Mirlo's inloophuis, part two

18-08-2009 11:16 3006 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wordt flauw van steeds diezelfde openingstekst.
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
Ha ladiezz, ben weer thuis. Het was een gezellige dag bij ouders.

En nog 2 aardige aankopen gedaan! Een tweede paar 'sandalen' . Iets eleganter iets minder lomp dan die ik had. Haha, m'n moeder en ik moesten er wel om lachen omdat ik 2 jaar terug nog zei dat ik daar echt niet mee ging lopen. Maar zeker in huis, vakantie, eind lopen zijn ze super. Op zich nog veel geld (van 85 voor 60 en met familiekortingsbon dus 50 euro).

EN (bizar om te passen) een best leuke winterjas erbij. Knielengte, pied-de-poul(e), zwart grijs voor 35 euro (en wel nieuwe collectie). En waar? Bij Ter Stal of all places.



Had laatst m'n 'nieuwe' auto volgetankt en lampje ging net branden. Toch 810 km gereden met volle tank. Morgen kijken hoeveel erin kan/wat ie verbruikt heeft. Ben beniewd.



Freak, ik had het al gelezen in je sms. En hoe cliché ook, de tijd zal het inderdaad leren. Verwacht je dat hij op korte termijn iets kan vinden en wachten jullie met het miniFreak vertellen tot het zover is??



Shahla, bedankt voor je uitgebreide mail. Ik kom er nog op terug. Moet even denken over antwoord. Wel grappig dat ik Zoon-naam toch goed had. Het zat in m'n hoofd, maar toch met de gedachte dat het vast anders was.



Zam, dag beetje doorgekomen?

En Kookie goede bankhangavond gehad.

Its, jou mail ik ook nog, maar wordt waarschijnlijk pas morgen of maandag.



Yas, zijn er eigenlijk nog hotels waar je op de kamer mag roken?



Morgen, afhankelijk van het weer nog even zonnen bij recreatieplas en krant doorspitten op ads en nog coachhuiswerk maken.



Fijne zondag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal, net wat koppen koffie achterover geslagen. Spring zo onder de douche, de zon schijnt en onze dag zit propvol met van alles en nog wat.

Bankhangen gisteravond ruw verstoord door man en kind. Mahjong gespeeld en mezelf ernstig gefrustreerd maar heerlijk geslapen en nu een nieuwe dag nieuwe ronde!

Heb er wel weer zin in, en jullie?
Alle reacties Link kopieren
Ik ook Kookie, ik ook.

Even geforumd en zo. Tas bijna gepakt. Nog even lenzen in, broodje smeren en gaan!



*grijns* en exSV even hartig toespreken per sms. Had gister weer het gevoel dat ie vannacht zou bellen, dus mobiel uitgezet. En ja hoor, gemiste oproep om 6.58 uur

Maar wil eigen mobiel niet uitzetten maar ook niet (meestal za op zo nacht) ongewenst gebeld worden op zulke rare tijdstippen.



Nogmaals fijne dag allemaal
Alle reacties Link kopieren
quote:vivafreak1 schreef op 22 augustus 2009 @ 19:28:

Nou meiden.. de afwachtmodus is voorbij.. hij gaat voorlopig een app of weet ik wat huren en dan een maand of wat nadenken ( voor het eerst zelfstandig lijkt mij wel verstandig)

Misschien rent hij meteen in haar armen en is het duidelijk misschien dat hij zich gaat realiseren wat hij hier weg gooit maar even time out lijkt ons nu het beste.....



de tijd zal het leren.. en zo schreef ik ook al in het andere topic... het volgende cliche in dit drama!



Fijn weekend allen.



Nadenken. Geloof er niks van.De hufter. Hij wil vrij zijn. Hij wil alle kansen hebben om bij haar te zijn. En uitzoeken of het werkt tussen haar en hem als ze dag en nacht samen zijn, als niet, dan weet ie dat ie terug kan naar het veilige thuisfront.

En hoe verklaart hij het aan zijn dochtertje?
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
Thee, nee, rookvrij, maar wij hingen uit het raam
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
quote:yasmijn schreef op 23 augustus 2009 @ 12:14:

[...]





Nadenken. Geloof er niks van.De hufter. Hij wil vrij zijn. Hij wil alle kansen hebben om bij haar te zijn. En uitzoeken of het werkt tussen haar en hem als ze dag en nacht samen zijn, als niet, dan weet ie dat ie terug kan naar het veilige thuisfront.

En hoe verklaart hij het aan zijn dochtertje?Dit denk ik dus ook, eerlijk gezegd.
Alle reacties Link kopieren
Dat heeft de ervaring me wel geleerd. De één na de andere vriendin wordt deze maanden 'ingeruild'. Het aloude chliché, ze worden verliefd op een 'collega' en de midlife slaat toe en die sukkels kunnen het niet onderdrukken cq in toom houden.



Koop die verdomde motor of boot dan, maar ga niet rondneuken.
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
Mijn allerbeste vriendin heeft hetzelfde meegemaakt. Hij ook verliefd op collegaatje en wilde op zichzelf. Zij heeft hem laten gaan. Het was moeilijk maar ze deed het. En ja hoor.... hij kwam erachter dan mijn vriendin eigenlijk wel een behoorlijke meerwaarde had boven collegaatje. Sterker nog, collegaatje werkte uiteindelijk op zijn zenuwen. En daar was mijn vriendin weer... ze was er nog voor hem. En Hij kwam met hangende pootjes terug. En ze zijn nu, 9 jaar later (hij was toen 43 denk ik) nog steeds gelukkig.

Wat wil ik zeggen: soms is het beter ze even uit te laten razen... en ze te laten beseffen wat ze gaan missen. Het blijven mannen......



Freak, wat ik ook al tegen je gezegd heb, je kunt altijd bellen en je bent ongelooflijk sterk zoals ik je gisteren sprak. Een beetje rust is voor jou ook goed. En lieverd, huilen mag hoor.

Dikke dikke knuf en ik denk aan je!
Alle reacties Link kopieren
Yas ik heb al een boot en denk aan motorrijlessen.... maar heb ook een lieve vriend die me snapt en zelfs achter staat waar ik momenteel mee bezig ben. Maar wij moeten maar eens bellen. Of een keer meeten met ons allen in de buurt van Freak? Slaan we zijn gitaren stuk
Alle reacties Link kopieren
Thee, dat mailtje komt wel, doe rustig aan. Met mij gaat alles heel erg goed :-)

Fijn dat je een leuke dag gehad hebt en die SV maar eens echt afserveren.... je bent geen desperate op afroep klaarstaande neukdoos. Jij bent Thee, en jij maakt wel uit wanneer en met wie :P

Wat denkt ie wel?
Alle reacties Link kopieren
Oh en Kookie, Zam en Shala natuurlijk ook een hele fijne mooie zonnige zondag gewenst!!



I am off now, to das boat...
Alle reacties Link kopieren
wil toch even 5 op een rij doen :P
Alle reacties Link kopieren
Its, het wordt hoogste tijd dat we eens bijpraten! Leuk!

Heb je al lang niet meer gezien of gesproken.



En jouw vriend is een topper, maar dat wist ik al

Mijne ook.
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
De mijne wilde me ook terug, maar ik hoefde hem niet meer. Iemand die je zo laat zitten, je bij het oud vuil zet, nee dank je.



Veel plezier, Its!



Ik ga nog even in de zon genieten.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb dan ook heel veel bewondering voor de vergevings gezindheid van mijn vriendin. Ik zou het niet kunnen.
Alle reacties Link kopieren
Its, na onze smsjes was ik ingedommeld. Ik was vandaag 'erg luxe aan het zonnen'. Stretchbed, tuinstoelkussen erop + opblaasbaar hoofdkussen en grote handdoek. Lekkere dingetjes binnen handbereik....



Nu snel terug naar m'n balkon en (flut)boekje. Was alleen even binnen om nieuwe koele rosé in te schenken en pastasaus uit de vriezer te halen.



Ciao
Alle reacties Link kopieren
Freak update!!!!



Freak belde me 1 minuut terug. Net toen ik van pc terug naar balkon liep.

Ze ligt in het ziekenhuis en vroeg me jullie hier en op PD-topic even te informeren.

Afgelopen maandag in de sauna heeft ze zich verstapt of zo. Dacht aan zweepslag o.i.d. Bleek vanmiddag niet goed te gaan. Ook raar gevoel in arm en hand etc. aan dezelfde kant als voet.

Al allerlei onderzoeken gehad en wordt nu paar dagen ter observatie daar gehouden (zoals het er nu uitziet).

Dit heeft ook gevolgen voor 'de rest van het verhaal'.

Freakman dacht nl. gister/vandaag (???) dat hij tot hij (evt) wat anders had bij 'haar' in te trekken. Freak wilde dat hij écht apart ging ivm div. redenen (die jullie zelf wel kunnen bedenken).

Nu moet hij accuut vrije dagen opnemen om thuisfront/miniFreak te bestieren.

Contact kan vooralsnog via sms/mobiel. Wie het nummer niet heeft en wel wil bellen/sms wil sturen, mail me even voor het nummer.



Bovenstaande is wat ze me gevraagd heeft te posten.

Ik houd jullie op de hoogte.
Alle reacties Link kopieren
Godallemachtig!
Alle reacties Link kopieren
ken Freak helemaal niet maar wil haar wel veel sterkte wensen.

Wat een toestand, dat is pas crisis
Alle reacties Link kopieren
Thee heeft me net gebeld. Wat vreselijk voor Freak. En hij is een lul!



Heb Freak sms gestuurd en morgen even bellen.



Wat een ellende.
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
Nu is Thee Its aan het bellen.



Zit me erg boos te maken, ken hem goed, heb zin om hem ongezouten de waarheid te zeggen.
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
adem in, adem uit Yasmijn!

Leuk gehad in Deventer?
Alle reacties Link kopieren
Ja! Deventer is leuk! En lekker gegeten en geborreld met vrienden die sinds een jaar daar wonen.

We hadden een hotel geboekt, geen zin om midden in de nacht nog terug te gaan.



En jij ook een leuk weekend gehad?



Nog anderhalve week werken!
Geen bijzonderheden
Alle reacties Link kopieren
Jazeker is Deventer leuk, ben er vroeger heel veel geweest.



Lekker weekend gehad, veel op stap geweest vanwege BBQ en verjaardagen. Oudste is nu de stad in, zal wel te horen zijn bij jou!

De muziek dan hé, hopelijk niet dat viswijffie van mij!



Heerlijk, VAKANTIE!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Yas, ondanks dat ik zelfde (bel)behoefte heb dan jij, laten we dat maar even niet doen

Heb idd Its, mijn moeder en PTL en goede vriendin van mij die ook met Freak heel goed klikt, geinformeerd. Als ik meer weet, post ik het. Nu na al het bellen zo eerst maar even eten. Tot later.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven