Las Barettas Naranjas!

20-06-2010 15:09 2501 berichten




Copyright: Elessie
anoniem_64ef814a18d67 wijzigde dit bericht op 14-09-2010 22:14
Reden: dat zomerhoedje hebben we écht niet meer nodig
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
24,5
Hier ook weer, sjit!
Alle reacties Link kopieren
Hebbie die deuren nog wel open dan?
Pamman kijkt vrijwillig '60 babies per uur'
quote:remma schreef op 14 juli 2010 @ 21:27:

Hebbie die deuren nog wel open dan?Ja!
Alle reacties Link kopieren
o lord

Wat moet ik me daar trouwens bij voorstellen?
Een hele grote kraamkliniek en alles wordt gefilmd.
Alle reacties Link kopieren
oef
Alle reacties Link kopieren
waarom kijk hij dat?
Ik heb geen idee.
Alle reacties Link kopieren
hmm., oke.



Heb net een krokodil leeg laten lopen
Ik probeer met iemand te kwekken maar het lukt niet zo erg Denk dat ze haar krokodil aan het opbergen is ofzo.
Alle reacties Link kopieren
60 babies per uur? Wat een massaproductie. Die van mij is lekker uniek.
Lieve Mif, wel van 60 verschillende moeders uiteraard.
Alle reacties Link kopieren
Hier is het nog steeds 26 graden binnen. Maar ik heb de voordeur dan ook niet open. Heb net tijdens hardlopen de ravage eens aanschouwd, het moet echt heel hard gewaaid hebben, zoveel bomen lagen er om. Had het vanuit de keuken hier eigenlijk niet zo in de gaten.



Juf is morgen jarig, ik heb een Libelle voor haar gekocht (het tijdschrift welteverstaan). Vinden jullie dat wat?



Citro, gaat ie weer een beetje?
Een Libelle
wel ja, een juf krijgt gemiddeld 20 kleine kadootjes en de helft daarvan is chocola of iets badderigs ofzo.. dus een libelle zal vast een welkome afwisseling zijn..



ja ik ben weer een beetje in het land der levenden.. denk een combinatie van slaap/hitte/drukte.. ofzo.. heb lekker een tijd in een koud voetenbadje gezeten en nu met de deuren open wordt het hier wel weer aangenaam..



maar nu ga ik toch echt slapen..



volgens mij geniet je erg van je unieke jongetje Miffy fijn is dat
Alle reacties Link kopieren
Hoe ist met de stuwing Mif? Ik heb daar trouwens nooit paracetamol voor genomen, was met terugwerkende kracht wel een goed plan geweest. Ik heb het bij Kruimel wel voor de naweeën gedaan, en dat hielp wonderbaarlijk goed.
Alle reacties Link kopieren
Een libelle
Hoe oud is juf Koek?
Alle reacties Link kopieren
Zeg Pams, lach jij mij uit?
Alle reacties Link kopieren
Ze is denk ik bijna 50
Ik zou onze juffen niet blij maken met een Libelle. Wel met een Sante (denk ik), een Jan of Linda of Red. Ofzo. Ik vind Libelle echt zo'n tuttenblad.
Ik lach om die Libelle

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven