Ervaringen met Nosun

13-06-2013 19:11 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik zit erover te denken een reis te boeken bij de organisatie Nosun, heeft iemand hier ervaring mee? De naam van het bedrijf klinkt misschien weinig veelbelovend, maar ze hebben een leuk aanbod van actieve reizen. Hoor graag of iemand eens een reis heeft gemaakt via deze organisatie!
Alle reacties Link kopieren
Ik zou iig niet naar een zonnig oord boeken
Een vriendin van me is met Nosun op vakantie geweest, had hen uiteindelijk gekozen vanwege het actieve van de vakantie en de kleine groepjes. Het was haar super goed bevallen! Leuke reisleider, alle mogelijkheid om zelf het programma aan te passen, een goede balans tussen ontspanning en activiteit.
anoniem_59478 wijzigde dit bericht op 30-09-2015 19:42
Reden: ...
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Haha mars.74, dat was ik ook zeker niet van plan ;)



Wat een leuke reactie Pennelien! Fijn dat het je zo goed is bevallen en ook nog eens je partner ontmoet! Leuk hoor!
Alle reacties Link kopieren
Ikzelf ga voor de 1ste keer met Nosun naar Zweden over een paar weken. :Imao: Aangestoken door de enthousiaste verhalen van een collega die al meerdere reizen heeft gemaakt met nosun.
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed mientjemeut! Ik wil trouwens ook naar Zweden maar dan de winterreis. Alvast heel veel plezier!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven