Curaçao eind november.... tips gevraagd

27-07-2010 08:15 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo! Wij willen graag eind november nog even lekker naar de zon. Curaçao lijkt ons leuk. We houden van lekker zonnen/snorkelen, wat rondrijden in een autootje en dingen bekijken, baaitjes langs en gezellig ergens lunchen/dineren.

Ik heb op het forum de topics over Curaçao gelezen en ben al beter bekend, maar nu nog de locatie voor verblijf. Ik zie de 'bekende' namen van hotels bij Jan Thiel en Picadera baai. Wij willen niet te massaal in een hotel. Het liefst bijv. een appartementencomplex met zwembad. Wel op afstand dat je 's avonds evt nog met de auto gezellig ergens kan gaan eten. Maar geen overvolle baai zoals ik lees over mango beach? Tja... je maakt je er een voorstelling van, maar heb natuurlijk geen idee. Vandaar dat ik de vraag stel. Waar ben jij geweest. Appartement/hotel en aan welke baai. Wat kun je ons aanraden?

En.. weer in november? Beetje oke die periode?
Alle reacties Link kopieren
Periode is prima want het is daar toch altijd het zelfde weer.

Aangenaam dus.



mambo beach is om te snorkelen niet echt een aanrader nee,dan is het bij Jan Thiel beter.



Dat is niet zo heel masaal,en als je echt mooi wil snorkelen,moet je een dagje naar klein curacao gaan.



En verder tja ik vind het een heerlijk eiland dus geniet ervan
Alle reacties Link kopieren
Lions Dive!



En eten bij dat restaurant met die lange tafel, ergens in Willemstad geloof ik. Of naar de Sushi bar gaan! Schijnt erg goed te zijn. (Hebben wij helaas niet meer kunnen doen.)



Weer is goed in die periode. Mijn moeder vond het iets te heet, ik vond het heerlijk.
Alle reacties Link kopieren
Weer is prima hoor, vaker in die periode geweest.

Ik kan je aanraden naar 2 Nederlanders te gaan met een heel leuk app.complexje in Boca st. Michiel. Geen zwembad, wel je eigen trap met houten terrasje aan zee!!

http://www.sun-reef.com/indexn.htm



Op 4 minuten lopen zit een heerlijk restaurantje "Octopus" (op groot houten terras boven de branding, heerlijk!)

en met de auto zit je in 10 minuten in Willemstad. mocht je er zin in hebben kun je in je appartement ook zelf koken. Vlakbij zit een grote supermarkt.
Computer says nooooo
Alle reacties Link kopieren
Ik ben vorig jaar in November naar Curaçao geweest. Ben naar Jan Thiel Livingstone geweest. Een park met allemaal huisjes.

Ik vond het ideaal. Wat rustiger gelegen, maar als je wil ben je toch redelijk snel in Willemstad.

Bij Jan Thiel Beach kun je goed snorkelen. Bij Mambo inderdaad niet zo goed.

Fijne vakantie!
Alle reacties Link kopieren
www.happyturtleapartments.com



Precies wat je zoekt!
Alle reacties Link kopieren
Alleen met kerst, carnaval en in de weekenden is het druk op de stranden.

Ga vooral voor snorkelen naar Porto Marie, bbqen op Daaibooi e
Alle reacties Link kopieren
Kura Hulanda Lodge in Westpunt? Schijnt erg rustig te zijn, en als je een autotje huurt kan je gaan en staan waar je wilt
Alle reacties Link kopieren
Ik ben vorig jaar ook naar Livingstone Jan Thiel geweest. Echt een aanrader!
Alle reacties Link kopieren
Het is trouwens allemaal heel leuk om een appartement te huren. Maar vaak ben je goedkoper uit als je een hotel boekt en het is een stuk luxer.
Alle reacties Link kopieren
Leuk jullie reacties!! Ik ga vanavond meteen kijken.... sneak nu ff op de site omdat ik op het werk ben. Maare.... 9 dagen? Klein eilandje... lang genoeg? Twee weken waarschijnlijk iets te lang? Hoe lang waren jullie daar? Ik wil graag een complex met zwembad en als het een appartement is, dan is het prima...
Alle reacties Link kopieren
Na anderhalf jaar had ik nog niet alles gezien.
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor 2 weken is ook heerlijk.



Als je nog to do-tips wilt, geef maar een gil, die 14 dagen krijg je wel vol.
Computer says nooooo
Alle reacties Link kopieren
Appartement Florysol:



http://www.economy-realty ... details?id=28254596100448
Alle reacties Link kopieren
hoi summer73!



Graag nog wat to do tips !! ben al nieuwsgierig geworden!
Alle reacties Link kopieren
Ja graag wat tips, ik ga er over 2 weken heen
Alle reacties Link kopieren
Haha.. ok, komt'ie dan!



- duiken of snorkelen natuurlijk!



- met de boot vanuit Willemstad naar klein curacao is een leuke dagtrip. (als je er gevoelig voor bent, neem absoluut iets tegen zeeziekte in!!)



*avondje lokaal eten bij:

(moet je van houden, maar ik vond een avondje niet in de 'tourist trap' en lekker lokaal kriyoyo eten een verademing)

- "Anthony" (de naam vd man), dit is een klein eettentje aan het water. Overdags zit hier een vismarkt waar restaurantjes de 'catch of the day' halen, in de avond kookt de vrouw van Anthony. Neem een sigaartje mee voor Anthony, vind hij lekker.

Hoe kom je er: als je naar het Hilton gaat, rij de rechts langs het hotel, richting Hook's Hut. Daar rijd je langs het parkeerterreintje van Hook's Hut (rechterhand) en dan ga je de bocht om naar rechts. Daar zie je aan de rechterkant van het weggetje een tentje staan.

Let wel: het is echt local, trekt dit je minder, kun je beter naar Hook's Huts gaan, lekker zitten en soms dansen op het strand. Is evengoed ook leuk!

- surf 'n turf: bij hotel Breezes, net buiten Willemstad. Je zit op het strand, is eenvoudige eten: vischotels met rijst/bonen. Erg vers en erg lekker!



Verder zijn er legio hippe eettentjes, je kunt het beste aan je hotel/appartement vragen welke op dat moment "in" is, want dat wisselt nogal.



- middagje lekker lunchen bij Kura Hollanda (maaltijdsalade met lekker wijntje!)

=> in Kura Hollanda kun je naar het slavernij museum



- middag lunchen bij de lokale markt, in Willemstad: Plasa Bieu. Het is van 1200 tot 1400 dus kom op tijd! Echt lokaal eten.

=> http://www.meetcuracao.co ... d-lokaal-eten-hopi-dushi/

(lijkt wat op een gaarkeuken, maar laat je niet afschrikken!!!)



- Wandelen bij de dokterstuin (kijk trouwens uit als je waarschuwingstekens geschilderd ziet, met verf, het kan zijn dat je in de buurt van een nest v.e. lokale -grote- wespensoort bent!)

Dit is trouwens een mooi landhuis, kun je ook binnen bezoeken.



- grotten van Hato: leuk om een rondleiding te doen



- Dagje Blue Bay (duiken is hier ook erg fijn!)





Je betaalt hier wel een fee om binnen te komen, maar als je lekker een dagje blijft, is het het zeker waard! Mooi wit strand, lekker lunchen en -als je wilt- een heerlijke snorkel-(of duik-)plek.



- dagje Christoffelpark

http://www.christoffelpark.org/



- Sea Aquarium



- dagje naar Westpunt rijden en daar wat wandelen, je kunt naar "Gote Knip" dit is een strand, onderweg kom je ook zat plekken tegen om lekker te eten.



Dat zijn zo wat dingen die me te binnen schieten, hopelijk pik je er iets uit waar je wat ana hebt!



Veel plezier!!
Computer says nooooo
Alle reacties Link kopieren
Ja wij zitten in Kura Hulanda Westpunt, ben erg benieuwd! Ik ga zeker naar Christoffel Park!!
Alle reacties Link kopieren
Oh dan zou ik de luch gewoon makkelijk afwisselen: Plasa Bieu en K.Hollanda, hahaha!
Computer says nooooo
Alle reacties Link kopieren
Lekker eten in Blues, bij Avila Beach Hotel, elke donderdag en zaterdag live muziek.



De agenda voor van alles vind je hier:

http://www.k-pasa.com/
Alle reacties Link kopieren
Zwemmen met dolfijnen bji het Sea Aquarium.

Als je in Lions Dive zit, heb je gratis toegang tot het Sea Aquarium, dmv een pasje.
Alle reacties Link kopieren
Nou we zijn stricte vegetariers, dus we zijn denk ik afhankelijk van de markten met fruit enzo maar dat maakt niet uit!
Alle reacties Link kopieren
Ach nee joh, Curaçao is net NL hoor, zat restaurantjes om te gaan eten, ook als vegetariër.



Dat zwemmen met dolfijnen vind ik altijd zo zielig.. maar das hartstikke offtopic.
Computer says nooooo
Alle reacties Link kopieren
ben nu aan het kijken naar accomodatie en lees her en der nog wat over curacao:

In winter periode veel muggen en toch vaak regen?? Is dat jullie ervaring ook? Of de mening van slechts 1 persoon?

Stranden richting Westpunt spreken mij meer aan als ik het lees, maar ik denk dat je daar niet veel eet mogelijkheden hebt? Toch een beetje ver weg van avondactiviteiten?

Ik las op vakantiereiswijzer dat veel mensen het strand bij Jan Thiel tegen vinden vallen en dat ze last hebben van de olielucht aan het westen. Waar zit je dan goed op het eiland qua verblijfplaats? Wel leuk om overdag met auto richting baaitjes te gaan maar 's avonds toch wel de mogelijkheid hebben uit een paar restaurantjes te kiezen. We kiezen het liefst voor een appartement (van mij mag het op een park zijn, maar mijn vriend is minder enthousiast hierover).

iemand nog tips of kan eea bevestigen/ontkennen?
Alle reacties Link kopieren
Westpunt is erg stil, er zijn weinig restaurants.

Avila Beach is een leuk hotel, wel wat prijzig.

Jan Thiel zit meer aan het oosten, niet in het westen. Daar kun je inderdaad last hebben van de oliedampen.

Alles ten westen van Willemstad zit je goed v.w.b. die lucht. volgens mij zit je fout zo rond het Hilton. Een eindje verder richting Westpunt is dan wel weer oké.

Vaak moet je 's avonds toch wel een heel klein eindje rijden voor restaurants e.d., tenzij je echt in de buurt ervan gaat zitten bij Mambo of in Willemstad.

Jan Thiel vind ik zelf niet zo, soms is het André Hazes-gehalte daar behoorlijk hoog.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven