Knuffelberen wassen

22-09-2009 17:04 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
Weet iemand hoe ik het best de knuffelbeesten van mijn dochter kan wassen? Er is namelijk in februari een baby op komst en ik dacht dat het wel zo fris is om alles te wassen. Ik heb al gehoord dat het het best in een sloop kan in de wasmachine. Gaat alle troep die in die beesten zit dan niet door de hele wasmachine?

Iemand ervaring of ideeen?
Alle reacties Link kopieren
quote:HotCherryPoptart schreef op 23 september 2009 @ 19:11:

Hier hechten ze zich uiteraard aan de knuffel die ik niet kon en kan bijbestellen. De knuffels mochten ook alleen in bed liggen en gingen niet mee naar buiten etc. Knuffel van oudste is inmiddels bijna elf jaar en leeft nog steeds!



Ik was ook heel blij toen bleek dat Leo gewoon via de website van difrax in het kwadraat is bij te bestellen.



Hoe deed je dat op vakantie? Mocht de knuffel dan wel mee?



(ik zie het al helemaal voor me: knuffel handboei om en de andere om je eigen pols om het zo niet kwijt te raken )
Alle reacties Link kopieren
Knuffel ging mee in de handbagage met een bandje om zijn nek (zo eentje als in een ziekenhuis) met daarop de gegevens die nodig zijn om ons te bereiken. En knuffel mocht ook op vakantie alleen in bed. Dus niet mee naar buiten.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Bibi is er redelijk van af gekomen. Zijn hoofd zit nu scheef op zijn romp maar dat staat ook wel weer enigzins schattig. Bibi is wel weer de mooie niet naar zure poep ruikende beer van gisteren. Maar de volgende keer doe ik hem maar gewoon in een koud sopje.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven