Uitgerekend september 2010!!!

08-11-2009 13:11 3012 berichten
Alle reacties Link kopieren
Haha, jullie zullen wel denken... Dat kan nu toch helemaal nog niet? Nee dat kan nu inderdaad nog helemaal niet.



Maar ik wil het wel! Daarom dit topic. We doen ons best ervoor! (Eens moet het toch goedkomen?) Titel kan elke maand gewijzigd worden



Dus interresse in een kind in september 2010? Schrijf lekker mee. Anders loop ik hier zo in mezelf te ouwehoeren.



Alvast even een linkje naar het nieuwe topic:

Komt allen tezamen....





quote:Marielle1410 schreef op 08 november 2009 @ 22:36:

Tuurlijk Festini! Het is maar wat je zelf wil! Nepnaalden zijn ook rakkers hoor!

Oooooo naar de uuuues ofaaaaa? Ik ben jaloers! Wij hebben de westcoast hier nog steeds hoog op het verlanglijstje staan. Geniet je voor me mee?



Die mislukte zijn niks waard! Geven je hoop en klachten voor niks! Ik zeg weg ermee! Vanaf nu gaan we alleen maar voor gave exemplaartjes!



Man vind computer stom... is niet goed voor het kindjes maken....



Hier ook zo'n man, alleen zit hij de hele tijd met t lappie, en moet ik knokken erom.

We gaan richting westcoast, inderdaad! En ik ga zeker genieten!

Op naar de hele kindjes!

Enne die piek van Nut... doe er dan maar twee, dan lijken het net hoorntjes, hoef ik mezelf niet verklaren als t een rotkind is!
Ik schrijf ook mee hoor....als ik nou begin december beval....geen bv ga geven en direct weer aan de neuk ga kan t nog lukken, september 2010. Manlief zou t super vinden, dus die zal ik niet horen!

Ga ik gewoon september 2008, december 2009 en september 2010 bevallen...X-D
Alle reacties Link kopieren
Whahahahaha, nu lig ik helemaal in een deuk!

Riz, kalmeer jij eerst maar eens even. Die hormonen vliegen in het rond! Jij hebt een privilege.... jij mag ook meeschrijven in welke maand zwanger dan ook. Heeft het ook eens voordelen Maar goed, als je je niet in kan houden en je in decmeber als weer suf wil neuken dan houd ik je niet tegen. Al vermoed ik dat je je eigen oktober en verder topic moet openen hahahha! Maar daarentegen zou het ook maar zo kunnen dat ik bij jou toic mee ga schrijven.



Festini; mijn man wordt kwaad als ik achter de computer zit (volgens hem al 3 en en half uur) Ben alleen nog maar lief als ik voetbal meekijk. Word ook continue getest op namenkennis. Zoals nu Riemer vander Velde. maar ik als rasechte (ge-emigreerde Fries) weet dat natuurlijk wel.



Ik ga me nu klaar maken voor nutteloze sex.. de beste dus. Even brood smeren. Lekker wassen en het beste pak aan! Gooooooooo girl!
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, eindelijk een September 2010 topic!



Mag ik me aansluiten? Wij gaan ook een September kindje maken, man weet het nog niet, maar ik dacht dat het wel een leuk kerstkadootje zou zijn om het dan te vertellen, en natúúrlijk word ik dan meteen zwanger. Want in Oktober bevallen kan gewoon écht niet (2 Oktober kids vind ik genoeg).



Leuk,leuk ik denk dat ik straks alvast de baby kamer ga bestellen, en een nieuwe kinderwagen enz.



Eigenlijk vind ik wel dat iemand een tabel moet maken.
Alle reacties Link kopieren
whahahah geweldig Mariëlle! Speciaal even ingelogd na heel lang onder de steen te hebben gelegen, haha. Weet je ik doe ook mee! Moet lukken, wij zijn supervruchtbaar toch? Hahha Hoor tenminste dagelijks dat mijn lijf nu weet hoe het moet dus dat het zo gaat lukken volgens de "experts". Dus vol goede moed gaan we maar he.

Riz, moet lukken, hahahaa.

Nala jou lijf weet nu ook hoe het moet, dus geen probleem om een jaar later weer een kind er uit te persen toch?

Komend weekend de nieuwe babykamer maar eens leeghalen, we moeten nog veel verbouwen voor onze tweeling in september 2010 komt. Zo leuk!
Alle reacties Link kopieren
Murning!



Ja Lady Bug, eindelijk een september 2010 topic. Duurde ook alweer veel te lang! Oh hemeltje, jij hebt al 2 van die herfstkatten!? Doen ze het een beetje pittig? Ik heb wel een voorjaarskat, maar das ook geen garantie hoor. Aan Lien mankeert vanalles, maar leuk, knap, slim is ze wel! Heeft ze van moeders hoor, alle gebreken komen van vaderlief.



Zo Toos, dus jullie gaan voor een tweeling! Leuk! En idd jullie zijn supervruchtbaar, moet zo gepiept zijn! Met 2 van die septemberkids mag je inderdaad wel eens gaan verbouwen!



De strontlucht komt me alweer tegemoet, Lien moet schone luier! Tot zo!
Alle reacties Link kopieren
Ik doe ook mee. Wil ook graag een 2010 versie van Aruba baby. Deze is zoooooo 2009
Haha, leuk bedacht dit topic!

Misschien kom ik ook nog wel meeschrijven, moet even kijken of ik de humor al kan opbrengen na twee miskramen. Ben in ieder geval wel positief ingesteld en hoop in (september?) 2010 toch echt op een hele mooie baby.
Alle reacties Link kopieren
Oh ik heb een tabel! Hoort er natuurlijk bij! Bij zo'n echt clubje. Hoe hou ik dat ding echter groot???



En weer twee nieuwe leden gezellig. Kan ik meteen aan het aanpassen!

Aruba wees welkom! Jij ook al zo snel aan een nieuwe?

Naski, vrees niet... Een snelle blik op het schema verteld mij dat we volgens mij allemaal al 1 of meer miskramen hebben gehad! Dus je kan rustig je ei kwijt hier. (Nou doe maar niet letterlijk, daar krijg je geen prachtig septemberkind van!)



Hoe hou ik die tabel nou groot??
Alle reacties Link kopieren
Dan er maar even op klikken. Ziet ook niet iedereen meteen wie hier allemaal rondhangen. Aangepast en wel!

Willen jullie even kijken wanneer jullie koters het levenslicht gaan zien?

Gaan we ook prijzen geven aan diegene die het daadwerkelijk lukt?



Ik ga even lekker met Linus in bad.
Alle reacties Link kopieren
Net in het tuincentrum geweest, heb alvast een kerstbal gekocht met....mijn eerste kerst. Vond ik wel zo toepasselijk

Daarnaast heb ik nog gekocht, zakje schaamengelenhaar, heilig beeld van Maria (onder het mom baadt het niet dan schaad het niet)vruchtbaarheidsboom en een vriezer. een vriezer, ja een vriezer, als Nutman nou eens elke dag zijn kwakje in zo'n zakje stop waar je ook de borstvoeding in kan stoppen, dan heb ik zo tegen de tijd dat het kerst is genoeg voorraad en dan moet het lukken toch......
Alle reacties Link kopieren
quote:nut schreef op 09 november 2009 @ 10:28:

Net in het tuincentrum geweest, heb alvast een kerstbal gekocht met....mijn eerste kerst. Vond ik wel zo toepasselijk

Daarnaast heb ik nog gekocht, zakje schaamengelenhaar, heilig beeld van Maria (onder het mom baadt het niet dan schaad het niet)vruchtbaarheidsboom en een vriezer. een vriezer, ja een vriezer, als Nutman nou eens elke dag zijn kwakje in zo'n zakje stop waar je ook de borstvoeding in kan stoppen, dan heb ik zo tegen de tijd dat het kerst is genoeg voorraad en dan moet het lukken toch......



Jemig! Jij bent echt goed bezig! Ik krijg man echt niet zover dat hij kwakje in zakje stopt. Jij bent een bevoorrechtte vrouw met zo'n kerel!









Ik wil ook zo'n beeld!
Alle reacties Link kopieren
quote:toosje74 schreef op 09 november 2009 @ 08:19:

Komend weekend de nieuwe babykamer maar eens leeghalen, we moeten nog veel verbouwen voor onze tweeling in september 2010 komt. Zo leuk!



Jij ook een 2-ling? Leuk, ik ook! Kunnen we straks alle bijkomende symptomen met elkaar delen!



@Marielle: dit bedoelde ik eigenlijk ook zaterdag (topic "2x miskraam..."), beetje gezelligheid. Goed gedaan! Zet mij dus maar in die lijst. Ik ben eind sept uitgerekend, maar omdat het een 2-ling wordt ga ik zeker eerder bevallen. Waarschijnlijk wordt het en keizersnee dus de exacte datum horen jullie nog. Ooohh.. kan niet wachten om te gaan shoppen. Heb al zo'n leuke duo-wagen gezien. Was in de uitverkoop dus denk toch maar dat ik 'm vast ga halen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Naski schreef op 09 november 2009 @ 09:47:

Haha, leuk bedacht dit topic!

Misschien kom ik ook nog wel meeschrijven, moet even kijken of ik de humor al kan opbrengen na twee miskramen. Ben in ieder geval wel positief ingesteld en hoop in (september?) 2010 toch echt op een hele mooie baby.Jaaaa Naski, schrijf mee, gezellig!! Neem aan dat k*t dagen zo nu en dan ook wel gemeld mogen worden. Gaan we elkaar lekker positief houden!
Alle reacties Link kopieren
Was al zo brutaal om Naski gewoon maar in de tabel te zetten! Vera leuk dat je komt meeschrijven! Weet jij je dit bedoelde, misschien daarom ook wel gedaan. Er moet meer gelachen worden in het leven!



En nu ga ik echt in bad!
ladies, ik vind dit zo"n gezellig topic dat ik het bijna jammer vind dat al zwanger ben en niet voor een september baby kan gaan....
Oké, ik ben om (aangezien ik toch al in de tabel sta).

Sept. 2010 wordt het dus! Handig om te weten alvast.

We gaan nog even flink oefenen, zodat er rond kerst een pracht-ei klaar ligt onder de kerstboom.
Alle reacties Link kopieren
quote:germanwings schreef op 09 november 2009 @ 10:45:

ladies, ik vind dit zo"n gezellig topic dat ik het bijna jammer vind dat al zwanger ben en niet voor een september baby kan gaan....



Van mij mag je evengoed meeschrijven hoor. Ik bedoel, het is een openbaar forum, ik ben de baas niet.



Naski! Flinke meid! Oefenen mag, maar niet teveel kostbaar zaad verspillen!



Vera je staat er ook in. Toe maar ook een tweeling! Je kan ook twee goedkope wagens met houtjetouwtje touw aan elkaar vastknopen is een hele goedkope optie! Oh hij is in de uitverkoop, gewoon halen meid!



Lien en ik zitten in bad,

dikke pret spitter, spetter spat!

Opeens ruik ik iets en roep hard NEE

Lien liet een scheetje en is aan de diarree!

Huppa dan maar de douche aan...

Marielle mag nu dus het bad schoonmaken gaan!
Marielle is al in de sinterklaas stemming!



Haha GW, een september baby wordt voor mij ook best lastig hoor...maar ik schrijf gewoon met terugwerkende kracht voor Lois mee

Gezellig al die tweelingen hier!



En dat van die zakjes in de vriezer, superidee! Momenteel gaat er denk erg veel door t doucheputje verloren....zal er s wat van die zakjes neerleggen. Moeten we alleen in de gaten houden dat spruit straks de goede zakjes krijgt
Alle reacties Link kopieren
Oh hemel! Riz heeft een troucher (=trekker onder de douche) in huis! Zo kom je nog eens ergens achter!

Ik denk dat ik een stille heb. Eentje die het wel doet, maar er nooit open en eerlijk over zal zijn.



Jaaaa! Sinterklaas! Zaterdag doet hij zijn intocht weer! Ik vind het gewoon op mijn 28e nog steeds te gek! Dat ik nu met mormel erheen ga is eigenlijk alleen maar een goeie dekmantel.



Oh gatver! Je zal het verkeerde zakje geven! Slikken moet je!

Wel op de ouderwetse manier he? Sticker erop met datum en wat voor eten/drinken er net voor genuttigd is! Maken we er een experiment van! Welk zaad werkt het best? Lukt het beter met 20 bier op of niet? Is een haring echt bevorderlijk voor de spermakwaliteit... Heel Nederland (met kinderwens) heeft straks wat aan ons!



Ik gooi dreinend kind op bed!
Haha, die van mij is er ook niet open en eerlijk in hoor...maar omdat ik zo asexueel als de pest ben momenteel met die pens moet t toch ergens blijven was mn redenatie
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen dames! Ik heb een vriend en die weet helemaal nog niet dat het met Kerstmis raak zal zijn, ik zwijg nog even tegen hem :P Weet hij veel dat het in september er zal zijn, september is nog even apart gezet omdat we dan naar een concert van U2 gaan. Dus dat wordt wat, met de baby naar U2, jong geleerd is oud gedaan hé zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me nog een topic herinneren dat een vrouw zwanger werd van nog een kindje tíjdens haar zwangerschap. Dus GW en Riz, het kan nog hoor.



Wilde gaan rekenen wanneer we van bil moeten voor weer een september baby maar aangezien ik nog niet ongesteld ben geweest na mijn bevalling wordt dat lastig.
Alle reacties Link kopieren
Als je dan nog niet ongesteld bent geweest, zou ik gewoon elke kans grijpen en dus gewoon elke dag sex hebben. De kans is dan toch het grootst dat het een keer raak is, dus vanaf half december t/m half januari er voor gaan en de kans is groot dat je nog een keer een september kind hebt.



Zelf laat ik overigens september 2010 aan me voorbij gaan en zet in op september 2011. Ik moet eerst nog even herstellen van de keizersnee en daar staat een half jaar voor dus september 2010 gaat niet lukken.
Alle reacties Link kopieren




Heb ik ook alvast even ingeslagen. Iemand moet het zeggen toch!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven