Wordt 2008 ons jaar?

31-12-2007 15:06 13438 berichten
Alle reacties Link kopieren
mama baby geboren opmerkingen Angel Angel girl! 1 oktober 2008 Maki Maki boy! 13 oktober 2008 Ellein Ellein boy! 29 oktober 2008 OGG OGG boy! 8 november 2008 Hills Hills boy! 22 november 2008 Mamadeb Mamadeb boy! 17 januari 2009 Vera Vera girl! 18 januari 2009 Teddy Teddy girl! 22 januari 2009 Michigan Michigan girl! 1 maart 2009 Ziggie Ziggie girl! 7 maart 2009

mama uitger j/m opmerkingen Mimpje27 mrt ? VERLOF! Jobje1 juni ? 18 mrt vlos Missc18 aug 19 mrt vlos WIE VOLGT?

naam start NOD opmerkingen Rossianov 0729 mrt22 maart 1e prik Floortjejan 0831 mrtnog even geen MMM Ann17 aprGorgijan 071e IVF poging, 27 mrt echo
Alle reacties Link kopieren
Ja inderdaad Maki. Ik ben nu niet helemaal hyper van: o, ik ben misschien zwanger. Als ik iets voel denk ik ook: even onthouden voor de volgende ronde, als ik dat weer voel is er dus niets aan de hand. Misschien dat ik er toch een testje tegenaan gooi vanavond. Ik verwacht een negatief resultaat en dan weet ik tenminste dat mijn menstruatie dus blijkbaar niet altijd zo heftig is.

Het is natuurlijk pas mijn 4e menstruatie na het stoppen met de pil en dan kan het zijn dat de heftigheid varieert (toch Floortje?).
Alle reacties Link kopieren
Rossia, had jij vorige maand getest? Ik las namelijk dat sommige vrouwen maandelijks een heel klein beetje bloed verliezen als ze zwanger zijn. Heb jij een tijdje geen pil geslikt en zo ja, hoe was het toen?
Alle reacties Link kopieren
Vera, heb inderdaad vorige maand getest en toen was hij negatief. Daarom verwacht ik dat ik nu weer een negatieve test krijgt, want ik voel me niet zwanger. Ga me die teleurstelling besparen. Ga deze maand ovulatietesten gebruiken, als ik mijn ei dan niet zou kunnen vinden, dan kan ik altijd nog testen. Voor nu geloof ik dat ik gewoon ongesteld ben geweest.



Dit is mijn 4de maand zonder pil. De 1ste ongesteldheid zonder pil was wel normaal.
Alle reacties Link kopieren
Vera,



het verschilt per vrouw hoelang het duurt voor je menstruatie weer helemaal op orde is, wel is het zo dat je na 3 keer menstrueren na het stoppen in principe geen invloed meer hebt van de pil. Dit wil idd niet zeggen dat het daarna gelijk regelmatig en iedere keer even heftig is. Dat kan helaas langer duren.



Rossia ik snap waarom je niet wil testen. Je wil jezelf de teleurstelling besparen logisch. Maar na 4 maanden zou ik toch wat meer verwachten dan 1 en 1.5 dag ongesteld, wanneer heb je de vorige keer getest? Kan het niet zijn dat je toen te vroeg was? Ik weet het ook niet allemaal hoor.



Maki ik vindt het lastig hoor om te berekenen hoever je nu precies zwanger bent, maar in ieder geval op z'n kortst zo'n 4 weken, anders zou je niet positief testen. Ik zou een en ander uitleggen aan de Vk waar je naartoe gaat en vragen of je rond 8 weken de eerste echo kan krijgen, ik weet dat duurt nog even maar vrees dat er weinig anders opzit. Tenzij je echt heel sterk denkt dat je verder bent?



Meiden een ander vraagje, slikken jullie allemaal trouw foliumzuur? Het valt mij namelijk tijdens het spreekuur op hoe weinig vrouwen dat echt al doen voordat ze zwanger willen worden, terwijl het toch echt beter is...
Alle reacties Link kopieren
Ik slik trouw iedere dag foliumzuur. Ben ermee begonnen 4 weken voor de eventuele bevruchting van de eerste ronde. Moet wel deze ronde of volgende ronde zwanger raken anders heb ik niet genoeg pilletjes
Alle reacties Link kopieren
Floortje, inderdaad. Ik ben tussendoor een aantal maanden gestopt (om te kijken of het voordelen had) en toen ben ik snel weer begonnen omdat het weer veel te heftig werd, net als voordat ik de pil slikte. Misschien te snel om dit mee te maken.

Ik slik trouwens al sinds begin november foliumzuur, elke dag trouw een tabletje! Volgens mij doen mensen die er zo bewust mee bezig zijn als wij dat allemaal wel.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Floortje!



Ik denk zelf dat ik een 26 dagen cyclus heb, maar ik vroeg me meer af of het uberhaupt mogelijk is dat je positief kan testen als je nog maar 7 dagen ervoor je eisprong hebt gehad (als ik dus een cyclus van 31 zou hebben) Weet jij dat toevallig?



Enne al 1.5 trouw aan de foliumzuur
Alle reacties Link kopieren
euhm 1.5 maand dus
Alle reacties Link kopieren
Rossia, ben je relatief kort geleden met de pil gestopt? Zou het daar misschien aan kunnen liggen dat het zo weinig was? En bij Vera ook.
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden,

Hier ZVOG-momentje (ziek-vriendje-ontwijkend-gedrag).

Floortje; ik ben dochter van een mams met een medisch beroep. Vond het altijd irritant (en zij ook) als wildvreemden vragen gingen stellen alleen maar omdat ze haar beroep wisten. Vind dus dat je je niet schuldig hoeft te voelen als je niet direct antwoord, maar waardeer je inbreng zeer!

Ik krijg het idee van de verhalen over regelmatige bloedingen en vroege testen op forums wel de uitzonderingen zijn. De mensen die dat niet hebben, hebben toch ook geen reden om dat te melden, nietwaar? Ik krijg ook hoop van die verhalen. Heb deze keer 5 dagen gemenstrueerd, maar vorige maand had ik meer bloed, zou dit een innesteling kunnen zijn? (Nee, natuurlijk niet, maar mijn fantasie gaat graag met me aan de loop, hihi)

Ik heb ook al een paar keer zonder vriendlief getest, kon me niet meer inhouden. Voelde me ook schuldig, maar wilde hem de teleurstelling besparen oid. Heb nu die goedkope van kruidvat/trekpleister in huis. E 2,50 vind ik overkomelijk. Die via internet zijn goedkoper, maar lees toch ook veel negatieve verhalen zoals vals positief.

Vera & Rossia; succes met de zenuwen en de twijfels. Voordeel bij volgende maand testen is dat je dan opeens misschien veel verder bent.

Lelie; heb je de gyn heel gelaten? En hij jou?



Liefs Bep
Alle reacties Link kopieren
Floortje, vorige maand heb ik 2x getest. 1x voor mijn nod en 1 x na mijn nod, aangezien ik toen ook dacht dat die ene dag ongesteldheid een innesteling was. Beide testen dus negatief, vandaar dat ik nu ook denk en bijna zeker weet dat het een negatieve test wordt. Ik ga gewoon een volgende ronde in en ga deze maand met de ovulatietesten mijn ei eens opsporen. Mocht ik hem niet vinden, kan ik altijd nog testen. Ik heb nu dat gevoel gewoon niet.



Oh en ik ben een trouwe foliumzuur slikster, vanaf het moment dat we er echt voor zijn gegaan, dus 3 maanden geleden.



Jobje, ik ben al 4 maanden gestopt met de pil.



Haha Ellein! Niet genoeg pilletjes! Ik heb toen een voordeelverpakking gekocht. 2 potjes voor de prijs van 1, kan voorlopig wel even doorslikken!
Alle reacties Link kopieren
Maki,



ehhm geen idee hoe lang na de eisprong de test positief kan zijn, 7 dagen lijkt mij snel maar echt geen idee. Sorry, misschien mailtje naar fabrikant sturen?

Eisprong is trouwens meestal 14 voor je menstruatie, heb je een kortere cyclus dan betekend dit dat de periode voor de eisprong korter is, wanneer je cyclus langer is zou de periode van menstruatie tot eisprong langer zijn. Tenminste zo heb ik het geleerd, zou kunnen dat visie inmiddels weer anders zou zijn. Jou Eisprong zou dan dus rond dag 12 al zijn, en dan heb je 12 dagen na de eisprong getest, als je op dag 24 getest hebt maakt het misschien wat logischer?

Ik weet niet of je wat aan dit verhaal hebt, misschien voor mij logisch maar tja dat zegt niet alles, ben zelf geloof ik namelijk niet altijd even logisch .



Vera zelfs sommige vrouwen die in het IVF traject zitten slikken geen foliumzuur.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Floortje,



Dankjewel! wil je ook niet lastigvallen met al die vragen hoor



Liefs Maki
Alle reacties Link kopieren
Bep, ik vind het niet vervelend hoor, ik geef vanzelf wel aan wanneer ik genoeg heb :-)

Klopt trouwens helemaal wat je zegt, de standaard verhalen hoor je meestal niet, juist de meer bijzondere.



Ik voel me trouwens zelf een muts hoor, bij alles wat ik voel denk ik zou dat kunnen doordat...... Terwijl ik heus wel beter weet, als het om jezelf gaat is het kennelijk toch anders.



*zucht* vind mezelf vermoeiend
Alle reacties Link kopieren
Tja Floortje, je bent niet alleen verloskundige, maar ook mens en vooral vrouw Heb je ook het gevoel dat je je clienten nu beter begrijpt, nu je zelf die wens voelt?
Alle reacties Link kopieren
Rossia, met die ovulatietesten kan het ook zijn dat je je eisprong niet traceert. Ik heb deze maand 9x getest en geen eisprong (tenminste volgens de testen).



Bep, bestaat dat valse positieve zwangerschapstesten? Ik dacht dat als je een streepje hebt dat je dan altijd zeker zwanger bent. Wel hoor ik vaker dat een test negatief aangeeft terwijl mensen wel zwanger zijn.
Alle reacties Link kopieren
Bep, misschien wel iets meer maar denk dat het vooral komt wanneer ik eenmaal zwanger ben.

Ik ben bovenal mens en vrouw en natuurlijk ook verloskundige maar veel meer nog een gewoon mens



ik ben trouwens al een keer zwanger geweest, toen ik 19 was. Was een totaal ongeplande zwangerschap maar wilde er wel voor gaan. Kreeg (helaas) toen een miskraam bij 8 weken. Dus een klein beetje weet ik al wel hoe het gaat. Al moet ik eerlijk toegeven dat wat er toen gebeurd is misschien maar beter is. Soms ik het nog wel moeilijk hoor, vooral nu ik er zo specifiek mee bezig ben.
Alle reacties Link kopieren
http://www.zwangerschapsp..._comment.php?pic_id=38203
Alle reacties Link kopieren
Oeh jobje, dat is ook een spannende! Zijn er al bij jou of ben je nog steeds in afwachting van??



Floortje is sluit me helemaal bij Bep aan! Het is handig dat je voor ons wat vragen kan beantwoorden, maar vooral ben je gewoon net als 1 van ons en ook iemand die graag zwanger wil worden en bij ieder kwaaltje denkt, zou het!!



Goed ik ga een broodje eten en probeer vanmiddag wat minder te wog-gen
Alle reacties Link kopieren
Floortje, lijkt me wel heftig om dat mee te maken op je 19e, een miskraam. Kan me voorstellen dat je nu daar weer vaker aan terug denkt. Maar 1 voordeel: je weet in ieder geval dat je vruchtbaar bent.
Alle reacties Link kopieren
Rossia, nou, ik vond het helemaal niet spannend dat ik geen positieve ovulatietest had, want nu wist ik helemaal niet wanneer ik moest klussen...



Nog geen duiveltjes hier, maar ik verwacht het wel ieder moment, m'n cyclus is ook nog niet helemaal regelmatig, we hebben niet veel geklust deze maand en ik voel me ook niet zwanger, dus genoeg redenen om nog even af te wachten.
Alle reacties Link kopieren
Floortje:
Alle reacties Link kopieren
Bep, nou zeg, op die testen kun je dus ook al bijna niet meer vertrouwen. Op die ovulatietesten van mij dus ook al niet.
Alle reacties Link kopieren
Jobje en Bep dank je.

Was idd erg moeilijk toen, kon er met niet veel mensen over praten (vriendinnen waren allemaal feestbeesten enzo) en was ook geen slimme actie van mezelf. Het is binnenkort (16 februari) alweer 7 jaar geleden.

Ik merk er nu weinig van alleen wat ik soms wel gek vind is dat het voor manlief straks dus echt de eerste is en voor mij niet, is dat een gekke gedachte? Hij weet het overigens wel gewoon hoor, kan goed met hem erover praten.

Vruchtbaar ben ik dus kennelijk wel, maar spannend vind ik het dus of het ook goed kan gaan.
Alle reacties Link kopieren
Floortje wat heftig zeg. Kan me voorstellen dat het nu weer helemaal terugkomt nu je weer zwanger wilt worden.



Er was laatst ook een topic over iemand die had getest met urine van de man, en wat bleek: man zwanger! Zulke testen heb je dus niks aan. Weet niet meer welke testen dat waren maar er kwamen veel reacties en het schijnt dat die testen altijd al dubieus waren.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven