Lijf & Lijn alle pijlers

Ineens niet meer ongesteld? HELP!

04-01-2018 01:22 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi!

Ik ben in de 20 en ben eind augustus gestopt met de pil. Dit omdat ik te vaak had doorgeslikt om een stopweek te voorkomen..dom, met gevolg dat mijn hormonen uit balans gingen. Hierdoor had ik continu doorbraakbloedingen.. Na het stoppen met de pil was het na enkele weken weer in balans en werd ik de drie maanden maanden erna netjes ongesteld, maar in december bleef ie uit en ben nog steeds niet ongesteld....En ik snap niet hoe??

Ik denk eigenlijk niet dat ik zwanger kan zijn, want nooit echt pil vergeten en laatste maanden dubbel veilig gedaan. Plus laatste keer seks was eind augustus en hoewel zonder pil, nog wel met condoom...En altijd wel gekeken of ie gescheurd was, voor zover je dat goed kan zien.
En moet je dan niet sowieso wat meer verschijnselen hebben? bovendien was ik ervoor wel ongesteld geworden....

Het is vakantie dus ik kan niet echt chatten/bellen met mijn huisarts en vind dit ook geen spoedbelletje, toch ben ik wel echt ontzettend bezorgd en vraag ik mij af of dit onschuldig is...
Er gaan namelijk echt heftige scenarios door mijn hoofd...niet meer vruchtbaar?? Ziektes??

Iemand hier ervaringen mee? Deel ze dan alsjeblieft! @( @(
Je hormonen zijn sowieso uit de natuurlijke balans als je de pil gebruikt. Doorslikken is niet erg.

Je cyclus is heel gevoelig en kan makkelijk een keer anders zijn. Je eisprong is dan later en je wordt later ongesteld of slaat een cyclus over. Je hoeft je hier geen zorgen om te maken. Dit overkomt iedereen wel eens. Voor de zekerheid kan je een testje doen. De Kruidvat 2 voor 5 euro is daarvoor prima. Je hoeft dus niet een duur merk te gebruiken.
Alle reacties Link kopieren
Dus dit komt vaak voor als je de pil niet slikt? Heb ook geen buikpijn of niks gehad deze maand...normaal wordt je erna wel ongesteld.

Wel had ik 1 dag een soort blaasontsteking gevoel? maar weet niet of dat iets zegt..
potmetperen schreef:
04-01-2018 01:29
Dus dit komt vaak voor als je de pil niet slikt? Heb ook geen buikpijn of niks gehad deze maand...normaal wordt je erna wel ongesteld.

Wel had ik 1 dag een soort blaasontsteking gevoel? maar weet niet of dat iets zegt..
Nee.
Doe een test.
1.49 bij de Action
2.49 bij de etos
Toen ik de pil niet slikte was ik ook wel eens een maand niet ongesteld geworden op een paar druppels na.

Als je je zorgen blijft maken morgen even een test halen voor de zekerheid.
Alle reacties Link kopieren
Het is normaal om een doorbraakbloeding te hebben als je lang de pil doorslikt. Dit heeft geen verdere invloed op je hormonen want die zijn al in de war door de pil.

Doe voor de zekerheid een zwangerschapstest, maar beter lees je je even in over de pil en ongesteld zijn, want ik heb niet het idee dat je weet wat de pil met je lichaam doet.
Those who don’t believe in magic will never find it
Oh ik dacht dat je de pil niet meer gebruikte, maar die gebruik je nu wel weer?
Alle reacties Link kopieren
heb je de pil nooit echt vergeten, of echt nooit vergeten?

en wat zegt je bijsluiter?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven