Met de trein naar Praag?
donderdag 22 mei 2008 om 11:33
donderdag 22 mei 2008 om 11:36
donderdag 22 mei 2008 om 11:47
Ik een jaar of tien geleden met school met de nachttrein. Ik vond het vreselijk vermoeiend want alle klasgenoten (stelletje 18, 19 en 20-jarigen) liepen de hele nacht te feesten in de trein. Het was verder wel goed te doen. Ik weet niet of het mogelijk is om een slaapcabine te reserveren? Destijds hadden wij een gewone stoel in een zespersoons coupé en de nacht daarin doorbrengen is echt geen pretje.
donderdag 22 mei 2008 om 13:05
Ja, enkele jaren geleden gedaan. Beviel prima. Kan me niet precies herinneren, maar volgens mij vertrokken we in de middag, eenmaal overstappen in Duitsland, en vervolgens (nachttrein) arriveerden we 's ochtends in Praag,
Zeer strenge controle bij de grens trouwens (met honden), en daardoor heel vroeg in de ochtend/nacht wakker gemaakt, maar reis verliep prima.
Zeer strenge controle bij de grens trouwens (met honden), en daardoor heel vroeg in de ochtend/nacht wakker gemaakt, maar reis verliep prima.
Peas on earth!
donderdag 22 mei 2008 om 14:23
Vorig jaar gedaan, alleen niet met Praag als eindbestemming maar als onderdeel van de reis. Ik ben toen met een interrailpas op stap gegaan, dus misschien niet helemaal te vergelijken met wat jij wil gaan doen?
Aan één stuk door lijkt het me erg lang treinen, maar met goede planning valt dat wrs ook wel mee.
Aan één stuk door lijkt het me erg lang treinen, maar met goede planning valt dat wrs ook wel mee.
woensdag 29 december 2010 om 12:29
Heb het jaren geleden, toen ik tien was, gedaan. Inderdaad strenge controle (wordt het tenminste eens gecontroleerd) en weinig overstappen. Wij kozen toen voor een tussenstop en overnachting in een jeugdherberg in Bremen op de heenweg, op de terugweg in de slaaptrein, vond ik als kind helemaal geweldig, lekker vanuit je bed uit het raam turen. Vooral Zuid - Duitsland en Tsjechië is prachtig qua natuur, veel te zien vanuit de trein. Ik heb een beer en een edelhert gezien onderweg.
woensdag 29 december 2010 om 12:59
Ik wil ook met mijn vriend naar Praag, had deze website ooit gekregen van oud collega.
http://www.treinreiswinke ... echie_polen_rusland/praag
http://www.treinreiswinke ... echie_polen_rusland/praag
woensdag 29 december 2010 om 13:01