Over angels, beleid en discussies

20-11-2009 12:57 3177 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Vorige topic was vol, dus een nieuw deel. Ik knip en plak een deel van mijn eerdere openingspost:



De Angels handelen volgens het door Viva vastgestelde beleid. Dat dat beleid nogal eens ter discussie staat vind ik op zich goed. Ik vind het alleen erg vervelend dat de Angels regelmatig op het beleid worden aangesproken: zij zijn degenen die het beleid uitvoeren maar ze zijn niet verantwoordelijk voor het beleid zelf. Ik merk ook dat de moderatortopics regelmatig verzanden in een lange discussie over beslissingen van de Angels. De Angels beschikken niet over erg veel tijd, en komen dan voor een dilemma te staan: uitgebreid in discussie blijven gaan waarbij ze zichzelf vaak moeten herhalen (en daardoor geen tijd overhouden voor hun eigenlijke Angel-werk) of de discussie op een gegeven moment negeren/beëindigen (gevolg: onvrede bij de deelnemers aan de discussie/escalatie). Bovendien sneeuwen de overige verzoekjes door de discussies in de moderatortopics teveel onder. Ik vind het daarom belangrijk om de moderatortopics schoon te houden.



Ik stel het volgende voor, en wil dat per direct laten ingaan:



* De moderatortopics en het blokkadetopic worden weer gebruikt waarvoor ze oorspronkelijk bedoeld waren (dus: verzoekjes aan Angels, mededelingen van Angels over verwijderde discussies e.d.);



* We gebruiken dit topic voor vragen/opmerkingen over beslissingen, discussies over het beleid e.d;



* Ik zal jullie vragen/opmerkingen zoveel mogelijk beantwoorden (moet daarbij wel meteen zeggen dat ik niet fulltime werk en slechts een beperkt aantal uren voor Viva beschikbaar ben, dus 't kan dan gebeuren dat ik niet meteen dezelfde dag reageer). De Angels mogen hier wat mij betreft natuurlijk ook altijd reageren, maar zijn dat niet verplicht;



* In de moderatortopics en het blokkadetopic plaatsen we links naar dit topic. Off-topics, ter discussie stellen van het beleid, opmerkingen/vragen n.a.v. beslissingen van Angels etc. zullen uit die topics verwijderd worden en waar nodig zullen er waarschuwingen uitgedeeld worden;



* Gevolg: Angels komen meer toe aan hun eigenlijke werk, het modereren, terwijl er toch ruimte is voor het stellen van vragen en het plaatsen van opmerkingen. Bovendien komen die meteen bij de juiste persoon terecht, zodat ik meer zicht heb op wat er precies speelt. Verzoekjes aan de moderators zullen niet meer ondersneeuwen door de discussies.



Tot slot zou ik jullie (wie de schoen past....) nog willen verzoeken om niet elke verkeerde komma die de angels plaatsen onder een vergrootglas te leggen. Ik zie dat soms wel gebeuren (de laatste tijd weer vaker) en vind dat jammer en onterecht. Ik ben, nogmaals, echt heel erg blij met de enorme (!) inzet van de Angels, met hun objectiviteit en met de manier waarop er de laatste tijd meer openheid/transparantie gekomen is (f) (f) (f)



grtjs,

Naomi
Alle reacties Link kopieren
quote:minny schreef op 04 januari 2010 @ 23:06:

[...]





Dat krijg je alleen als je genoeg leven in de brouwerij brengt middels rellen en dergelijke dingen .Potver, ik moet aan mijn imago werken merk ik al.



-einde quotesessie-
Alle reacties Link kopieren
Mr N zegt trouwens over die vieb dat we er nog geen 1 hadden met bladgoud en echte parels.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
quote:HoiPippiLangkous schreef op 04 januari 2010 @ 23:10:

[...] Vooral die ene die ik kreeg om de blogs een beetje in de belangstelling te krijgen loopt lekker in de papieren!
Alle reacties Link kopieren
Een Vievb met pluche is ook wel wat.
anoniem_54930 wijzigde dit bericht op 04-01-2010 23:12
Reden: freudiaanse verspreking
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
(ik had ook een leuke deal met Twitter trouwens )
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
quote:HoiPippiLangkous schreef op 04 januari 2010 @ 23:10:

[...]



Kerstbonus: check

Kerstpakket: check (die vivavieb is wel erg afgezaagd vind je ook niet?)

Bonussen voor targets zijn ook binnen. Vooral die ene die ik kreeg om de blogs een beetje in de belangstelling te krijgen loopt lekker in de papieren!Ik ben nu zo'n 9 jaar forummert, waarvan ruim 8 in reldienst van Viva. En elk jaar krijg ik zo'n vieb met kerst. Hoeveel denken ze dat ik er nodig heb?!



Ik heb een bonus gekregen omdat ik het idee van dit topic naar Naomi gemaild heb toentertijd (ja het is mede mijn schuld idd ). Voor die chatrel heb ik niks gehad, vreemd genoeg...
Alle reacties Link kopieren
Jaja, daar zijn we stil van he meisjes?
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
nogal pip
Alle reacties Link kopieren
Dat heb ik wel geleerd Min, als je niks vastlegt krijg je geen cent van Viva. Alles zwart op wit, in 3voud en getekend. En neem een jurist in de arm!
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg tien euro per uur , het dubbele voor het openen van een lekker lopend topic .
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb trouwens ook een lieve kaart gekregen van een aantal partners van de forummers die ik hier urenlang bezig heb gehouden. Er stond op:



"Lieve Minny,



Wederom heb je ons blij verrast met jouw gave om vervelende partners zoveel mogelijk op het forum en van ons weg te houden. Hierdoor hoefden wij dat gezeur zelf niet aan te horen en zijn er heel wat scheidingen voorkomen.



Hulde Minny, hulde!



Groetjes,



Partners van huilies (mooi woord trouwens!)"



Kijk, en daar doe je het voor!
Alle reacties Link kopieren
quote:HoiPippiLangkous schreef op 04 januari 2010 @ 23:16:

Dat heb ik wel geleerd Min, als je niks vastlegt krijg je geen cent van Viva. Alles zwart op wit, in 3voud en getekend. En neem een jurist in de arm!Ja, echt betrouwbaar zijn ze niet in die dingen...voor je het weet is het bewijs weggehaald en heb je geen poot meer om op te staan. Tegenwoordig heb ik iemand die alles kopieert voor me. Dat scheelt echt een hoop!
Alle reacties Link kopieren
quote:minny schreef op 04 januari 2010 @ 23:19:Partners van huilies (mooi woord trouwens!)"Ik voel een nieuwe afko opborrelen.
Alle reacties Link kopieren
Ik wil trouwens nog wel even melden dat ik blij ben met de teruggeplaatste hoofdletters! Mijn dank daarvoor
Alle reacties Link kopieren
En waarom zijn die hoofdletters terug Dushi?
Alle reacties Link kopieren
Dus mijn vriend is een Puilie?
Ik denk het wel iry.
Alle reacties Link kopieren
Puilie, geweldig
Alle reacties Link kopieren
Iry, je hebt echt je roeping gemist. Eerst al die prachtige dichtsels en nu weer zo'n prachtafko. Hulde!
Alle reacties Link kopieren
quote:iry schreef op 04 januari 2010 @ 23:27:

Dus mijn vriend is een Puilie?



Pruilie? Paruilie?

Huiltner?
Alle reacties Link kopieren
whaha ik vind Pruilie wel erg goed !
Alle reacties Link kopieren
quote:Spinster schreef op 04 januari 2010 @ 23:40:

Iry, je hebt echt je roeping gemist. Eerst al die prachtige dichtsels en nu weer zo'n prachtafko. Hulde!Haha! spinsters, hebben jullie mijn gezwets nog kunnen lezen van vannacht.
Alle reacties Link kopieren
Ja pruilie vind ik ook goed!
Alle reacties Link kopieren
Pruilie it is! Ik kijk al uit naar hun volgende kaart
Alle reacties Link kopieren
Noem me naïef, maar ik zet toch mijn feestmuts weer op.

When arguing with a fool, first make sure the other isn't doing the same thing.

David Dunning

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven