Mijn vriend snurkt

18-06-2013 02:18 30 berichten
En daardoor kan ik niet slapen, over een kwartier gaat zijn wekker en kan ik eindelijk gaan slapen.



Kutzooi.
Alle reacties Link kopieren
Met hem naar dokter gaan. Mijn man snurkte ook. Heel hard. Het lag bij hem aan de keel. Huig is operatief verwijderd. Nu is het heerlijk rustig. Mijn broer snurkte en die hij een neusgat die bijna dicht zat. Die is doorboort. Hij geniet want hij heeft veel meer lucht etc. Zij geniet ook want ze kan weer slapen...
quote:spagtelputz schreef op 18 juni 2013 @ 10:00:

Mijn man snurkt ook, ik vertrek regelmatig naar de logeerkamer maar ik zie dat dat bij jou niet kan. De laatste week is het weer zover, maar het is al een hele tijd over geweest. De dingen die helpen/geholpen hebben;



- Stoppen met roken

- Minder drinken

- Afvallen



Volgens mij moet je met bovenstaande een heel eind komen. Snurkt hij ook op zijn zij? Die van mij is zo getraind dat ik nog maar een klein duwtje tegen zijn schouder hoef te geven, dan draait hij om. Voorheen moest ik met grof geweld hem omdraaien, maar dat gaat over als je stug volhoudt.



Frustrerend hoor, ik hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen.Dat duwtje helpt hier ook, maar ik krijg wel vaak een knal terug.. :( Al helpt het trainen de laatste tijd wel beter want hij draait sneller om..
Nou ik heb het overleefd hoor! Allemaal heel erg bedankt voor de tips, maar hij snurkt normaal nooit. Last van hooikoorts en daardoor zaten al zijn holten vol. Normaal heeft hij daar pillen voor, maar die lagen nog thuis.



@Elninjoo: hij bleef hier slapen, omdat ik dat gezellig vind en hij snurkt dus normaal nooit. Maakt me helemaal niks uit dat ik dan even wordt wakker gemaakt als hij weg moet. Huurhuis laat nog op zich wachten, omdat we het nog niet helemaal eens zijn welke plaats het moet worden.
Typefoutje en ik forum mobiel: we weten niet zo goed welke plaats het moet worden, aangezien ik nog studeer en geen idee heb waar ik straks aan het werk kan.
Alle reacties Link kopieren
Ik had hetzelfde probleem. Heb hem naar de dokter gestuurd en die is doorverwezen naar de specialist van het snurken. Hij heeft een beugel voor hem gemaakt en heb eindelijk nergens meer last van.

[+++] Daar hebben we hem laten maken, en grootste gedeelte werd ook nog eens vergoed door onze verzekering. Ik wil echt niet meer zonder dat ding. Moet je wel voor Tilburg naar rijden, maar ik hou eindelijk weer van mijn vent, haha.
juniormoderatorviva wijzigde dit bericht op 01-07-2013 22:36
Reden: link naar comm website verwijderd.
% gewijzigd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven