geniaal hoor! Ken je het nieuwe pannekoekenrestaurant aan de dijk bij S? Was er vanmiddag voor het eerst, erg leuk (voor Star, Bridges en Compu misschien ook een goeie tip)!



Jin, ik zat qua poets ook aan een ochtend/2 wkn te denken. Voor de grote dingen, zeg maar. Vaag, van dat ziekenhuis. Maar gelukkig ben je zelf wel gerust.Wat grappig!! Wij zijn er afgelopen zondag geweest. Het was ons ook erg goed bevallen, erg lekkere pannekoeken ook. Wat had jij? Ik had er een met warme kersen, vanille ijs en slagroom.
Alle reacties Link kopieren
Mal, jij was niet toevallig in Ikea Amersfoort vanmorgen? Gezien je posting niet. Ik zag een jongetje in Smalland en die leek heel erg op Jonathan maar dat zal dus wel niet.

Sterkte met de poes
Alle reacties Link kopieren
Mal, hoe is het nu met de poes?



Jin, leuk hè, zo'n verrassing. Wij gaan vanavond ook ergens eten, maar ik heb nog geen idee waar. Vaag dat ze nog niet gebeld hebben van het ziekenhuis.
Alle reacties Link kopieren
Ik was het niet in de Ikea. Laat Jonathan ook nooit achter in het speelgoeddeel trouwens
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik vind poes ineens ook zo ouwig de laatste tijd. Nu is hij ook al wel 13,5 hoor. Maar je gaat het nu wel zien aan hem dat hij bejaard wordt.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 14 februari 2009 @ 14:34:

Ik was het niet in de Ikea. Laat Jonathan ook nooit achter in het speelgoeddeel trouwens Dat vond ik ook al vreemd, maar ik dacht mss met Mart ofzo. Grappig, hij leek er echt op. Ik zag hem alleen even snel hoor, achter het raam. Hij keek even. En ik moest meteen aan J denken maar twijfelde.
Alle reacties Link kopieren
Oooooh wat een Valentijnliefde hier allemaal! Wij doen daar niet aan. Maar wij kregen verkering op 17-2 dus dan doen we altijd een aardigheidje. Nu we getrouwd zijn gaat de trouwdag voor hoor, maar we doen altijd nog iets op de 17e.

Veel plezier en heeeeel veel liefde allemaal vanavond
Ik kreeg twee kaarten, 1 van vent en 1 van kind en moest janken want zo lief wat vent erop had gezet. Emomuts
Alle reacties Link kopieren
Aaaaah, wat lief Star. Je kunt altijd de hormonen de schuld geven.



Ha ha, da's echt toevallig Mamax! Ik had een "gewone" met appel en stroop. Erg lekker.



Nog wat gescoord bij Ikea Amalia? Ze mogen nu in de ballenbak he. Maar ik denk ook niet dat ik dat heel binnenkort al doe.



Hier geen Valentijnsgedoe, verre van zelfs, want vriend zit thuis en ik bij m'n ouders. Had nog even de hoop dat hij wat geregeld had en ik om een uur of 7 met een limo opgehaald zou worden voor een romantisch etentje. Maar ik denk niet dat er nog iemand komt, boehoe...



Vanmiddag lekker met kind en m'n moeder naar kinderboerderij geweest, kind helemaal verrukt tussen de pasgeboren geitjes, erg schattig.



Nog even wat doen en dan lekker slapen, doei!
Alle reacties Link kopieren
Hel, ik had me helemaal niet gerealiseerd dat het vanaf 3 jaar was, zag ik daar pas.

Ik was met m'n zus, want die zat ook manloos vandaag. We gingen dus met 5 kinderen op naar Ikea

Daarom mochten ze met z'n 3en in Smalland. Ik zou Laurens er nooit alleen in doen hoor! Ze vonden het prachtig!!!!

En ik met zus en de 2 jongste de Ikea door, enig :-)



Ik heb een kleed gekocht voor Laurens. Die mag in de speelhoek en als hij dan met bv de Lego speelt moet het op het kleed blijven. Ipv door de hele kamer dus ha ha! Hij zit op een Montessori speelzaal en daar maken ze de werkjes altijd op een kleedje (weet er nu natuurlijk alles van als juffie) en ik vond dat voor thuis ook wel een handige. Hij vond het vanmiddag geweldig, ben benieuwd hoe lang het leuk blijft. Kleed mag ook voor de tv bijvoorbeeld maakt niet uit waar, als het speelgoed er maar op blijft.

Hij ligt ook vaak te spelen en onze vloer ligt gewoon op het beton, dus het is ook nog een beetje warmer voor hem.



En verder nog een dekbedhoes, placemats, orchidee in navolging van Mal (wie het langst volhoudt!!), 2 nwe wc borstels en 2 opbergdozen.

Voor wie het wil weten
Alle reacties Link kopieren
Wow, jij durft, met 5 koters op zaterdag naar de zweedse woongigant. Mare wilde vorige keer heeeeel graag in het smalland, vandaar dat ik toen zag dat het vanaf 3 was. Denk trouwens dat ze niet meer wil als ze doorkrijgt dat mama niet mee mag, haha. Klinkt handig, dat kleedidee. Ik vind ook altijd lego onder de bank.



Mmm, ik zoek trouwens nog leuke planten voor op de vensterbank in de woonkamer. Orchideeen vind ik een beetje iel (vensterbank 4 m). Iemand met een beetje kijk op planten hier? Stond laatst al in een tuincentrum maar zag door de bomen (planten) het bos niet meer...



Goed, nu echt slapen...
Alle reacties Link kopieren
Heehallo! Ik was er ook weer, en heerlijk gegeten. En een combi-cadeau gehad (voor valentijn en mijn verjaardag) een dvdbox van Grey's anatomy de eerste 4 seizoenen.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Leuk kado Mal. Maar gaat Man die dan ook mee kijken of zit je dan in je uppie op de bank. Weinig romantisch dan
Alle reacties Link kopieren
Nou ik zei laatst tegen hem dat dat wel leuk was om mee te nemen op vakantie. Omdat wij 's avonds toch niet weg kunnen als Jonathan slaapt, en Franse TV is ook niet mijn ding. Dus vandaar dat hij dat gekocht heeft want ik heb wel eens eerder gezegd dat Malman een beetje een halve homo is, die kijkt graag vrouwentv



Gisteren nog naar neefje geweest, het gaat allemaal nog niet veel beter... en vandaag wilde ik naar mijn zus gaan want die is weer geopereerd donderdag aan haar gezicht, maar nu heeft M koorts, dus dat zal hem wel niet worden vandaag.
Stressed is just desserts spelled backwards
Hel, jammer van die limo



Pffff Mal, schiet niet op daar. Beterschap voor M!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven