Mutsen II

24-07-2009 20:27 3397 berichten
quote:sokje schreef op 18 augustus 2009 @ 20:54:

en op de terugweg haalde ik een busje in. Dat ging echter steeds meer naar links en reed bijna tegen me aan. Chauffeur was aan het SMS-en, sukkel. En weet je waar het busje van was? Monuta uitvaartzorg! Zocht-ie nieuwe klanten ofzo?!
Alle reacties Link kopieren
Fijn om te weten dat ik geen uitzondering ben op mijn leeftijdgenoten En op zich ben ik wel blij met de extra tijd van Poek bij oma; het helpt mijn moeder ook om wat opgewekter te zijn, anders schiet ze gauw in het sombere.



had mini-slapen van Pammie even over het hoofd gezien; slaapt mini nog steeds? toch knap met dit weer.
Sok, weg met dat schuldgevoel. Poek weet over 15 jaar echt niet meer of haar schooldag een halve of een hele was. Maar misschien herinnert ze zich nog wel die paar keer dat ze oma zag voor ze overleed. Dat lijkt me belangrijker, ze kan de nog jaren naar school. Helaas kan ze niet nog jaren naar deze oma.

Je doet wat je kunt meis, je hebt al genoeg aan je hoofd



Ik ga de kat eten geven.
Ze waren voor het eerst naar de gastouder geweest en ze was helemaal kapot. Kinderen van beste vrienden worden daar nu ook opgevangen dus het was druk druk druk.



Pamman is gewoon op de strenge toer met dat slapen en dat helpt. Vanavond zat ik nog even met haar knuffelen en toen zei ze weer dat ze bang was. Vervolgens begon ze te giechelen. Toen ik er ook een grapje over maken, dat ik al dacht dat ze ons in de maling nam.
Alle reacties Link kopieren
Esmee, Knorrie is afgelopen vrijdag 1 geworden.



En ik weet nog dat ik die eerste schooldag naar huis liep nadat ik Schorrie had weggebracht en dat ik dacht: 'O jee, en straks krijgen we er nog 1, die moet dan ook weer naar school over 4 jaar en dan ben ik weer zo van slag. Waar zijn we aan begonnen!'



Ik kreeg gewoon spijt van het feit dat we een tweede kind kregen!

Ja, ik kan wel zeggen dat ik er echt heel emotioneel onder was. Ik was ook blij dat ik beviel, hoefde ik lekker een week lang niet Schorrie weg te brengen. Dat heb ik serieus gedacht toen .



Sokje, ik weet niet hoe dat bij Poek is, maar Schorrie wil vaak helemaal niet dat ik er voor 100% voor hem ben. Want dat betekent dat ik van alles wil weten van hem, aan hem ga vragen, hem voor zijn gevoel op zijn huid zit. Nu ook weer met school: hij wil gewoon zijn gangetje gaan en komt vanzelf wel als hij iets kwijt wil.
Alle reacties Link kopieren
Oh nog gefeliciteerd dan Morrie!



Is Pamman eigenlijk alweer een beetje opgeknapt? Goed dat hij wat strenger is, het helpt dus.



Denk je echt dat je bij Knorrie net zo moet huilen? Ik denk dat het met een 2e veel makkelijker is. Kind is al lang gewend om mee te gaan en jij weet al van de hoed en de rand.



Tijdens de eenkennigheidsfase bij de kinderen was/ben ik trouwens wel erg blij dat Esman ze naar het kdv brengt hoor. Ik hou niet van huilend afscheid nemen!
Alle reacties Link kopieren
quote:esmee1975 schreef op 18 augustus 2009 @ 21:36:





Denk je echt dat je bij Knorrie net zo moet huilen? Ik denk dat het met een 2e veel makkelijker is. Kind is al lang gewend om mee te gaan en jij weet al van de hoed en de rand.



Nee, dat denk ik nu niet, maar dat dacht ik toen, hoogzwanger, wel!
Ik moest bij Mannie wat wegslikken maar ik was lang niet zo emotioneel als bij Mini. Ik vind ze wel allebei zo vreselijk klein (maar dat zijn ze ook, letterlijk). Zoals Mannie uit school kwam hollen, zo enthousiast en boordevol verhalen . Hij wist precies wat hij moest doen en waar hij heen moest. Heel anders dan Mini die de eerste weken wat verloren op het plein stond en waar ik sowieso de eerste anderhalf jaar alles uit heb moeten trekken



Pamman heeft vandaag de arbo-arts op bezoek gehad en hij zei dat hij donderdag wel weer zou kunnen werken. Maar vanavond zat hij weer te zweten van het even op zijn. Zijn maag is nog van streek en hij heeft nog steeds hoofdpijn. Echt goed gaat het nog niet.



Ik heb net een cool jurkje gescoord bij Esprit. Vond het al heel lang leuk maar het was er niet meer in mijn maat. Nu wel en ook nog in de sale. Hiephoi.



Ik moet die kat nog eten geven.
Alle reacties Link kopieren
Welk jurkje Pammie?

Ik heb laarzen en een trui besteld vorige week, maar kreeg gister een mail dat ze vertraging hebben. Irritant.
Alle reacties Link kopieren
Leuk Pammie. Heb toevallig voor de kinderen en mijzelf gezocht, maar kon niet slagen. Zag al wel leuke dingen voor de winter maar daar ben ik spiegiesch nog niet aan toe .



Zou die man van jou donderdag en vrijdag ook nog maar bij laten komen geloof ik. Wat vond de arts?
Alle reacties Link kopieren
gefeliciteerd dan nog met Knorrie, Morrie! één jaar alweer! En het is goed dat je het even zegt, van die 100% aandacht die lang niet altijd gewenst is door het slachtoffer. Bij Poek is dat ook wel zo.
Alle reacties Link kopieren
klinkt trouwens toch wel heftig, Pammie, van Pamman. maar ja, een goeie griep duurt meestal wel een week.
Alle reacties Link kopieren
ik ga trouwens slapen, trusten
Alle reacties Link kopieren
Ik ga naar bed. Ben het zat na vermoeiende dag met hangerige Moppie. Hij was wel erg sjielug na zijn prik. Vorige keren was de nacht erna niet echt feestelijk, dus ik ga uit voorzorg vroeg naar bed.
Alle reacties Link kopieren
of zal ik nog een kwartetje annex Pammie doen?
Alle reacties Link kopieren
Chips; Esmee: je doorbreekt mijn kwartetje! maar succes vannacht, hoop dat Moppie zijn gedarg van de vorige prikken niet herhaald.
Mannie had gek genoeg van zijn laatste prik het meeste last. Hij heeft ook een week een harde rode plek op zijn armpje gehad.



Waar is Remma eigenlijk, ze is zo stil?
Alle reacties Link kopieren
Voor Pammie... zodat ze lekker slaapt;



Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Trusten!
Sterkte met Moppie Esmee.



De arts zei niet zo veel Sok. Maar ik denk niet dat Pamman donderdag al kan werken. Hij heeft nu wéér diarree.



Morrie, het is een gebreid jurkje met zigzagpatroon, bij sale/restant de 1e jurk van de 2e rij.
Wind, wat ben je toch een schatje
Trusten
Goedemorgen!



Haha, ik voel me nu wel ontaard, want ik heb nooit gehuild bij wegbrengen kinderen. Zowel bij kdv als bij school niet . Misschien komt het nog bij Maby (die gaat over precies een jaar alweer).



In geval van Sokje kan ik de spagaat wel weer begrijpen, maar ik sluit me aan bij de anderen hier. Wat extra tijd met haar oma is momenteel belangrijker dan een paar uur school (ze mag nog genoeg de komende jaren). Maar ik snap het gevoel en de emoties volledig.



Nu snel aan de slag, het gespuis is nog stil, dus ik ga snel broodtrommels enzo vullen.
Alle reacties Link kopieren
Dat je toch de puf hebt om te forummen zo vroeg Anky! Ik sta ook zo vroeg op als ik moet werken, maar ik plan het zo dat alles net past en dan sjees ik de deur uit. Ontbijten doe ik pas op kantoor als ik mijn mail lees.



Sorry voor doorbreken kwartet Sok... Was mij van geen kwaad bewust haha.



Mini zit te kleien, maar het was tè stil. Zit ze haar slippers vol klei te stoppen. Vervolgens hoor ik "klei in mijn boxer". Heb maar even uitgelegd dat dat niet de bedoeling is. Zegt ze heel droog "nou jammer, heel jammer". Kleine muts!



Nacht was ruk, maar wel de eerste zonder avondfles. Hij dronk niet om half elf. Zouden we er dan ooit vanaf komen? Dus ik om 1, 3 en 5 uur de speen er in. Maar hij wilde pas om half zeven zijn fles dus dorst was het niet. Maar goed dat was 1 nacht, vanavond gaan we het weer proberen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven