Mode & Beauty alle pijlers

lengte en hakken??

01-09-2016 13:25 51 berichten
Alle reacties Link kopieren
hoi allemaal,



Ik vroeg me af of meer mensen hetzelfde probleem hebben als ik.



ik ben 1.87 best lang voor een vrouw. nu vind ik het persoonlijk sexy als vrouwen hakken dragen. voornamelijk onder een rokje ziet het er lomp uit als je maat 42 hebt en je platte schoenen aan hebt.



Maar door me lengte voel ik me vaak niet op me gemak met hakken. ik heb wel net nieuwe enkellaarzen gekocht maar zit toch al snel een hak van 7 cm onder.

Ik heb ze gekocht omdat ik vind dat ik ook gewoon hakken kan dragen maar toch weerhoud me lengte er van om ze ook echt te dragen.



zijn er hier meer lange vrouwen met dit probleem?
quote:Mepi schreef op 01 september 2016 @ 15:38:

Ik ben zelf 1.80, en als ik hakken aantrek, toren ik boven mijn vriend uit. Ik heb regelmatig opmerkingen gehad dat ik dat niet kan maken. Hierdoor ben ik onzeker over hakken naast mijn vriend En ik vind het zo mooi!! Nu draag ik mijn heule hoge hakken dus alleen als ik niet met mijn vriend op stap ben. Jammer, maar er zijn gelukkig ook kleine hakjes die nog wel kunnen



Zijn dat alleen jouw gedachten? Wat vindt vriend daarvan?

Opmerkingen van anderen vind ik volkomen oninteressant
Alle reacties Link kopieren
Nog even een aanvulling die volgens mij nog niet genoemd is...

Ik heb het idee dat ik met hakken meer zelfvertrouwen heb, bewuster van mezelf ben en meer overkom als sterk en wetend wat ik wil. Op hakken loop ik gedecideerder, letterlijk sterker in mijn schoenen. Wel op hakken waar ik ook echt lekker op loop, niet te smal, niet te hoog. 10 cm max. Liefst laarsjes of iets met een bandje. In pumps moet ik me te veel schrap zetten, moeite doen er niet uit te lopen. Maar met goeie hakken... "Daar komt een dame die het allemaal even rap komt oplossen", beschreef een collega toen hij me aan had horen komen lopen. Voelt lekker, zo'n opmerking. Goed voor je zelfvertrouwen.
Well behaved women rarely make history.
Alle reacties Link kopieren
Uhm nee.



Ik ben 1.84 en ik draag gewoon hakken. Voel me er prettig bij. Ik draag ook platte schoenen, maar op de een of andere manier krijg ik daar toch de neiging van om wat minder charmant te lopen.

Mijn man is er inmiddels aan gewend (die is 1.83)....



Dus: DOEN
Alle reacties Link kopieren
quote:Tickel schreef op 01 september 2016 @ 15:56:

[...]





Volgens mij niet veel vrouwen hoor. Er struint hier wel een man rond die er heel veel problemen mee heeft Ja ja, I got the message. Voor de verandering zal ik me eens inhouden. Hoewel ik 1.87 en dàn nog hakken wel wat extreem vind (hoe lang word je dan?).
Ergo sum.
Alle reacties Link kopieren
Niet doen TO, je klinkt vreselijk onzeker en als er 1 ding echt lelijk is zijn het lange vrouwen die hakken dragen terwijl ze onzeker zijn
l'état c'est moi
Veel hangt natuurlijk af hoe hoog die hakken zijn.

Hakken van 3 of 4 cm ... direct.

Hakken van 10 cm of meer vind ik niks. En al helemaal niet bij een "reus" die zo (bijna) 2 meter wordt.
Alle reacties Link kopieren
Niks aantrekken van je lengte. Hakken staan altijd goed, hoe lang je ook bent!
Alle reacties Link kopieren
Op mijn hoogste hakken ben ik net zo lang als jij zonder hakken. Ik ben dan vaak even lang als mannen, maar dat is dan hun probleem.



Ook valt me op dat er dan best nog vrouwen zijn die een stuk langer zijn dan ik. Dat zullen al die VIVA-vrouwen van 1.87 dan wel zijn :-)



Zelf weet ik niet of ik, als ik 1.87 zou zijn, ook nog aan de 10 cm zou gaan. Dat zou dan toch wel wat sneu worden voor mannetjes van rond de 1.80 als Antonius.
Dit is een blok tekst dat toegevoegd kan worden aan de berichten die je maakt.
Alle reacties Link kopieren
quote:maritk schreef op 02 september 2016 @ 19:34:



Zelf weet ik niet of ik, als ik 1.87 zou zijn, ook nog aan de 10 cm zou gaan. Dat zou dan toch wel wat sneu worden voor mannetjes van rond de 1.80 als Antonius.Hm, die laatste zin was nou weer niet nodig, ik hield me juist in dit keer
Ergo sum.
Alle reacties Link kopieren
Jezus sinds wanneer zijn alle viva vrouwen 1.87? Wat achterlijk lang zeg
l'état c'est moi
Alle reacties Link kopieren
Hoge hakken zijn altijd mooi! Als je er tenminste op kan lopen. Ik ben 1.73 en ben gek op mijn hakken
Alle reacties Link kopieren
quote:Antonius schreef op 03 september 2016 @ 11:50:

[...]





Hm, die laatste zin was nou weer niet nodig, ik hield me juist in dit keer Misschien wel, maar deze had je nog tegoed.
Dit is een blok tekst dat toegevoegd kan worden aan de berichten die je maakt.
Alle reacties Link kopieren
quote:maritk schreef op 03 september 2016 @ 18:29:

[...]



Misschien wel, maar deze had je nog tegoed.Vind je het zo leuk om mij te bashen? Nou, als het goed voelt voor je gun ik je dat hoor.
Ergo sum.
Alle reacties Link kopieren
Ik trek mij niets aan van wat anderen vinden.Ik vind het mooi en sexy staan. En daardoor voel ik mij sterker.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 1.90 en draag zowel onder een skinny als onder een rok(je) (ook kort) vaak hoge hakken (5 tot 10 cm).



Ik voel me er goed onder en ik geniet van de vaak jaloerse blikken.

En ja ik doe het gewoon.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 1.80m en juist heel onzeker op hoge hakken. Ik voel me dan echt een kamerolifant en alles behalve vrouwelijk/sexy. Ik draag meestal sneakers of bikerlaarsjes met 1-2 cm hak. Bij hoge uitzondering peeptoes met een 3-4 cm hakje.



Ik vind het wel minder erg om hakken te dragen als mijn gezelschap ook heel lang is. Helaas zijn de meesten van mijn vriendinnen klein of gemiddeld en dan steek ik er op platte schoenen al zo bovenuit..
Alle reacties Link kopieren
Ik had zelf ook moeite met hakken en ik ben kleiner dan jij bent. Maar nu ik van mijn kleine ex af ben niet meer. Zo zonde dat ik jarenlang geen hakken heb gedragen. Staat mooi bij elke lengte, dus vooral doen!
huh?
Alle reacties Link kopieren
Boeiend. Gewoon aantrekken! Er zijn meer dan genoeg leuke, lange mannen! :D
Ik zeg gewoon dragen die hakken! Hier 184 cm bijna altijd hakken van 6-10 centimeter.
Alle reacties Link kopieren
1.80 en draag te pas en te onpas hakken. Alleen met van die plateuzolen voel ik me een beetje een dragqueen om de een of andere reden.



Lekker je hakken aantrekken als jij je daar mooier in voelt en maling hebben aan de rest.
quote:ether schreef op 14 oktober 2016 @ 11:40:

Ik ben 1.90 en draag zowel onder een skinny als onder een rok(je) (ook kort) vaak hoge hakken (5 tot 10 cm).



Ik voel me er goed onder en ik geniet van de vaak jaloerse blikken.

En ja ik doe het gewoon.
Alle reacties Link kopieren
quote:Zijdus schreef op 01 september 2016 @ 22:52:

Nog even een aanvulling die volgens mij nog niet genoemd is...

Ik heb het idee dat ik met hakken meer zelfvertrouwen heb, bewuster van mezelf ben en meer overkom als sterk en wetend wat ik wil. Op hakken loop ik gedecideerder, letterlijk sterker in mijn schoenen. Wel op hakken waar ik ook echt lekker op loop, niet te smal, niet te hoog. 10 cm max. Liefst laarsjes of iets met een bandje. In pumps moet ik me te veel schrap zetten, moeite doen er niet uit te lopen. Maar met goeie hakken... "Daar komt een dame die het allemaal even rap komt oplossen", beschreef een collega toen hij me aan had horen komen lopen. Voelt lekker, zo'n opmerking. Goed voor je zelfvertrouwen.Lengte + hakken gewoon doen. En dragen met deze attitude 'girls rock the world'
Been there, done that, got the T-shirt.
Ik ben 1.88 m en man 1.96 m. Ik heb één paar enkellaarsjes met klein sleehakje. Hoger draag ik eigenlijk nooit, terwijl het eigenlijk echt niet boeit.. Ik steek zonder hakken ook al boven iedereen uit dus Ik vind het namelijk wel heel mooi en vrouwelijk, hakken. En kan er goed op lopen. Loop sowieso mooi rechtop. Ik moet gewoon schijt hebben!
quote:Apezuurtje schreef op 15 oktober 2016 @ 10:21:

Ik ben 1.88 m en man 1.96 m. Ik heb één paar enkellaarsjes met klein sleehakje. Hoger draag ik eigenlijk nooit, terwijl het eigenlijk echt niet boeit.. Ik steek zonder hakken ook al boven iedereen uit dus Ik vind het namelijk wel heel mooi en vrouwelijk, hakken. En kan er goed op lopen. Loop sowieso mooi rechtop. Ik moet gewoon schijt hebben!Gewoon doen als je het zelf mooi vindt en er goed op kunt lopen. Of je nu klein, gemiddeld of lang bent, zuurpruimen vinden toch altijd wat om over te zeuren. Kun je het beste gewoon doen wat je zelf leuk vindt, zeuren en zeiken doen mensen toch.
quote:lemoos2 schreef op 15 oktober 2016 @ 12:33:

[...]





Gewoon doen als je het zelf mooi vindt en er goed op kunt lopen. Of je nu klein, gemiddeld of lang bent, zuurpruimen vinden toch altijd wat om over te zeuren. Kun je het beste gewoon doen wat je zelf leuk vindt, zeuren en zeiken doen mensen toch.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven