Het Spuugpaleis

15-11-2014 19:32 3048 berichten
Doe je het graag met panda's? Heeft je partner last van spuugdraden?

Hier kan je alle eigenaardigheden delen met gelijkgestemden!

Wij kijken nergens van op (serieus, wij kijken nérgens van op, behalve nekschoten).



Wij posten hier wel met de volgende 10 geboden in ons hart



1. Hou zielsveel van het Paleis.



2. Geef iedereen applaus en geen kritiek.



3. Al uw spuugpasjes zult ge leren.



4. Door te herhalen, wel duizend keren.



5. Spuug met vol plezier en enthousiasme.



6. Maar wees je naaste niet tot last.



7. Vergeet niet dat je ook ooit een beginner was.



8. Dan ben je een echte spuger, eerste klas.



9. Spugen doe je zij aan zij.



10. En iedereen hoort er bij.



DE TABEL IS VOL!!!



Meekletsen mag natuurlijk altijd. Maar is niet gewenst. Co, jij mag nog in de tabel als je wilt.



naamdoeleinddatumda KetterugkomenzsmFluitgeen doelt/m maart 15strotiede kroeg voorbij1 maart 2015ameirechten voor vrije uitloop kip15-05-15mrsWzuipeneinde der dagendroosjefabrikoosjeals 7de posten in deel 2asap1blomverspreiding18-04-15biebelmiss Overijssel wordendoel bereikt Iesepiesconclaveren27-15-3012phooligjephooldanseneind maart (einde abo)kiezelSteinslapen en luieren (subdoel; lepra de wereld uit)eind 2074makaiAapgeëerT wordten op hed vorumvan nu tot altijdsmeerpoeznog meer botoxt/m 2034damessnotjeshet werpen der laatste steenst. juttemis 2057annanassappeluitgroei kweken tot tokkielook geperfectioneerd isvoor morgenochtend 3 uurmissBeehive3 kilo terugvindenvoor het eind v/d maandexblaarwereldbeeld zuiver houdentot het einde der tijdenolala1000 garnalen pellenvoordat ze gaan stinkensussepusminder mooi en slim29 februaririetdeüberparkietemancieepaatie voor alle gele oranje medeforummers bevorderenvoor 7 uur





DeelnemerLeeftijdLengteStartgewichtHuidig gewichtStreefgewichtfloimpgelukkig nieuwjaar84 cm5 stenen3 tegels1vlonderstoor ik?58120 cmstreefgewicht behaald 98,1 kilo





Wil je in de tabel; graag dikgedrukt aangeven!
peter mag wel een keer mijn fritaties komen beroeren
Levensloop

Jeugd

Vanvelthoven is geboren in het Limburgse Lommel, als zoon van de politicus Louis Vanvelthoven en Godelieve Poets. In 1985 werd hij licentiaat in de Rechtsgeleerdheid aan de Vrije Universiteit Brussel (VUB) en een jaar later haalde hij een Speciaal Licentiaat in de Fiscaliteit en het Boekhoudkundig Onderzoek aan de Rijksuniversiteit Gent.



Professionele loopbaan

Eerst werkte Vanvelthoven in een advocatenpraktijk. In 1985 legde hij de eed af als advocaat voor het Hof van Beroep in Gent en schreef hij zich in als stagiair bij de balie in Gent. Twee jaar later werd hij voltijds assistent in de sector Fiscaal Recht aan de Rechtsfaculteit van de Vrije Universiteit Brussel. Van 1989 tot 1995 was Vanvelthoven gastlector aan de Faculteit Rechtsgeleerdheid en de Faculteit Economische, Sociale en Politieke Wetenschappen van de Vrije Universiteit Brussel. In 1991 werd hij opgenomen in het tableau van advocaten aan de balie te Hasselt.



Politiek

Vanvelthoven begon zijn politieke loopbaan als provincieraadslid in 1994 en werd een jaar later gedeputeerde. Hij startte zijn nationale politieke carrière in het Vlaams Parlement, waarin hij in 1995 terechtkwam. Vier jaar later verhuisde hij naar de Kamer van Volksvertegenwoordigers.



Hij is sinds 1 januari 2007 burgemeester van Lommel en was van 15 oktober 2005 tot 21 december 2007 de Belgische federale minister van Werk in de regering-Verhofstadt II. Ook was hij van 13 juli 2009 de Socialistische Partij Anders-fractievoorzitter in het Vlaams Parlement en tot 2 juli 2009 sp.a-fractieleider in de Kamer van Volksvertegenwoordigers. Op dit moment is hij volksvertegenwoordiger in de Kamer voor de kieskring Limburg (sinds 6 juli 2011).



Tevens is hij lid van het sp.a-partijbureau, ondervoorzitter sp.a-Limburg en voorzitter sp.a-district Neerpelt



In 2012 werd Vanvelthoven voorzitter van intercommunale Infrax, waar hij partijgenoot Steve Stevaert opvolgde.



Vanvelthoven is getrouwd en heeft twee kinderen.



Vanvelthoven werd in 2013 benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau voor zijn inzet na de busramp in Sierre.



Hoe kan dat? Is dat de link naar Bea?
Alle reacties Link kopieren
Godelieve Poets. Zo zal je heten
If none of us is prepared to die for freedom, then all of us will die under tyranny.

En ik begrijp niets van je gerevel over een bête enigma.
ik hoef hopelijk alleen dat dikgedrukte te lezen he. want pff ,meestal trek ik dat niet hoor, zo'n wiki
DR zal wel vertellen wat het geheim is achter PV's blik. Lommel heeft nog wel meer verrassingen in petto.
quote:merano schreef op 14 januari 2015 @ 10:41:

Godelieve Poets. Zo zal je heten





Maar goed dat vader niet Louis Obsessie heet.
-s
of -ss hihi
Is Peter verbonden aan een staatkundige opspraak?

Of is ie scheel?
de postbode belde me net uit bed, anders zou ik nu nog op een oor liggen. rara de welke
Siem?
meis
Sylvie?
Sylvie heeft wel mooie frietjes.
My are http://i.guim.co.uk/static/w-620/h--/q- ... seal10.jpg +ed



Sorry, mag geen plaatjes plakken van Viva.
Eivlys ;)
dan heb je wel iets heel ergs gedaan in je forumverleden dat je hier al 10,5 jaar komt en niks mag plakken. gelukkig hebben ze hier smileys
Alle reacties Link kopieren
De edobtsop? Leuke pakketjes gekregen?



En ik gok op je linkeroor.
Life is short. Eat dessert first.
Alle reacties Link kopieren
quote:geve schreef op 14 januari 2015 @ 10:42:

DR zal wel vertellen wat het geheim is achter PV's blik. Lommel heeft nog wel meer verrassingen in petto. Ook Belg?
Life is short. Eat dessert first.
Heeft ie wel 's zeehondjes doodgeknuppeld?????? Nee toch
ja weer een snaej, alsof ik die er nog niet genoeg had

maar deze is normaal 300 euri en ik heb hem voor nog geen 25. en daar doe ik het voor
Alle reacties Link kopieren
quote:StoraHuntur schreef op 14 januari 2015 @ 10:55:

Heeft ie wel 's zeehondjes doodgeknuppeld?????? Nee toch Wij moeten ook eten hè.
Life is short. Eat dessert first.
quote:doornroosje9 schreef op 14 januari 2015 @ 10:54:

Ook Belg?100%. And proud of it, toch in dit Nederlands tranendal.
gaan de belgen in dit topic overheerssen?! ja he

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven