Budget dagje weg

18-07-2013 16:05 60 berichten
Hi allemaal!



Aankomende zaterdag wil ik samen met een vriendin wat leuks doen, alleen we hebben maar weinig te besteden. Rond de 20 euro p.p. We willen echt wat doen, ipv lunchen.



Waar in NL maakt niet echt uit, want wij komen niet echt verder. Via vakantieveilingen al gekeken, maar hier zat niet echt wat tussen. Heeft iemand een leuk idee wat gezellig is om te doen voor twee vriendinnen?



Groetjes en alvast bedankt :-)
Alle reacties Link kopieren
Heeft 1 van jullie 1 of meerdere honden? Dan gezellig naar een hondenstrand o.i.d. Kunnen ze zwemmen, spelen en als je weer thuis bent is het voor even lekker rustig



Of naar de duinen is kan ook.



Verder:



Aardbeienhof, Gemert

Afrika Museum, Berg en Dal

Apenheul, Apeldoorn

Kaasmarkt, Alkmaar

Sexmuseum, Amsterdam



Uit eten bij een pannenkoekenrestaurant, wokrestaurant o.i.d.
Alle reacties Link kopieren
met dit weer zou ik indd naar het/een strand gaan, of iets met een bootje (kano-en, of dobberen met een rubberbootje).
Alle reacties Link kopieren
quote:Mylene_Valerie schreef op 18 juli 2013 @ 16:24:

[...]





Ik wilde ook al Texel zeggen, en dan leuk naar ecomare, kaasboerderij, bierbrouwerij, lekker brunchen in de duinen en savonds uiteten.



Maar voor 20 euro pp zie ik dat niet lukken.



Kan best.



Boot is voor voetgangers gratis.

Met een fietsendrager zou je je eigen fietsen mee kunnen nemen. En anders kost een fiets huren 6,50 per dag.

Grote tas met eten en drinken zelf meenemen.

Kortingsbonnen voor Ecomare scoren.

Lammetjes kijken.

En als afsluiting visje eten en de boot weer op.
Alle reacties Link kopieren
Naar Volendam en dan op de foto in Oud Hollandse kleding
Alle reacties Link kopieren
Japanese Watergarden wil ik zelf ook nog wel eens naartoe. Dat is in Naaldwijk.



Dit is hun website
quote:Meryan schreef op 18 juli 2013 @ 16:42:

[...]





Kan best.



Boot is voor voetgangers gratis kost 2,50 p.p.

Met een fietsendrager zou je je eigen fietsen mee kunnen nemen. Moet je ook voor betalen, kost 5,- incl. berijder. En anders kost een fiets huren 6,50 per dag.

Grote tas met eten en drinken zelf meenemen.

Kortingsbonnen voor Ecomare scoren.

Lammetjes kijken.

En als afsluiting visje eten en de boot weer op.Verder is een dagje Texel wel een goed idee! Eventueel is er in Den Burg ook nog een openluchtzwembad (maar strand is natuurlijk beter als je toch op Texel bent ).
Alle reacties Link kopieren
Ah, kijk, Supergoomba gaat vaker met de boot.



Wij gaan altijd met de auto over, dit was alleen van horen zeggen.



Eigen fietsen meenemen is dus het voordeligst.
Alle reacties Link kopieren
Balkonia!
quote:Meryan schreef op 18 juli 2013 @ 17:08:

Ah, kijk, Supergoomba gaat vaker met de boot.



Wij gaan altijd met de auto over, dit was alleen van horen zeggen.



Eigen fietsen meenemen is dus het voordeligst.Niet meer, maar ik ben een geboren en getogen Texelaar.
Ik zou nu niet naar het strand of Texel gaan. Geheid dat je in de file mag aansluiten.



Ik zou lekker naar een bos en waterrijk gebied gaan. Eerst lekker een gratis wandeling maken en afsluiten met een high tea of dan een terras aan het water zoeken en daar lekker borrelen.



Omdat ik geen regio weet kan ik niets concreters zeggen, maar bossen en rivieren/meren zijn vrij algemeen.



Een bootje huren kost al snel 40 tot 50 euro per dagdeel. Misschien is zelf een picknick meenemen en ergens een rondvaart doen dan een alternatief.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou lekker een picknicktas met eten en drinken en kleedje meenemen op de fiets en een stuk gaan fietsen. Door het hele land zijn knooppuntroutes. Als je niet weet wat dat is geef maar een gil.



Op die fiets vang je lekker wat wind en is het biet zo heet als met wandelen of stil zitten / liggen. Je kunt op mooie plekjes lekker picnicken.



Maarja wie weet houden jullie wel niet van fietsen.



Voor zover ik heb kunnen vinden, hebben jullie nog niet aangegeven waar jullie eigenlijk starten of waar jullie van houden. Alleen - na wat aandringen - dat jullie een auto met gratis benzine hebben. Okee. Daar heb ik geen tips voor want geen idee hoe lang jullie willen rijden en wat je leuk vindt. En als het mooi weer is zou ik niet gaan autorijden.
Wanneer heb je voor het laatst iets voor het eerst gedaan?
Alle reacties Link kopieren
Mijn hemel, wat een gezeur over reiskosten zeg!! Als ze nou zegt dat de regio niet uitmaakt, doe moeilijk zeg. Irritante mensen.



Misschien kun je budgetshoppen. Dat is best leuk als je weinig te besteden hebt. Kijk naar echte koopjes (minimaal 70% afgepijst) en kijk wat je kan vinden voor bijv. 15 euro en ga van de andere 5 euro wat eten halen bij de Appie en opeten in het park.



Nieuwe steden bezoeken vind ik persoonlijk ook altijd leuk. Ergens heen gaan waar je nog niet bent geweest en een beetje de toerist uithangen.



Picknicken in het park of op het strand (strand zal wel druk zijn).



Ik weet niet waar je ergens woont maar misschien kun je ook een dagje over de grens? Duitsland, Belgie?
Alle reacties Link kopieren
Weet je dan ook wat je voortaan in steden betaald om je auto te parkeren? Paar uur parkeren en je bent alweer 10 euro kwijt (minstens).



Dus dat is helemaal niet zo gratis als dat jij beweert.



Maar oke, ik zou lekker naar het strand gaan met lekkere hapjes, afsluiten met een lekker hapje en borrel. Zoals hierboven al iemand zei.
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
quote:wished- schreef op 18 juli 2013 @ 18:16:

Weet je dan ook wat je voortaan in steden betaald om je auto te parkeren? Paar uur parkeren en je bent alweer 8 euro kwijt (minstens).



Dus dat is helemaal niet zo gratis als dat jij beweert.



Maar oke, ik zou lekker naar het strand gaan met lekkere hapjes, afsluiten met een lekker hapje en borrel. Zoals hierboven al iemand zei.Je hoeft toch niet in een centrum te parkeren? Je kan toch ook verderop parkeren en een stukje lopen. Creativiteit is ver te zoeken zeg.
Alle reacties Link kopieren
quote:fleurige schreef op 18 juli 2013 @ 18:17:

[...]



Je hoeft toch niet in een centrum te parkeren? Je kan toch ook verderop parkeren en een stukje lopen. Creativiteit is ver te zoeken zeg.





mm, zelfs om het centrum heen moet je voortaan betalen hoor. En als je dichtbij een grotere stad zit, kost het nog steeds erg veel.

Ik ben pas ook in Scheveningen geweest, en heb daar ook niet in een parkeergarage geparkeerd, niet in het centrum, maar gewoon langs de weg, op 15 min lopen van strand. Was nog 11 euro kwijt, voor paar uurtjes. Dus het blijft duur.



En daarbij komt dat de meeste mensen echt niet met de auto ergens heen gaan om vervolgens een halfuur naar bestemming te lopen.
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Op loopafstand van het gemiddelde centrum is vaak geen gratis parkeren meer te vinden. De P&R's schieten niet voor niks als paddestoelen uit de grond.
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad Sophia.



De prijzen blijven ook ongeveer hetzelfde.

En dan kies ik liever voor paar euro meer in een veilige parkeergarage en dichtbij strand/stad, dan langs de weg, ongezien, en ver lopen.



Denk dat de meeste zo denken.
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Kasteel bezoeken, zoals Muiderslot, of de Haar, Doorwerth en lekkere hapjes meenemen voor picknick. Mooie omgeving ook bij de laatste 2!
Alle reacties Link kopieren
Als het zòver buiten het centrum (ik vind 15 minuten lopen gewoon om de hoek, maargoed), dan kun je ook wel voor een paar euro de bus nemen. Als je weinig te besteden hebt, ga je makkelijker denken over - in jullie ogen - obstakels.
Alle reacties Link kopieren
Dat denk ik ook Wished. Ik heb echt geen zin om voor een besparing van 5 euro kilometers te lopen. Heb wel beters te doen.
Je kunt ook naar de biesbos. Is wat koeler dan op het strand en erg leuk.
Alle reacties Link kopieren
Wished dat valt best mee. Mijn moeders vriend woont in Utrecht centrum en ook nu met het invoeren van de koopzondag kan ik daar gewoon nog gratis parkeren. 15 min lopen naar het neude.
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad, ik ook Sophia,, Hahaha!
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Dat zal niet lang meer duren Orzoo. En over het algemeen vragen ze in de meeste steden gewoon veel parkeergeld, algemeen bekend.
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Gratis op zondag of gratis altijd, Orzoo?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven