Werken op Curaçao!

18-06-2012 21:06 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Als het goed is ben ik in juni 2013 officieel MBO-V. Ik wil heel graag een half jaar naar Curaçao. Natuurlijk niet alleen om op vakantie te gaan, maar ik wil daarnaast ook werken. Nu vroeg ik mij af of meerdere mensen dit hebben gedaan. Via wat voor organisatie ga je ernaartoe? Kun je daar ook de zorg in op Curaçao of zou je daar dan echt een ander bijbaantje moeten hebben? Als je een half jaar naar Curaçao bent geweest, hoe veel geld ben je daaraan kwijt geweest (ofwel; hoe veel zou ik moeten sparen? ). Wat voor werk heb jij gedaan? Zat jij in een studentenhuis, heb je ergens een apartementje gehuurd of hoe? Ben heel erg benieuwd naar ervaringsverhalen!
Alle reacties Link kopieren
collega van mij (verpleegkundige) heeft een jaar in een ziekenhuis op curacao gewerkt. In dienst van een ziekenhuis die ook haar woning voor dat jaar hebben geregeld. Ze vragen wel veel ervaring. Ik weet niet je BOL of BBL gedaan hebt? maar je komt er in de zorg niet gemakkelijk aan t werk zonder goede referenties.
I always tell the truth, even when I lie
Alle reacties Link kopieren
quote:giraf007 schreef op 18 juni 2012 @ 21:18:

collega van mij (verpleegkundige) heeft een jaar in een ziekenhuis op curacao gewerkt. In dienst van een ziekenhuis die ook haar woning voor dat jaar hebben geregeld. Ze vragen wel veel ervaring. Ik weet niet je BOL of BBL gedaan hebt? maar je komt er in de zorg niet gemakkelijk aan t werk zonder goede referenties.Hmm, dat wordt lastig inderdaad. De opleiding heb ik afgerond via de BOL. Dus dat wordt hem dan sowieso niet. Maar misschien een ander baantje...
Alle reacties Link kopieren
En een half jaar, waarbij je deels ook nog vakantie wilt houden, lijkt me niet echt een haalbare kaart in de zorg in verband met inwerken enzo?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Je kunt wel vakantiewerk doen. Dus bv bij een bar daar gaan werken. Die vaak ook wel het verblijf voor je regelen (tegen onkosten natuurlijk)



Voor in een ziekenhuis te gaan werken, lijkt het mij te kort.
Niet via een organisatie er heen gaan, nergens voor nodig. Gewoon zelf regelen.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb tijdens mijn studie daar stage gelopen. T was fantastisch! Lekker gaan hoor, zonder organisatie. Boek een (open) ticket en zoek een huur huisje. Let wel op de wijk waar je gaat wonen ivm de criminaliteit. Ik huurde een appartement in de wijk jongbloed op de manege. Was prima. Huur er wel een auto want t ov is daar niet zo'n succes. Maak je vooral niet druk over t feit dat je alleen gaat want t eiland zit vol met nederlandse studenten ed. In het vliegtuig maak je met een beetje geluk al vrienden. Zoek op internet naar een organisatie waar je wilt werken en mail of (nog beter) bel ze op. Ze kunnen sprekem nederlands. Als t je lukt om een werk plek te vinden kunnen zij jou ook helpen met t zoeken van woonruimte. Dat is betrouwbaarder dan via marktplaats. Als je de mogelijkheid hebt zou ik zeker gaan!!



Als je nog vragen hebt hoor ik t wel.



Gr jolyn
Alle reacties Link kopieren
Je hebt hier al hele goede tips gekregen. Inderdaad niet via een organisatie boeken.

Mijn vader verhuurd appartementen, studio en binnenkort kamers op Curacao. Mocht je interesse hebben, stuur een email naar niki1511@hotmail.com

Dan stuur ik je de link met de website.



Groetjes Nicole
Alle reacties Link kopieren
Kan je daar geen stage gaan lopen? Lijkt me makkelijker te regelen dan een baan voor een half jaar.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven