Ergenissen bij supermarkt

04-03-2015 20:06 3005 berichten
Alle reacties Link kopieren
In het kader van "onbelangrijk, maar toch even lekker zeuren"... Heb me net kapot geërgerd bij de supermarkt! Stond netjes in de rij bij de kassa te wachten totdat ik mijn spullen op de band kon zetten, met nog twee wachtenden voor me. Komt er achter mij een man staan met een kar vol boodschappen. Op dat moment gaat de kassa naast ons open, de kassiere zegt dat de volgende aan de beurt is en ja hoor... mijnheer racet als een gek met zijn kar naar die kassa en gaat doodgemoedereerd zijn kar staan uitladen zonder op of om te kijken. Ik vind dat zo aso!



Lijkt me toch niet meer dan normaal dat je op zijn minst degene die voor je staat vraagt of hij of zij naar die kassa wil of ligt dat nou aan mij?



Naar aanleiding hiervan vraag ik me wel af of er nog meer mensen zich ergeren aan andere mensen in de supermarkt. Barst los zou ik zeggen
Alle reacties Link kopieren
quote:vla-flip schreef op 15 maart 2015 @ 19:14:

[...]





Waar het mij om ging, is de vette tekst. Dat vind ik een rare gedachtegang.Waarom?
I can explain it to you, but I can't understand it for you
quote:soetkees schreef op 15 maart 2015 @ 21:26:

[...]





Waarom?



Als ik in de supermarkt vraag of ik er een bepaald bedrag bij kan pinnen, of dat nou een tientje of honderd euro is heeft dat bedrag er niets mee te maken hoeveel ik nog op mijn rekening heb staan.

Dus als ik vraag of ik 35 euro bij mag pinnen (bijvoorbeeld omdat er geen pinautomaat in de buurt is en ik later nog iemand 35 contant moet geven) dan ga ik er niet vanuit dat degene achter mij denkt "zij zal wel niet meer op haar rekening hebben staan" daarom is het vreemd om dat te denken.
quote:_blabla_ schreef op 15 maart 2015 @ 21:45:

[...]





Als ik in de supermarkt vraag of ik er een bepaald bedrag bij kan pinnen, of dat nou een tientje of honderd euro is heeft dat bedrag er niets mee te maken hoeveel ik nog op mijn rekening heb staan.

Dus als ik vraag of ik 35 euro bij mag pinnen (bijvoorbeeld omdat er geen pinautomaat in de buurt is en ik later nog iemand 35 contant moet geven) dan ga ik er niet vanuit dat degene achter mij denkt "zij zal wel niet meer op haar rekening hebben staan" daarom is het vreemd om dat te denken.+1
Alle reacties Link kopieren
Kleine ergernis: dat je bij het begin van de band bijna op je bek gaat omdat je voorgangers niet de moeite willen doen om de boodschappenmandjes netjes weg te zetten. Kleine moeite toch om deze netjes in elkaar te stapelen en weg te zetten? Of van die types die zo'n grotere mand op wielen in een kleinere, normale mand te proppen...
Broeva!!! Haro!!!
Ik zeg ook niet dat ze voor niks moeten gaan werken... juist niet....



En ja, als een manager niet weet hoe t werkt met bonus,35% en dit berekenen vind ik dat niet snugger nee. Ben toen al aan de balie geweest en niemand snapte het.... behalve het hoofdkantoor omdat ze klanten constant de verkeerde prijs lieten afrekenen. Nou moet ik zeggen dat de Ah hier ook een slechte naam heeft ja. Een andere manager die loopt te schreeuwen en respectloos is naar meerdere mensen en personeel, een dame van de balie die echt bekend staat als een zeer chaggie dame (hoor ik veel mensen zeggen, klein winkelcentrum) veel producten die zelf de winkel uit konden lopen en helaas de enige supermarkt die open is hier op zondag.



Als de openingstijden zo zijn dat ik daar mijn boodschappen kan doen verwacht idd een normale winkel en moet het niet uitmaken dat ik zo laat (15.30 uur open tot 18 uur) boodschappen doe.



Ow en ook in de horeca heb je gewoon een eindtijd hoor... zou wat zijn....



En ik geef totaal niet de vakkenvullers de schuld maar wel dus de werkwijze van de AH hier om de hoek... dat er geen vracht komt is te begrijpen maar er is ook zoiets als voldoende inkopen.



En ja ik kies er dan voor om het formulier op de site te gebruiken (waar deze ook voor is) ipv weer een lange tijd bij de balie te w88.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben wel klaar met deze discussie. Je wil het toch niet inzien.

Echt voldoende inkopen? Ja natuurlijk, maar vers spul is niet zolang houdbaar en er is een beperkte ruimte voor in de winkel.



En ik had in de horeca geen eindtijd hoor, lag eraan hoe druk het was.

Het kon 12 uur worden maar ook 2 uur.

Afhankelijk van de drukte en dus hoeveel zooi. Ik werkte in de keuken van een restaurant.
All people have the right to stupidity. But some abuse the privilege.
Ik wil ook geen discussie... ik zet hier mijn irritatie neer en ja daar heb ik mailtje over gestuurd.

En lege schappen is niet niet mn grootste irritatie maar wel of dat t lijkt dat ik na openingstijd in de winkel ben en alles al opgeruimd is (de kaartjes dus)



Ennuh gelukkig is de horeca een groot begrip ik had gelukkig wel bij al mn banen een eindtijd maar zoals overal komt overwerken 'helaas' voor.... ;)



Maar oke dat was hem weer voor deze ronde irritaties bij de supermarkt vandaag!
Alle reacties Link kopieren
Bij mijn AH struikel je over de vakkenvullers op zondag ( en ook andere dagen). Nu snap ik pas waarom: nieuwe bonussen die op maandag ingaan! Ik loop daar nooit tegen lege vakken aan overigens.

Zou dat wel zo zijn op zondag dan doe ik toch op zaterdag mijn boodschappen?



Ik snap dat het irritant is zoals hierboven gesteld wordt maar als dat structureel is dan zou ik me daaraan aanpassen.
never a failure, always a lesson
Alle reacties Link kopieren
quote:lonabonaventura schreef op 15 maart 2015 @ 22:29:

Kleine ergernis: dat je bij het begin van de band bijna op je bek gaat omdat je voorgangers niet de moeite willen doen om de boodschappenmandjes netjes weg te zetten. Kleine moeite toch om deze netjes in elkaar te stapelen en weg te zetten? Of van die types die zo'n grotere mand op wielen in een kleinere, normale mand te proppen...

ongelooflijk he?

Of van die mensen die de hengels van een mandje dezelfde kant opzetten waardoor mijn mandje er niet in past. Of dat ze het mandje half in een ander mandje zetten. Hoe moeilijk is het om dat gewoon fatsoenlijk te doen?



Vandaag een leuke AH ervaring. Vriendelijk personeel. Vakkenvuller 1 liep netjes mee om het gevraagde artikel te halen. Meisje achter de slagerij zag me zoeken en vroeg vriendelijk of ze me kon helpen en deed dat vervolgens ook en meisje 3 hielp me bij de zelfscankassa.
Alle reacties Link kopieren
Het overkomt mij niet vaak maar soms dat staat opeens heel de winkel vol met vulploegmedewerkers en karren waardoor de hele winkel hermetisch afgesloten lijkt en je ook gewoon nergens bij kunt.
Alle reacties Link kopieren
quote:Vera8 schreef op 08 maart 2015 @ 21:48:

[...]





Heb mijn verwondering over het "niet alvast starten met scannen" ook al eens uitgesproken in het 'onbenullige ergernissen-topic'. En ook hier komt het weer ter sprake, dus ik haak nog even aan. Kan iemand mij uitleggen wat de reden/logica is van het wachten met scannen tot de klant alles op de band heeft gelegd?



Boodschappen doen is geen hobby van me, dus ga ik eens per twee weken voor een mega volle kar. Zit de caissière dus de hele tijd op mij te wachten waarna uiteindelijk ook nog eens blijkt dat niet alles op de band past. Dubbele ergernis.....



Het argument van geplette boodschappen daar kan ik nog iets mee. Maar dan nog, een caissière kan toch dan alsnog stoppen?



Werkelijk Ik snap het niet. ... Het zal bedrijfspolicy zijn denk ik. Onfatsoenlijk vind ik het persoonlijk helemaal niet... integendeel.



Heb al veel reacties van (ex) caissières hier gelezen. Ik hoop dus dat iemand mij nu eindelijk kan uitleggen wat het nut hiervan is.Tip bij ergernissen laat de heleboel lekker thuis bezorgen of bji sommige supermarkten kun je alles laten klaar zetten. En ophalen bij zgn points.
Alle reacties Link kopieren
quote:_blabla_ schreef op 15 maart 2015 @ 21:45:

[...]





Als ik in de supermarkt vraag of ik er een bepaald bedrag bij kan pinnen, of dat nou een tientje of honderd euro is heeft dat bedrag er niets mee te maken hoeveel ik nog op mijn rekening heb staan.

Dus als ik vraag of ik 35 euro bij mag pinnen (bijvoorbeeld omdat er geen pinautomaat in de buurt is en ik later nog iemand 35 contant moet geven) dan ga ik er niet vanuit dat degene achter mij denkt "zij zal wel niet meer op haar rekening hebben staan" daarom is het vreemd om dat te denken.Ik vind het een heel specifiek bedrag. Je kan kiezen uit 20 of 50 en de persoon in kwestie wil 35 en werd vervolgens boos - zo begreep ik het. Of je neemt dan 20 of 50. Die 35 euro gaan hem niet worden. Dus of je doet moeilijk over 15 euro extra in je portemonnee, of je hebt het er niet op staan, gok ik zomaar. Gokje, he?
I can explain it to you, but I can't understand it for you
Mensen die bij de Lidl, waar een beperkte hoeveelheid kleding verkocht wordt, de kleding uit de zak halen om het te bekijken.

Er staat duidelijk aangegeven, dat dat niet de bedoeling is en dat er altijd geruild kan worden.

Het wordt altijd heel rommelig als er lege verpakkingen en losse kleding in de vakken liggen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Beter.Laat schreef op 16 maart 2015 @ 16:29:

Mensen die bij de Lidl, waar een beperkte hoeveelheid kleding verkocht wordt, de kleding uit de zak halen om het te bekijken.

Er staat duidelijk aangegeven, dat dat niet de bedoeling is en dat er altijd geruild kan worden.

Het wordt altijd heel rommelig als er lege verpakkingen en losse kleding in de vakken liggen.Ik zou wel willen kijken of de maat mij past. Die maten kloppen niet altijd. Dan kun je wel aanbieden om te mogen ruilen, maar dan is een maatje groter of kleiner natuurlijk wel uitverkocht, juist omdat het een beperkt aanbod is. Maar, dat ontslaat iemand natuurlijk niet van het gegeven om het dan weer netjes op te vouwen en in de plastic verpakking terug te doen. Dat dan weer wel.
I can explain it to you, but I can't understand it for you
Alle reacties Link kopieren
Dus als ik vraag of ik 35 euro bij mag pinnen (bijvoorbeeld omdat er geen pinautomaat in de buurt is en ik later nog iemand 35 contant moet geven ...quote:soetkees schreef op 16 maart 2015 @ 16:26:

[...] Ik vind het een heel specifiek bedrag.



Ja maar misschien staat er een veeleisende dakloze buiten, met een bordje om 'cash bedragen onder de 35 euro worden niet geaccepteerd'.



Wat een gedenk in de supermarkt.
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 15 maart 2015 @ 19:42:

[...]





Nou, dan kom ik bij de verkeerde automaten.

Het is altijd een bedrag wat op 0 eindigt, briefjes van 5 zitten er niet in.Kan alleen bij Rabo-automaten (als de 5jes niet op zijn teminste)
quote:soetkees schreef op 16 maart 2015 @ 16:26:

[...]





Ik vind het een heel specifiek bedrag. Je kan kiezen uit 20 of 50 en de persoon in kwestie wil 35 en werd vervolgens boos - zo begreep ik het. Of je neemt dan 20 of 50. Die 35 euro gaan hem niet worden. Dus of je doet moeilijk over 15 euro extra in je portemonnee, of je hebt het er niet op staan, gok ik zomaar. Gokje, he?



Ja, als je het zo leest wel ja.

Maar ik las het als volgt.



Klant vraagt mag ik bijpinnen?

Cassiere zegt ja dat kan.

Klant zegt 35 alstublieft.

Cassiere zegt nee, het mag alleen 20 of 50 zijn.

Klant denkt ik heb helemaal geen 20 of 50 nodig, ik heb 35 nodig (omdat ze bijvoorbeeld later die dag een marktplaats aankoop op gaat halen en het maar de vraag is of de verkoper wisselgeld heeft, dus ze graag gepast geld bij wil hebben (zelf bedacht voorbeeldje, maar dat zou voor mij bijvoorbeeld een reden zijn om een bepaald bedrag gepast te willen hebben)), moet ik straks dus een heel stuk omrijden langs het pinautomaat om daar wel 35 uit te halen, terwijl het toch eigenlijk ook gewoon hier zou kunnen dus reageert geërgerd "laat maar zitten".
Alle reacties Link kopieren
Dat van die vijfjes is nieuw voor mij. Ik zie nl altijd iets staan als 'veelvoud van 10' maar ik zal eens opletten.
I can explain it to you, but I can't understand it for you
quote:soetkees schreef op 16 maart 2015 @ 16:42:

Dat van die vijfjes is nieuw voor mij. Ik zie nl altijd iets staan als 'veelvoud van 10' maar ik zal eens opletten.Dat is als je kiest voor bedragkeuze, maar je hebt ook een andere knop genaamd bedrag- en biljetkeuze en als je die selecteert dan kun je zelf ingeven welk bedrag je wilt en in je welke biljetten je dat wilt. En dan kun je dus ook kiezen voor een verdeling waar vijfjes bijzitten (bij "mijn" rabobank in iedergeval, ik weet niet hoe het zit bij andere banken)
Geen ergernis maar een grappig nieuw beleid bij de AH vandaag: toen ik bij de kassa kwam vroeg de medewerkster:

"heeft u alles kunnen vinden?"

Ik verbaasd: "eh...ja..?"

Zij:" ja, dat moeten we nu vragen, maar iedereen kijkt nogal vreemd"



Eigenlijk had ik moeten zeggen: nee, loop je even mee om me te wijzen waar de thee staat?
Alle reacties Link kopieren
Ik stond vandaag aan de kassa bij een gapend kassameisje, klagend tegen haar collega dat ze morgen om half 6 op moet om naar school te gaan. Kon het niet laten om te zeggen dat ze maar lekker op tijd naar moet gaan vnv.. Het was dat of vragen of ze vanmorgen was vergeten haar glimlach op te zetten
Schiet me te binnen trouwens, bij de Jumbo, al een tijd geleden. Staat een vrouw voor me met een mandje boodschappen, zet het mandje achterop de band en pakt daarvoor haar boodschappen uit. En dat was het. Ik vroeg me echt af of ze dacht dat ik haar mandje voor haar zou wegzetten ofzo. Ze keek in elk geval behoorlijk nuffig over. Maar goed, "wij benne nette mensen" dus ik zeg, "Pardon mevrouw, u vergeet uw mandje terug te zetten". Draait ze zich om, kijkt me hooghartig aan en zet heel overdreven haar mandje weg. Het kwam bijna gepikeerd over. Ik ben er verder niet meer op ingegaan maar ik had wel een WTF?! uitdrukking volgens mij.
Portland,quote:Wees blij met de service van AH dat jij op zondag je boodschappen kan doen.Wat lief inderdaad van Ahold dat ze dat zomaar belangeloos doen zeg! De volgende keer dat ik op zondag boodschappen doe, zal ik ze op mijn blote knietjes danken.
Alle reacties Link kopieren
quote:runningbaleys schreef op 16 maart 2015 @ 16:46:

Geen ergernis maar een grappig nieuw beleid bij de AH vandaag: toen ik bij de kassa kwam vroeg de medewerkster:

"heeft u alles kunnen vinden?"

Ik verbaasd: "eh...ja..?"

Zij:" ja, dat moeten we nu vragen, maar iedereen kijkt nogal vreemd"



Eigenlijk had ik moeten zeggen: nee, loop je even mee om me te wijzen waar de thee staat? Het moet toch niet gekker worden.... ik kreeg die vraag laatst ook al bij de Bristol, toen ik een paar sportschoenen kocht. Vond ik ook al stom. Maar bij Albert Heijn slaat het helemaal nergens op
Nothing happens for a reason
Alle reacties Link kopieren
Wat stom idd. En als ik al eens iets niet zou kunnen vinden dan vraag ik het toch ter plekke aan een vakkenvuller of winkelbediende die in de buurt is.



Wat suf zeg, alsof de kassamedewerker terstond van d'r plek schiet om jou de gegrilde achterham aan te wijzen. Of via de intercom 'Bep, kassa 4 aub'.... en de rij achter je wacht natuurlijk heel geduldig (over klantvriendelijkheid gesproken)...



Vind de medewerkers bij de AH sowieso wel wat gemaakt vriendelijk overkomen. Het ligt er zo dik bovenop... deze nieuwste actie is daar ook weer een mooi voorbeeld van...
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven