Piezzertz schrijven hier verder!

14-01-2009 10:11 4737 berichten
Geen hubbies, beebs en klusserij hier









Naam SindsPiesdagEn?DatumBijzonderheden

Mexxgirl24Okt.08 3/08/0920wk echo gehad, alles goed!

Ik29Dec.08 13/09/096/4: VK 27/4: 20wk echo

Mayabee23Sept.08 23/09/0931/3: VK 9/5: 20wk echo

Duveltje26Nov.08 01/10/0921/3: VK

Charlotte24Nov.0819/10/099/4: VK

Justdeb24Okt.08 19/10/0916/4: VK

Leonor34Sept.08 Alles goed!!

Murron31Aug.08 22/10/09

Fanatic27Nov.08 16/4: VK

Husky28Dec.08 17/4: VK

partylover28Jul.07

Wannabemom25Okt.08

Theemuts26Sep.085 apr

Erine24Dec.088 apr

Speculaas30Nov.088 apr

DJ Momo31Sept.0814 apr

Annika7929Jan.0915 apr

Germanwings31Jan.0917 apr

Rainbow30Nov.0818 apr

Polleke30Nov.0819 apr

Mulan33Nov.0820 apr

Becky30Dec.0821 apr

Yaya27Dec.08

Mariss27Nov.08

Kath7632Jan.09





Alle reacties Link kopieren
Jeeeeeeh!!! Gefeliciteerd Fanatic! Leuk hoor! (Ha ha, ik dacht al dat dat een week later testen m niet zou gaan worden..)



Ik, welkom terug! We hadden je al als vermist opgegeven! Fijn dat t goed gaat, en ik kan me voorstellen dat dat hele zwanger worden wel even wennen is.. (oei, wat ga ik mijn wijntje missen...)



Erine, dikke aai over je bol van mij.. Jammer hoor! En dat is niet zo leuk om dan in de feestvreugde tussen Husky en Fanatic te zitten.. En dan krijgt ook je autootje nog kuren! Je hebt van die dagen.. Maar kop op, binnenkort ben jij aan de beurt..



Husky, leuk dat het begint door te dringen!



Becky, tietenjeuk staat wel op de kaart! (lingo met zwangerschapssymptomen) We zullen zien of het klopt!



Pijn boven mijn playground heb ik overigens standaard een dag of 2 voordat ik ongesteld wordt.. Dan voel ik m'n eierstokken steken ofzo, maar die zijn dan dus druk bezig met dat hele afstootgebeuren.. Dus dat is niet mijn winnende symptoom!



Jeetje, het is "nog maar" 10 van de 25.. Ik heb het gevoel alsof de meerderheid al zwanger is.. Jullie ook? Ik voel me helemaal de onzwangere minderheid, terwijl dat dus onzin is.. Zo zie je maar, hoe vervormd de perceptie is..



Becky, ik heb een paar dagen geleden gehoord dat ik een management development traject in mag, na mijn studie. Maar dan ben ik dus hopelijk wel hartstikke zwanger.. Ben benieuwd of ik dan nog in het plaatje pas, dus ik snap het ook wel.. Ik ben nu wel een lekkere carrièrejager, maar ik weet helemaal niet hoe ik dat straks allemaal ga doen..
Alle reacties Link kopieren
ik, ok, das dus haske goed nieuws! sjonge, bij jouw leeftijd al 1:1018... pff. dan zal het voor ons 30+ers helemaal hoog zijn.



ohja, in het kader van koosnaampjes voor onze lieffies, hier mijn toevoeging: sjaak trekhaak of sjaak hassan.
Alle reacties Link kopieren
Ik, wat goed dat je er weer bent! fijn te horen dat alles goed is! ik had ook geen idee of dat dan juist wel of niet hoog is momo, maar hartstikke goed dus!



heel begrijpelijk hoor specu, echt
Alle reacties Link kopieren
Ja, da's waar. Ik geloof eigenlijk al niet meer in 2009... Maar 2010 klinkt zo dramatisch.



Ben ook benieuwd wat de huisarts zegt. Waarschijnlijk niet zoveel nieuws, maarja, ik vind het ook wel fijn om van hem een soort bevestiging te krijgen van wat ik al op internet gelezen had. Ik vind een huisarts toch nog wel een iets betrouwbaardere bron dan google
Alle reacties Link kopieren
Och meiden, schroom niet.....ik weet zeker dat ik al jullie enigszins jaloerse, of stekende gevoelens die jullie hebben als er iemand meld zwanger te zijn 10000 x erger heb...

Heb me ook maar voorgenomen even afstand te nemen....ik vind mezelf ook niet zo leuk zo specu, dus kan ik beter even niet zo met zwanger worden bezig zijn. Ik maak mezelf echt gek en zo word ik nooit meer zwanger.

Heb komende week een gesprek in het ziekenhuis met een gyn, word k even onder de loep genomen ivm mn cyclus enz....das t enige voordeel van al het een en ander meegemaakt te hebben op kindergebied...je kan meteen overal terecht!
t zal wel
Alle reacties Link kopieren
murron: ik háát monopoly!!!

hoe issie bij jou?
Alle reacties Link kopieren
WBM krijgt een UBERKNUF!!!!
Alle reacties Link kopieren
Ooh, ik was een beetje langzaam met reageren. Vorige bericht was nog voor Erine.



Sjaak trekhaak??? Waar komt dat nou weer vandaan? Ik geloof niet dat we echt koosnaampjes hebben, alleen maar als we elkaar willen irriteren (he pollewopje? troeliewoelie van me)
Alle reacties Link kopieren
@specu, dikke knuffel voor jou. Lees net dat je helaas toch een miskraam hebt gehad. Echt zwaar K*U*T.
Alle reacties Link kopieren
Thanx Momo....:hug:
t zal wel
Alle reacties Link kopieren
WBM, ik weet zeker dat NIEMAND het jou kwalijk neemt als je jaloers bent!! Wel fijn (voor je gemoedsrust) dat je bij de gynaecoloog terecht kunt.
Alle reacties Link kopieren
Mag hopen dat jouw huisarts betrouwbaarder is als onze google perikelen speec. Och ja vind even getallen toch veel mooier dus dan maar 2010, ga er maar liever van uit dat 2009 niet meer haalbaar is. Anders ben ik volgende maand weer teleurgesteld.
Alle reacties Link kopieren
ooh ben ook al zo traag....



Wbm hopelijk krijg je wat duidelijkheid deze week bij de gyn, denk niet dat iemand het je kwalijk neemt hoor. Hardstikke begrijpelijk .
Alle reacties Link kopieren
wmb



ik hoop niet dat ik te hysterisch overkom hoor, gisteren en vandaag, is absoluut niet mijn bedoeling om daar iemand mee te kwetsen! (dus dan zeg maar rustig husky hou nu even je waffel, dat mag...)
Alle reacties Link kopieren
Fanatic: gefeliciteerd meid!!



Een dikke knuffel voor erine en WBM..



ik duik gauw mijn bed in, mijn ogen vallen een beetje dicht..



slaap lekker..
Alle reacties Link kopieren
2010 heeft er ook wel een beetje mee te maken hoor....klinkt zo ver weg! Als ik in juni nog niet zwanger ben was ik op mn 23ste voor t eerst zwanger maar heb ik geen kindje in mn armen voor mn 27ste! Pfff klinkt aardig kut iig!
t zal wel
Alle reacties Link kopieren
Och gekke sledehond jij hebt toch alle reden om hardstikke hysterisch te zijn, dat neem ik jou helemaal niet kwalijk hoor. Juist hardstikke leuk. Fleurt de boel een beetje op. Hardstikke goed nieuws hebben we nodig hoor. .
Alle reacties Link kopieren
quote:speculaas78 schreef op 10 maart 2009 @ 21:11:

Sjaak trekhaak??? Waar komt dat nou weer vandaan? geeeeeen idee!
Alle reacties Link kopieren
Ik schuif graag naar 2010 wbm mag jij mijn 2009 plaatsje hebben hoor .

( De rest natuurlijk ook!)
Alle reacties Link kopieren
Nee joh Husky, doe niet zo gek! Is toch heerlijk!!!! Lekker van genieten en superhysterisch zijn juist! T is ook absoluut niet dat ik anderen niet gun, juist nu meer dan ooit omdat ik iedereen een kindje gun....alleen tja...je gunt t jezelf net even iets meer

Ik stoor me juist niet aan dat hysterische....t is toch ook fantastisch! vind t veel storender als iemand er niet blij mee is, en net doet of t de normaalste zaak van de wereld is!

Dus kom maar op hoor
t zal wel
husky en erine, ik denk dat het er "in den vreemde" vooral van af hangt hoe goed je duikschool is. Ik had zelf een heel goede (padi-5 star gold nog wat) duikschool op honduras, waar de theorie heel serieus werd genomen (soms tot 's avonds acht uur nog les). En ik heb ook gewoon in het nederlands les gehad met nederlands materiaal. Probleem is dat er ook veel bagger tussen zit.



Ik!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fijn dat je er weer bent!



En momo, voor jou ook een dikke knuf hoor! Wij niet-zwangeren hebben het gewoon af en toe best zwaar!
Alle reacties Link kopieren
GW je slaat de spijker op zn kop....wij hebben t soms gewoon best wel heel zwaar!
t zal wel
Alle reacties Link kopieren
Ik geloof dat ik beter helemaal geen doelen meer kan stellen, want dat leidt inderdaad vaak tot teleurstellinegn. Als je doel weer niet uitkomt, is het alleen maar frustrerend.



Ik had als doel "voor m'n 30ste een kind", maar specuman wou niet. Ik ben wel in januari 2008 met foliumzuur begonnen. We hadden het er al zo vaak over gehad in 2007 en ik kon me gewoonweg niet voorstellen dat hij nog heel lang negatief zou blijven.



Maargoed, voor m'n 30ste bleek al gauw niet haalbaar. Toen werd het doel voor mezelf veranderd in "kind in 2008". Maar specuman wou nog steeds niet (het is niet zo dat ik hem continu zat te pushen hoor, die doelen waren vooral in m'n hoofd, om iets te hebben om naartoe te leven zeg maar).



Vorige zomer naar Zuid-Afrika geweest. Toen werd het doel "zwanger raken voordat we op vakantie gaan". Maar nee...



Toen werd het "zwanger worden tijdens de vakantie", maar specuman was nog niet enthousiast, Toen werd het "zwanger worden na de vakantie" en toen zei specuman eindelijk "ja" en toen heb ik jullie ontmoet.



Toen hoopte ik op een positieve test voor m'n 31ste, of in ieder geval in 2008, maar dat is niet gelukt. Toen werd het "een kind in 2009", maar ik vrees dat dat er ook niet meer inzit.



Ik weet niet, als ik dit zo opschrijf, voel ik mezelf rijp voor een psycholoog. Zo erg is het nou ook weer niet hoor, maar het houdt me gewoon al zo lang bezig en ik wil gewoon niet meer wachten. En momenteel heb ik dus even een dip. Hopelijk is die gauw weer over.



Zo, dit leek wel een beetje op een sessie bij een psycholoog, haha. Ik hou nu op hoor. Ik ga paaseitjes eten.
ik ben ook traag....



wbm, ik denk dat ik als jij zwanger bent echt het minste last zalehbenvan jaloerse neigingen! Jou gun ik het ook het meest van alle hier!



En Husky en Fanatic en alle anderen zwangeren die nog volgen, lekker hysterisch blijven doen hoor! Vind ik alleen maar leuk. En ooit hoop ik hier ook uit mijn bol te mogen gaan!
Alle reacties Link kopieren
Husky en fanatic: jullie zijn verplicht om hysterisch en blij te doen!!! Gewoon om de boel hier op te vrolijken. Begrepen??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven