Postcrossing deel 8

13-08-2011 19:32 3011 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hier gaan we verder met deze verslavende, zeer verslavende hobby.

Uitleg in de eerste post, kaartenwinkels in de tweede post.



Het doel van dit project is mensen de mogelijkheid te bieden ansichtkaarten vanuit alle hoeken van de wereld te kunnen ontvangen, gratis.



Hoewel, bijna.

Het belangrijkste is: als je een ansichtkaart stuurt, zul je er in ieder geval een ontvangen, van een willekeurige Postcrosser ergens in de wereld.



Het bijzondere van ansichtkaarten vanuit verschillende plekken in de wereld ontvangen (vaak vanuit plaatsen waar je waarschijnlijk nog niet eerder van gehoord had) is, dat je je brievenbus in een soort 'surprise box' kunt veranderen. En wie wil dat nou niet!
Stereo, dank je wel. Komt vast goed



Vandaag heerlijk dagje in de sauna gehad met allerlei behandelingen. Verjaardagscadeau voor mijzelf



Hyvesruil lijkt mij leuk!
Alle reacties Link kopieren
Poezels, wat een fijn verjaardagskadootje geef jezelf alvast. Was je lieverd er ook bij?
Alle reacties Link kopieren
Dames,



Ik meld mij ook weer even.

Ook na een paar dagen geduldig gewacht te hebben had ik dinsdag mijn bestelde postcrossing postzegels binnen. Ik kreeg wel alles op 1 dag. Wel waren de onderzetters en postzegels apart in een envelop. Ik vond het niet genoeg en heb gisteren hier bij de Bruna nog 2 velletjes gehaald en kreeg een gratis stempel van "Nederland Gruttoland" erbij. Is dit bij andere Bruna's ook zo? Ik zal een extra stempel zetten als mensen vogelkaarten in hun profiel hebben



@ Rose, Welkom en heel veel plezier met postcrossing.



@ Anita, toevallig heb ik een tijdje geleden daar wat kaarten besteld. Goedkoop zijn ze zeker. Ik had iets van 30 kaarten voor 4 euro nog wat. Over de kwaliteit zijn de kaarten een klein beetje kleiner dan normale post kaarten. En ze zijn iets minder stevig. Maar echt niet supererg ofzo. Wat ik zelf jammer vind is hun eigen promotie aan de linkerkant van het kaartje. Je schrijruimte is dan zo nog meer beperkt. Ik ga deze kaarten denk ik gebruiken voor de profielen die wat leeg zijn en voor de dwingende profielen. Dus wat je betaalt voor de kaart dat krijg je ook. Een lage prijs voor een iets mindere kwaliteit, maar wel best te doen. Oh ja je bouwt ook spaarpunten op bij hun website. Dus mocht je vaker bestellen dan kan het zijn dat je 1 kaart gratis kan uitzoeken door je spaarpunten in te wisselen. Dit systeem mis ik wel bij de andere kaartenwebshops.



@Poezels ik ben ook 26 en ik vind het heeeerlijk, niet bang zijn de 30 is echt nog ver. Alvast een fijne verjaardag.



Ik weet even niet meer wie het gezegd had over de postcrosser in de top 10 van NL die bijna altijd dezelfde kaarten stuurde, ik kon mijn nieuwschierigheid niet bedwingen en was gaan kijken natuurlijk. Zo jammer dat diegene niet meer moeite doet, hoop echt niet een kaart van diegene te krijgen.



Ook ik ben trouwens benieuwd of de Postcrosser van EditieNL een bekende is...



Ik heb nog 2 geregistreerde kaarten nodig dan heb ik er weer 40 succesvol verzonden en mag ik er 7 onderweg hebben. Hoop dat het snel gaat gebeuren.



Dames, een fijne week toegewenst allemaal.
Alle reacties Link kopieren
La-lady, die postcrosser van EditieNL is niet bekend op dit forum of op het postcrossingforum.

Jij kreeg ze wel supersnel die zegels zeg.
Steph, ik ben met een vriendinnetje geweest. Jaarlijks ritueel, we zijn van precies dezelfde geboortedatum



La-lady, thanks voor de opbeurende woorden haha ik vind de 30 ook nog wel ver weg, maar de tijd gaat zo hard voor mijn gevoel!!



Fijn dat je de postcrossing zegels zo snel had! Ik zal hier ook eens informeren bij de bruna, leuk zo'n stempel.
Alle reacties Link kopieren
Er is er een jarig hoera, hoera



Van harte gefeliciteerd Poezels
Snjókorn falla, á allt og alla
Alle reacties Link kopieren
@Steph en Poezels,

Ja, op zich wel snel maar ik ging ervan uit dat de uitgifte van de zegels 14 okt. was. Dus als ze uitkomen met z'n allen hard aan het werk dan heeft iedereen ze de 15de in huis. En op zijn laatst de maandag. Ik heb het over de mensen die dus aan eind september/ begin oktober de zegels online hadden besteld. Maar het bleek dus dat de zegels al voor de 14de in sommige Bruna winkels lagen. (dit heb ik op Hyves gelezen) Maar goed, ik mag inderdaad niet klagen.



@Steph,ik heb trouwens meegedaan aan een flashmob van Zumba toevallig deze week in mijn woonplaats. Midden in het centrum. Zooooo gaaf. Wou ik je even meedelen aangezien je ook een zumbafan bent
Alle reacties Link kopieren
poezels hiep hiep!



Over een tijdje kom ik ook bij de 26 club! Lijkt me tof!
Alle reacties Link kopieren
Poezels, van harte gefeliciteerd met je 26e verjaardag :-D (Wen er maar aan hahahaha, het duurt nog hartstikke lang tot de 30!)
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd, Poezels!
Alle reacties Link kopieren




VAN HARTE GEFELICITEERD POEZELS
Alle reacties Link kopieren
@Poezels, bij jouw in de woonplaats is echt wel een Bruna die die verkoopt. Grote stad, grote Bruna. (soms).



@La-lady, leuk een zumba flash-mob op welke muziek?



Vandaag eens kijken wie wat krijgt op postcrossinggebied.
Poezels gefeliciteerd! , een bloemetje omdat je nog zo'n jonge blom bent
Alle reacties Link kopieren
Ik heb me weer ingeschreven voor een maand RR (november dus), zo krijg ik de postzegelsmetkorting wel op.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Poezels!



Hier weinig postcrossing nieuws: een kaartje naar Amerika aangekomen en de nieuwe mag weer naar Amerika. De rest schiet zo op zeg maar...



Eindelijk een nieuwe printer, vanavond eens installeren en dan kan ik ook weer kaarten scannen, want daar loop ik behoorlijk mee achter!



Pierot, jij zit dus in hetzelfde schuitje, toch maar geduld hebben voor ons beide dus....Wat zonde zeg zo'n standaard verhaaltje en dan nog geprint ook....jammer!
Lien, op hoeveel verzonden kaarten zit je nu?

Vanmorgen moest ik wel even lachen...die kaart die ik heb gekregen is door een aantal mensen favorite gemaakt. Jullie moesten eens weten dacht ik...



Ik hoop dat er deze week een aantal hurray's in m'n postvak staan.
Alle reacties Link kopieren
Helleu!!!



Poezels van harte gefeliciteerd!!! Hoop dat je een leuke dag hebt met veel kaartjes!



Even kort, kom later terug.. Moet weg maar kan de garage weer eens niet uit... Nu wachten op de lift meneer...



Zojuist is mijn 300ste verzonden kaartje geregistreerd!!! Yeah mag er nu 14 onderweg hebben. Ga er nog maar even twee op de bus doen aangezien ik toch moet wachten.

O en heb me ook weer opgegeven voor de maandelijkse RR!!



Tot later!!
Alle reacties Link kopieren
Poezels, van harte gefeliciteerd!! Ik ben inmiddels aangesloten bij de 30ers club en nog niet echt in verval hoor. Dus wees gerust :d



Tine, ook gefeliciteerd... 300 yeah!!! Moet de buurman ook misschien wachten op de lift meneer.....??



Welkom Rose!



Je zou nou maar lekker op vakantie zijn!



@ iedereen:



Hier lekker veel kaarten mogen schrijven, zijn er weer zes onderweg. Thailand, Rusland, Estland, Oekraïne, USA, Finland. Helaas gaan er bijna weer twee over de 60 dagen. Één daarvan was echt een super gave kaart, baal ik zo van. Al mailtjes gestuurd, maar geen reactie gekregen. Ze is wel regelmatig aanwezig. En nog een paar onderweg waarvan de eigenaars al net zo lang of langer niet aanwezig zijn, als dat de kaart onderweg is. Zo jammer.



Maar Pierot, jij wint met wachten en pech met eerste kaarten.
Alle reacties Link kopieren
Pierot, ik heb nu 22 kaarten verzonden en 18 ontvangen. Vandaag 60 dagen Postcrossing ;).



Poezels, zoals Noa ook al schrijft, de 30-gers club is zo erg nog niet hoor... ;)



Welkom Rose! Leuk een postcrossing lid naar aanleiding van de uitzending!



Tine: Gefeliciteerd met je 300 kaarten!



Noa78: Kan me voorstellen dat je ervan baalt! Ik heb ook een aantal kaarten waarvan de hopelijke ontvanger al heel lang niet online is geweest. Zo jammer dan! De kaart op weg naar China, is op weg naar iemand die zijn laatste kaart in juni!! geregistreerd heeft. Misschien toch ook maar eens een mailtje sturen. Ook al heeft haar laatste kaartje uit Nederland er ruim 100 dagen over gedaan...
Taiwan was aangekomen en natuurlijk meteen op de knop gedrukt: Estland! Leuk profiel, heb er een postcrossing postzegel op gedaan.



Steph, ik ben begonnen met taggen. Bedankt voor de uitleg.



Lien, pfff dat schiet echt niet op he? Ben jij ook al ah taggen geslagen?



Poezels, dertiger zijn is zooo cool!
Alle reacties Link kopieren
Één kaart binnen van de Round Robin.



Pierot, ik weet niet wie de uitleg heeft gegeven maar ik was het niet (niet verkeerd opvatten). Veel plezier met taggen.



Tine, leuke lift gehad *wink*?
Steph...je hebt helemaal gelijk...:) Het was Stereogram!



Stereogram, jij bedankt voor de korte/duidelijke uitleg. En namens m'n man ook, want nu kost deze hobby nog meer geld.

Hahahaha tis idd erg.
Alle reacties Link kopieren
Poezels:



Gefeliciteerd!!!









Hier verder geen Pcnieuws..



Snjo: verdomd jammer dat je niet bent aangenomen, grr.
Alle reacties Link kopieren
Pierot: Het schiet hier totaal niet op nee.... Verdorie net een Duitsland binnen, gelijk op de knop gedrukt: Estland. Leuk, een nieuw land etc. Kijk ik in het profiel, schrijft ze dat voor een aantal maanden in Zwitserland en Frankrijk verblijft maar dat ze daarna terug gaat naar Estland.... nu maar hopen dat iemand de codes aan haar doorgeeft ofzo.

Ik ben nog niet aan het taggen geslagen, daar probeer ik me ver van te houden haha!




Allemaal bedankt voor de felicitaties!



En ook voor de positieve reacties op het 30-zijn/worden. Het is nog ver weg, maar een hele geruststelling dat het niet zo erg is Het zijn van die mijlpalen he!



Helaas een lege brievenbus! Ik moet maar snel weer actief gaan postcrossen haha

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven