Las Barettas Otoños

06-10-2010 18:09 2537 berichten
nee in een krantje Miffy.. niet op het perron, helaas niet



Alle reacties Link kopieren
Check, heb slechts 1 zus en 1 broer, maar Koekerd is maar liefst 2 maanden jonger dan ik.



Zijn nog steeds niet thuis. Maar wel bijna.



Snap je de film al Anky? Is ook niet soort film waar je bij kunt forummen.
Alle reacties Link kopieren
Leuke kachel Citro! En je kunt er ook nog een brood in bakken, hoe handig is dat. Ik wil ook wel een kachel, maar dat houthakken lijkt me wel een gedonder altijd.
Alle reacties Link kopieren
Was spontaan bij een concert vanavond, van een goede locale koor olv gastdirigent Eric Whitacre. Blijkt een of andere ster aan de koorhemel te zijn (bekend, Koeky?). Er waren wat leuke stukken bij, en duitsers zijn amerikaanse charismatische dirigenten/componisten niet gewend, dus die lagen aan zijn voeten Jammer dat Sok's feestje zo ver weg was, fijn dat het geslaagd was.
Alle reacties Link kopieren
een zus, een broer, partner 6 jaar ouder - mag ik nu niet meer meedoen?
Hier slechts een zus (jonger) en een oudere partner. Oeps... .



Citronella, ik zoek het kleine bovenkastje van de Effectiv-serie op de site.

Een kachel is trouwens veel fijner dan een open haard vind ik zelf. Brandt beter, minder stof en roet en ik vind het het ook mooier staan. Mijn moeder heeft een kachel en het is echt een aanrader: ze heeft hem 's winters ook heel veel aan (vroeger de open haard veel minder).



Hoe zat het nu met het paaltje en de remmen? Ik word nu toch wel nieuwsgierig.




Goedemorgen.



Sok, al wakker?



Volgens mij was ik met jou aan het duwen Citro En dat was nodig omdat Mif in een heel snoezig maar smal straatje woont. Ik netjes aan de kant ging voor een auto achter mij maar daar stond een boom met zo'n betonnen paaltjesrandje eromheen. Daar gleed de auto op en toen zat ik muurvast. De auto stonk nog een tijdje naar verbrand rubber, vol gas in z'n achteruit werkte ook niet



En die remmen; dat hadden we op vakantie ook maar alleen bij het wegrijden als de auto nog helemaal koud was. Toen niet al te veel aandacht aan besteed, nu toch maar even naar laten kijken.



Man is 7 jaar ouder. Voor de rest klopt het.



Ik vond Avatar ook leuk. Had ik niet gedacht.



Wij zijn een beetje aan het hangen. Mini heeft Mannie geschminkt en nu is Mannie Mini aan het vol verven. Ik weet nog steeds niet of mijn werkster dinsdag komt dus ik zal helaas zelf aan de slag moeten.
Vergeet ik nog het belangrijkste









Gefeliciteerd Sokkie!
Mini moppert op Mannie: 'ik wou dat ik een zusje had!'
Alle reacties Link kopieren
morgen dames! Dank voor de felicitaties en de mooie kado's.super hotelkamer, was goed geregeld door sokman. Heb zeer slecht geslapen (drank?) maar elke keer als ik wakker werd dacht ik : yes wat lekker! Ik heb er dus van genoten :-)
Zo. Nog even stofzuigen boven en dan is het klaar. Ik was het vanmiddag ineens helemaal zat dat ik werkelijk nul medewerking kreeg van de andere 3 hier in huis. En blijkbaar maakt een brullende moeder wél indruk, ineens konden ze zich snel aankleden. We hebben ze naar buiten geschopt, ze gingen iets afgeven bij een vriendje en daar spelen ze nu nog. Pamman kreeg 'spontaan' de geest en heeft braaf zijn zooi opgeruimd, de logeerkamer in orde gemaakt en beneden gezogen.



De tickets zijn geboekt voor ons reisje in juni. We blijven een dag langer wat de vluchttijden op zaterdag waren wel erg ongunstig.
Mijn 5-jarige zegt net, nadat ik hem op zijn donder heb gegeven omdat hij totáál niet luistert, tegen mij: 'Talk to the hand' (inclusief wegdraaien en opgestoken hand).



Ik heb hem zijn pyjama aangetrokken en zo in bed gegooid. Is hij nou helemaal gek geworden. Hij wist overigens precies wat het betekende (wat ik dan wel weer knap vind).
Es, ik vind toch net een mooie voor je: want van die bekende kikker kan je toch geen veren plukken'



laatst 1 in dwdd gehoord: ik ben hier getoren en gebogen



Mandarijn viel vandaag tot 2 x toe met zijn gezicht in de modder. We hebben de kinderen even meegenomen naar het park bij ons nieuwe huis en daar wilden ze uiteraard de heuvel afrennen. Mandarijn heeft nog niet zo goed door hoe snel hij dat kan doen zonder te vallen, het zag er erg komisch uit. Hij moest uiteraard wel huilen. De 2e keer sprak ik af dat ik hem zou vangen onderaan de heuvel, laat ie zich halverwege de heuvel gewoon voorover vallen in de veronderstelling dat ik hem wel vang, maar daar kon ik natuurlijk nooit op tijd bij zijn.



Pammie, ik had het tafereeltje van een 5 jarige die talk to the hand zegt graag gadegeslagen tis uiteraard helemaal niet grappig, maar ik moest erg lachen



Jammer van het slechte slapen, maar zo heb je wel extra van je kamer kunnen genieten Sok.



Verder wat opgeruimd enzo, de gebruikelijke zondagdingen.

En met Mandarijn en Limoen geoefend met fietsen zonder zijwielen, ik denk dat Mandarijn het eerder doorheeft dan Limoen. Die houdt spontaan op met trappen, doet haar benen naar voren en begint te gillen zodra je haar even loslaat. dat is nog een zevenjarenplan denk ik.



Ik heb alleen een zus, maar ik mag nog wel meeschrijven toch?



Goed, ik voeg openhaard slopen denk ik ook aan het lijstje things to do toe.



Wij moeten nog even kijken hoe we het dit jaar in de vakanties gaan oplossen. Gastouder heeft 4 weken vrij, op het werk begint de vakantie van mijn dingetje precies na die 4 weken en daarnaast heb ik geen idee hoeveel dagen er in verbouwen en verhuizen gaan zitten. Gelukkig zit man erg ruim in zijn dagen.
Alle reacties Link kopieren
knap van die zoon van jou, Pam, want ik moet eerlijk bekennen dat ik geen idee heb waar-ie het over heeft.



Zo, schoonouders zijn weer weg (3 van jullie weten nu wie het zijn ) en Poek en Slof liggen. Poek was benauwd en Slof ook niet helemaal zuiver op de graat en allebei een lichte verhoging, dus maar even kijken hoe het morgen gaat. Slof heeft vanmiddag een uur op de bank liggen tukken. Poek was ook niet vertikaal te krijgen. Beetje jammer voor zowel oma als kind, want beiden hadden meer van vandaag verwacht, maar Poek trok het allemaal niet.



Koeky: sorry dat ik vergeten was jou een uitnodiging te sturen! ik heb op de één of andere manier jouw adres niet in mijn lijstje staan. je was uiteraard van harte welkom geweest, maar vermoedelijk was het vanuit jullie uithoek ook niet helemaal reeel.



ik kreeg vanmorgen een mailtje van 2 vrienden van mij, die gisteren wel de intentie hadden gehad om te komen, maar dusdanig verdwaald en gezandstraald waren dat ze maar huiswaarts zijn gekeerd. beetje jammer wel
Anky, volgens de ikea site zijn die kleine bovenkastjes alleen verkrijgbaar in combinatie met een onderkastje, dus dat zal wel verklaren waarom je ze niet kunt vinden.



hebben ze jou niet even gebeld dan, dat ze het niet konden vinden? de tom tom stuurde ons eerst ook verkeerd, maar we hebben het bij een andere strandtent gevraagd
Wiki biedt uitkomst: talk to the hand



Wat jammer dat de kindjes niet lekker waren vandaag. Hoe laat waren jullie thuis? En ook jammer dat die vrienden niet even gebeld hadden, zó moeilijk was het nou ook weer niet (met Mif met Google Maps op haar mobiel op de achterbank kom je overal ).



Lekker, twee keer modder



Wij plannen de vakantie tegelijk met de vakantie van de gastouder. Kan ook niet anders want we hebben geen alternatief.



Quiche is klaar, fornuis geboend, alles staat klaar en ik zit nu mijn nagels te lakken. Ik ben klaar voor aankomende week.
Alle reacties Link kopieren
weer wat geleerd...



ik vermoed dat die vrienden van mij mijn mobiele nummer niet bij zich hadden. en idd: zó moeilijk was het nu ook weer niet. ggogle maps op mobiel is idd een uitkomst, heb er ook al geregeld gebruik van gemaakt.
Hoera, zomervakantie geboekt! Op een redelijk kleine camping, in een stacaravan, in Italië. Die laatste 2 wilde ik graag En we vertrekken pas halverwege onze eerste vakantieweek en komen halverwege de laatste terug. Vind ik ook erg fijn. Ik zal een linkje in de ak zetten.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Sok! En geeft niet hoor, van die uitnodiging, kan gebeuren. Had bovendien ook nog familiereunie, dus kon er toch niet bij zijn.



Nitro, nooit van gehoord, Eric Whitacre. Maar ik heb er geheel geen verstand van hoor.



Ga verder met ER kijken. Trusten voor straks!
Goedemorgen allemaal!



Allemaal een leuk weekeinde gehad? En ik ben benieuwd naar de zomervakantie van Pammie. Hier heeft Sien pas heel laat vakantie, dus we gaan pas eind augustus. MOet alleen nog bepalen waarheen.
Alle reacties Link kopieren
Anky: nog bedankt voor je kaart trouwens! was erg origineel!



zomervakantie van Pammie ziet er goed uit, krijg er zin in! wij moeten ook voor eidn augustus nog wat boeken.



Poek is nog erg benauwd; die is ook neit naar school. Af en toe rent ze even rond en gaat dan acuut weer zitten.Noodmedicatie helpt niet, heb ook het idee dat er niet veel meer in zit; groot nadeel van die spuitbusjes. vanmiddag kunnen we naar de huiarts. Wil ik een recept voor nieuwe noodmedicatie en een nieuwe voorzetkamer. Slof hijgt ook, maar die is zo mega-hyper: die kan niet ziek zijn
Alle reacties Link kopieren
nou, huisarts hebben we ook weer gehad: Poek moet puffen met een neiuwe voorzetkamer en met salbutamol. vanmiddag was ze ook wel weer een stuk actiever, hoewel ze nu wel weer als een dood vogeltje op de bank hangt. Met Slof was niks aan de hand.
Arme Poek met haar benauwdheid. Ik hoop dat nieuwe medicatie helpt.



Ik baal een beetje, want ik kan oppas maar niet bereiken. Op zich geen ramp, omdat ik ze deze week zelf uit school kan halen, maar ik vind het zo raar dat ze niets laat horen. Als ik bel wordt er niet opgenomen en ik ben er ook al een paar keer langsgeweest en dan was er ook niemand thuis. Echt raar. Ik weet dat haar moeder slecht ligt en ik zit me nu een beetje zorgen te maken, want dit speelt al ruim een week.
Poek al een beetje beter? Ben jij nooit naar een longverpleegkundige geweest met haar? Ik heb een keer een 'voorlichting' van haar gehad toen Mannie een nieuwe voorzetkamer kreeg. Vond het wel nuttig.



Vreemd Ank, als ze normaal wel reageert.



De quiche staat op te warmen, kindjes ds-en braaf. Ik zit bij te komen want het was een beetje hectisch vandaag. Ik ga vanavond nog maar eventjes werken, mijn mailbox is een zooitje.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven