Mode & Beauty alle pijlers

Minimizer bh

05-09-2021 00:22 28 berichten
Hee,

Na altijd voorgevormde cups te hebben, wil ik nu overstappen naar minimizer BH's.
Het zit zóveel fijner en mooi aansluitend. Enige nadeel: dun stofje dus soms schijnen de tepels door...
Ik ben een leek in deze soort bh's.

Hoe doen jullie dit?
Alle reacties Link kopieren
Wat is het kenmerkende verschil tussen een minimizer en een gewone bh? Lijken je borsten echt kleiner zonder dat ze geplet worden?
Hij verdeelt je borsten over een groter oppervlak waardoor ze kleiner lijken. Ze worden niet geplet. Ze zijn er zeker nog 😀
Alle reacties Link kopieren
Oh ik herken dit wel. Ik heb blijkbaar grote tepels want bij mij zijn ze echt enorm zichtbaar! Ik begreep nooit hoe andere vrouwen wel zo'n bh aan konden maar die hebben dan dus kleinere tepels die je minder of niet ziet. Bij mij is het echt veel te obvious dan. Ik heb een paar bh's zonder cup en die draag ik onder kleding waar het niet uitmaakt. Of als ik echt een keer per se een bepaalde bh aan wil, heb ik van die tepelplakkers zodat je ze er niet doorheen ziet. Die heb ik bij de hunkemoller gekocht.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven