Lijf & Lijn alle pijlers

Blekende cremes tegen pigmentvlekken.

14-05-2007 18:41 12 berichten
Alle reacties Link kopieren
Iemand ervaring?

Ik heb sproeten die na een paar dagen zonder sunblock erg donker zijn geworden, deze wil ik bleken.

Natuurlijk gebruik ik er ook sunbock bij.

Er is  een aantal stoffen die pigmentvlekken doen verminderen/verdwijnen. Helaas is de best werkzame stof verboden in Europa (hydroquinone/hydrochinon).

De topper van Paula's choice, Paula's Choice Clearly Remarkable Skin Lightening Lotion is daarom ook niet hier verkrijgbaar.

Maar ik heb wel gezien dat dit in Afro-shops te koop is (o.a. Palmers Skin Success fade Cream). Heeft hier iemand ervaring met cremes waarin dit goedje zit?

Verder zijn er hier ook wel blekende cremes op de markt met andere werkzame stoffen zoals Thiospot, pigmentcreme van Biodermal, Yves Rocher creme tegen pigmentvlekken, de whiteningseries van Shiseido en Chanel etc. Wie heeft hier ervaring mee? Werken ze?
Alle reacties Link kopieren
Heb helaas ook last van pigmentvlekken en heb een cremepje gebruikt uit die whiteningserie van lancaster. Had de nachtcreme, maar het haalde niet echt veel uit. Werd heel ietsjepietsje minder, maar dat kan er ook mee te maken hebben gehad dat ik aan het einde van de zomer begon te smere, dus niet meer in de zon kwam. Nu het weer mooi weer is (geweest) en ik zwanger ben zijn de vlekken weer terug. Ben nu aan het smeren met het de biodermal creme, maar ik kan weer niet zeggen dat het ervan weggaat. Hooguit ietsje minder geworden, maar om nou te zeggen 'gewelidig' nou nee....

Heb wel eens gehoord dat de huisarts ook wat kan voorschrijven wat wel werkt!

Succes!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook last van sproetjes en pigmentvlekjes op mn bovenlip waardoor het juist lijkt of ik een snor heb!! Het zijn alleen geen haartjes maar bruinige pigmentvlkjes echt lelijk en ik schaam me er dood voor. Smeer mn gezicht dan ook altijd vol met foundation..en zelfs daar schijnt het doorheen.

Heb pas een forum berichtje gelezen op een medisch forum ofzo over een meisje dat dit ook had en een goed middel gevonden had.

http://www.postordergroepnederland.nl/

Deze creme heet anti/huidvlekkencreme.

Maar ik heb hem nu voor t eerst opgesmeerd omdat ik hem vandaag ontvangen heb.

Ben heel benieuwd of hij bij mij ook zo goed werkt als bij haar!



Met onze anti-vlekkencreme laat u ontsierende huidvlekken snel verdwijnen. De creme heeft een diepwerkend effect op de huidpigmenten en lost a.h.w. de vlekken op. Hierdoor wordt de huidtint weer mooi egaal. Zo verdwijnen ouderdomsvlekken, zomersproeten, levervlekken, moedervlekken, zwangerschapsvlekken en andere huidverkleuringen binnen enige weken als sneeuw voor de zon. Deze creme is samengesteld op basis van planten-extracten en dus natuurlijk en onschadelijk.



Niet vet, maar wel huidverjongend. In tube van 100 ml.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt, dames!

Ik ben even Amsterdam ingedoken en heb in zo'n Afro-caribbean toko bleekcremes gevonden met hydroquinone. Ondanks het feit dat dit stofje hier verboden is, wordt het in dit soort winkeltjes gewoon verkocht.

Het is de Palmer's Skin Success Eventone Fade Cream. Kost maar 5,95.

Die heb ik ook gezien bij Kruidvat bij de 'black hair/skin' afdeling maar daar zit dan geen hydroquinone in.
Alle reacties Link kopieren
Wees voorzichtig met dit soort cremes uit de winkel, het is niet voor niets in NL alleen op recept verkrijgbaar.

De werkzame stof vernietigt je pigment, dus ook op de goede delen van je huid. Als je het verkeerd gebruikt, is de kans groot dat je permanent lichte of zelfs witte vlekken krijgt. Ik heb melasma en mijn dermatoloog heeft zo'n hydrochinoncreme samengesteld (in percentages). Witte vlekken vallen juist nog meer op, voorzichtig smeren dus! Het vervagen gaat wel langzaam, na ongeveer 4 weken resultaat. Ik kan me voorstellen dat in zo'n tokocreme een hoog percentage hydrochinon zit en daardoor te agressief is voor een lichte huid. Kan je niet beter naar de dermatoloog gaan?
Alle reacties Link kopieren
[...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 11-03-2017 21:24
Reden: spam
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Vitamine c crème?
Alle reacties Link kopieren
[...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 11-03-2017 21:24
Reden: quote en reactie verwijderd
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Enkel hydroquinone en laser helpt. De rest maakt enkel je portemonnee lichter.
Alle reacties Link kopieren
quote:tove82 schreef op 11 maart 2017 @ 21:10:

Enkel hydroquinone en laser helpt. De rest maakt enkel je portemonnee lichter.Heb jij ervaring met laser?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de plekken laten behandelen met laser. Helpt voor 1 jaar maar zijn helaas weer terug.
Alle reacties Link kopieren
Niet alle pigmentvlekken verwijderen sommige vervagen of blijven gewoon zitten.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven