nutteloos geouwehoertopic

19-08-2011 21:11 2916 berichten
aangezien het vorige topic is overleden en ik geen puf meer heb

om te reanimeren hierbij een nieuw onzin topic.

heb op dit moment spijtig genoeg niks nutteloos te melden.

ik ga hier dan ook gauw weer weg totdat ik weer nutteloze inspiratie heb



oww iedereen is welkom trouwens.
Alle reacties Link kopieren
grebeberwerwre, nauwkeurig lezen is niet mijn sterkste kant, dat weet je toch intussen wel?



Ik ken Sandra van De Wereld. Het zangwereldje is zo klein dat je zo'n beetje iedereen van naam en reputatie kent en de meeste mensen ook wel in het echt hebt ontmoet.



Mijn bereik is pakweg c klein (dus onder de centrale c) tot e3 (dus een boven de hoge c). Niet dat ik daar nou gemakkelijk op zing, maar dat zijn de tonen die ik haal. Gemakkelijk zing ik van f klein tot c3. Heel normaal voor mijn stem :-)
?? dat vind ik voor een alt/mezzo nogal hoog...

maar jij hebt natuurlijk wel meer zangervaring dan ik.

met de juiste techniek/ oefening kan je denk ik ook wel

wat spelen met dat bereik of niet?
Alle reacties Link kopieren
Dat is ook vrij hoog. Maar wel noodzakelijk voor de partijen die ik wil zingen. Daarom weet ik dat ik geen alt ben, hoewel ik ook die kleur wel in mijn stem heb. Voel me ook het fijnste bij het zingen van mezzo-partijen. Blijft een vaag verhaal, die stemvaktyperingen.



Het grappige is dat mijn bereik zo'n beetje gelijk is gebleven, maar dat de tonen waarop ik lekker kan zingen zowel in de hoogte als in de laagte zijn uitgebreid (en nog steeds uitbreiden)
ok dus door veel oefenen kan je die hoogte dus nog wel uitbreiden? dat is natuurlijk geen kwestie van een paar maanden oefenen he? ik kom nu ongeveer tot b/c3 maar die E en die F is dus niet ondenkbaar of werkt het zo niet?

geloof dat het erg handig is om weer zangles te nemen, want(wil niet opscheppen of zo) ik denk dat er nog wel wat te leren valt.

he nou zal ik ophouden met dat gezeur en weer lekker nutteloos lullen



nutteloos: ik weet niks nutteloos... wat hebben jullie gegeten?
Alle reacties Link kopieren
Uitbreiden kan wel heel snel gaan, als je veel oefent. Het helpt als je ook in een koor zingt. Want dan zing je sowieso een keer per week een paar uur. Het zijn toch spieren die getraind moeten worden. Hoe meer je traint, des te sneller ontwikkelen ze zich.



Er is ook nog eens geen bal op de tv...
Alle reacties Link kopieren
(hoewel ik denk dat ik over 3 dagen alweer genoeg heb van die bal op tv)
? dus je traint de boel eigenlijk al als je gewoon zingt?

ook zonder inzingen? ik dacht dat trainen vooral die inzing oefeningen waren....

nou ja eigenlijk is het best wel logisch wat je zegt. door de laatste 2 jaar zangles kan ik toch een paar toontjes (niet veel) hoger, dus nog meer is idd. niet ondenkbaar dan lijkt me.

haha! Der Holle Rache, here I Come (over tig jaar....)



ik heb zin in M en Ms.... en een beetje in het ek maar ook weer een beetje niet.... de EK versiering is in huis maar hangt nog steeds niet, vriend heeft hele week tot 7 uur gewerkt. topactie
Alle reacties Link kopieren
Aaaaa!!! M en M's!!! Nu wil ik ze ook...Oranje versiering vind ik toch wel behoorlijk ver gaan hoor...Vitesse is nog tot daar aan toen.



Inzingen is eigenlijk als opwarmen voor het hardlopen. Beetje rekken en stretchen om er voor te zorgen dat je geen blessure oploopt en dat je meteen lekker kan lopen. Je kan ook rennen zonder warming-up, maar dan duurt het langer voordat je in je goede ritme zit. Bier drinken in de kroeg achteraf is de cooling down
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

MP wat wil je van me weten? Ik ben eigenlijk pas nieuw reageer zelden maar lees veel! Hahaha. En vind dit topic wel heel leuk en wilde graag mee doen.

Gr.
Alle reacties Link kopieren
Daan, ik heb even je andere onderwerpen gekeken en je houdt duidelijk van lekker eten. Vertel daar eens meer over! Wat heb je vanavond gegeten? Kook je zelf? Heb je snoep waar je niet zonder kan? En meer van dat soort belangrijke onzin.

Huisdieren doen het ook goed.



MissP: Erger dan dit kan het niet worden. Deze vrouw is een legende, je moet haar maar een googlen.

http://www.youtube.com/watch?v=6h4f77T-LoM
Alle reacties Link kopieren
Daan, welkom! Vernieuwen van de pagina op de iPad doe je door helemaal rechts in de adresbalk op dat 'ronde' pijltje te drukken.



Eehhh... ik heb eigenlijk een beetje hetzelfde als MP, al mijn privégegevens staan op de site waar mijn blog ook staat, dus dat geef ik normaal gesproken niet zomaar... De dames hier 'ken' ik allemaal al een beetje. *link weer weggehaald*



MP => MEPPERDEMEPPERDEMEP!!!! En nu opslaan muts!



Heb de afgelopen posts maar subtiel overgeslagen. Not my cup of tea, dat klassieke zingen...



Net nieuwe filmpjes ingeladen van mijn kindjes, ben benieuwd of er wat tussen zit.
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~
mevrouw muts voor jou

oww ja frans wist ik wel maar dat ervoor niet meer.....

foei, staat meer bij dan alleen maar dat zanggebrabbel...... (althans dat d8 ik...)



hebbum nou echt opgeslagen hoor...
quote:Daan39 schreef op 07 juni 2012 @ 22:12:

Hoi,

MP wat wil je van me weten? Ik ben eigenlijk pas nieuw reageer zelden maar lees veel! Hahaha. En vind dit topic wel heel leuk en wilde graag mee doen.

Gr.



tja das hier helaas wel een voorwaarde, wel reageren.

het liefst zo nutteloos mogelijk

(scrol maar ff naar boven, theeleut is deze week kampioen nutteloze berichten )



Isa: hihihi idd. niet aan te horen. ik kan het nu wel beter.

(vooral dat laatste stuk, na die 2e 'staccato-sessie' kan ik lekker boos, hihi)

alleen dat coloratuur lukt niet helemaal en de hele hoge nootjes lukken ook nog niet (al denk ik als ik goed ingezonden ben en een orkest of piano erbij zou hebben het al veel beter zou gaan.)

proefles is een feit, over een paar weken. ben benieuwd, en heb erg veel zin!

over dat inzingen: ik heb daar nooit zin in, maar hoeveel inzingers zijn er nodig voor die goed warm is?

en nogmaals: ook al door gewoon te zingen train je die stem al in kan ik mijn bereik nog wat 'rekken'? ik dacht dat dat niet te trainen viel, dat je een bereik gewoon hebt......



soezel: owww wat een schatjes! echt om op te vreten....

zou ze zo halen (laat het phoebsman niet zien, dan wil hij ze meteen.....) maar ik heb er al drie...



ben toch wakker dus meteen maar ff nieuwe blog gemaakt, lekker nutteloos deze x. zal voor deze ene x de link er ff bij zetten, Daan zeg je als je het hebt, dan haal ik het weer weg. alhoewel, hoe meer lezers, hoe leuker. dat dan weer wel...
Alle reacties Link kopieren
O jee.... Te vroeg geplaatst
Alle reacties Link kopieren
Joehoe! Ben er weer!



Daan, welkom! Wat vind je van ijsmarsen?



Dames, ik voel me vereerd dat ik deze week kampioen ben met mijn bootjes. In de praktijk worden de bootjes echter zeer nuttig: ik laat er 6 volwassen mannen mee spelen. Ik ben ook benieuwd hoe dat uitpakt



Theedochter heeft het voorbeeldmodel in ieder geval mooi versierd inmiddels.



*zet Dora eveN opnieuw aan om ongestoord te kunnen forummen*
Alle reacties Link kopieren
Daan? Kom je nog terug? Je bent namelijk echt van harte welkom!



Soezie: Mijn neefjes zijn helemaal gek op Buurman&Buurman, maar ik denk dat die van jou daar nog een beetje te jong voor zijn. Het enige nadeel: Ze gaan het naspelen en bij B&B stort de boel altijd in en wordt het een klerezooi. Je bent gewaarschuwd.



Het volgende kan je weer over slaan, hoewel het ook geldt voor eigenlijk alles wat je wil trainen...



MissP: Wat bedoel je met inzingen? Ik kan in tien minuten mijn stem opwarmen. Dan kan ik daarna vol aan de slag. Oefeningen doen hoort er ook bij en dat duurt wat langer. Oefeningen zijn soms heel saai, maar wel bijzonder nuttig: Omdat je heel gericht één probleem aanpakt. Bij het zingen van een aria, moet je letten op tekst, klank, intervallen, ademsteun en alle ellende tegelijkertijd. O ja, dan moet je ook nog leuke muziek maken. Ik heb ooit een masterclass gevolgd waarbij ik wel drie maten van de aria heb gezongen. De docente bleef elke keer weer terug komen op hetzelfde, totdat het perfect was. Dat vond ik op dat moment vooral heel leerzaam. Je moet dus niet het doel van de oefeningen uit het oog verliezen (en daar ook gewoon om vragen bij een les)
Alle reacties Link kopieren
Tja.... Echt ongestoord wordt het niet want theedochter vindt de krokodillen bij Dora een beetje eng en is op schoot gekropen.



Ik vind Dora zelf een beetje eng. Akelige betweter.



Nutteloos: de roeispanen van Dora's boot missen.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Dora ook een beetje eng...Ik zag laatst Calimero op tv. Dat vond ik als kind al niet leuk en nu nog steeds niet. Wat een irritant kuiken is dat!



Hoe zorg jij er voor dat 6 volwassen mannen met jouw papieren bootjes spelen? Heb je er zeeslagje van gemaakt?
Alle reacties Link kopieren
Door zelf mee te spelen, hahaha!
Alle reacties Link kopieren
Dora is nu vervangen door Diego. Ik lees net dat dat de neef van Dora is. Hij is 8.
[quote]isadoro schreef op 07 juni 2012 @ 20:48:

grebeberwerwre, nauwkeurig lezen is niet mijn sterkste kant, dat weet je toch intussen wel?



Ik ken Sandra van De Wereld. Het zangwereldje is zo klein dat je zo'n beetje iedereen van naam en reputatie kent en de meeste mensen ook wel in het echt hebt ontmoet.

quote]

wat is haar reputatie dan?
quote:isadoro schreef op 08 juni 2012 @ 10:38:



MissP: Wat bedoel je met inzingen? Ik kan in tien minuten mijn stem opwarmen. Dan kan ik daarna vol aan de slag. Oefeningen doen hoort er ook bij en dat duurt wat langer. Oefeningen zijn soms heel saai, maar wel bijzonder nuttig: Omdat je heel gericht één probleem aanpakt. Bij het zingen van een aria, moet je letten op tekst, klank, intervallen, ademsteun en alle ellende tegelijkertijd. O ja, dan moet je ook nog leuke muziek maken. Ik heb ooit een masterclass gevolgd waarbij ik wel drie maten van de aria heb gezongen. De docente bleef elke keer weer terug komen op hetzelfde, totdat het perfect was. Dat vond ik op dat moment vooral heel leerzaam. Je moet dus niet het doel van de oefeningen uit het oog verliezen (en daar ook gewoon om vragen bij een les)



euuhh met inzingen bedoel ik van die oefeningen (weet er niet meer zoveel) zoals (ff denken...) lojojojojo legato en stacato, dibedabedibedabe op 5 tonen omhoog en weer om laag enz.

wat bedoel jij ermee dan? tien minuten poesje mauw zingen ?

(hihihi sorry, flauw)



hey zitten jullie over Dora of weet ik wie wat te ouwehoeren terwijl

ik moet mien-mutsen? vind het niet kunnen...



nogmaals dames: nieuwe weblog!

(zie 1 van mijn vorige berichten voor link...)
Alle reacties Link kopieren
Mien-mutsen? Is dat het huishouden doen?



Ik bedoelde eigenlijk: Heb je een hekel aan oefeningen doen of aan even je stem opwarmen voordat je echt aan de slag mag :-)

Gewoon loopjes zonder doel zijn vaak heel saai. Maar vooral omdat je dan dus niet weet waarom je ze doet. Als ik een oefening moet doen met uitleg wat ik er van hoor te leren, dan vind ik het niet zo erg saai.

Het is trouwens vergelijkbaar met mijn autorijlessen: Mijn eerste instructeur zei: "Ga hier maar inparkeren. Nee, dat was niet goed. Doe het nog een keer" zonder aanwijzingen of opmerkingen waarom iets niet of wel goed was. Mijn tweede gaf mij gedetailleerde instructie waar ik op moest letten en na afloop gaf hij heel goed aan waar het mis was gegaan. Daar heb ik wat aan! Een beetje doelloos 10x inparkeren, daar leer ik het echt niet van.



Grrr, je blog wil niet laden! Misschien te veel lezers? Ik probeer het later nog een keer.



Diego is geloof ik wel beter te doen dan Dora. Ik ken het alleen van vrienden met kinderen en zie het dan met een half oog. Want vaak staat het op zodat de ouders even aandacht voor mij hebben, hahaha.

Mijn zus had allemaal mooie voornemens dat ze de tv nooit zou gebruiken om haar kinderen rustig te houden. Dat voornemen heeft ze zo ongeveer twee jaar volgehouden :-) Niet dat de kinderen de hele dag tv kijken, maar na een regenachtige dag in de vakantie, zet ze af en toe een filmpje op om even iets meer rust te krijgen.
haha ja dat is huishouden.

nee heb niet zo'n hekel aan inzingoefeningen hoor, het zingen gaat daardoor wel wat prettiger.

maar nogmaals hoeveel oefeningen moet je ongeveer dan doen voordat de motor warm is? en watvoor oefeningen zijn goed? alhoewel heb een schriftje waar het nog in staat...



ben ik zo populair ??



nutteloos: moet was afhalen maar heb geen ziiiihiiin...
Alle reacties Link kopieren
Hier is het 'het Zandkasteel'. Kan de intro niet meer hoooooooren! Maar kindjeslief vinden het geweldig. Ze kruipen zowat in die tv.

Buurman en Buurman gaat 'm inderdaad nog niet worden denk ik, maar zodra ze dat snappen kijk ik lekker mee . Nu kijk ik graag met ze mee naar Pim en Pom, vind ik zo leuk! Helaas vinden zij het zandkasteel leuker.



Nutteloos: net zowel de kids als de volwassen H&M geprobeerd leeg te kopen. Maar ja, zoveel leuks hadden ze niet voor mij. Heb uiteindelijk maar drie blouses gekocht, en het ergste is, drie dezelfde maar dan in een andere kleur.



Nog meer nutteloos: heb net een grote pot rooibosthee gezet en die ga ik helemaal alleen opdrinken.
Alle dieren -behalve de mens- weten dat het leven in de eerste plaats bedoeld is om ervan te genieten. ~Samuel Butler~

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven