Hier Kitleren we verder :D

12-09-2015 14:33 3009 berichten
Welkom iedereen bij deel 6 van de Kitlers

Uitgebreide welkomspost komt nog



Euhm, tja......

...............................

We proberen het maar nog een keer

Hier Kitleren we verder







Welkom iedereen, in deel 7 alweer, die gezellig hier wilt komen kletsen en plaatjes plakken (please do! ) Een introductietje.



Meme (spreek uit als: meem)

A cultural item in the form of an image, video, phrase, etc., that is spread via the Internet and often altered in a creative or humorous way.



En dan onze levensgedichten



Een kitler is een kat

die eruit ziet als Hitler

Desondanks toch een schat

daarom houden we van Kitler

Want het arme beest

kan er zelf ook niks aan doen

dat hij lijkt op de geest

van iemand die alleen maar kwaad kon doen

daarom verdienen ze een kroel

en een aai over hun lelijke bol

dus dit topic is een vrolijke boel

al gaat het over....geen ene hol

©Tardarsauce



Poor little Kitler

Little Kitler feels displeased..

He can not rest NOR sit with ease..

Some women, our fine Kitler heard,

think he’s evil! Which is absurd!



“It’s not my feline fault!”, he yells!

You all are mad at someone else!

I’m just a cat, it’s clear to see.

I luvz al Huuumins, equally! (Eno)



Although some Huuumins really suck

Which is simply their bad luck

It's so obvious to spy

Kitler is a cutie pie! (Max)



I’m a Kitler and I’m just a cat

Some people think something different and that makes me sad

I have nothing to do with the man with the moustache, so don’t be mad

If you stick here around, you’ll see: I’m not that bad (Luvvvvstar)



NOOT: Wij vinden Kitlers alleen grappig puur vanwege de vergelijkenis. We distantiëren ons verder geheel van zijn waanideeën.



***newsflash***

Het plakken van spinnenplaatjes (brrrr) is verboden, PUNT. Vooruit, links met een spoiler zijn toegestaan

Het gebruik van de :hihi : smiley is ook verboden, PUNT.



Voor wie geen leven heeft:

Kitlers (deel 1)

Kitlers the sequel

Kitleren! (deel 3)

Kitler and friends part 4

Kitlers & Co. The greatest gift is the love of a cat (deel 5)

To-kitler-or-not-to-kitler-thats-the-question (deel 6)



Happy new topic!
Alle reacties Link kopieren
quote:SherlotteHolmes schreef op 01 oktober 2015 @ 16:08:

Ik snap die vrouwen ook niet hoor. Wij zijn dan net verhuist of nouja in juli. Maar dit huis was ook een soepzootje. En man kan ook niet alles alleen doen. Ik heb laatst de bijkeuken en keuken aangepakt. Heb nog nooit een verfkwast in mijn handen gehad. Het ging allemaal niet zo snel, maar zo moeilijk is het allemaal niet.



Ik kijk ook altijd vol verwondering naar dat programma. Kom dan van je luie reet en laat het niet zover komen. Je kan zelf ook wat doen.



Ja maar dan krijg je John Williams niet op visite...

Alhoewel voor lul staan op tv toch echt wel weer de downside is...
Just because I rock, doesn't mean I'm made of stone.
Alle reacties Link kopieren
Nou ben ik ontzettend onhandig met klussen en laat ik dat aan man over, maar op het moment dat m'n hele huis vol met stof en bende is omdat het teveel werk is voor hem, kan ik zelf nog wel een eindje komen denk ik.



Of ik schakel een paar handige vrienden of familie in.

Begrijp ook niet dat die vrouwen uit John williams programma dat niet doen, uitgezonderd die niemand in de buurt hebben natuurlijk.
Alle reacties Link kopieren
Maar ik denk dat die vrouwen hun mannen verbieden te klussen, die glijden natuurlijk op het idee dat John op de stoep staat.
Maar dan moet je zelf wat doen. Het is veel makkelijker (blijkbaar!) om te zeuren dat je man die klussen moet doen. Alsof je een pik nodig hebt om gereedschap te kunnen hanteren. Nou ja, misschien geldt dat wel voor een pikhouweel.
Niet iedereen is handig maar ik doe ook maar wat en het ziet er beter uit dan voor ik ermee begon. Ik zou wel meer willen leren omdat dit huis bol staat van het achterstallig onderhoud en het houtje touwtje werk van de vorige bewoner. Badkamer tegelen, electra aanleggen, dat soort zaken. Eens kijken of ze ergens kluscursussen geven. Ik geloof alleen niet dat de huisarts dit bedoelde toen ze zei dat ik moest gaan klussen
Alle reacties Link kopieren
help mijn man...
Just because I rock, doesn't mean I'm made of stone.
Alle reacties Link kopieren
quote:SherlotteHolmes schreef op 01 oktober 2015 @ 14:13:

[...]





Ik vind het ook lastig hoor. Zit meestal mijn zinnen te smurfen. Soms google ik het ook wel. Die dt foutjes vind ik helemaal niet zo erg, dat zijn maar schoonheidsfoutjes in mijn ogen. Maar fouten als 'schreiven' in plaats van 'schrijven' vind ik dan wel weer akelig.



Maar goed, ik ben geen Nederlandse en ik maak ook zat fouten in de taal. Maar ik ben wel de laatste die er iemand op mag af branden.+1
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
Alle reacties Link kopieren
quote:[message=20110843,noline]OldWood schreef op 01 oktober 2015 @ 15:38[/message]:

Jee char, dat klinkt als iets lekker, niet dus.

Succes



Max, wat kunnen mensen verhalen toch aandikken hé, en wat kunnen ze de meest vreemde verhalen de wereld in helpen.

En wat vreselijk voor je dochter.

Ik hoop dat je hier weer eens terugkomt.



Kia wat shit dat je nog steeds niet thuis bent. Dat het maar snel weer de goeie kant op mag gaan voor je.



En welkom alle nieuwerds Dank je
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
quote:roan2013 schreef op 01 oktober 2015 @ 08:45:

Hoe bevalt het je zoon thuis, Cor?

Stukken beter dan in het zh.

En het gaat ook beetje bij beetje beter
Alle reacties Link kopieren
quote:TardarSauce schreef op 01 oktober 2015 @ 16:00:

Waarom heb je na klussen meer werk als ervoor? Nu is alles lekker fris wit, staat de woonkamerdeur in de grondverf blijkt dat de keuken kanariegeel is (man heeft altijd binnen gerookt ook voor mijn tijd). Dat was me nou nog nooit opgevallen. Dit betekent dat ik nu de onzalige klus heb om alle frontjes te gaan reinigen,schuren,gronden en aflakken. Ik ga John Williams maar even bellen denk ik.



Over John Williams en Help mijn man is klusser gesproken: Die vrouwen in dat programma moeten niet zo piepen. Als vrouw kan je ontzettend veel zelf! Ik verbaas me erover wat een metamorfose ik in 2 dagen al voor elkaar krijg (gipswand vervangen en schilderwerk) dus dat lui op de bank blijven toekijken hoe je man er een pleuriszooi van maakt daar is geen excuus voor tenzij je letterlijk wat aan je handjes mankeert.



@Charlie succes met de laxeertroep. 3 liter? Holy shyte!!!!Ja en daarnaast ook nog ander vloeistoffen. Wijn mag helaas niet
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
quote:Proffeltje schreef op 01 oktober 2015 @ 10:27:

Ahoy Kitlers!

Wat een heerlijk topic dit! Helaas (nog) geen plaatjesplakrechten, maar mijn computer staat VOL met dit soort ongein, so be prepared.

Voorlopig lees lach ik stiekem even mee en ik beloof plechtig dat ik het tempo niet bijhoud. Maar dat terzijde.

Herzlich Wilkommen proffeltje!
quote:Anoniem01102015010102 schreef op 01 oktober 2015 @ 11:00:

Dit was gisteren, heb het even laten bezinken, maar wil eigenlijk niet dat 'het schoolplein' meer weet. Ik ben nu eenmaal wat te herkenbaar.Pfff klote zeg.. Heb je de betreffende persoon erop aan kunnen spreken (of is dat zo een kansloos type, waarbij aanspreken zinloos is?)
Wijn is goed voor je hart en houd de bloed dun.
quote:Kensi schreef op 01 oktober 2015 @ 13:44:

Nou, ik begreep dat hier een taalpolitie rondbanjerdtNee , hier niet.. Hier doen we niet zo kinderachtig
Alle reacties Link kopieren
quote:Kensi schreef op 01 oktober 2015 @ 16:35:

Wijn is goed voor je hart en houd de bloed dun.Ja dat zeg ik ook altijd
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
Nou je drinkt straks niet meer, maar ook niet minder

Dat is mijn motto
quote:Kensi schreef op 01 oktober 2015 @ 14:06:

Gelukkig, vind soms nog wel lastig, d t of dt op het eind van woord. Terwijl ik Nerderlandse ben. Soms denk ik wat maakt het nou uit wat er achter staat, als je het maar kan lezen. Als je praat dan hoor je toch ook niet of het eindigd op d t of dt? En nee geen autocorrectie, dat heb ik er afgesodemieterd. Werd ik knettergek van. Kijk na mijn schooltijd zei ik, zo en nou de hele bliksemse boel zo snel mogelijk weer vergeten. Dat is nu echt verleden tijd

Maakt ook niet zo veel uit.. En als je het wel wil. Ik vertelde tegen mijn dochter dat ze het woord "lopen" in de plaats moest invullen. Dan wist ze welke tijd het was. En dan bij een woord als gehaald, en ze twijfelde of het een t of d moest zijn.. dan er een e achter plakken. Dan hoor je het vanzelf

En nu heeft ze het door
quote:ikeaverslaafde schreef op 01 oktober 2015 @ 15:26:



[afbeelding]Waar staat de collectebus?
Alle reacties Link kopieren
Fijn om te lezen Cor
Just because I rock, doesn't mean I'm made of stone.
quote:ikeaverslaafde schreef op 01 oktober 2015 @ 16:00:

[afbeelding]
Dat kan ook. Maar ik zit niet meer op school. Dat is al 26 jaar verleden tijd. Onderhand geschiedenis.
quote:Anoniem01102015010102 schreef op 01 oktober 2015 @ 10:58:

Iemand van het schoolplein heeft het nodig gevonden om aan meerdere mensen te vertellen dat ik weer geopereerd wordt. Alleen is dat verhaal een eigen leven gaan leiden en werd er tegen mijn dochter gezegd dat het wel erg is dat de kanker terug is. Dochter is zich drie slagen in de rondte geschrokken, ondanks dat ze wist dat ik met ingrepen voor mijn gezicht bezig ben. Ik kon haar van school halen, zwaar overstuur, helemaal over de rooie eigenlijk. En ik ben zó pissig dat het verhaal op deze manier de ronde doet. Vraag het mij, maar ga niet van alles rondstrooien. Dus vandaar. Voordat aagje nóg meer info gaat rondstrooien.Wat een KK met ZN !!!
quote:Corona67 schreef op 01 oktober 2015 @ 16:43:

[...]



Wat een KK met ZN !!! Is dat een suggestie voor een nieuwe nick?
quote:ikeaverslaafde schreef op 01 oktober 2015 @ 16:44:

[...]





Is dat een suggestie voor een nieuwe nick? Ja, maar alleen als afkorting. Anders krijg je een perma
quote:Corona67 schreef op 01 oktober 2015 @ 16:43:

[...]



Wat een KK met ZN !!! Ik blijf het een cool woord vinden!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven