waar komt het door..?

15-07-2012 09:14 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
k vroeg mij eigenlijks af, waar misselijkheid bij stress/burn out vandaan komt...



Ik heb enorm last van stress omdat ik in en burn out zit, maar voel me af en toe wel misselijk, omdat ik veel stress ervaar, de baas die nie begripvol is, en mij niet serieus neemt, maar ik ben er mee bezig om de stress en alles op te lossen, maar zodra het weekend is, voel ik me vaak een stuk beter!



maar ik vroeg me af of er enige verklaring kan zijn, waar die misselijkhied bij stress vandaan komt... zal wel komen door dat de spieren in je maag samen trekken... En dat zal vast ook weggaan als alle spanningen zijn opgelost..



ik ben er mee bezig om een gesprek met mijn baas aan te gaan en al die andere dingen;) ben gewoon even benieuwd
Alle reacties Link kopieren
De maag kan opspelen bij stress, dus maagzuur.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Als je gestrest bent, ga je snoep eten, en dan word je misselijk.
.
Alle reacties Link kopieren
Mij is ooit door een psychiater het volgende uitgelegd over angst, misschien dat het linkt met stress.



Als je lijf angst ervaart, maakt het zich gereed om zo snel mogelijk te vluchten. Dit gaat het snelste als je op je lichtst bent. Dus gooit je lijf ballast eruit. Voedsel in de maag en darmen. Hij adviseerde me het boek "Waarom een zebra nooit een maagzweer heeft", maar ik heb het nooit gelezen.



Het hoort, denk ik, dus bij de stress die je ervaart. Ik hoop dat dit weer een klein stukje stress wegneemt. Het is heel natuurlijk en je lijf reageert dus precies zoals het hoort te reageren.
Alle reacties Link kopieren
@kelso het is idd meer geruststellend, omdat ik zeker weet dat ik niks mankeer.



Mijn bloedonderzoeken en alles was goed, en ik heb ook angst ontwikkeld, maar als het goed is, moet dat vanzelf na een tijd minder worden toch? die misselijkheid bij stress zodra ik geen stress meer heb lijkt me

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven