Postcrossing 4

07-03-2010 12:00 2997 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier doen we verder aan postcrossing!



Voor uitleg en kaartenwinkels, zie eerste post!
Alle reacties Link kopieren
Mijn kaartje van de ruil is ook binnen! Super leuk kaartje erg bedankt ( weet niet of ik de naam al mag vrij geven) Past ook helemaal bij mijn profiel!!!



Volg de mol niet.

Gaaaaaaaaaaf c_estelle dat ze binnen zijn.



Vandaag gaat mijn kaartje voor de ruil op de post en hoop dat ik een juist kaartje uitgekozen heb....
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, mijn kaartje voor de ruil zou gisteren op de bus, maar ik kreeg een aanval en kon niet naar de brievenbus, stom hoor, maar morgen ga ik een nieuwe poging doen!

Naast het hyvesruilkaartje kreeg ik ook een mooie nightview van de kathedraal in Vilnius, de hoofdstad van Litouwen.
Alle reacties Link kopieren
Zozo, de eerste kaartjes van de ruil zijn nu al binnen! gaat snel, ik heb er net 1 gekocht, hoop dat die in de smaak gaat vallen



Verder had ik in mijn brievenbus een kaart uit USA en in mijn onlinebrievenbus een hurray uit Duitsland (al naar 2 dagen!)



Nou ik ga even kaartjes schrijven
Alle reacties Link kopieren
Ik wacht nog steeds op het kaartje van de hyvesruil om op te sturen. Ik verwacht het maandag maar zou me niet verbazen als het later wordt. Dus de persoon voor wie het is, als er iemand wat langer moet wachten, het komt!!
Eergisteren kreeg ik een leuke kaart uit Polen en gisteren eentje uit Duitsland. Leuk hoor! Ik word er altijd vrolijk van, als ik dan wat reclame / andere saaie post zie en dan een mooie kaart ertussen.

Er mochten ook wat nieuwe kaartjes de deur uit, dat werd Nieuw Zeeland en Wit-Rusland.

Prettig weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn treinkaartje ook binnen !!! Dus kan mooi goedkoop reizen zo. Gaan er nog meer mensen met de trein?
Alle reacties Link kopieren
Zo mijn kaartjes zijn geschreven, 1 naar Turkije, 1 naar Thailand en het kaartjes van de hyvesruil (die in een veel te grote enveloppe zit, heb geen fatsoenlijke meer hihi)



gaat lekker vandaag!
Alle reacties Link kopieren
C-estelle, ik vind wel dat je elke kaart moet registreren die je binnenkrijgt.

Of je het nu helemaal een mooie vind of niet.

Iemand heeft toch de moeite genomen om jou een kaartje te sturen he.



Hier voor vandaag geen pc-nieuws.

Wel wat andere post maar geen kaartjes, had gisteren wel een mooie natuur-kaart uit Noorwegen.

En ik mag natuurlijk nog steeds 3 adressen aanvragen.

Heb vanmorgen weer even postzegels gehaald dus ik kan weer.

Ga er zo maar eens eentje doen.
Alle reacties Link kopieren
Mijn eerste aangevraagde adres is een jongeman van 18 jaar in Litouwen.

Die wilt graag een black&withe card en laat ik nu net nog wat in mijn collectie hebben met honden in zwart en wit.

Deze gaan we dus maar eens even schrijven.
Alle reacties Link kopieren
Ik had vandaag een kaart uit Finland met waterlelies en een multiview uit Tsjechië. Dochter had een Duits kerkje binnen. Geen hurrays en ik heb net zo'n zin om een kaartje uit te zoeken en te schrijven. Ben vandaag te moe om iets nuttigs te doen. Ga lekker op de bank naar het schaatsen kijken.
Alle reacties Link kopieren
Zojuist even 10 kaarten geschreven..



De kaarten die ik gisteren zei plus nog een felicitatie kaart voor een collega die nu 23 weken zwanger is .
C_estelle, tof dat de kaarten van the postcard store binnen zijn!! En nee, ik vind niet dat je het kunt maken om niet meer actief te zijn met postcrossen, niet te reageren op e-mailtjes van mensen, maar toch je account niet op inactive te zetten. Ik heb ook een paar van dat soort expired kaarten (twee), die mensen heb ik al twee kaarten gestuurd en ze reageren niet op e-mails. Ook zijn ze al maanden niet online geweest.

Maar, ik moet erbij zeggen, dat ik het ook niet vind kunnen om zo op je profiel andere mensen met naam en toenaam aan de schandpaal te nagelen. Misschien heeft iemand wel een hele goede reden om je kaart niet te registreren, ligt ze in het ziekenhuis of iets dergelijks, ja weet ik veel... Ik vind het nogal beschuldigend op deze manier.



Ik kreeg een uitgebreide Hurray uit India vandaag, ik had geschreven dat ik zo van Indiaas eten hou (en dat is ook zo, mijn favoriete keuken) en hij ging me allerlei tips geven. Heel leuk! Ook kreeg ik twee kaarten, een heel mooie oude foto uit Singapore en een mooie natuurkaart uit Finland.
Alle reacties Link kopieren
Neferisis, soms heb je van die dagen he.

Lekker bankhangen hoor.



Noa-Lynn, jij maakt de brievenbus weer erg blij met al je kaartjes!!!!



Ik zat net even de post door te nemen en daarin zat ook een tijdschriftje van mijn werk.

Daarbij zaten 4 ansichtkaarten.

Lekker kleurrijk en er zal vast weleens een profiel voorbij komen waarbij ik deze kan gebruiken.

Ga zo de resterende twee adressen opvragen.
Alle reacties Link kopieren
Jullie hebben het allebei mis, want Sanne is toch echt de mol! We zullen het zien donderdag haha!



Geen kaartjes vandaag, maar wel 3 hurrays. Nieuwe kaarten gaan naar Finland, Brazilië en Duitsland.
Alle reacties Link kopieren
Yes, mijn hurray uit Turkije is na 47 dagen binnen. Kreeg een reactie op mijn mailtje (ze was al 8 dagen niet online geweest), blijkt ze ineens in Berlijn te wonen en kan dus geen brievenbus in Istanbul leeghalen. Ze heeft mijn kaart nu geregistreerd en me haar nieuwe adres in Berlijn gegeven. Stuur haar daar nog maar een kaartje.



Heb meteen een nieuw adres aangevraagd, kaart gaat naar Finland, naar een beginneling. De kaart (de molen uit ons stadje) is al geschreven.
Alle reacties Link kopieren
De laatste twee kaartjes mogen naar Australie en Finland.



En wie is de mol heb ik dit seizoen eerlijk gezegt helemaal niet gevolgd.
Alle reacties Link kopieren
Neferisis, fijn dat ze een reactie heeft gedaan op je mailtje.

Nu maar hopen dat deze postcrosser ook meteen haar adres aanpast op haar profiel zodat anderen niet hetzelfde probleem meer hebben.
Alle reacties Link kopieren
quote:Teigera schreef op 13 maart 2010 @ 19:08:

Maar, ik moet erbij zeggen, dat ik het ook niet vind kunnen om zo op je profiel andere mensen met naam en toenaam aan de schandpaal te nagelen. Misschien heeft iemand wel een hele goede reden om je kaart niet te registreren, ligt ze in het ziekenhuis of iets dergelijks, ja weet ik veel... Ik vind het nogal beschuldigend op deze manier.

Hier ben ik het mee eens. Openbaar beschuldigen ben ik niet voor.

Ik heb even op de profielen gekeken van de personen die ze beschuldigt, maar het lijken normale/vriendelijke profielen.
Alle reacties Link kopieren
Hi

de 'regel' is dat als je een kaartje ontvangt deze met registreren. Het niet ragistreren van een niet zo'n leuk o.i.d is hetzelfde als dat je een kaartje zowiezo niet verstuurd omdat je het geen leuk land vind.

Door dit te doen benadeel je iemand anders omdat deze voor niets een kaartje heeft verstuurd of die geen kaartje krijgt! Dus nee ik vind het niet terecht dat er eventueel mensen zijn die de kaartjes dus niet registreren.

Ik heb nou ook een kaart onderweg naar Portugal, 40 dgn nu dacht ik. De ontvanger is redelijk actief (over de 300 kaarten ontvangen en verstuurd) maar al zolang ik de kaart heb verstuur dniet mee online geweest. Afgelopen week toch maar een message verstuurd en zolang ik hier geen reactie op krijg zal ik ook zker geen nieuwe kaart sturen.

Ik verwacht niet dat deze mw mijn kaart expres niet registreerd maar wat er wel aan de hand is weet ik niet. Misschien is er wel iets erg/onverwachts aan de hand.

Als ze op vakantie blijkt vin dik het wel vervelend want dat kan ze vermelden in haar profiel van wanneer tot wanneer ze weg is...



wie is de mol volg ik niet en heb ik ook nooit gedaan. Het lijkt me wel weer spannend maar ik kom er altijd te laat achter als er weer een serie is begonnen!



Jeetje Noa_lynn: 10 kaarten, je handen zullen wel helemaal verkrampt zijn!



Nefrisis; vreemd dat ze 'opeens' in Berlijn woont. Dat had ze ook wel even mogen vermelden in haar profiel!



ik ga lekker nog even tv kijken!

groetjes
Alle reacties Link kopieren
ohja ik heb net denk ik freek van Joseph gezien bij ik hou van holland, maar daar vond ik hem toch wat minder leuk dan op de reclame van joseph!
Alle reacties Link kopieren
Mijn Duitse Turkse of Turkse Duitse heeft inderdaad haar profiel aangepast en haar huidige adres erop vermeld.



En hier wordt "wie is de mol" ook gevolgd. Ik zat fout (Erik), dochter zegt al vanaf aflevering 1 Kim en zoon denkt Sanne. Manlief volgt het niet, heeft sowieso niks met tv-series.
Alle reacties Link kopieren
Even een kort berichtje van mij, want ik moet zooooo enorm aan de studie vandaag!



Gisteren had ik eindelijk een hurray uit Taiwan (na 35 dagen) helaas zonder berichtje again, en.....gaat mijn volgende kaart óók weer naar Taiwan! Dus weer lekker lang wachten vrees ik.



Raar trouwens dat mensen hun kaarten niet registreren. Dat soort profielen (wel adressen aanvragen, niks registreren etc) mogen van mij direct verwijdert worden. Dan blijft postcrossing tenminste leuk!



Wie is de mol, heb ik 1 aflevering gekeken... Vind het een erg leuk programma, maar kan het (nog) niet ontvangen. :( Heb maar een paar zenders vreemd genoeg, dus ik mis allerlei leuke dingen!



*gaat maar weer eens verder met al het werk* Fijne dag!
Alle reacties Link kopieren
Hoi

op welke zender komt dat dan: wie is de mol? Ik dacht dat dat op 1 2 of 3 kwam?



Stuurt hier iemand trouwens weleens de kaartjes zonder priortity sticker. Ik heb nou een kaart naar Duitsland en ik heb geen plek meer! en hij moet maar naar duitsland dus ik ga het eens zonder proberen!

groetjes
Alle reacties Link kopieren
en hup sweetcandy aan de studie en succes ermee!
Alle reacties Link kopieren
quote:_lotte85_ schreef op 14 maart 2010 @ 09:45:

Stuurt hier iemand trouwens weleens de kaartjes zonder priortity sticker.



Mijn eerste 2 kaartjes heb ik zonder priority sticker verstuurd, en traveltijd naar finland 12dagen en engeland 16 dagen, dus langer denk ik dan met sticker, maarja, kan ook zijn dat ontvanger net paar dagen weg was ofzo en daardoor wat later registreerde. Ze komen iig wel gewoon aan, met misschien langere reisduur.



Hier al sinds maandagavond geen hurray meer gehad,

Wel zojuist een mooie kaart uit Amerika tussen de reclame gevonden, dus dat was wel een verrassing, een kaart op zondag Dacht wat zie ik daar nu uit de folder steken, ow, leuk toch nog postcrossing nieuws, haha.



Mijn lijstje:



Poland 8 Mar, 2010 937 km 5 days Traveling

Australia 7 Mar, 2010 16,557 km 6 days Traveling

Taiwan 3 Mar, 2010 9,468 km 10 days Traveling

Mexico 19 Feb, 2010 9,343 km 22 days Traveling

U.S.A. 9 Feb, 2010 6,384 km 32 days



Om die laatste maak ik me wel een beetje zorgen...



Wij zijn dit weekend kinderloos, kids lekker bij oma logeren, dus lekker genieten van de dingen die we met de kids niet kunnen doen, ze vanmiddag ophalen en dan meteen een etentje met mijn vader voor zijn verjaardag, ga ik hem vertellen van mijn nieuwe hobby, postcrossing!!!!



Fijne zondag allemaal!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven