zwanger worden in 2008??

28-01-2008 18:50 3878 berichten
Alle reacties Link kopieren
hallo!



ik heb al zo vaak meegelezen op het forum over zwanger worden en baby's, dat ik nu zelf besluit een topic te openen. dus, wie is er net als ik ook al met de pil gestopt en bezig om zwanger te worden?? ik ben zelf 3 maanden met de pil gestopt en tot op heen helaas nog niet zwanger. wie kletst er mee??



Alle reacties Link kopieren
spam , filmpje !! met geluid , pieuw !!





koe trek van het weekeind je marlies dekkers lingerie uit de kast geef m een stripshow *neuriet ; you can leave your hat on... *, welke man zegt daar nou nee tegen

lekker dat je een voldaan gevoel hebt over de dag en lekker aan zaken bent toegekomen



gisteren verwachtte ik mijn menstruatie, maar ik ben overdatum...

maar gezien mijn graftakhumeur, vermoed ik dat ik vanavond of morgen toch aan de beurt ben. de hond loopt in de weg yamman stelt te veel vragen, kan van alle sokken maar één exemplaar vinden, sterker nog ik ben alles kwijt .. mijn haar zit ruk ! nou ja reden genoeg om er vanuit te gaan dat ik nog geen augurken hoef te halen...
Alle reacties Link kopieren
Yamuna..wat een leuk filmpje zeg.... wanneer krijg je 't katje..

wel ff spannend dat je overtijd bent.. het zal zo super voor je zijn..ik duim voor je!!!
Alle reacties Link kopieren
nog vijf weken wachten ...
Alle reacties Link kopieren
Het is wel een schatje hoor, het katje (of is het een poes)



Had gisteren mijn eisprong, volgens mij. Na zo'n jaar of 13 (dat zijn ruim 3000 pillen!) voelde ik hem volgens mij gisteren. Was geen kaboutertje wat aan het tikken was, maar wel een beetje een raar gevoel. En meer afscheiding/slijm dan normaal. En het klopt ook qua dag, als je tenminste uitgaat van een cyclus van 28 dagen. Deze maand doen we het nog met condoom en vanaf volgende maand gaan we ervoor. Tjezus wat duren de dagen ineens lang totdat ik weer ongesteld ben. Tjongejonge, wat ben ik een muts zeg, dat ik daar nu zo mee bezig ben. Sorry hoor!



En ik kan het wel van de daken schreeuwen, dat we bezig zijn/gaan. Maar ja, we hebben afgesproken dat we niemand wat vertellen, mijn initiatief trouwens.



@Yamuna: succes he, morgen!
Alle reacties Link kopieren
da's kut Yamuna
Alle reacties Link kopieren
quote:Prol schreef op 19 februari 2008 @ 20:55:

da's kut Yamuna

valt wel mee hoor ik zie haar zeker drie tot vijf keer in de week, dan kan poes en hond van jongs af aan aan elkaar wennen.

en die vijf weken zijn zo om !!
Alle reacties Link kopieren
haha, ik gooi wat dingen door mekaar... ik gooi jouw cyclus op 5 weken...
Alle reacties Link kopieren
he hallo, rustig hier vandaag.



Yamuna hoe is het gegaan vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Morgen krijg ik de uitslagen van de longarts!

Hoop op goed nieuws en dat ik eindelijk kan gaan beginnen!!!!



to be continued
Alle reacties Link kopieren
Goed zo Xaar! Ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
Xaartje, ik hoop dat je een goeie uitslag krijg..enne aan de slag kan!! succes meid!!!



groetjes koe
Alle reacties Link kopieren
hoi hoi

uitslagen van HSG waren goed ! dus geen problemen bij eierstokken en eileiders. das mooi ! we zijn nu ontslagen op de afdeling vooronderzoeken en gaan door voor de volgende ronde ! de Functie afdeling.

eind maart Clomid slikken ( hormoonstumulatie) en dan begin april de eerste inseminatie (IUI).

maar eerst gezellig een weekeindje weg met vrienden begin maart, ontspanning en plezier is immer ook heel belangrijk
Alle reacties Link kopieren
spannend Xaartje, ben reuze benieuwd ik duim voor je !
Alle reacties Link kopieren
dag dames, ben ik weer. had gister iets gepost maar is niet goed gegaan want zie em niet terug. geeft niet...

merk dat ik toch niet echt een forummer ben, lees zo nu en dan es bij en wil posten maar dan krijg ik telefoon of ben ergens anders door afgeleid, haha... maar hopelijk vinden jullie t niet erg dat ik zo af en toe es langs wip.



dacht deze week echt dat t raak was in mijn buik. smorgens misselijk en zeer gevoelige borsten, al helemaal happy. maar net toch ongesteld geworden. baal er flink van! maar goed, kmag nog niet klagen ben nog niet zo lang bezig he...



hebben jullie laatst tienermoeders op TV gezien?? meisje van 13 was zwanger en nog meer schrijnende verhalen... verschrikkelijk gewoon!!



nou ik ga op de bank met veeel chocolaa, koekjes en colaaa! hihi
Alle reacties Link kopieren
Yamuna, wat een super nieuws zeg!!! ben blij voor je!! jazeker je moet af en toe lekker ontspannen hoor!! das erg belangrijk!!



LolaM, Wat jammer ja dat je ongeteld bent geworden.. op naar de volgende ronde..



Ik zit nu in mijn vruchtbre periode.. dusse flink sex'n, ha ha!!! gister aaf kreeg ik mijn mannetje zover {ondanks zijn zere knie}

dusse vrijdag nog maar ff weer mijn best doen!!! ha ha!!! tsjonge had vanmorgen een bad hair day.. ik heb accuut de kapper gebeld en kon terrecht!! dus een heel stuk van mijn haar geknipt.. had mijn haar ver onder mijn schouders maar nu boven de schouders!!! mijn mannetje moet er ff aan wennen zei hij!! ach hij is wel wat gewend van mij!! ben van mezelf blond, 2 jr geleden was ik het zo zat heb ik't maar ff bruin laten verven!! pfffffffffffff dat was van korte duur, leek niet zo geweldig!!! dus toch maar weer het oude vertrouwde blonde haar!!

Straks met 2 collega's uit eten bij een pizzeria { ja Ukkie gaat ook mee} veel zin in! de rest van de collega's willen we liever niet mee hebben {slecht} want wij zijn errug gezellig met zijn 3-en... helaas sta ik niet bij hun op de groep!! ik heb een collega van bijna 50 {iehhhhhhh} en tja ga me toch zo af en toe aan haar ergeren hoor!! ben nu dan in de ziektewet, was gister op het werk!! wat een bende op de groep..ik baalde als een stekker..dus volg.wk maar eens flink opruimen!! Er gebeurt maar weinig op het moment.. dus ze kunnen mij gewoon weg NIET missen, ha ha!!! Wat een eigen dunk he???

Ik ga nog ff op de bank dames, net bij fysio geweest dusse moet ff plat!!



Groetjes van Koe
Alle reacties Link kopieren
Nou dames. Vandaag bij de longarts geweest.

Alle uitslagen waren goed. Ik zou mogen stoppen met mn medicijnen, maarrrrr er zijn nog te veel onverklaarbare klachten. Dus we gaan nog even verder de molen in. Er is gelijk bloedgeprikt (gelijk uitgebreid onderzoek naar evt afwijkingen die ik op mn kindje zou kunnen overdragen) en heb een CT scan gehad. Volgende week krijg ik een bronchoscopie de week daarna de KNO en daarna weer de uitslagen. 6 maart weet ik dus pas meer.

Toch nog eventjes wachten dus. Lastig maar liever save then sorry.



Hoe gaat het met jullie???
Alle reacties Link kopieren
Xaartje, nog ff volhouden dus, maar wel lekker dat je een uitgebreid onderzoek krijgt!! zekere voor't onzekere!! suc6 meid!!



groetjes
Alle reacties Link kopieren
jammer xaartje maar voor je het weet is het al 6 maart, de tijd vliegt!

en inderdaad better safe than sorry !



ik ben al vanaf maandag overdatum.

gister getest ( negatief) ondanks mijn "eerste week niet testen policy" maar voor ik naar de gynaecoloog ging wilde ik het zeker weten.

vanmorgen gesport in de hoop dat het dan maar doorzet. niks nakkes nada geen krampje helemaal niks.

dus vanavond een gezellige vrijage met yamman, helpt soms ook wel als t niet doorzet.

and now? now we wait .....



ik háát wachten .....
Alle reacties Link kopieren
Hi....



Heb alles gelezen.

Ben hier geloof ik ook slecht in... maar af en toe moet het toch lukken om mee te kletsen!!!



Heb al lekker weekend, altijd fijn!!!!



Xaartje; balen hoor dat je nog steeds geen zekerheid hebt. Sterkte!!



Yamuna; sterkte met wachten



Ga van mijn weekend genieten!!
Yamuna, wat een ellende. Ik zou dat wachten ook haten!



Xaartje, 6 maart duurt niet zo heel lang meer, maar ik kan me voorstellen dat voor jou de tijd kruipt!



Verder weinig bijzonders hier. Ik moet zo weer naar de fysio voor mijn zwangerschapsisias. Is wel fijn dat ze er iets aan doen, maar ik heb zelf gisteren veel te veel gedaan. Vooral teveel getild en dat mag ik eigenlijk niet meer. Nou is dat lastig met een kind van 2 die nu in de fase zit in ben twee en ik zeg nee!!!! Tjonge wat is opvoeden dan soms lastig!!



Maar als ze op het werk dan ook allemaal getild moeten worden, dan is het helemaal niet zo prettig voor mijn rug. Net even de vogel schoongemaakt en het huis en de trap stofgezogen beneden en dus weer teveel gedaan net, zal mij benieuwen wat de fysio zegt!!!



Ik ga er dus nu van tussen!



Groetjes Ukkie
Alle reacties Link kopieren
nou ik ben uitgewacht, bijna met mijn hoofd in de wolken maar met een smak weer met beide benen op de grond.

dit was de laatste reële kans om zwanger te worden voor het hele ziekenhuis circus begint.

Ik had stiekum gehoopt dat het dikke baarmoedermond slijm wegespoeld was door de HSG, en de zwemmertjes ruim baan hadden ....

maar helaas het bleek allemaal een illusie.
Alle reacties Link kopieren
He Yamuna wat een naar bericht.

Dikke knuffel van mij en heel veel succes met de volgende stappen.

Weet je al wat er gaat gebeuren nu?
Alle reacties Link kopieren
Yamuna, daar sta je dan...met beide benen op de grond!! meid veel sterkte!!



Gister avond uit eten geweest met Ukkie en nog een collega, super gezellig en veel gelachen!! nu heerlijk thuis!!! beetje aanrommelen... { mijn vent verleiden ha ha}



Fijn weekend
Alle reacties Link kopieren
@LolaM: grappig dat jij als TO je veronderschuldigt op je 'eigen' topic. Als je af en toe maar laat horen hoe het met je gaat, vind ik alles best.



Het is wel stil aan de kant van liefmeisjeklein en Calvijn, ben benieuwd hoe het met hen is.



@Yamuna:
Yamuna, boem, op de grond weer met de beide benen. Sterkte ermee.



Het verleiden nog gelukt koe? \\:-)//

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven