Advies

31-03-2020 18:03 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hi allemaal,

Drie jaar geleden leerde ik op de universiteit een jongen (ik noem hem X) kennen. Ik had destijds een relatie. Om een lang verhaal kort te maken: ik werd stapelverliefd op X. Hij ook op mij. In het begin heb ik geprobeerd om de gevoelens weg te stoppen. Meerdere keren heb ik het contact met hem gestopt, omdat ik voor mijn relatie wilde gaan en mij niet wilde laten leiden door het verliefde gevoel. In deze periode (ongeveer 4 maanden) heeft X meerdere keren bij mij aangegeven hoe verliefd hij op mij was en dat hij op mij zou wachten totdat ik mijn keuze voor hem had gemaakt. Hij vertelde dat hij dit gevoel niet eerder bij iemand had gehad en wist zeker dat hij voor mij wilde vechten. Onze band was heel speciaal en ik voelde met X een connectie die ik niet eerder ervaren had. Ik had toen echter al drie jaar een relatie en wilde dat niet ‘zomaar’ weggooien. Na ongeveer 3,5 maand contact met X gaf ik bij X aan dat ik voor mijn relatie koos en dat als het gevoel voor hem bleef aanhouden, dat voor mij een teken zou zijn dat X de juiste voor mij zou zijn. Hierop reageerde hij met dat hij mij waard vond om op te wachten en dat hij wist dat zijn gevoel voor mij hetzelfde zou blijven. De weken die volgden waren heel moeilijk. Ik miste X verschrikkelijk. Drie weken na het verbreken van het contact met X heb ik de relatie met mijn vriend verbroken. Ik nam contact met X op om dat te vertellen. Hij reageerde heel koeltjes en gaf aan dat zijn gevoel was verdwenen. Ik heb zijn gevoel gerespecteerd. Hij kreeg vrij snel daarna een vriendin. We hebben elkaar sindsdien nooit meer gesproken.

Nu, drie jaar later, merk ik dat ik hier nog steeds mee zit. Ik zou hem graag een berichtje sturen om te vragen wat de reden is geweest dat zijn sterke gevoel zo snel is verdwenen. Aan de andere kant vind ik dat ik het moet laten rusten en dat hij het niet waard is om te weten dat ik er nog steeds mee zit.

Wat is jullie advies hierover?

Alvast bedankt.
lilalinda schreef:
01-04-2020 19:54
Tja, the chase is better than the catch
Blijkbaar. Het was heel leerzaam. Maar waarom hij dan aandrong op een relatie verbreken terwijl hij toch nooit serieus was? Misschien macht. En ook omdat ik niks wilde doen zolang ik nog met m’n ex was.

Hoe dan ook, lang geleden. Maar ik weet wel sindsdien dat mannen in de jacht soms liegen.
Alle reacties Link kopieren
LauraRoar schreef:
01-04-2020 23:31
Maar ik weet wel sindsdien dat mannen in de jacht soms liegen.
Vrouwen ook hoor!
Alle reacties Link kopieren
Appel1234 schreef:
31-03-2020 20:07
Ik hoop het dan af te kunnen sluiten.. Geen idee of dat echt zo werkt.
Ik heb een nieuwe relatie, maar het feit dat ik nog steeds aan hem/die periode moet denken baart me wel zorgen..
Waarom maak je je daar zorgen over?
Heb je nog gevoelens voor hem?
jagen is makkelijk en spannend
als je prooi ineens aan je voeten valt dan is het bewegende hertje aan de bosrand interessanter

zo denken sommige hyena’s
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me wel voorstellen dat het wat met je heeft gedaan. Vaak worden mensen intenser verliefd op iemand als de persoon gebonden is.
Ze hebben dat dan zelf niet in de gaten maar een groot stuk van de intensiteit van hun gevoelens komt van de kick, het verliefd worden op het najagen van iemand die bezet is en die misschien kunnen krijgen.
Ja en als die kick er niet meer is, valt gelijk hun intense gevoel weg.
Ik denk dat het ook zo met je universiteitsvriend was.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven