Napraattopic 12

07-12-2014 09:18 3041 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Omdat we jullie de mogelijkheid willen geven om na te praten over dingen die op het forum gebeuren hebben we dit topic geopend. Helaas blijkt na een aantal weken proefdraaien dat dit toch niet gaat op de gehoopte manier en daarom zullen er vanaf nu strengere regels gelden in dit topic.



Wat is Napraten?

In het napraattopic kun je samen met de andere forummers napraten over gebeurtenissen op het forum.



Wat mag:

- Bans bespreken http://forum.viva.nl/forum/overig/banto ... s/235701//

- Beleid bespreken

- Trolhinten* (mits dit op normale wijze gebeurt, en dit niet resulteert in een trollenjacht of het verpesten van het betreffende topic)

- Stoom afblazen/ offtopic kletsen* (mits dit op normale wijze gebeurt, en niet zorgt voor onrust op het forum)



*Deze privileges kunnen op ieder moment worden ingetrokken.



Wat mag niet:

Alles dat in overtreding is met de huisregels.



- Het bashen van het moderatorteam en andere gebruikers.

- Hinten en hengelen naar eerdere nicks.

- Het openbaar maken van persoonlijke gegevens, zoals naam, adres, woonplaats of andere privacygevoelige informatie, Ook het dreigen met het openbaar maken van deze informatie is niet toegestaan.

- Het uitvechten van privé-vetes.



Dit soort gedrag accepteren we niet en kan direct, zonder waarschuwing vooraf, resulteren in een (permanente) ban. Of er sprake is van een overtreding die leidt tot een permanente ban is ter beoordeling van de Community Manager en hier wordt niet verder over gediscussieerd.



Kritiek op ons forumbeleid mag absoluut, mits dit binnen de fatsoengrenzen gebeurt die wij redelijk achten. Mocht het toch buiten deze fatsoengrenzen komen, behouden de Junioren, Moderators en de Community Manager het recht om de betreffende reacties zonder reden van opgaaf te verwijderen, de napraat (tijdelijk) te sluiten en direct een ban van een week toe te kennen aan de betreffende forummer(s).



De moderators gaan niet in discussie op dit topic en als er dingen zijn die jullie onder de aandacht willen brengen, of als je een reactie wilt over een ban, beleid of moderatie, staf dan je posting of stuur een mailtje naar forum@viva.nl.



Net als bij Het Bantopic behoudt het moderatorteam het recht om bij misdragingen het topic offline te halen en het bestaan van dit topic te beëindigen.



NB Graag aandacht voor deze toevoeging van de Community Manager gedateerd 02-12-2014



ModeratorViva in "Moderator Mededelingen"



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Alle reacties Link kopieren
Bonkers = gek (Engels)
Ye ken.
quote:Istar_ schreef op 11 december 2014 @ 20:45:

Wat zijn bonkers?Knikkers.
O.
O en Bruce Willis.
quote:Star schreef op 11 december 2014 @ 20:46:

[...]





Bonkers, gek, maf, raar, gestoord.Ah ja. Klopt
Jezustepaard, hier valt niet tegenop te typen met die langzame kutcompie van mij
quote:Star schreef op 11 december 2014 @ 20:47:

O en Bruce Willis.nee!
quote:Miss.Innuendo schreef op 11 december 2014 @ 20:46:

Nou, na deze ontboezemingen.....



Grouphug?





(Ik heb geen grouphug smiley op mijn iPad)
quote:GrannyWeatherwax schreef op 11 december 2014 @ 20:44:

Jullie zijn allemaal bonkers. En ik ga zo naar de kroeg. Vergelijkend warenonderzoek doen.Veel plezier Granny en maak het niet te laat hè.
quote:Lady-Voldemort schreef op 11 december 2014 @ 20:47:

Jezustepaard, hier valt niet tegenop te typen met die langzame kutcompie van mij Het gaat over lekkere wijven en mannen en het is ineens heel druk
Alle reacties Link kopieren
Ook leuk.



Life is short. Eat dessert first.
quote:Lady-Voldemort schreef op 11 december 2014 @ 20:46:

[...]





Ik heb wel relaties gehad met vrouwen en in het vuur van de passie miste ik dat ene onderdeel dan echt niet hoor. Een man zonder dat onderdeel daarentegen zou ik dan weer een beetje kaal vinden .Ik heb ook wel kennis gehad aan vrouwen, in de bijbelse zin van het woord dan, en eerlijk gezegd sluit ik me hier bij aan
Bonkers een kutspelletje, if you where Born in te eighties.
quote:Lady-Voldemort schreef op 11 december 2014 @ 20:47:

Jezustepaard, hier valt niet tegenop te typen met die langzame kutcompie van mij Ik krijg telkens een raar half schermpje als ik op plaats je reactie druk. Moet ik nog een keer op plaats je reactie drukken voordat mijn reactie verschijnt, ook niet echt handig.
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 11 december 2014 @ 20:46:

[...]





O echt?

Rotterdam dus. Nou, laat maar dan Ja toch. Doorgestoken kaart elk jaar!
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Jullie roepen allemaal oude mannen!



Ik vond Deef eigenlijk wel te doen ontdekte ik laatst. Als ie z'n mond houdt.
quote:Thordis2.0 schreef op 11 december 2014 @ 20:48:

[...]



Ik heb ook wel kennis gehad aan vrouwen, in de bijbelse zin van het woord dan, en eerlijk gezegd sluit ik me hier bij aan Ook eens. Maar toch zou een relatie niet voor mij werken. Geen idee waarom niet.
quote:StoraHuntur schreef op 11 december 2014 @ 20:46:

[...]



Knikkers.Nee dat zijn reuzebonken. Of kokkers
quote:Istar_ schreef op 11 december 2014 @ 20:48:

[...]



Het gaat over lekkere wijven en mannen en het is ineens heel druk Ik weet nog dat we op een regenachtige vrijdagmiddag eens een topic van M81 hebben zitten verpesten met plaatjes van lekkere mannen. Wat een drukte zeg in dat topic, en M81 later maar opscheppen dat hij zo'n drukbezochte discussie had aangezwengeld .
quote:doornroosje9 schreef op 11 december 2014 @ 20:48:

Ook leuk.



[afbeelding]Ben jij te jong voor, zit meer in mijn categorie
Alle reacties Link kopieren
quote:doornroosje9 schreef op 11 december 2014 @ 20:48:

Ook leuk.



[afbeelding]



Hij heeft wel wat, maar dat foute oorbelletje.... nóóit begrepen. Waarom?!







En hij is getrouwd met Ally McBeal
Beter onvolmaakt en echt dan gemaakt volmaakt - Beati pauperes spiritu
quote:Star schreef op 11 december 2014 @ 20:50:

[...]





Nee dat zijn reuzebonken. Of kokkers Bonken en reuzenbonken. Kokkers is niet van hier
quote:Istar_ schreef op 11 december 2014 @ 20:49:

[...]



Ook eens. Maar toch zou een relatie niet voor mij werken. Geen idee waarom niet.

Nooit geprobeerd, ik heb geen idee. Ik sluit niet uit dat als ik mijn meneer niet had gehad ik was geëindigd met een mevrouw.



Ik vind gewoon dat een relatie met ieder ander dan mijn meneer niet zou werken
Alle reacties Link kopieren
quote:Thordis2.0 schreef op 11 december 2014 @ 20:49:

Jullie roepen allemaal oude mannen!

Dat komt omdat jij hier het enige broekie bent.
Beter onvolmaakt en echt dan gemaakt volmaakt - Beati pauperes spiritu
Alle reacties Link kopieren
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven