Count your blessings nu toch eens (kom bij de BEO!)

10-05-2010 20:40 2410 berichten
In een ieder van ons huist een BEO.

Wees niet bang haar te ontdekken.

Bevrijd de BEO in jezelf en word lid!



Tientjesleden (42 euro per jaar), sympha's, ook van harte welkom!



De cursussen zijn in volle gang maar er zijn overal nog enkele plaatsen beschikbaar.



'Tuinieren in de vagina', 'doe meer met je bladblazer' en 'graancirkels maaien met de handmaaier', zijn dit jaar helaas helemaal volgeboekt maar bij veel animo is er een mogelijkheid tot een extra cursus in de zomervakantie.



BEO's verenigt u!



Alle reacties Link kopieren
Koffie of thee?

Melk en suiker?

Koekje erbij?
Die laatste is een open vraag. Dat zou voor iemand als Annemarie uiterst verwarrend kunnen zijn. We hebben te maken met iemand die elke vorm van spontaniteit ontbeert namelijk.



Ik zou dan gaan voor; koekje of plakje cake?



Hoe is het met je fake balkon en je Dalai Llama?

Val het weer mee in Peru of is het regenseizoen?
Alle reacties Link kopieren
Aardig dat je ernaar vraagt Leo. Dat fakebalkon is van de overburen en voorzover ik kan zien, gaat het er prima mee. Met mij trouwens ook.



Twee weken geleden heb ik die oude tentjes en luchtbedden uit de kelder van het clubhuis meegenomen. Ze passen perfect in de Llamafietstassen die ik van de winter heb genaaid. Nu alleen nog wat potten en pannen aanschaffen en ik kan beginnen met de Llama Trektochten! Het weer is heerlijk (20 graden!) en de eerste overspannen managers met poen hebben zich al aangemeld. Ik zal hun foto's natuurlijk even rondmailen zodat jullie kunnen kijken of je ook interesse hebt om langs te komen.
Alle reacties Link kopieren
Nou Yet, lama...
Alle reacties Link kopieren
Jammer Norre, volgende keer beter?
Even duidelijk zijn Nor.

Wélke lama bedoel je?

Er zijn er geloof ik wel twintig en ze hebben allemaal een naam (nieuwsbrief niet gekregen?).

Dus wil jij met Norman en al die kinderen van je op lamatrektocht dan moet je op z'n minst even doorgeven hoevéél lama's......
Alle reacties Link kopieren
Twintig lama's.........!!!!!!

Waar is de rest Leo..???
Het is crisis Irisje.....

Ik denk niet dat Yette het erg vindt als ik vertel dat je van lama's prima boerenlamametworst kunt maken......
Alle reacties Link kopieren
Juist. En sallamalami.Nog halal ook.

Althans, zo verkoop ik het.
*ik lig even volkomen uit mijn rol in een ernstige deuk. 'sallamalami', fantastisch!*
Alle reacties Link kopieren
Wacht maar tot je het gegeten hebt.............Pfffffff

Dan lach je niet meer zo hard
Alle reacties Link kopieren
Blij dat jij hier niet bij me op de huishoudbeurs staat Iris. De sallamalami gaat vet goed.
Alle reacties Link kopieren
Ja, wel een beetje vreemd dat ik via de media moet horen dat de huishoudbeurs deze week was.

Ik heb van Pom een mail gehad met een hele andere datum, terwijl ik dacht dat ik me vorig jaar best goed had gedragen
Alle reacties Link kopieren
Dat verklaart een hele hoop. Heeft ze mij dan als enige de juiste data doorgegeven dit jaar?!



En ja, vorig jaar ging het stukken beter. Dat mag gezegd.



Vraag me alleen nog steeds af wie ons nou had opgegeven bij die stand van Sexclusively. Stond er ineens een Heleen van Rooyen met dozen vol dildo's in het clubhuis te schreeuwen tijdens een jongerenbijeenkomst van Ware Liefde Wacht.
Dat leek me wel nuttig voor die jongeren...Ik bedoel, als je dan toch nog niet mag seksen dan maar met een dildo...kun je ook niet zwanger van raken.

Waren ze er een beetje blij mee?
Alle reacties Link kopieren
Blij?! Absoluut niet!

Ze verzekerden me dat ik ze door dat geintje nooit-en-te-nimmer, ook niet in het hiernamaals, zou tegenkomen. Een hele opluchting dus.



Wat vervelender was, was dat ik alleen achterbleef met die krijsende van Rooyen die haar target nog moest halen. Zowel qua dildoverkoop als qua drankinname.
nou dat is dan inderdaad fijn (van dat hiernamaals)

En wat Heleen betreft: gewoon doen wat onze zusterorganisatie uit Delfzijl ook gedaan heeft. Zorgen dat ze dat dranktarget haalt (flesje wodka erin gieten) en dan kun je haar wijsmaken dat ze haar dildotarget ruimschoots gehaald hebt.



Andersom heeft geen kans van slagen en dan wil ze ook nog blijven slapen. Nooit doen dus, want je krijgt haar, eenmaal in je huis, er niet meer uit.



(je hebt die dildo's toch niet zelf gekocht hè.

Nu ja, in dat geval kunnen we ze met kerst verkopen als alternatieve kerstboom



als hondenspeelgoed



of als dronkenmans-fietszadel (dan val je er njiet zo gemakkelijk van af)

Die laatste fiets wil ik hebben en dan met dildoformaatje foto twee. Ik ben al oud dus de boel is niet zo strak meer.

Handig hoor.

Mijn evenwicht is niet zo best en de BR blijft regelmátig tussen de spaken zitten.

Nou, dan is zo'n dildofiets handig hoor, wat er ook gebeurt, ik zit rotsvast op mijn rijwiel!



Pom belde, Heleen ligt in het clubhuis op de schapenvachten van de ecologische spin en weefclub te slapen.



O en de wodka is op.
Aha, nou dan vinden de leden van de vleermuisspottersclub haar vannacht wel.

Ik wist btw niet dat er nog wodka was. Weet je zeker dat het niet de spiritus en de wasbenzine is geweest?
Alle reacties Link kopieren
Er was nog spiritus toen ik wegging, maar ik had echt geen zin om te wachten tot Heleen er genoeg van had. Geen idee of je de ramen nu met wodka moet doen, Star. Geloof dat Heleen niet eens merkte dat ik vertrok. Toen ik tien minuten later nog even terug kwam om mijn vergeten schoenen aan te trekken, lag ze nog steeds in een deuk om een van haar eigen verhalen.
Alle reacties Link kopieren
Oh, zie net dat Leo meldt dat de wodka ook op is, Nou ja, een ui in het water dan maar.
of Heleen even tegen de ramen aan laten ademen.
Alle reacties Link kopieren
Heleen was vanochtend eindelijk weer verdwenen en heeft een doos dildo's achtergelaten. Geen idee of die nog terug moeten of een betaling in natura zijn voor de genuttigde alcohol. In dat laatste geval moeten jullie maar verzinnen of je er een workshop mee bedenkt of dat je ze meeneemt naar de een of andere voorjaarsmarkt. Misschien kan iemand Heleen er even over bellen? Ik ben weer op weg naar Peru, dus dat wordt me te duur.



Ik hoefde de ramen trouwens alleen maar even na te doen met een trekker.
Voor zo ver ik weet woont Heleen in Portugal, da's óók buitenland, voor jou dus goekoper dan voor ons.

Portugal zit bij mij niet in mijn bundel.



Meds verjaart binnenkort, die kan wel een paar dildo's gebruiken.



Op dit moment rolschaatst ze naar Lourdes. Ik snapte het niet helemaal maar ze wil daar eens een 'ander geluid' gaan laten horen.

Ze heeft het plan om de bezoekers tot het atheïsme te bekeren. Vandaar ook de rolschaatsen. In geval van agressiviteit bij de

pelgrims is ze zo vertrokken.

Er hoeft er maar één een kruk uit te steken en ze ligt ondersteboven maar ze is vastbesloten en heeft hansaplast bij zich zei ze.
ik kan wel wat dildo's gebruiken bij mijn therapautische praatgroepen van mannen die in de armen van een valse minnares zijn gelopen; de zgn Lorelei-slachtoffers.

Een stuk of 10 is genoeg denk ik.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven