Jekerweek / jekertherapie

11-11-2011 19:20 4 berichten
Alle reacties Link kopieren
Binnenkort word ik door het centrum waar ik loop vanwege psychische problemen, opgeroepen voor een jekerweek. Er wordt heel geheimzinnig over gedaan wat die jekerweek inhoudt. Ik weet wel dat ik een week lang elke dag therapie krijg, maar dit is niet alleen in het centrum maar ook door "opdrachten" buiten. Heeft iemand hier ervaring mee? Wat staat me te wachten?
Alle reacties Link kopieren
Wat gek dat er zo geheimzinnig over wordt gedaan. Ik ken het niet dus ben ook benieuwd wat het is. Zou niks voor mij zijn dat geheimzinnige gedoe, niet wat betreft dit soort zaken dan.
Alle reacties Link kopieren
Ja, ik krijg ook het beetje een vreemd gevoel erbij. Is het wel een normaal psychologisch centrum enzo?
Alle reacties Link kopieren
Het is bij PsyQ, dus wel een erkend instituut. Ik vind het vooral vervelend dat ik niet weet wat me te wachten staan. Als ik vraag wat de bedoeling is, zeggen ze dat ik het dan wel zal zien. Ik heb last van paniekaanvallen en ik denk dat ze daarmee aan de slag willen, dus echt in de praktijk situaties opzoeken. Maar dat is wat ik zelf invul he, daarom graag ervaringen van anderen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven