Slechte ervaringen gehad in het verleden
woensdag 7 januari 2015 om 19:48
Hoi allemaal
Ik ben net nieuw hier, maar ik wil me graag even voorstellen eerst.
Mijn naam is m.f.., ik ben 21 jaar oud, ik zelf heb nog al veel problemen, en ik hoop dat jullie mij daar enigszins mee kunnen helpen.
Ik wil wel van te voren vragen om serieus te antwoorden. Ik vind dit namelijk nog al heel moeilijk om te praten over deze gebeurtenissen.
Als het gaat om jongens en relaties en seks heb ik geen mooie eerste ervaringen mogen beleven.
Ik ben door meerdere jongens verkeerd behandeld. Ik zal alles zo kort mogelijk proberen uit te leggen.
Van kinds af aan ben ik altijd heel onzeker geweest, ik ben de laatste 2 jaren van de basisschool ook erg gepest.
Ik kreeg het gevoel dat niemand iets om mij gaf, toen ik richting de brugklas ging ben ik naar het VWO gegaan in Amsterdam.
In die zomervakantie leerde ik ook een jongen kennen, in eerste instantie moest ik niks van hem weten.
Maar later begon ik in te zien dat er wel degelijk iemand is die mij de aandacht geeft waar ik zo naar verlangde.
Ik vond het wel vreemd dat het leeftijdsverschil zo groot was want ik was 12 jaar en hij was 21 jaar.
Maar goed we hebben in de periode van één half jaar zes keer met elkaar afgesproken.
Bij de vijfde keer werd hij kwaad, hij wou graag dat zijn vrienden ook mee kwamen, die zouden mij wel knap vinden volgens hem.
Ik heb dit wel geweigerd, we hebben van die middag toch nog iets leuks gemaakt. De vierde keer wou hij een stukje rijden, ik ben ingestapt, na een tijdje stopte hij de auto en deed de deur op slot. Hij wou graag dingen met mij doen, hij heeft het voor elkaar gekregen om aan mijn borsten te kunnen zitten en aan mijn vagina. Ik verzette mij hier wel tegen, maar een meisje van 12 jaar oud kan weinig doen tegen een jongen van 21 jaar. Hij heeft ook nog in mijn tepel gebeten omdat ik niet mee werkte. Hij heeft mij uiteindelijk uit de auto gezet omdat ik niet deed wat hij vroeg. Hij schold me ook nog uit voor het een en ander. Daarna heb ik hem niet meer gesproken, omdat hij werd opgepakt . Achteraf hoorde ik dat hij een loverboy was. Ik mag van geluk spreken dat ik van hem heb kunnen ontsnappen.
De jaren erop ben ik door vele jongens en mannen bij de coffeeshop handtastelijk aangeraakt, vlakbij de coffeeshop woonde een vriendin van me, ik heb nu zelfs nog steeds dat jongens aan me willen zitten, ik vind het helemaal niks. Ik kleed mij er ook echt niet naar.
Het laatste maar voor mij is dit ook wel het ergste van alle gebeurtenissen. Ik ben verkracht 5 1/2 jaar geleden.
Naast de psychische littekens zijn de lichamelijke littekens ook nog zichtbaar. Hij heeft mijn schaamstreek bewerkt met een mes en grote klemmen. Ook heeft hij een mes door me bilnaad gehaald. Het heeft me vele schade opgeleverd door alle situaties.
Na mijn verkrachting leerde ik gelukkig wel een goede jongen kennen, ook al zat er zeker nog 2 jaar tussen, door hem ben ik hulp gaan zoeken, ben ik naar de gynaecoloog, en de psycholoog, en de politie gestapt. Op het gebied van seks gaf hij me de eerste tijd het gevoel dat alles goed zat. Alleen later is hij toch vreemdgegaan. Toen is de relatie eigenlijk wel bergafwaarts gegaan. Het heeft nog wel een tijd geduurd voordat het uit was.
Dit is mijn verhaal, maar ik zit nog met zoveel wonden, en ik wil graag kijken of er iemand mij me kan helpen?
Dat me vriend me vriend is geworden vind ik al heel prettig, hij steunt me echt goed en dat weet ik ook wel maar ik ben gewoon bang dat mijn verleden, en mijn gedrag uiteindelijk de dupe zal zijn dat de relatie beëindigen zal.
Dit zijn een van de vragen die ik heb. Ik ga over een tijdje in behandeling bij een seksuoloog, ik heb net het EMDR erop zitten.
1. Mijn vriend zegt, dat het kan komen door mijn onzekerheid dat ik uitstraal. Een makkelijk doelwit kan zijn voor mensen met kwaad voor hun ogen.
a. Hoe kijken jullie daar tegen op?
b. Ik heb in het verleden een curcus assertiviteit gedaan maar dit heeft niet mogen baten, hebben jullie nog tips om mijn onzekerheid drastisch te versterken.
2. Ik stoot mijn vriend vaak af als andere mensen erbij zijn. Bij hem thuis gaat het wel iets beter, maar ik vind het gewoon zielig voor hem. Het gaat heel automatisch dat ik me verzet tegen hem, of tegen een andere jongen. Als hij binnenkomt en andere zijn erbij durf ik nauwelijks een kusje te geven.
Ik weet me vriend vind het wel moeilijk maar hij begrijpt de situatie, en hij hoopt wel dat dit minder wordt in de toekomst.
a. Herkent iemand zich in dit probleem?
b. Hoe zou ik dit samen met hem kunnen oplossen?
3. Ik zeg vaak genoeg dat andere meiden beter zijn dan mij. Zij kunnen wel seks hebben en zijn mooier, maar me vriend zegt dat hij mij mooi vind, en dat de seks met mij wel in slaap wel goed gaat. Ook al weet ik er weinig van als ik wakker ben of zelfs helemaal niks meer.
Hij zegt ook dat als andere meiden dit hebben meegemaakt dat ze ook zo zouden functioneren, het is het verleden wat de diepe wonden heeft gemaakt zegt hij dan.
a. Hoe kan ik meer gaan geloven van wat hij zegt?
4. Alcohol ik ben bang voor dronken mensen, de mensen die mij wat aan hebben gedaan hebben bijna allemaal gedronken. Nou ben ik van huis uit al geen liefhebber van alcohol, maar ik vertoon wel angst. In november was mijn vriend jarig, eerste instantie zei hij dat ik het zelf moest weten of ik kwam. Want ik had hem verteld dat als ik in een ruimte ben met alcohol drinkende mensen een hele avond kan verpesten. Hij mocht mij ook niet aanraken van mij op zijn verjaardag voor z'n vrienden. Het was nog wel de eerste verjaardag en ik kon nog nauwelijks vrienden van hem.
Ook met oud & nieuw ging ik helemaal niet met hem, ik bleef thuis. Ik was bang voor dronken mensen ook zelfs voor mijn vriend. Iedereen die gedronken heeft jongen of meisje ik ben op zo'n moment enorm bang.
a. Herkent iemand zich in dit probleem?
b. Weet iemand een oplossing voor dit probleem?
5. Ik heb eerlijk gezegd nog nooit getongzoend, zover ik het weet. Er zijn een aantal jongens geweest die mij een klap hebben gegeven toen ik dit weigerde. Ik durf zelfs niet met me vriend te tongzoenen, laat staan zoenen. Ik geef hem enkel een klein kusje, maar ook al met veel moeite.
In me slaap schijn ik volgens me vriend wel al een aantal keer te hebben gezoend en een paar keer getongzoend. Maar ik geloof er weinig van.
a. Hoe kan ik wel zoenen, en wel tongzoenen?
6. Mijn lichaam blokkeert continu als ik wakker ben en hij legt z'n hand op mijn schouder of hij probeert me een zoentje op de mond te geven, ik stribbel vaak genoeg tegen.
a. Hoe kan ik ervoor zorgen dat mijn lichaam niet meer blokkeert, bij me vriend?
7. Als ik de slaapkamer binnenkom bijvoorbeeld, doe ik altijd een handdoek voor mijn borsten, want ik wil niet dat hij dat ziet omdat ze lelijk en klein zijn. Maar als ik een shirtje zonder BH aanheb doe ik ook altijd me armen voor mijn borsten of iets anders zodat niemand het kan zien.
a. Ik wil dat dit stopt, ik vind het gewoon niet leuk hoe ik mezelf tegenover mijn vriend neerzet, kan iemand me ook over dit probleem helpen?
8. Meerdere malen per dag komt er wit slijm in een grote hoeveelheid uit mijn vagina druipen.
a. Weet iemand wat dit is, de gynaecoloog kon er niet achterkomen. Dit slijm heb ik puur na mijn verkrachting. Tijdens de verkachting zijn mijn schaamlippen en vagina flink toegetakeld door een mes.
b. Ik laat het absoluut niet toe dat mijn vriend me beft. De reden hiervoor is ook dat hij dan het slijmt proeft. Nou heeft hij me wel een paar keer gebeft, dit heb ik blijkbaar aangegeven in me slaap, hij zegt dat het proeft naar vagina vocht.
9. Ik heb enkel seks met me vriend als ik slaap, dan schijn ik volgens hem te beginnen. Ik wil zo graag seks met hem als ik wakker ben, maar ik raak dan volledig in paniek,
ik weet ook niet eens wat ik lekker vind of zou moeten vinden.
a. Herkent iemand zich in dit zelfde probleem?
b. Hoe kan ik dit oplossen, of misschien hoe kunnen wij mijn vriend en ik dit oplossen?
10. Mijn vriend heeft nog nooit mijn vagina gezien. Ik denk dat als hij mijn vagina ziet dat hij bij me weg gaat. Dit is ook een van de redenen geweest dat ik heel lang wachten met een relatie. Hij zegt zelf dat hij niet zal weglopen als hij me vagina heeft gezien, ook zegt hij dat het niet gaat om hoe mijn vagina eruit gaat maar het gaat om me hart en me liefde. Hij geeft dan ook duidelijk aan dat me vagina vervormt is door mensen die slecht wilde, maar hij heeft enkel aan me vagina gevoeld toen ik sliep maar nog nooit gezien.
Ik heb het wel een aantal keren geprobeerd om te laten zien, maar ik raak dan helemaal in paniek, ik heb wel gezegd tegen hem dat hij gerust mag door drammen. Maar dat doet hij niet zegt hij omdat dat niet hoort en alleen maar averechts werkt.
a. Hoe kan ik me vriend dit laten, zonder in paniek te raken. Want uiteindelijk zal mij dit wel rust geven dat hij niet zal weg lopen om me vagina. Want zijn woorden geloof ik niet echt dat hij niet zal weg lopen als hij het gezien heeft.
11. Ik heb een paar keer gevreëen met me vriend, alleen bij het ingaan van zijn penis in mij doet enorm pijn, en dat blijft het daarna ook doen. Als hij merkt dat ik pijn heb stopt hij onmiddelijk, maar ik zou zo graag normaal seks willen hebben, maar me hele vagina is beschadigd door het mes en de klemmen.
a. Hoe kan ik dit aanpakken? Om wel gewoon seks te hebben?
12. Ik weet dat mijn vriend echt heel hard moet opboksen tegen het kwaad wat andere jongens bij mij in het verleden hebben aangedaan.
a. Hoe kan ik hem echt de liefde tonen naar hem, want ik ben stapel gek om hem? Ik kan gevoelens vaak niet plaatsen, of weet niet hoe die gevoelens voelen dus het is voor mij 9/10 heel erg moeilijk.
Ik wil alvast iedereen bedanken voor het willen lezen en het eventueel beantwoorden van mijn problemen.
doeg
Ik ben net nieuw hier, maar ik wil me graag even voorstellen eerst.
Mijn naam is m.f.., ik ben 21 jaar oud, ik zelf heb nog al veel problemen, en ik hoop dat jullie mij daar enigszins mee kunnen helpen.
Ik wil wel van te voren vragen om serieus te antwoorden. Ik vind dit namelijk nog al heel moeilijk om te praten over deze gebeurtenissen.
Als het gaat om jongens en relaties en seks heb ik geen mooie eerste ervaringen mogen beleven.
Ik ben door meerdere jongens verkeerd behandeld. Ik zal alles zo kort mogelijk proberen uit te leggen.
Van kinds af aan ben ik altijd heel onzeker geweest, ik ben de laatste 2 jaren van de basisschool ook erg gepest.
Ik kreeg het gevoel dat niemand iets om mij gaf, toen ik richting de brugklas ging ben ik naar het VWO gegaan in Amsterdam.
In die zomervakantie leerde ik ook een jongen kennen, in eerste instantie moest ik niks van hem weten.
Maar later begon ik in te zien dat er wel degelijk iemand is die mij de aandacht geeft waar ik zo naar verlangde.
Ik vond het wel vreemd dat het leeftijdsverschil zo groot was want ik was 12 jaar en hij was 21 jaar.
Maar goed we hebben in de periode van één half jaar zes keer met elkaar afgesproken.
Bij de vijfde keer werd hij kwaad, hij wou graag dat zijn vrienden ook mee kwamen, die zouden mij wel knap vinden volgens hem.
Ik heb dit wel geweigerd, we hebben van die middag toch nog iets leuks gemaakt. De vierde keer wou hij een stukje rijden, ik ben ingestapt, na een tijdje stopte hij de auto en deed de deur op slot. Hij wou graag dingen met mij doen, hij heeft het voor elkaar gekregen om aan mijn borsten te kunnen zitten en aan mijn vagina. Ik verzette mij hier wel tegen, maar een meisje van 12 jaar oud kan weinig doen tegen een jongen van 21 jaar. Hij heeft ook nog in mijn tepel gebeten omdat ik niet mee werkte. Hij heeft mij uiteindelijk uit de auto gezet omdat ik niet deed wat hij vroeg. Hij schold me ook nog uit voor het een en ander. Daarna heb ik hem niet meer gesproken, omdat hij werd opgepakt . Achteraf hoorde ik dat hij een loverboy was. Ik mag van geluk spreken dat ik van hem heb kunnen ontsnappen.
De jaren erop ben ik door vele jongens en mannen bij de coffeeshop handtastelijk aangeraakt, vlakbij de coffeeshop woonde een vriendin van me, ik heb nu zelfs nog steeds dat jongens aan me willen zitten, ik vind het helemaal niks. Ik kleed mij er ook echt niet naar.
Het laatste maar voor mij is dit ook wel het ergste van alle gebeurtenissen. Ik ben verkracht 5 1/2 jaar geleden.
Naast de psychische littekens zijn de lichamelijke littekens ook nog zichtbaar. Hij heeft mijn schaamstreek bewerkt met een mes en grote klemmen. Ook heeft hij een mes door me bilnaad gehaald. Het heeft me vele schade opgeleverd door alle situaties.
Na mijn verkrachting leerde ik gelukkig wel een goede jongen kennen, ook al zat er zeker nog 2 jaar tussen, door hem ben ik hulp gaan zoeken, ben ik naar de gynaecoloog, en de psycholoog, en de politie gestapt. Op het gebied van seks gaf hij me de eerste tijd het gevoel dat alles goed zat. Alleen later is hij toch vreemdgegaan. Toen is de relatie eigenlijk wel bergafwaarts gegaan. Het heeft nog wel een tijd geduurd voordat het uit was.
Dit is mijn verhaal, maar ik zit nog met zoveel wonden, en ik wil graag kijken of er iemand mij me kan helpen?
Dat me vriend me vriend is geworden vind ik al heel prettig, hij steunt me echt goed en dat weet ik ook wel maar ik ben gewoon bang dat mijn verleden, en mijn gedrag uiteindelijk de dupe zal zijn dat de relatie beëindigen zal.
Dit zijn een van de vragen die ik heb. Ik ga over een tijdje in behandeling bij een seksuoloog, ik heb net het EMDR erop zitten.
1. Mijn vriend zegt, dat het kan komen door mijn onzekerheid dat ik uitstraal. Een makkelijk doelwit kan zijn voor mensen met kwaad voor hun ogen.
a. Hoe kijken jullie daar tegen op?
b. Ik heb in het verleden een curcus assertiviteit gedaan maar dit heeft niet mogen baten, hebben jullie nog tips om mijn onzekerheid drastisch te versterken.
2. Ik stoot mijn vriend vaak af als andere mensen erbij zijn. Bij hem thuis gaat het wel iets beter, maar ik vind het gewoon zielig voor hem. Het gaat heel automatisch dat ik me verzet tegen hem, of tegen een andere jongen. Als hij binnenkomt en andere zijn erbij durf ik nauwelijks een kusje te geven.
Ik weet me vriend vind het wel moeilijk maar hij begrijpt de situatie, en hij hoopt wel dat dit minder wordt in de toekomst.
a. Herkent iemand zich in dit probleem?
b. Hoe zou ik dit samen met hem kunnen oplossen?
3. Ik zeg vaak genoeg dat andere meiden beter zijn dan mij. Zij kunnen wel seks hebben en zijn mooier, maar me vriend zegt dat hij mij mooi vind, en dat de seks met mij wel in slaap wel goed gaat. Ook al weet ik er weinig van als ik wakker ben of zelfs helemaal niks meer.
Hij zegt ook dat als andere meiden dit hebben meegemaakt dat ze ook zo zouden functioneren, het is het verleden wat de diepe wonden heeft gemaakt zegt hij dan.
a. Hoe kan ik meer gaan geloven van wat hij zegt?
4. Alcohol ik ben bang voor dronken mensen, de mensen die mij wat aan hebben gedaan hebben bijna allemaal gedronken. Nou ben ik van huis uit al geen liefhebber van alcohol, maar ik vertoon wel angst. In november was mijn vriend jarig, eerste instantie zei hij dat ik het zelf moest weten of ik kwam. Want ik had hem verteld dat als ik in een ruimte ben met alcohol drinkende mensen een hele avond kan verpesten. Hij mocht mij ook niet aanraken van mij op zijn verjaardag voor z'n vrienden. Het was nog wel de eerste verjaardag en ik kon nog nauwelijks vrienden van hem.
Ook met oud & nieuw ging ik helemaal niet met hem, ik bleef thuis. Ik was bang voor dronken mensen ook zelfs voor mijn vriend. Iedereen die gedronken heeft jongen of meisje ik ben op zo'n moment enorm bang.
a. Herkent iemand zich in dit probleem?
b. Weet iemand een oplossing voor dit probleem?
5. Ik heb eerlijk gezegd nog nooit getongzoend, zover ik het weet. Er zijn een aantal jongens geweest die mij een klap hebben gegeven toen ik dit weigerde. Ik durf zelfs niet met me vriend te tongzoenen, laat staan zoenen. Ik geef hem enkel een klein kusje, maar ook al met veel moeite.
In me slaap schijn ik volgens me vriend wel al een aantal keer te hebben gezoend en een paar keer getongzoend. Maar ik geloof er weinig van.
a. Hoe kan ik wel zoenen, en wel tongzoenen?
6. Mijn lichaam blokkeert continu als ik wakker ben en hij legt z'n hand op mijn schouder of hij probeert me een zoentje op de mond te geven, ik stribbel vaak genoeg tegen.
a. Hoe kan ik ervoor zorgen dat mijn lichaam niet meer blokkeert, bij me vriend?
7. Als ik de slaapkamer binnenkom bijvoorbeeld, doe ik altijd een handdoek voor mijn borsten, want ik wil niet dat hij dat ziet omdat ze lelijk en klein zijn. Maar als ik een shirtje zonder BH aanheb doe ik ook altijd me armen voor mijn borsten of iets anders zodat niemand het kan zien.
a. Ik wil dat dit stopt, ik vind het gewoon niet leuk hoe ik mezelf tegenover mijn vriend neerzet, kan iemand me ook over dit probleem helpen?
8. Meerdere malen per dag komt er wit slijm in een grote hoeveelheid uit mijn vagina druipen.
a. Weet iemand wat dit is, de gynaecoloog kon er niet achterkomen. Dit slijm heb ik puur na mijn verkrachting. Tijdens de verkachting zijn mijn schaamlippen en vagina flink toegetakeld door een mes.
b. Ik laat het absoluut niet toe dat mijn vriend me beft. De reden hiervoor is ook dat hij dan het slijmt proeft. Nou heeft hij me wel een paar keer gebeft, dit heb ik blijkbaar aangegeven in me slaap, hij zegt dat het proeft naar vagina vocht.
9. Ik heb enkel seks met me vriend als ik slaap, dan schijn ik volgens hem te beginnen. Ik wil zo graag seks met hem als ik wakker ben, maar ik raak dan volledig in paniek,
ik weet ook niet eens wat ik lekker vind of zou moeten vinden.
a. Herkent iemand zich in dit zelfde probleem?
b. Hoe kan ik dit oplossen, of misschien hoe kunnen wij mijn vriend en ik dit oplossen?
10. Mijn vriend heeft nog nooit mijn vagina gezien. Ik denk dat als hij mijn vagina ziet dat hij bij me weg gaat. Dit is ook een van de redenen geweest dat ik heel lang wachten met een relatie. Hij zegt zelf dat hij niet zal weglopen als hij me vagina heeft gezien, ook zegt hij dat het niet gaat om hoe mijn vagina eruit gaat maar het gaat om me hart en me liefde. Hij geeft dan ook duidelijk aan dat me vagina vervormt is door mensen die slecht wilde, maar hij heeft enkel aan me vagina gevoeld toen ik sliep maar nog nooit gezien.
Ik heb het wel een aantal keren geprobeerd om te laten zien, maar ik raak dan helemaal in paniek, ik heb wel gezegd tegen hem dat hij gerust mag door drammen. Maar dat doet hij niet zegt hij omdat dat niet hoort en alleen maar averechts werkt.
a. Hoe kan ik me vriend dit laten, zonder in paniek te raken. Want uiteindelijk zal mij dit wel rust geven dat hij niet zal weg lopen om me vagina. Want zijn woorden geloof ik niet echt dat hij niet zal weg lopen als hij het gezien heeft.
11. Ik heb een paar keer gevreëen met me vriend, alleen bij het ingaan van zijn penis in mij doet enorm pijn, en dat blijft het daarna ook doen. Als hij merkt dat ik pijn heb stopt hij onmiddelijk, maar ik zou zo graag normaal seks willen hebben, maar me hele vagina is beschadigd door het mes en de klemmen.
a. Hoe kan ik dit aanpakken? Om wel gewoon seks te hebben?
12. Ik weet dat mijn vriend echt heel hard moet opboksen tegen het kwaad wat andere jongens bij mij in het verleden hebben aangedaan.
a. Hoe kan ik hem echt de liefde tonen naar hem, want ik ben stapel gek om hem? Ik kan gevoelens vaak niet plaatsen, of weet niet hoe die gevoelens voelen dus het is voor mij 9/10 heel erg moeilijk.
Ik wil alvast iedereen bedanken voor het willen lezen en het eventueel beantwoorden van mijn problemen.
doeg
Iedereen is gelijk!
woensdag 7 januari 2015 om 19:57
woensdag 7 januari 2015 om 20:01
Lieve meid, je hebt te veel meegemaakt en te veel specifieke klachten om hier echt advies te krijgen.
Je schrijft dat je naar een gynaecoloog bent geweest en naar een psycholoog. Heb je daar nog contacten mee? Zo ja dan is het laten lezen van de OP misschien een idee.
Je bent echt welkom om van je af te schrijven hier hoor maar je vragen, nee ik denk niet dat dat verstandig is voor jou.
Heel veel sterkte, ow trouwens heb ik wel mijn vragen over het feit dat jouw vriend wel seks met je heeft als je slaapt? Dat kan jij je niet herinneren? Ik ben geen specialist maar ik kan me zo indenken dat dit met jouw geschiedenis geen goede situatie voor jou is. Ik zou dit ook zeker bespreken met een psycholoog.
Je schrijft dat je naar een gynaecoloog bent geweest en naar een psycholoog. Heb je daar nog contacten mee? Zo ja dan is het laten lezen van de OP misschien een idee.
Je bent echt welkom om van je af te schrijven hier hoor maar je vragen, nee ik denk niet dat dat verstandig is voor jou.
Heel veel sterkte, ow trouwens heb ik wel mijn vragen over het feit dat jouw vriend wel seks met je heeft als je slaapt? Dat kan jij je niet herinneren? Ik ben geen specialist maar ik kan me zo indenken dat dit met jouw geschiedenis geen goede situatie voor jou is. Ik zou dit ook zeker bespreken met een psycholoog.
woensdag 7 januari 2015 om 20:08
quote:viva-amber schreef op 07 januari 2015 @ 19:57:
waar zijn jouw ouders in dit verhaal?
Jouw vriend heeft seks met je wanneer jij slaapt want jij begint?????
Dat begrijp ik niet.
Mijn ouders, weten het nu 1 jaar. Maar eigenlijk bijna niks. Ik vind het moeilijk om ze pijn te doen hiermee, en daarnaast. Ik vind het ook moeilijk om hier in het echt over te praten.
Het klinkt gek seks in me slaap, maar ik schijn me vriend altijd wakker te maken. Maar ik slaap heel licht en opdat moment zullen mijn gedachtes blijkbaar niet in de weg staan om alles te blokkeren, ik weet ook niet precies hoe dat zit. Maar het is echt zo.
waar zijn jouw ouders in dit verhaal?
Jouw vriend heeft seks met je wanneer jij slaapt want jij begint?????
Dat begrijp ik niet.
Mijn ouders, weten het nu 1 jaar. Maar eigenlijk bijna niks. Ik vind het moeilijk om ze pijn te doen hiermee, en daarnaast. Ik vind het ook moeilijk om hier in het echt over te praten.
Het klinkt gek seks in me slaap, maar ik schijn me vriend altijd wakker te maken. Maar ik slaap heel licht en opdat moment zullen mijn gedachtes blijkbaar niet in de weg staan om alles te blokkeren, ik weet ook niet precies hoe dat zit. Maar het is echt zo.
Iedereen is gelijk!
woensdag 7 januari 2015 om 20:13
Jouw ouders lette niet op hun 12 jarige kind? Die kon gewoon bij een 21 jarige in de auto stappen en daten?
Sorry dat ik zo hard ben, maar je weet niet wat er in je slaap gebeurt. Het is daarbij niet heel normaal dat iemand steeds seks met je heeft wanneer jij slaapt en niet wilsbekwaam bent. Jij kiest dan niet voor seks want je bent niet bij. Het is net zo iets als seks hebben met iemand die bewusteloos is, zo iemand neemt geen initiatief en het is niet kies om seks te hebben met iemand die daar zelf niet bewust voor kiest.
Doet hij het ook nog onveilig met jou terwijl je slaapt?
Echt brrr, ik krijg er de rillingen van. Ik hoop dat de specialisten jou kunnen helpen.
Sorry dat ik zo hard ben, maar je weet niet wat er in je slaap gebeurt. Het is daarbij niet heel normaal dat iemand steeds seks met je heeft wanneer jij slaapt en niet wilsbekwaam bent. Jij kiest dan niet voor seks want je bent niet bij. Het is net zo iets als seks hebben met iemand die bewusteloos is, zo iemand neemt geen initiatief en het is niet kies om seks te hebben met iemand die daar zelf niet bewust voor kiest.
Doet hij het ook nog onveilig met jou terwijl je slaapt?
Echt brrr, ik krijg er de rillingen van. Ik hoop dat de specialisten jou kunnen helpen.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
woensdag 7 januari 2015 om 20:16
Ik vind dat seks terwijl je slaapt ook heel raar. En misschien is het helemaal niet zo verstandig om een vriendje te hebben als je nog zo met jezelf - en mannen in het bijzonder - in de knoop zit. Je klinkt alsof je even echt voor jezelf moet kiezen, en alles wat je hebt meegemaakt moet gaan verwerken.
woensdag 7 januari 2015 om 20:16
Je bent erg bezig met anderen, wat anderen van je vinden, , wat anderen voelen, je bent een pleaser en dat heeft met je onzekerheid te maken.
Het is een recept om dingen te doen die je eigenlijk nog niet wilt of waar je niet aan toe bent.
Het is een recept om dingen te doen die je eigenlijk nog niet wilt of waar je niet aan toe bent.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
woensdag 7 januari 2015 om 20:20
Overigens hoef je je vagina niet aan je vriend te laten zien, dat lijkt me een klinische gebeurtenis. Natuurlijk maakt het je vriend niet uit hoe die eruit ziet, waarom zou dit voor een ander zo belangrijk zijn? Ik snap dat jij er erg mee zit, nadat je verkracht bent en de problemen die je er nu mee ervaart. Maar je maakt het nu groter dan het is.
Verder, als je pijn hebt tijdens het vrijen, moet je naar je lichaam luisteren. En je hoeft je niet schuldig te voelen tegenover je vriend, want als het goed is houdt hij van jou en geeft hij je die tijd (en heeft hij dus ook géén seks met je in je slaap). Als hij seks doordramt is het geen goede jongen en kan je beter bij hem weggaan, simpel gezegd.
Verder, als je pijn hebt tijdens het vrijen, moet je naar je lichaam luisteren. En je hoeft je niet schuldig te voelen tegenover je vriend, want als het goed is houdt hij van jou en geeft hij je die tijd (en heeft hij dus ook géén seks met je in je slaap). Als hij seks doordramt is het geen goede jongen en kan je beter bij hem weggaan, simpel gezegd.
woensdag 7 januari 2015 om 20:24
Hij geeft kussen wanneer jij dat niet wilt, hij raakt je aan wanneer jij dat niet wilt, hij heeft seks met je wanneer je slaapt. Jij schrijft dat je je soms verzet.
Waarom kan hij zo dwingend met je omgaan?
Waarom kan hij zo dwingend met je omgaan?
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
woensdag 7 januari 2015 om 21:20
Al de vragen die je gesteld hebt zou ik voorleggen aan de seksuologe.
Blijkbaar heb je wel zin in seks als je s nachts zelf toenadering zoekt. Heb je wel eens bedacht dat je jezelf s nachts eens zou kunnen filmen? Kijken hoe dat dan gaat.
Wat hier ookal gezegd is, het lijkt goed om eerst jezelf tijd te geven om te helen vd nare gebeurtenis die jou overkomen is dan nu ook nog eens seksueel de goede of zelfs perfecte vriendin te zijn. Je legt nu een druk op jezelf om dingen te willen doen waar je blijkbaar nog niet klaar voor bent.
Blijkbaar heb je wel zin in seks als je s nachts zelf toenadering zoekt. Heb je wel eens bedacht dat je jezelf s nachts eens zou kunnen filmen? Kijken hoe dat dan gaat.
Wat hier ookal gezegd is, het lijkt goed om eerst jezelf tijd te geven om te helen vd nare gebeurtenis die jou overkomen is dan nu ook nog eens seksueel de goede of zelfs perfecte vriendin te zijn. Je legt nu een druk op jezelf om dingen te willen doen waar je blijkbaar nog niet klaar voor bent.
woensdag 7 januari 2015 om 21:27
O ja, pas als je je eigen lichaam accepteert zoals die nu is kan je het pas met een normaal gevoel aan een ander laten zien. Als je dat psychisch niet voor elkaar krijgt en het belemmert je dan zou je plastisch e chirurgie kunnen overwegen. Normaal ben ik daar geen voorstander voor maar je hebt psychisch al zoveel op je bordje dat het nu misschien toch wel een goed idee is. Bespreek het vooral met de seksuologe als je hier voor open staat.
woensdag 7 januari 2015 om 21:33
quote:viva-amber schreef op 07 januari 2015 @ 19:57:
waar zijn jouw ouders in dit verhaal?
Jouw vriend heeft seks met je wanneer jij slaapt want jij begint?????
Dat begrijp ik niet.Amber dat heet sexomnia. Had een ex vriendje van mij ook. Sommige mensen praten in hun slaap of gaan slaapwandelen. Een klein percentage wordt sexueel actief.
waar zijn jouw ouders in dit verhaal?
Jouw vriend heeft seks met je wanneer jij slaapt want jij begint?????
Dat begrijp ik niet.Amber dat heet sexomnia. Had een ex vriendje van mij ook. Sommige mensen praten in hun slaap of gaan slaapwandelen. Een klein percentage wordt sexueel actief.
woensdag 7 januari 2015 om 23:51
Ach meisje toch.
Het een en ander wat jij hier omschrijft heeft een hele goede vriendin van mij ook meegemaakt. Dit kwam mede door de slechte relatie met haar ouders en de aandacht die ze van hun NIET kreeg wel kreeg bij die jongens. Ik weet nog heel goed dat ze met een jongen van 28 ging die eruit zag als iemand van 18 toen zij 14 was, hij heeft haar zoveel aangedaan dat het tot een zaak kwam die helaas niet de rechtbank haalde omdat ze bedreigd werd. Op school kreeg ze de naam 'hoer' en werd er bijna iedere pauze in haar borsten geknepen door jongens-leraren geloofden dit maar niet. Door deze foute ervaringen heeft ze een muur om zich heen gebouwd waardoor ze ook juist een hele goede jongen die ZIELSVEEL van haar hield heeft verlaten. Ze heeft nu hulp gezocht en het gaat heel goed met haar. (Ps:dit was niet in NL dus geen gezeik aub)
TO: zoek hulp en persoonlijk vind ik niet dat je een relatie moet hebben als je zoveel problemen hebt. Geloof me, naarmate de tijd vordert komt het goed maar je moet echt hulp zoeken. Wij kunnen je advies geven maar zijn geen professionals
Het een en ander wat jij hier omschrijft heeft een hele goede vriendin van mij ook meegemaakt. Dit kwam mede door de slechte relatie met haar ouders en de aandacht die ze van hun NIET kreeg wel kreeg bij die jongens. Ik weet nog heel goed dat ze met een jongen van 28 ging die eruit zag als iemand van 18 toen zij 14 was, hij heeft haar zoveel aangedaan dat het tot een zaak kwam die helaas niet de rechtbank haalde omdat ze bedreigd werd. Op school kreeg ze de naam 'hoer' en werd er bijna iedere pauze in haar borsten geknepen door jongens-leraren geloofden dit maar niet. Door deze foute ervaringen heeft ze een muur om zich heen gebouwd waardoor ze ook juist een hele goede jongen die ZIELSVEEL van haar hield heeft verlaten. Ze heeft nu hulp gezocht en het gaat heel goed met haar. (Ps:dit was niet in NL dus geen gezeik aub)
TO: zoek hulp en persoonlijk vind ik niet dat je een relatie moet hebben als je zoveel problemen hebt. Geloof me, naarmate de tijd vordert komt het goed maar je moet echt hulp zoeken. Wij kunnen je advies geven maar zijn geen professionals