Mode & Beauty alle pijlers

Meeeters en puistjes, tips?

28-01-2010 07:50 14 berichten
Alle reacties Link kopieren
Sinds de zwangerschappen heb ik veel meeeters die dus regelmatig puistjes worden rond mijn mond ( kin, boven lippen). Ik vind het heel vervelend, de littekentjes nadien verdwijnen ook erg langzaam. Wel of niet aan de pil maakt niets uit.



Ik heb al talgbeperkende cremes en facewashings geprobeerd, maar niets helpt echt.



Heeft iemand tips voor een ( eventueel huis-)middel wat wel zou kunnen helpen?
Alle reacties Link kopieren
Ik had dat ook constant! Heel vervelend is dat, een enorme altijd in de hoek van mijn lip.. blegh! Maar ik ben nog nooit zwanger geweest, wel krijg ik het als ik ongesteld moet worden. Denk dus wel dat het met die hormonen te maken heeft Ik krijg het ook heel erg als ik varkensvlees heb gegeten, of chips. Misschien kun je dat eens testen, of het daardoor erger word?



En ik gebruik nu echt een goeie scrub/gezichtsreiniger van lóreal, Pure Zone heet die lijn. Klikkerdeklik! Dat werkt echt bij mij. Mijn littekentjes verdwijnen nu ook en mijn gezicht ziet er veel beter uit! Ik scrub 3x per week, en elke ochtend en avond smeer ik die gezichtsreiniger over mn gezicht. De scrub is iets van 8 euro en de gezichtsreiniger 10 dacht ik.



Mijn broertje slikte trouwens biergistpillen en dat werkte bij hem weer goed. (Als hij niet snoepte)



*voelt zich nu echt een tellsell verkoopster hahaha, maar zo is het niet bedoeld*
Wat ik soms op een pukkel smeer is 'sudocreme'. Dat is eigenlijk voor rode/zere babybilletjes, maar het werkt (bij mij) goed. Het haalt de roodheid weg en lijkt het eerder in te drogen.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er sinds een tijdje ook weer meer last van... ga in ieder geval niet naar de schoonheidsspecialist: dat is een uur lang pijnlijden, zij ziet nog veel meer meeeters dan jij Of je moet heel regelmatig gaan.

Zelf gebruik ik nu spullen van rituals, bevalt op zich goed, de puistjes zijn minder, maar meeeters zie ik nog wel.
Alle reacties Link kopieren
ik gebruik normaderm van vichy...echt een superlijn...kan de deur niet meer uit of naar bed gaan zonder dat ik mijn gezicht gereinigd heb met de tonic die sacylizuur bevat...heb het idee dat ik hiermee mijn gezicht intensief reinig dit omdat mn watjes altijd wat bruinig zijn (gebruik geen poeder, foundation etc) dit terwijl ik mijn gezicht al gereinigd heb met een facewash onder de douche...
Alle reacties Link kopieren
Biergisttabletten slikken. Gezicht goed schoonmaken met iets zonder alcohol en regelmatig stomen.
Alle reacties Link kopieren
vichy normaderm vind ik ook geweldig. Ik wil niet zeggen dat je daarmee helemaal geen puistjes meer krijgt, maar bij mij is het zoveel minder. Elke ochtend facewash en creme, elke avond de wash, tonic en creme. Daarnaast 2 x in de week scrubben (die teatree scrub van kuidvat eigen merk is goed en goedkoop!) en dan 1 x in de week een maskertje. Zo hou ik het onder controle en heb nog maar af en toe een puistje.
Alle reacties Link kopieren
Tandpasta! Soms werkt het binnen een dag, en anders versnelt t zeker het proces! Maar alleen op de puist en niet over je hele gezicht want het droogt ontzettend uit :P
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik zelf Toverhazelaar water Kan je bestellen bij Labstuff.nl of je kan Witch Hazel kopen bij iHerb.com
Alle reacties Link kopieren
De oplossing: Differin gel.



Had mn beide wangen volzitten, al jaren.

na 2 maanden elke avond een inieminiebeetje smeren is alles weg.

En had echt al superveel geprobeerd, weg laten halen (littekens!!), smeersels etc....



Heb het bij de dermatoloog op recept gekregen.
Alle reacties Link kopieren
Misschien is het een idee om eens een goede huidanalyse te doen. Veel mensen schatten hun huid verkeerd in. Ik had ook altijd last van puistjes, mee-eters en een glimmende huid. Ik ging er vanuit dat ik een vette, onzuivere had en kocht daarop mijn produkten. Zonder resultaat, het leek eerder slechter te worden.



Totdat men mij vertelde dat ik helemaal geen vette huid had maar een vochtarme. Door de verkeerde produkten te gebruiken, stimuleerde ik mijn huid juist om nog meer talg, vettigheid en onzuiverheden aan te maken.



Nadat ik ben begonnen met produkten voor de vochtarme huid, is mijn huid met sprongen vooruit gegaan. De puistjes en mee-eters verdwenen grotendeels en de glimmende t-zone is ook verleden tijd.



Dus mijn idee: mogelijk dat jouw talgbeperkende middelen juist de boel verergeren.
Alle reacties Link kopieren
Welke producten gebruik je precies Macy?
Alle reacties Link kopieren
@weelassie1984, ik gebruik nu spulletjes van Clarins (hydraterende lijn) en daarvoor van Kanebo. Kanebo was echt geweldig maar o zo duur.



Maar ik gebruik hele basic spullen dus reiniging, dag/nachtcreme en af en toe een scrubje. Niks extra's en mijn huid is er enorm van opgeknapt.
Alle reacties Link kopieren
differin gel eens per 2 dagen en verder de lijn voor de vette huid van de Hema, lekker goedkoop. Reinigingsdoekjes en dagcreme.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven