Uitgerekend Mei 2009

15-09-2008 13:53 10741 berichten
Alle reacties Link kopieren
http://zwangeremeimeiden.forumup.nl/groupcp.php?g=3



Zwanger! Nick Lftd. Kindje Uitger. datum Afspraken Bijzonderheden Kaatje_82 26 2e 30 april 24 mrt VK Jongen Candy15 24 1e en 2e 1 mei Jongen + Meisje Snok 37 1e 2 mei 3 apr gyn Jongen Elza35 39 1e 3 mei 18 maart VK Meisje Chicaa 32 2e 3 mei Verrassing Sanne069 39 1e 4 mei 24 mrt VK Meisje Helemi 32 1e 6 mei 24 mrt VK Jongen Verwachtingsvol 27 1e 6 mei 18 mrt VK Verrassing Visje1 31 2e 7 mei 27 mrt gyn Meisje Doggie 33 1e 9 mei 3 apr VK Jongen Luna2006 25 1e 9 mei 18 mrt VK Jongen Foxymama 2e 10 mei 31 mrt VK Jongen Jackie30 30 1e 10 mei Jongen Guusje 35 3e 10 mei Jongen Janets 33 4e 11 mei 25 maart VK Verrassing Suzzel 26 1e 12 mei 18 mrt VK Jongen Fien1 35 1e 12 mei 24 mrt prof Verrassing NetjeNetje 30 1e 12 mei Jongen Midejo 40 4e 16 mei 26 mrt VK Jongen Watertje 33 1e 24/11 geboren LIV Potsiedikkie 31 3e 19 mei 30 mrt VK Meisje Twinkel 33 2e 20 mei Verrassing Schabolleke 34 1e 22 mei Meisje Julia1979 30 1e 23 mei 2 apr VK Meisje Mimidepimi 29 3e 24/1 geboren MAAS HippiechickNYC 38 3e 23 mei 23 mrt VK Meisje
Alle reacties Link kopieren
quote:Suzzel schreef op 24 september 2008 @ 19:15:

Hebben jullie trouwens ook last van vergeetachtigheid. Schijnt van een zwangerschap te kunnen komen, maar vind het echt raar. Noem mensen bij de verkeerde naam en vergeet alles. Behoorlijk irritant zeg. Normaal heb ik juist een heel goed geheugen.

Heb ik enorm veel last van, vooral als ik ontspannen ben. Zit ik gisterenavond een gans verhaal tegen vriend te vertellen, weet ik halverwege eigenlijk niet meer waarover ik bezig was en vriend maar het ganse verhaal terug vertellen zodat ik mijn draad terug vond. Titels van liedjes en groepen ken ik steeds vanbuiten, nu hoef je me er niet naar te vragen of je moet een half uurtje geduld hebben. Zelfs op het werk zit ik me suf te piekeren over hoe ik bepaalde dingen moet doen, terwijl ik ze anders blindelings doe...



Aan de dames met echo vandaag, veel succes.



@Doggie: ai da's minder. Je hebt er precies goed van. Hopelijk was het maar éénmalig.
Alle reacties Link kopieren
Vergeetachtigheid gaat noooit meer weg!



ZO geschrokken?> hahaha

Zwangerschapsdementie wordt vanzelf weer minder als al die hormonen weer wat rustiger zijn.



Weet niet meer wie het zei: maar van beide zwangerschappen ging mijn buik ook pas rond 5 of 6 maanden groeien! Heerlijk.

Moet er niet aan denken om nu al met zo'n toeter rond te lopen, die ben je na een paar maanden echt wel zat hoor!



Smeren met olies of wat dan ook helpt totaal niet, is gewoon een commercieel fabeltje, je krijgt striemen of niet.

het best kan je kijken naar de zwangerschap van je eigen moeder, was die misselijk of had zij striemen dan is de kans groot dat jij dat ook gaat krijgen.

Ik heb geen striemen en geen misselijkheid....en heel blij!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb gehoord dat je minder kans op striemen hebt als je wat ouder bent, dan is de huid niet meer zo strak..

Ach we gaan het meemaken, liever niet natuurlijk!!!



Ik heb wat last van krampjes, beetje gespannen gevoel, vannacht ook al. Ben er nog niet uit of het mijn darmen zijn of iets anders...

Heb een beetje liggen piekeren over die bijna miskraam.. is het vruchtje dan wel goed?? beeeeh nog meer onzekerheid!

Vergeetachtigheid heb ik niet meer dan anders trouwens
Alle reacties Link kopieren
potsiedikkie, mijn zus was helemaal niet misselijk bij haar zwangerschap en had tot 5 maanden geen buik. Ik ben de hele dag misselijk en broeken zitten nu al strak. Bij ons gaat dat dus niet helemaal op, ondanks dat we verder wel heel veel op elkaar lijken. Weet eigenlijk niet hoe het bij mijn moeder zat.

Elza, niet piekeren hoor. Die onzekerheid schiet je echt niks mee op.

Fien, ben gelukkig dus niet de enige.

Foxymama, vervelend dat je zoontje zich niet op zijn gemak voelt bij het kdv. Ik hoop voor de dat het snel beter gaat. Wij hebben as dinsdag trouwens een kijkafspraak. Ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben niet vergeetachtig geloof ik.

Weel heel erg warrig, maar dat ben ik ook als ik niet zwanger ben. Ik kan nog niet goed aangeven of het nu erger is geworden.



Wat ik wel heb is dat hele onzekere. Ik ben 16 augustus voor het laatst ongesteld geweest. Ik heb last gehad van maagzuur en krampen in mijn buik (alsof ik ongesteld moest worden) ik heb twee testen gedaan (allebei een dikke streep hartstikke positief), maar ik kan gewoon niet geloven dat ik zwanger ben.
Potsiedikke, ik schrok wel even ja!

Maar mij kun je dan ook alles wijsmaken wb zwangerschap, ik weet er echt weinig van. Weet iemand nog een goed boek of zo?



Julia, ik ben ook zo'n warhoofd. Maar nu kan ik lekker mijn zwangerschap de schuld geven.



Elza, niet te veel piekeren hoor. Als het niet goed was, hadden ze dat wel gezegd toch? Als je het echt zeker wilt weten, bel dan je huisarts of vk. Zij kunnen je vast antwoord geven. Da's beter dan ermee rond te blijven lopen.
Alle reacties Link kopieren
hai,

vergeetachtig: check! ga er maar vanuit dat t alleen maar erger wordt en pas over gaat als je een paar maanden gestopt bent met borstvoeding. :-))



striemen: check: smeren helpt geen zak, helaas pindakaas. heb me de vorigekeer suf gesmeerd, 2 x per dag vanaf de dag dat ik positief testte. maar mijn huis is n maand voor de bevalling heel extreem gescheurd. Ik had t ook n beetje verwacht omdat ik op mn heupen ook erge striea heb, sinds de pubertijd. Je schijnt er idd na je 30e minder kans op te hebben, maar helaas heeft dat mij niet geholpen.



Visje vanharte met je mooie echo!!





oh, iemand schreef n paar paginas terug dat ze dacht dat ik n paar maanden terug n miskraam had gehad, maar dat is niet zo. heb gelukkig nooit n miskraam gehad.



waar koop je lijnzaad? Ik heb vanochtend 45 minuten op de wc doorgebracht. alle Pruimrn, Roosvicee lacto en extra water helpen niet... Normaal werkt een kop koffie goed bij mij, maar daar ga ik nu van over mijn nek...
Alle reacties Link kopieren
Twinkel, lijnzaad heb ik bij de reformwinkel gekocht en dan de gebroken lijnzaad moet je hebben. Helpt echt goed!



Volgens mij heeft Snok nu ergens haar echo. Spannend!!



Vergeetachtigheid heb ik (nog) niet.



Oh ik heb echt veel striae op mij heupen van het groeien in de puberteit dus ik vrees het ergste.......
Alle reacties Link kopieren
Ik weet dat google niet goed werkt bij onzekerheid.. maar toch even gekeken en ik lees vaak dat de kans op een miskraam veel kleiner wordt als er een kloppend hartje is.. zou het?....

Geeft weer hoop.
Alle reacties Link kopieren
Hallo Dames,



Sorry dat ik even in kom breken!

Weten jullie hoe laat Snok ook alweer een echo had vandaag?



O,ja. Lijnzaad verkopen ze sowieso bij de Jumbo en meestal ook in andere supermarkten in de hoekje waar ook de suikervrije drop en chocolade ligt. Zo'n health/allergie hoekje.
Alle reacties Link kopieren
boeken: ": veilig zwanger van Beatrijs dinges is goed, al vibnd ik t hier en daar n tikkie overdreven. het is wel zon beetje het standaard werk in nederland. Ik heb van haar trouwens ook 'veilig door de kraamtijd'. daar was ik heel blij mee. zo was ik n beetje voorbereid op wat me te wachten stond ná de bevalling. ook alle plastische dingen waar normaal niet over geproken wordt. Tip: ga t pas lezen in de laatste maand of zo, niet nu al!

:-))



Ik heb ook het boek "zwanger"van ouders van nu, das een leuk, vrolijk boek met goede tips. (gewoon in de boekhandel)



oh ja, en je hebt nu natuurlijk Yummy Mummy van Liz Frazer. is een hilarisch, maar wel erg amerikaans boek. ik geloof dat de vertaling net uit is, mijn boekhandel stond er gisteren vol mee. ik weet ff niet meer hoe de vertaling heet.



Oh ja, ik wilde ook nog even zeggen dat ik na mijn getwijffel gisteren toch maar moeders voor moeders heb gebeld. de mevrouw kwam gisteren avond meteen langs met alle stuff.
Alle reacties Link kopieren
elza, ja dat is absoluut waar. het is geen garantie. maar de kans is echt veel kleiner als je t hartje eenmaal hebt zien klopen.

zowiezo wordt de kans veel kleiner na 6 wkn en ook weer na 8 wkn. de meeste miskramen na 8 weken zijn missed abortions. Bij die vruchtjes is het hartje meestal meestal nooit gaan kloppen, maar omdat er nooit een echo is gemaakt is dat niet gezien.

Rond 10 weken geet het heel soms nog mis, omdat het vruchtje dan over moet schakelen op voeding uit de navelstreng. soms loopt die overschakeling niet goed. dus je ziet n klein piekje ein de miskramen rond 10 weken, maaar die kans is echt piepklein
Alle reacties Link kopieren
Aruba, volgens mij moest ze om half negen
Alle reacties Link kopieren
Ik kan je daarbij niet helpen Elza, zou het echt niet weten.



Ik at daarnet 2 boterhammen besmeerd met een dikke laag mosterd. Superlekker, ik kan gerust nog een derde op. Mijn moeder verklaarde me officieel zwanger hehe



Daarnet grote discussie met mijn pa over een 'Karel'. Ik boos omdat mijn pa niet wist wie ik bedoelde, blijkt die man 'Klaas' te heten... OMG
anoniem_2127 wijzigde dit bericht op 25-09-2008 10:31
Reden: effe update
% gewijzigd
Klinkt leuk, die boeken. Ga morgen eens neuzen bij de boekwinkel, heb ik meteen leuke vakantielectuur.



Inderdaad, Snok had om half 9 de echo. Dus hopelijk snel goed nieuws!



Fien, klinkt heeeeeeerlijk
Alle reacties Link kopieren
Twinkel, bedankt voor de boekentips.

Ik ben nog op zoek naar een mooi duidelijk boek. Waarin ik een beetje kan volgen wat er precies met mijn lichaam gaat gebeuren als alles goed gaat.
Alle reacties Link kopieren
Twinkel, dat was ik die dat zei... zag later ook dat ik watertje bedoelde ipv jou haha. Sorry!



Ik ben weer aan het werk, gaat best prima. Mijn vriendinnetje dat 2 weken langer zwanger is, heeft vanmorgen een bloeding gehad (maar dat had ze ook tijdens haar eerste zwangerschap). Maar ook zij is van de schrik toch thuisgebleven vandaag.



Ik ben benieuwd naar nieuws van Snok!
Alle reacties Link kopieren
Twinkel, thanks!! ik voel me een stuk beter en zekerder nu.. Mijn missed abortion was idd met 7 weken en daar kwamen we in week 9 achter. Gewoon geen hartje gaan kloppen..

Nu is het dus heel anders! :-)



Klopt Julia, Snok moest om half negen...



Die boeken klinken leuk, ik had de vorige keer ook een boek van MvM gekregen, staat ook een en ander in.



Fien?? zat er wel iets onder die mosterd?

heheheh ik ben gisteren om 18:30 nog naar de supermarkt gelopen omdat ik perse picallily bij het eten wilde (gek?) Kon helaas mijn lieverd niet sturen, die was er niet! Merk echt wel dat ik behoeft aan zuur krijg, bitter daarentegen (koffie en als ik alleen al naar bier kijk) vind ik niet meer zo lekker.
Alle reacties Link kopieren
Voel je je wat beter Luaska?

Hoe vinden de mensen je nieuwe coupe? :-)
Alle reacties Link kopieren
jullie weten toch dat je een jongetje krijgt als je zin in zuur hebt he?
Alle reacties Link kopieren
Echt? En pikant, is dat hetzelfde? Gisteren heerlijke fajitas gegeten met pakken groene peper ertussen, mmm, ben nog aan het nagenieten ervan (in de goede zin dan) :D



Was vooral mosterd met beetje boterham hehe. Maar ik eet sowieso al graag mosterd hoor, mayo eet ik zo goed als niet.
Alle reacties Link kopieren
nou ja, t is een bakerpraatje. t ging de vorige keer voor mij wel op. deze keer heb ik (tot nu toe) geen zin in zuur.



pikant weet ik niet. maar mosterd is best zuur ook.
Fien, als je zin hebt ik pikant, dan krijg je vast een pittige tante!
Alle reacties Link kopieren
Hee dames....ben er! En alles goed! Mooi gegroeid (wat een verschil al!) en wederom kloppend hartje. Bij het meten gaf het apparaat 8 weken en 4 dagen aan....Dus zou zo ongeveer wel kloppen denk ik dan he? Over twee weken mag ik weer voor echo...;-) Gyn was heel tevreden maar wil gewoon me ff goed onder controle houden...Verder heb ik 3e maands onderzoek gehad??? bloedprikken en urine afgeven....Wrs heeft dit ook te maken dat ik antistoffen heb door trage schildklier. Daar heb ik overigens ook gelijk bloed voor geprikt...volgen jullie het nog? Whahahah Heb ook een afspraak voor een intake?? dan moet je vragenlijst invullen van tevoren (heb ik al gekregen) en die wordt dan besproken.....



Lang verhaal...maar alles gaat dus goed met minisnokje
Alle reacties Link kopieren
quote:75twinkel schreef op 25 september 2008 @ 10:46:

jullie weten toch dat je een jongetje krijgt als je zin in zuur hebt he?



Ey dan krijgt mijn vriend dus gelijk?!?!

Ook gehoord dat als je erg misselijk bent, dat het dan een jongen wordt....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven