Uitgerekend Mei 2009

15-09-2008 13:53 10741 berichten
Alle reacties Link kopieren
http://zwangeremeimeiden.forumup.nl/groupcp.php?g=3



Zwanger! Nick Lftd. Kindje Uitger. datum Afspraken Bijzonderheden Kaatje_82 26 2e 30 april 24 mrt VK Jongen Candy15 24 1e en 2e 1 mei Jongen + Meisje Snok 37 1e 2 mei 3 apr gyn Jongen Elza35 39 1e 3 mei 18 maart VK Meisje Chicaa 32 2e 3 mei Verrassing Sanne069 39 1e 4 mei 24 mrt VK Meisje Helemi 32 1e 6 mei 24 mrt VK Jongen Verwachtingsvol 27 1e 6 mei 18 mrt VK Verrassing Visje1 31 2e 7 mei 27 mrt gyn Meisje Doggie 33 1e 9 mei 3 apr VK Jongen Luna2006 25 1e 9 mei 18 mrt VK Jongen Foxymama 2e 10 mei 31 mrt VK Jongen Jackie30 30 1e 10 mei Jongen Guusje 35 3e 10 mei Jongen Janets 33 4e 11 mei 25 maart VK Verrassing Suzzel 26 1e 12 mei 18 mrt VK Jongen Fien1 35 1e 12 mei 24 mrt prof Verrassing NetjeNetje 30 1e 12 mei Jongen Midejo 40 4e 16 mei 26 mrt VK Jongen Watertje 33 1e 24/11 geboren LIV Potsiedikkie 31 3e 19 mei 30 mrt VK Meisje Twinkel 33 2e 20 mei Verrassing Schabolleke 34 1e 22 mei Meisje Julia1979 30 1e 23 mei 2 apr VK Meisje Mimidepimi 29 3e 24/1 geboren MAAS HippiechickNYC 38 3e 23 mei 23 mrt VK Meisje
Alle reacties Link kopieren
Hellow dames, er mag een hartje bij in het lijstje. Gezien én gehoord. Was wel effe zoeken, vermits ik met een vleesboom van 10cm(!) zit. Niet handig natuurlijk, ze vond eerst het vruchtje niet, die vleesboom zat in de weg. Ik moet nu op 14 daagse controle. Het wordt hoogstwaarschijnlijk met keizersnede, maar dat kan me helemaal niks schelen. Zolang het kindje maar ok is.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Fien!!!



gezien en gehoord, heerlijk!!

14 daagse controle lijkt me ook geen straf Wat raar van die vleesboom, was nooit eerder geconstateerd?
Hey ladies!



heb een poging gedaan om me door al die pagina's te worstelen maar moet eerlijk toegeven dat dat me niet is gelukt.

Ik zie nieuwe hartjes en nieuwe zwangeren, allemaal gefeliciteerd!



Een dikke knuffel voor jou Luaska, want ookal had je vorige week al het gevoel dat je zwangerschap afgelopen was, toch is het kote. Wel is duidelijk dat je ei-sprong er aan zit te komen, hoop voor je dat het snel weer 'raak' is.



Hier gaat alles goed, maar ik ben moe, heel moe. Vorige week heb ik een training van 2 dagen gehad aan de andere kant van het land. Erg intensief en vermoeiend, heb het weekend geen tijdgehad om bij te komen en ook maandag was erg druk.

Gisteren kreeg ik het op mijn bord en heb de hele dag mezelf in de weg gelopen en ondertussen de dag met zoon geprobeert door te komen. Vandaag heb ik me ziek gemeld en zoon ik op het kdv. Ik heb de hele ochtend geslapen en voel me al ietje beter. Morgen blijf ik ook nog maar thuis om helemaal bij te kunnen trekken.

Bij zoon ben ik wel moe geweest, maar dit slaat alles! Nog een par weekjes en die eerste zijn gelukkig voorbij. Kan niet wachten tot ik mijn energie weer terug krijg!



Maandag bij de verloskundige geweest, wat een anti-climax. Net als bij Kaatje te vroeg om het hartje te kunnen luisteren en ook doen ze bij ons niet aan echo's. daarvoor heb ik een afspraak gemaakt bij een echo-praktijk. We kunnen er op 14 oktober terecht.Super spannend want ik ben er nogsteeds niet gerust om. Heb wel duidelijke kwalen en geen bloed, maar eerst zien en dan geloven... En dat terwijl ik nogmaal een echte optimist ben. Herken het wel van de zwangerschap van zoon.



Zo, nu echt even wat eten want mijn maag begint steeds harder te rommelen!
Fien, gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Fien top...15e weer voor echo of???? laat ff weten...



En foxy staat genoteerd....jammer dat je zo moe moe moe bent maar klinkt wel als toch echt zwanger
Alle reacties Link kopieren
Ow ja sorry, 14 oktober om 18u :D
Alle reacties Link kopieren


volgens mijn collega's moppert guppy nu al. Mijn darmen maken zo'n herrie op moment!!
Alle reacties Link kopieren
whahahahah guppy? Is dat koosnaampje?



Ik zit hier op werk maar kan net zo goed naar huis gaan. Totaal geen zin..koppijn en zou het liefst alles door elkaar heen snoepen..zit ik hier met me watertje

bleh...heb klote humeur...;-)
Alle reacties Link kopieren
eind januari. ik was dezelfde cyclus alweer zwanger, ging echt snel!



fijn dat je ook weer zwanger bent, mei is een mooie tijd om te bevallen! mijn eerste is van april, heerlijk!
Alle reacties Link kopieren
Gyn dacht eerst dat ik 4 maanden ver was. Ze vergelijkt het met een tweeling, de baby heeft nu evenveel plaats als dat ze met twee zouden zijn. Maar een vleesboom telt niet zeker als tweede baby hihi ;)
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Nou, hier is er dan één voor de tweede helft van mei... tadaa... uitgerekend 28/29 mei.

Kan ik me nog aansluiten?



groetjes, Jannes
Alle reacties Link kopieren
ik herken het hoor Snok. Ik ben eigenlijk best misselijk, maar zou zo een zak snoep op kunnen. Ook hoofdpijn en 0 energie.

Heb om 16.00 een afspraak die vrij belamgrijk is, gaat om 10 duizenden euro's...



Handig dus (not)...





wil gewoon lekker op de bank liggen, en slapen als het even zou kunnen. Klote humeur inderdaad.
Alle reacties Link kopieren
O ja, trouwens.... het is mijn eerste kindje, ben 28, en 30 oktober staat de eerste afspraak bij de VK...



Jannes
Alle reacties Link kopieren
Fien gefeliciteerd hoor !! Heb je nooit last gehad dan van die vleesboom.....10 cm lijkt me niet niks !!



Wel raar blijf ik het vinden dat de eén wel een hartje hoort en/of ziet en de andere bij een vk komt die het nog te vroeg daarvoor vind.

Bij mijn vk geven ze ook aan pas bij 13 weken.

Dus ik hoop wel dat ze het kunnen zien dan in ieder geval.

Anders weer 3 weken wachten.



Foxymama, denk dat iedereen hier heeft wat jij hebt.....sowieso vind ik iedereen heel voorzichtig, begrijpelijk want dat ben ik zelf ook.

Maar ondanks alle kwaaltjes die er duidelijk op wijzen dat ik zwanger ben, ben ook ik er nog niet gerust op totdat ik gezien en gehoord heb dat alles goed is en die 12 weken voorbij zijn.....

En dan zal er wel weer een nieuwe periode van onzekerheid aanbreken
Alle reacties Link kopieren
Dankje foxy! Het gaat gelukkig heel goed met me! Druk aant werk alweer voor een nieuwe baby!



Ik heb me gisteren aangemeld bij het topic: zo vanaf nu gewoon zwanger worden. Erg leuk topic ook.



Fien gefeliciteerd!!



Kreeg net toch wel even een vreemd gevoel net toen ik dit topic weer opende: 2 nieuwe erbij... voelt wel gek. Ik weet niet hoe ik het precies moet omschrijven.... misschien een mixje van verdriet en lichte jaloezie? Sorry. een klein beetje oneerlijk voelt het wel. Had het gewoon ook zo graag gewild, en zo graag in dit topic gebleven natuurlijk met een zwangerschap. Tis helaas alleen niet zo. Maargoed, dit moeten jullie niet te zwaar opvatten, tis maar een héél klein gevoeltje, zo'n vlaagje even.
Alle reacties Link kopieren
whahah verwachtingsvol ...nou gedeelde smart...pffffffff



Vermeld t jannez.....
Alle reacties Link kopieren
Jannes welkom !



Klote humeur...tja, voor mijn gevoel heb ik dat al vanaf het moment dat ik weet dat ik zwanger ben (behalve het moment dat ik het streepje zag dan) en ik heb ook heel duidelijk het gevoel dat ik niet helemaal mezelf ben......

Vind mezelf echt een zeikerd vaak tegenwoordig.

We hadden in de vakantie ook zóveel plannen.............niks van terechtgekomen want miep was of moe of misselijk of allebei....en daardoor voelde ik me weer schuldig tegenover mijn vriend.
Alle reacties Link kopieren
Luaska..heel normaal gevoel.....goed dat je in dat topic bent gaan schrijven....



Ben eruit..we hebben op een dag een jannets en een jannez erbij whahahahaah



Sanne ook dat herkenbaar....ik ben normaal heel energiek etc. maar nu best wel zwaar...EN baan EN thuis EN leuk zijn EN.....bla bla bla....;-)

Manlief kan ik soms ook al niet uitstaan ....vooral het huishoud gedoe waar ik normaal al soort van pissed om wordt is nu helemaal issue....hij zal vast zijn best doen maar irritteer me gewoon heel erg....bah....en daar baal ik dan weer van....



Leuk joh zwanger...;-0
Alle reacties Link kopieren
Snok, dat vind ik wel het fijne van dit forum....dat zoveel dingen herkenbaar zijn...dan kan ik het iets beter naast me neerleggen omdat ik weet dat het er bijhoort.



Normaal sport ik 2-3x in de week maar ben na mijn vakantie nog niet geweest en zie het nog niet zo gauw gebeuren ook de aankomende weken. Voel me een soort van luie slons aan het worden.

Ik heb al mijn energie op mijn werk nodig want wil hier niks laten merken aan collega's dus doe de hele dag hier leuk en aardig en voor thuis dan weinig energie meer.

Vriendlief doet echt zijn best en haalt nu de boodschappen...komt dus thuis met de helft wat ik niet bedoelde en de andere helft is ie vergeten.



Probeer echt aardig te blijven dan, maar lukt niet altijd en dan voel ik daar weer ellendig van.

Dan loop ik in mijn joggingbroek omdat ik blij ben dat die strakke broek uit kan en dan denk ik "wat moet ie nou met zo'n chagarijnige slonzige muts"



Echt leuk ja !!

Weet niet of ik kan zeggen of ik dat gevoel nou al echt heb gehad.
Alle reacties Link kopieren
Hier nog een die al 3 weken niet een sportschool van binnen heeft gezien...voelt ook niet echt lekker....

Oh ja booschappen ...nou hoe lullig en mutsig het ook klinkt die doe ik maar zelf want zoals je al aangeeft....dan heb ik helft toch niet

Al met al erger me, ben geen leuke partner maar wordt dan nog bozer omdat het zijn schuld is en go so on...wahhahahaha

Morgen weer een dag....deze dag zal het niet veel beter worden geloof ik....
Alle reacties Link kopieren
heel herkenbaar Sanne! Ik rij normaal 6 paarden, maar nu is bij mij echt de lamp uit na het werk. Ik moet straks voor iemand een paard rijden om 6 uur, maar weet dat mijn eigen paarden het weer gaan bezuren.



Als ik thuis ben; eerst de broek uit, dan richting de bank met een kop thee en een knappe persoon die me daar dan weer vanaf krijgt
Alle reacties Link kopieren
Zit me net te realiseren dat ik niet hoop dat mensen mijn geklaag lezen die al jaren bezig zijn voor een kindje.....maarja, het voelt nu eenmaal zo.

Dat blijft toch niet 9 maanden zo mag ik hopen ?



Mijn beste vriendin die snapt niks van mij, was 29 toen ze zwanger raakte (9 jr. geleden nu voor haar) en die ging er totaal niet vanuit dat ze een miskraam zou krijgen en ging het eerste weekend volledig uit haar dak bij de Prenetal en vertelde aan iedereen die het horen wilde dat ze zwanger was (vanaf het moment van het streepje).

Als ik dan vertel hoe ik me voel dan vind ze dat ik meer moet genieten van ieder moment...dat ik er anders spijt van krijg dat ik dat niet meer gedaan heb.

Ik geloof dat zij blijer is met mijn zwangerschap dan ik.......ben natuurlijk wel heel blij maar het voelt niet zo.





Ik ga zo ook weer zelf boodschappen halen want heb nu gewone cola in huis in plaats van cola light....en aangezien ik toch al aardig dichtgroei is dat het 1e waar ik calorieen mee kan besparen.
Alle reacties Link kopieren
Hmmm nou ik heb ook precies DAT plan...ga naar huis en eten? Whatever ...heb er echt geen zin in....ga bank op en kom er niet meer af...zin in leuke film en stom kastje kijken.



Klagen is ook een kwaaltje Ja sorry ik snap dat duizenden er een moord voor doen maar ik moet eerlijk zeggen dat ik nooit heb gedacht als ik ergens iemand zag "klagen" dat ik dacht zeur niet want ik heb miskraam gehad...onzin toch? Zo werkt het nou eenmaal...Geloof me ben echt wel dankbaar dat het eigenlijk relatief zo makkelijk is gegaan maar betekend nog niet dat ik opeens dat niets mag voelen of denken ?



Sanne ook dat puntje herken ik....ik vind het onwerkelijk en snap nog niet zo goed waar ik van moet genieten? Klinkt dat heel erg? Zo is het niet bedoeld...maar ik zie niets...ja voel soms wel wat maar??? En ja heb die echo gezien maar .....niet iedereen weet het nog...ik vind het gewoon ja..zoals ik zeg...onwerkelijk....Ben ook ech tnog niet hippie de pippie
Alle reacties Link kopieren
Ik ga NU naar huis en lekker eten halen wat IK lekker vind want mijn vriend wil stamppot peen/ui en daar heb ik helemaal geen trek in dus zeg wel dat het uitverkocht was



Daarna plof ik ook op de bank en kom er alleen nog vanaf om in bed te rollen.



Klinkt niet erg Snok want ik weet ook niet waar ik van moet genieten nog...

Ik zie wel een dikkere buik maar heb nog geen echo gehad en geen hartje gehoord dus baal nu alleen nog maar van die buik en dat ik nauwelijks mijn kleren pas.

Heb nergens zin om heen te gaan omdat ik mijn leuke kleren niet meer aan kan. En wordt chagarijnig omdat alles knelt de hele dag.

Bij mij weet ook bijna niemand het nog dus je zou het zelf bijna vergeten dat je zwanger bent.

Ik wil én het nieuws van ons nieuwe huis én de baby tegelijkertijd vertellen dus heb nog niks kunnen vertellen dus is het er voor mijn gevoel ook niet.

Dus zit een soort van tussen wal en 't schip....

Ben ook zeker niet heppie de peppie en als mijn vriend heel enthousiast doet dan dam ik het ook nog in "eerst maar ff afwachten joh"



Zo, genoeg gezemeld....ik ga wat lekkers uitzoeken in de supermarkt om te eten straks en ik neem een paar roddelbladen mee voor vanavond op de bank....



Fijne avond !
Alle reacties Link kopieren
Fijne avond Sanne Lekker chillen..morgen weer betere dag voor ons...



Ik moet morgenochtend eerst naar Internist voor schildklier controle ....Hoop dat waardes nog steeds netjes zien. Anders wordt ik verhoogd qua medicynen..noui ja ook goed...alles voor beeb he?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven