Mode & Beauty alle pijlers

Haar verknipt

22-08-2014 16:19 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn haar is verknipt!

Mijn haar was op schouderlengte en ik wou het laten groeien tot over mijn schouders. Omdat er geen model meer inzat en de punten dood waren, dacht ik ik moet toch een beetje laten bij knippen.

Was ik nu maar niet bij de kapper gegaan! Die vrouw wie mij knipte had haar hoofd er niet bij.. Het werd scheef/rommelig, laagjes waren happen en het werd te kort (oor lengte). Ben vanmiddag nog naar een andere kapper geweest, die had gelukkig nog een plekje vrij. Ze er een leuk model in geknipt. Maar het is zo kort (het was kort of met een raar kapsel blijven lopen)

Mis mijn lange haar nu al.

Is er een manier om het haar snel te laten groeien?
Alle reacties Link kopieren
quote:WellieB schreef op 22 augustus 2014 @ 18:02:

Dit is de reden dat ik zelf mijn haar knip. Secuur werkje en het duurt even, maar het wordtnooit te kort.



Al te vaak verknipt door de kapster en 'alleen de puntjes want ik ben het aan het laten groeien' snappen ze niet ofzo.



De onderste rand knipt mijn vriend af. Ik ben al een jaar erg blij met mezelf en vriend als kapster! Het groeit lekker en het is recht geknipt, nog zoiets dat kapster niet snappen, altijd maar gekke piekjes knippen, ook bij simpel bijpunten.Zelf knippen is idd wel verstandig. Jammer genoeg kan ik dat niet, tril te veel met mijn handen,
Alle reacties Link kopieren
Je hebt er prutsers van kapsters tussen zitten,niet elke kapper blinkt uit in laagjes knippen.
Alle reacties Link kopieren
Avocado eten, is erg goedvoor je haar. Ik doe het twee a drie keer per week en merk dat ik een vollere bos heb en dat het sneller groeit!
quote:itsme1973 schreef op 22 augustus 2014 @ 17:23:

[...]





ik zag laatst op tv dat het prima werkte

was van Vodafone volgens mij
Als je er heel erg van baalt, dan kun je nog hair extensions proberen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven