Wij beginnen eind 2007 / begin 2008

11-09-2007 13:45 5814 berichten
Zwanger! Naam Lftd. Datum Naam Bijzonderheden Dametje 29 12 aug "Prada" Heeft 1 dochter Pebbles 27 28 aug Eva Heeft 2 dochters Freddy 34 14 sept Thomas Heeft 1 zoon lady_bug 27 5 okt Norah 1 zoon* & 2 dochters Liubi 26 8 nov Pieter Heeft 1 zoon PLUKKIE78 30 19 dec Mark Heeft 1 zoon Pluis363 31 19 dec Ruben Heeft 1 zoon Vlinder1987 22 23 dec "S" Heeft 1 zoon Summerbreeze 22 11 feb Mibb 25 7 mrt 24-1: Verlof! Snok 36 2 mei 20 weken echo goed! ka_30 31 2 juni 20-weken echo goed! Aruba 22



Naam Lftd. Start NOD Bijzonderheden Bloem 27 Sept '07 eind okt. ZKH, verder onderzoek zusvansummer 25 Okt.'07 29-10 6-10: Gyn Beer345 33 Heeft 1 dochter
Alle reacties Link kopieren
Laptop batterij bijna leeg nu!



Maar met mij alles goed. Gister coming out op mijn werk, reacties waren heel leuk. Ik heb een kamer met twee mannen en een daarvan (die met trouwens erg jong vond voor een kind, wat voor ons wereldje misschien ook wel zo is. Hij is even oud trouwens) wilde gelijk een box in onze kamer zetten!



Mijn vriend gisteravond eindelijk een hele goede vriend en oud vriendenclubje gezien. Dat zijn allemaal stappende feestende midden 20 ers dus die waren diep onder de indruk van onze 'volwassen levenswending' en hebben gelijk de meest vreselijke namen bedacht.



Ik vind het heel erg 'stil' nu. Ik groei wel maar heel rustig natuurlijk. En moet over twee weken pas weer eens naar de verloskundige.
Alle reacties Link kopieren
voor de dames die zich nog niet hebben aangemeld op het nieuwe forum; je moet summer een mail sturen op summerbreeze21@live.nl dan krijg je een link naar het nieuwe forum waar je dan kan inloggen.



wat leuk dametje als mensen goed reageren.



ik ga hard aan het werk, maar nog wel even foto's kijken!



ik weet niet meer wie het vroeg maar je kan daar ook gewoon tekst kwijt.



liefs vlinder
@Ladybug, wauw!!! Zo snel ook! Van harte gefeliciteerd zeg!!!!



@Mibb, gaat het al weer wat beter? Bedankt voor het opdaten van het schema.



@Summer, ik heb je een mail gestuurd...



@Zus, wat vaag, die positieve testen. Hoe zit het nu met je ongi? Hoe lang ben je nu al niet meer ongi geweest??



@Pebbles en dametje, hoe staat het met de zwangerschappen?



@Freddy, hoe wast in Duitsland?? Trier is wel een leuke stad. Emotionaliteit, is dat niet ook een zwangerschapskwaal?



Hier is alles ok. Ben aan het wachten op de ongi. Die zou ongeveer volgende week moeten komen denk ik. En dan heeft deze cyclus ook al weer over de 40 dagen geduurd. Ik vraag me af wanneer ze eens wat korter worden. Heb er al vrede mee met het idee dat het bij mij wel eens heeeeeel lang gaat duren. Word er een beetje verdrietig van maar blijkbaar gaat het mij niet anders. Heb een traag organisme...
Alle reacties Link kopieren
Liubi je hebt een mail terug hoor. Wordt al aardig druk zo op ons privat forumpje!



Straks even lekker hapje eten samen met zus, zin in!!



Dametje, de mensen die het wisten zeiden ook dat ik nog zo jong was ja en alle tijd heb. Maar ik wil op zn minst 8 kinderen, dus de tijd begint nu wel te dringen. ;-P

Kom je trouwens ook op het forum? En india erbij, dan zijn we denk ik wel compleet.
Alle reacties Link kopieren
Summer, heb je gemaild, ik wil ook graag naar het forum gezellig hoor!!



Dametje, wat leuk dat je het nu gaat vertellen en iedereen is volgens mij zo blij voor je!



Liubi, Trier was leuk, best een leuke stad om een dagje lekker rond te wandelen. We zaten in mooi hotel boven de stad op de Kockelsberg (geloof ik...) dus geweldig uitzicht over de stad. Jij nu ook in afwachting, ga ook voor jou duimen!!



Hou het verder even kort, heel druk op mijn werk, tot laat werken en dus maar korte avonden en dan lig ik even lekker op de bank, mijn wekker gaat elke ochtend om kwart over 6 en morgen zelfs kwart voor 6.....

liefs Freddy
Alle reacties Link kopieren
@zus: wat zenuwslopend zo'n test. En nog steeds geen ongesteldheid natuurlijk.



@dametje: leuk dat de reacties zo positief waren. Ik vond tijdens de vorige zwangerschap de periode tussen de eerste echo en het voelen van de baby ook een soort "gat". Je moet jezelf er soms echt aan herinneren dat je zwanger bent.



Volgens mij heb ik gisteren al bijna iedereen op onze prive plek heb gezien. Echt leuk om gezichten en wat meer informatie bij iedereen te krijgen.



Morgenmiddag mag ik voor de 1e echo. Hopelijk is alles goed, wel spannend hoor.

Alle reacties Link kopieren
Summer je hebt mail!

Pebbles veel plezier morgen bij je echo!
Alle reacties Link kopieren
Pebbles, hoe was je echo gegaan?!!!
Alle reacties Link kopieren
Summerbreeze ik heb je ook gemaild!



En dan nu bijlezen, bijlezen, bijlezen...
Alle reacties Link kopieren
Echt leuk om de namen en foto's van iedereen te zien, maar kunnen we niet beter verder met elkaar mailen via het afgesloten forum wat summerbreeze heeft gemaakt. Is misschien wel zo handig anders moet je steeds op 2 plaatsen lezen.
Alle reacties Link kopieren
Hoera! De echo was helemaal goed.

We krijgen gewoon 1 kind en we hebben 2 armpjes en beentjes kunnen tellen.

Het hartje konden we goed zien kloppen.

De kleine is nu 3,88 cm van kop tot kont en dat klopt op de dag met mijn uitgerekende datum dus het blijft 23 augustus.

Wel een opluchting hoor.



@Ka: ik wil wel graag hier blijven schrijven want ik schrijf op meer topics. Op een ander topic gebruiken we het priveforum alleen voor foto's en prive informatie die niet openbaar mag staan.

Alle reacties Link kopieren
pebbles, wat goed om te horen dat alles goed is met het kindje, al bijna 4 cm! je bent dan een dag voor mijn trouwdag uitgerekent.
Wauw!!! Super Pebbles!! Gefeliciteerd met je goede echo!! 4cm bijna, wat bijzonder zeg! Dat kun je nog tussen duim en wijsvingers houden!
Alle reacties Link kopieren
Yes Pebbles, wat fijn! Ben helemaal blij van je berichtje. Wat moet dat een opluchting zijn.



Het maakt mij niet uit trouwens waar we schrijven. Ik vind het hier ook leuk en ben elke dag sowieso hier. Mijn update over mijn huisartsbezoek heb ik trouwens wel even prive gezet.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ongesteld en het komt samen met enorm chagerijnige bui.

Dus fles wijn halen en een slof sigaretten en dan ga ik me bezatten.



Wel een pluspuntje ik heb mn eisprong 2 weken geleden echt gevoeld. Maar op dit moment niet echt blij dus ik kom morgen weer terug en dan weer vol goede moed... Aan de etos pillen en temperaturen. Volgende NOD over een maand of 2 GRRRRRRRRR
Alle reacties Link kopieren
balen zus!! kom maar even zeuren hoor. goed dat je wel je eisprong gevoeld hebt! geniet van je wijntje.
Alle reacties Link kopieren
Yes, zus je ongesteldheid is er! WOEEHOEE dat is toch ook goed nieuws?
Alle reacties Link kopieren
Hi allemaal,



@Zus, balen dat je ongesteld bent geworden. Wel relaxed dat het nu eindelijk eens een keer is egkomen. Heb nog niet op het priveforum gekeken, maar mij ha had ook aangeraden om meteen te beginnen met temperaturen. Zal zo effies jou verhaal lezen.



@ Pebbles, Helemaal stoer dat de echo goed is. Dat is wel een klein feestje waard! 4 cm, net een klein garnaaltje:-)



@ Liubi, hoe is het bij jou?



Vandaag klein feestje gevierd, want heb mijn tentamen gahaald en heb zelfs een 8.3. Klein applausje voor mezelluf.



Ga nog even op het priveforum kijken.
Alle reacties Link kopieren
@zus: leuke manier om je ongesteldheid te vieren, drank en sigaretten! haha.

Maar wel een beetje jammer natuurlijk dat je ongesteld bent geworden na die gekke test laatst.



Floor heeft ondertussen de echofoto al lekker verkreukeld, nu maar hopen dat ze met haar broertje of zusje over een paar maanden wat voorzichtiger is.
Alle reacties Link kopieren
@plukkie: ik vind 4 cm al een aardige scampi hoor .

Wat een goed cijfer zeg! Gefeliciteerd! Was dat het tentamen wat je in die vervelende week hebt gemaakt?
Alle reacties Link kopieren
Pebbles super!!! Gefeliciteerd met de goede echo!! Al 4 cm.



Zus succes vanavond met je wijn en sigaretten, aan 1 kant *&$ dat je nu ongesteld bent, aan de andere kant mooi dat je je ei-sprong hebt gevoeld. Ik hoop dat de etos pillen zijn werk gaan doen.

Oh ja, sterkte alvast voor morgen (kater).



Net een film gekeken nou ja, gekeken... Ik sliep... Erg he...
Alle reacties Link kopieren
lady, was zeker een erg spannend film hihi *grijns*
Alle reacties Link kopieren
Volgens man was ie best spannend, zal wel, heb er dus niets van meegekregen....



Vorige zwangerschappen hebben we ook regelmatig een film gekeken. Op dezelfde manier als vandaag. Man keek, ik sliep af en toe word ik dan even wakker weet ik weer een beetje waar het over gaat .
Alle reacties Link kopieren
Hmm lady, heerlijk, lekker knus met je man op de bank. Ben ik ook een fan van! We zijn filmfreaks.



Gefeliciteerd, goed cijfer Plukkie! Voelt altijd goed!



Pebbles, fijn dat Floor de echos sloopt haha. Goed begin! :-)
Alle reacties Link kopieren
He Zus...alle wijn en sigaretten al op? :-)

Kijk, jij hebt tm je eisprong gevoeld....baas boven baas, ik zou niet weten hoe dat voelt!



Pebbles, wat heerlijk dat jullie zo'n leuke middag hebben gehad. Voel je je al helemaal papa en mama?



Plukkie, ook gefeli...heb zelf ook mijn tentamens gehaald van afgelopen weken en zelfs een 7 waarbij de helft van de klas een onvoldoende had...hehehe...dat voelde goeoed.



Mibb, je mag Ladybug nog weghalen uit het onderste gedeelte (Heeft ze wel verdiend)



Liubi, ben je er nog?



Ik denk zelf zeker ongesteld te worden dit wknd...voel me nog steeds niet anders dan anders, beetje pukkeltjes, beetje zin in zoetigheid, beetje kwaaltjes zoals je altijd weleens hebt...enfin, dit wknd veel leuke dingen te doen en dan op naar de vlgd ronde. Ik ben zo regelmatig ongesteld dat ik pas maandag achterdochtig zou worden als het niet voor die tijd is gebeurd.



Liefs



ps: Zou het ook wel erg leuk vinden als we hier kunnen blijven schrijven.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven