bijna kruipen voor liefde bij je eigen man

04-07-2008 16:26 225 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Al 14 jaar zit ik in een relatie, waarvan wij wij 3 jaar zijn getrouwd en een zoontje hebben van 8 maanden.

5 jaar geleden ben ik een x in de fout gegaan, met een bekende nog wel en we zijn toch bij elkaar gebleven en dus zelfs getrouwd en een kind gekregen.

We zijn destijds ook in relatietherapy geweest en dat heeft alles wel wat duidelijker gemaakt tussen ons.

Nu dus 5 jaar verder en sinds mijn bevalling heb ik het idee dat mijn man zich weer net voeld als toen ik net was vreemdgegaan, hij zegt wel dat ie van me houdt, maar meer omdat het moet volgens mij, verder heb ik het gevoel alsof hij me negeert, raakt me niet aan (het doet hem ook niks of ik hem nu wel of niet aanraak), verteld me niks over werk, wat hij denkt, voelt, wilt niks met me ondernemen, is alleen met zijn zoon bezig(waar ik wel blij om ben), maar ben zelfs jaloers:-(

Wel weet ik dat hij goed contact heeft met een turkse vrouw van het werk(sms contact), zij is nog getrouwd maar wil van haar man af begreep ik, maar er zou geen reden voor zijn volgens mij man.

Ze smsen alleen omdat ze bang is voor haar man dat hij haar iets aandoet of wat dan ook, zijn telefoonrekening is dus best hoog, wel 400 smsjes per maand, alleen naar haar!

Nu heb ik niet het idee dat ze sex hebben ofzo, maar voor mijn gevoel gaan ze geestelijk wel degelijk vreemd zeg maar, ze delen alles met elkaar en ben bang dat hij daarom niks meer met mij wilt delen.

Laatst belde ik hem en vroeg hem hoe het met haar ging (wel sarcastisch, fout van mij), maar toen noemde hij mij een snol en hij ging verder met haar smsen want hij had geen zin om zijn tijd aan mij te verslinden.

Wel heeft mijn man toekomstdromen, en dan spreekt ie uit dat het een droom voor ons gezin is, een groter huis, andere auto, vakanties etc.... maar als ie boos is, zegt ie dat ik niet in die dromen voorkom en dat ie dat soms alleen zegt om mij gerust te stellen.

Dan vraag ik hem wat hij nou wil van mij en dan geeft ie aan dat hij de relatie allang heeft opgegeven en dat als ik verder met hem wil maar mijn best moet doen, want hij zal er geen energie meer in steken.

Nou kortgezegt, ik ben voor hem gaan kruipen als het ware, elke dag ontbijt op bed, ik laat de hond uit om hem te ontzien, geef de kleine eten en drinken om hem te ontzien,masseer hem als hij uit het werk komt, kook voor hem, bevredig hem sexueel zonder er iets voor terug te vragen noch te krijgen, ik ben dus aan het smeken eigenlijk om een beetje reactie, liefde, genegenheid, geborgenheid, sex, communicatie!!, helaas zonder resultaat!!

Het enige wat ik merk is dat hij niet meer zomaar boos word of mij een snol, hoer of wat dan ook noemt, soms verteld ie wel wat (onzinnige dingen dan),en dat maakt mij dan alweer blij eigenlijk!



Soms fantaseer ik om met die kleine alleen verder te gaan en hoe mijn leven er dan uit zal zien, maar dan al heel snel krijg ik het benauwd en denk ik, dat kan ik die kleine niet aan doen, moeten we op een flatje gaan zitten ofzo, kan mijn man ook niet missen, het idee dat ie dan misschien een ander krijgt waar die wel alle liefde aan zal geven, ppfff

Vreemdgaan zal ik nooit en tenimmer meer kunnen, weet wat het aanricht, weggaan bij mijn man durf en kan ik dus ook niet, maar van blijven zak ik steeds dieper in een put!

Heb ook gedacht aan hulp bij een psygoloog ofzo, besproken met mijn man, maar hij vind mensen die daar hulp gaan zoeken, zwakke mensen, en vind dat ik dan niet meer instaat zou zijn voor mijn zoontje te zorgen, terwijl als ik hulp zou krijgen het juist beter aankan denk ik, maarja, dat is een wellis nietes verhaal en dat word hem dus ook niet.



Nou, ik ben in iedergeval mijn verhaal even kwijt, maar weet me eigenlijk geen raad meer!



Voor diegene die het hebben gelezen, in iedergeval bedankt dat je de moeite nam.



Groetjes me
Alle reacties Link kopieren
Prima, zit je wel in de goede topic?

De basis voor een goed gesprek binnen een relatie is gelijkwaardigheid van de gesprekspartners. Wat denk je dat haar man doet als ze aankomt met een papiertje waar ze opgeschreven heeft wat ze voelt. (helaas durf ik te gokken)
Alle reacties Link kopieren
Waarschijnlijk krijgt ze het schrift naar haar hoofd geslingerd, vergezeld van gezellige scheldwoorden die hier al een aantal maal genoemd zijn....en wordt ze bang gemaakt met de opmerking dat mensen die een schrift nodig hebben om te praten niet goed voor hun kinderen kunnen zorgen...



Wild Guess..
Alle reacties Link kopieren
quote:MissMara schreef op 05 september 2008 @ 14:38:

op aankomt kiest voor het geluk van haar kind en haarzelf?



Je weet donders goed dat dat geluk (nu) niet bij deze man ligt.Nu niet en nooit niet, lijkt me. Zelfs al zou hij zich opeens wél als een normaal mens gaan gedragen, heeft hij m.i. al teveel schade aangericht.
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal, ik moest net even huilen en lachen tegelijk om jullie reacties, wat een lieve, fijne en eerlijke woorden allemaal en dat er zelfs mensen zijn die aanbieden om te komen, helemaal super, wist niet dat er nog zulke mensen op aarde rondliepen!!!



Wat betreft alles op papier zetten, dat heb ik ook al is gedaan, met de vraag of hij wilde antwoorden en zijn gevoelens wilde uiten, maar zoals august82 al aangaf, werd ik uitgescholden en ik was dom en hij ging niks beantwoorden!!!



Thuis een gesprek beginnen heb ik net weer opgeoppert, dat ik als 2 volwassenen een goed duidelijk gesprek wil voeren, maar ik kreeg alleen te horen, mens, wat lul je allemaal, jij met je mooie woordjes, en goede bedoelingen, ik geloof er allang niet meer in, ik wil niks meer, duidelijk?!!! ps: laatste sms!



Heb nu mezelf voorgenomen, om straks toch een gesprek aan te gaan en als het weer nergens op uitdraaid, ruzie, schelden etc,,, dan ga ik morgen direkt naar mijn bank om in iedergeval de geldzaken te regelen, want nu heb ik zelfs ook daar geen toegang tot, en ik heb ook al een vriendin geinformeerd zodat ik haar kan bellen alst niet meer gaat en dan komt ze mij en mijn zoontje ophalen.
Alle reacties Link kopieren
Goedzo!



Pas alsjebliefd goed op jezelf, bel evt de bank nu zodat ze weten wat er loos is of neem alvast wat geld op (als dat kan)

Zorg dat je thuis een tas oid met het hoognodige voor je kind en jou in de kast heb staan.





(en als je veilig ben, waarschuw even de dame waarmee hij sms't, ookal zal je haar wel niet mogen enzo, vertel haar niet waar je zit maar zeg alleen dat hij niet te vertrouwen is)
Alle reacties Link kopieren
Blijft toch allemaal vrijblijvend Tally als ik zo vrij mag zijn....

Waarom niet nu naar de bank?

Waarom niet nu naar huis, spullen pakken, kindje halen en wegwezen?

En nog iets: Ik zou geen 'confrontatie' zoeken met hem (door bijv. te smsen) op het moment dat hij alleen is met jullie zoontje. Dan breng je je kindje ook nodeloos in gevaar.

Uit ALLES maar dan ook ALLES blijkt dat deze meneer totaal geen respect heeft voor jou. Hoe erg dat ook is, eerst moet je stappen zetten, daarna kun je gaan rouwen.

Kom op meid. Pak je kindje, vertrek naar die vriendin. Desnoods praat je met hem vanuit die situatie maar ik zou geen minuut langer meer blijven.
Alle reacties Link kopieren
Tally, goed dat je wel dingen gaat regelen. De stap om bij je man weg te gaan is heel moeilijk voor je, ondanks alles wat er al gebeurd is, maar het regelen van zaken impliceert wel dat het steeds reëler voor je wordt om bij je man weg te gaan.



Heb jij eigenlijk duidelijk in je hoofd wat voor jou de druppel is? Of met andere woorden: wat moet je man doen om 'ervoor te zorgen' dat jij bij hem weggaat? Is dat als hij je slaat? Is dat als hij je opnieuw uitscheldt? Of een andere reden? Maak dat voor jezelf helder en schrijf het misschien zelfs op een briefje dat je bij je draagt (in je portemonnee ofzo). Volgens mij weet jij ook dat je de neiging hebt om zijn gedrag te vergoeilijken op het moment dat het gebeurt. Hij scheldt, maar hij had al heel lang niet gescholden, of hij heeft daarna verteld hoe zijn dag was, of... Bepaal voor jezelf alsjeblieft een grens (eventueel met de psycholoog), schijf die op, en schrijf ook op wat je dan gaat doen (bijvoorbeeld: je spullen pakken, je vriendin bellen, etc). Pak dit briefje erbij als het zover komt en handel daar ook naar... onthou dan dat je dat briefje schreef op een rustig moment, dat je er goed over nagedacht hebt.
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Moge trouwens duidelijk zijn dat ik persoonlijk vind, evenals vrijwel iedereen in dit topic, dat je bij je man zou moeten vertrekken. Nu. Als het al niet voor jezelf is, dan voor je kind.

Ik zie echter dat het je niet lukt om die knoop door te hakken. Niet nu. Vandaar mijn bovenstaande reactie.
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Oh en Tally, even heel praktisch: je wilt straks het gesprek aangaan. Wat is precies je doel? Wat wil je bespreken? Wat wil je van je man?



Ik ben het met augustus eens dat het verstandig is om nú naar de bank te gaan en zaken te gaan regelen.



Je verschuift tenslotte opnieuw je grens. Bedenk eens het volgende:

- hoe vaak heb je met je man geprobeerd te praten?

- hoe vaak liep dat uit op een vervelende situatie?

- hoe vaak wil jouw man met jou praten?



Als je antwoorden op die vragen hebt gegeven, maakt het dan nog uit of dit gesprek wel of niet slaagt?



Het siert je enerzijds écht dat je het wilt proberen, maar anderzijds zit jij op een zinkend schip...
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Tally, wat ik me afvraag is: wanneer gaat het niet meer voor jou? Wat zou een duidelijk moment zijn dat je zegt: dit is de grens en niet verder? Bedoel ik niet als veroordeling!! Ben ik heel benieuwd naar.

En kan je je bankzaken regelen of heb je daar de handtekening van je man voor nodig??



liefs, genoeg
Alle reacties Link kopieren
Morgen is het zaterdag. Is de bank dan wel open?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn grens nu wel getrokken, ik heb hem duidelijk gevraagt of ie wil scheiden maar antwoord niet, ik wil dat dus straks weer doen, en als hij daar ja op antwoord, dan is dat mijn key om te vertrekken!!! dan zal ik zeggen, oke, als dat is wat jij wilt, dan mag jij het gaan aanvragen etc...



Wat gezegt werd over smsen terwijl hij met mijn zoontje thuiszit, daar heb ik helemaal niet bij stilgestaan weet je dat, hoe dom en egoistisch kan een mens zijn, moet me schamen, met die zelfmedelij! Ik ga er nu mee stoppen en gewoon aktie ondernemen!!!



Maandag breng ik verslag uit!!
Alle reacties Link kopieren
Goedzo Tally! Actie!



Nog één ding om over na te denken:

Jij bent al zóó lang afhankelijk geweest van je man, en nu probeer je heel hard zelfstandig en onafhankelijk te worden. Wat past daar nou eigenlijk beter bij dan zélf de scheiding in gang zetten?



Jij wil van je man horen of hij wil scheiden, maar... is het niet zo dat JIJ nu wilt scheiden...? Vertel hem dat dan (als je dingen geregeld hebt....). Sta stil bij wat jíj wilt, in plaats van wachten tot hij uitspreekt wat híj wil.
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
En als hij nee zegt?



Wat PODE zegt - gewoon het heft in eigen hand nemen.
Alle reacties Link kopieren
Tally,



Dat advies is als steun in de rug bedoeld, voel je niet aangevallen. Daar heb je niets aan. Je moet juist sterk staan, in jezelf geloven. Jezelf afkraken maakt je zwak.

Probeer helder te blijven houden wat in het belang is van je kindje. En van jou!

Je legt nu het initiatief bij hem. Hij vind dit waarschijnlijk ergens in de diepste, enge krochten van zijn geest prachtig.

JIJ wil toch ook scheiden? Je weigert je toch om je nog langer zo te laten behandelen door hem?? Succes van het weekend, laat je zoontje niet alleen met hem als hij 'zo' is en alsjeblieft, ga naar die vriendin!

Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Ja, wat MissMara zegt, wat nou als hij nee zegt, dat hij niet perse hoeft te scheiden? Wat doe je dan?

Volgens mij hoop je diep in je hart dat hij dat gaat zeggen en dan blijf je nog bij hem ook. Waar of niet? (Bedoel ik niet om je aan te vallen)

Vergeet ajb niet dat hij helemaal niets voor jou en jullie relatie doet en dat ook niet gaat doen.

Vergeet ajb ook niet dat jij en hij allebei 1x vreemd zijn gegaan, maar dat hij nu al voor de 2e x vreemd gaat! Dat pik je toch niet. Het zit gewoon niet meer goed en dat vind ik heel erg voor je. Want 780 smsjes naar een andere vrouw sturen is vreemd gaan, daar zit ook veel meer achter dan enkel sms contact.

Wie weet is hij wel aan het wachten tot die vrouw ook officieel vrij is om er dan met haar en jullie zoontje vandoor te gaan.

Ga weg bij hem, laat dat gesprek vanavond zitten, pak je koffer in en je waardevolle spulletjes en wat speeltjes van je kleintje en ga naar je vriendin of naar familie.

En laat de verdere communicatie tussen jullie vanaf nu per email of telefoon verlopen en vanaf een plek waar jij en je kleintje veiligheid en rust hebben.
Alle reacties Link kopieren
Pff, herkenbaar, heel herkenbaar.......... ook de vraag 'wil je scheiden'. het maar van de ander af laten hangen, net zo lang tot hij je uiteindelijk de deur uit zet (is mij in mn vorige relatie gebeurd, nu voor de tweede keer in zo'n relatie beland, al is het wel anders, nu met kindje...super kindje trouwens!!!)Meid, sterkte en ik hoop dat je dapperder bent dan ik!!!

Wel raar om te lezen dat iemand anders zo'n herkenbaar verhaal kan schrijven..

Ook dat van naar de bank gaan herken ik, alles regelen, behalve tegen je man zeggen dat je gaat!
Alle reacties Link kopieren
Nou ik zie wel een verschil tussen vreemdgaan met een onbekende en vreemdgaan met een familie lid. Daar komt bij dat ze verliefd was geworden op desbetreffende broer. Dus er is wel een verschil. Ik begrijp masochistisch gedrag van TO en gedrag Man iets beter ja. Goedkeuren is een ander verhaal.



Desalniettemin denk ik dat deze relatie al lang al naar de klote is gegaan en dat scheiden de enige optie is. Veel succes met alles TO.
Alle reacties Link kopieren
Nou nou, het was me weer het weekendje hoor!

Vrijdag heb ik meneer zo goed als niet gezien en zaterdag lekker vroeg opgestaan met die kleine, in de hoop dat hij er ook redelijk optijd uit zou komen zodat we konden praten, maar ja, hij kwam zoals gewoonlijk er pas tegen 12 uur uit!, met als eerste opmerking; heb je geen eens eten voor me gemaakt??

Hij begon over dat ie zelf iets op de pc voor elkaar had gekregen zodat hij geen datingsites hoefde te kopen, want dsaar wilde hij geld mee gaan verdienen en heeft zich ook overal ingeschreven om te zien hoe ze werken, dus ik zei, dan kan je je gelijk uitschrijven...... nou, verkeerde zet geweest, hij was gelijk boos, wat denk je wel niet, dat ik daar ingeschreven sta voor de verkeerde redenen etc....., en nou, het laatste beetje zin wat ik had om wat te gaan doen vandaag heb jij nu alweer verpest!

Ik dacht, nou, hij is nu dus toch al boos, dus ik begin er nu weer over dat ik een goed gesprek nu wil over de toekomst.

Nou, na 10 x slikken had ik de moed om het eerste woord eruit te gooien, Lieverd, zo kunnen we toch niet verder, jij wil toch ook niet de rest van je leven haatdragend doorgaan? dit moet veranderen, want zo gaan we er beiden aan onderdoor,hij vond van niet, hij vond dat het prima was zoals het was en had geen zin om te praten, als ik zo niet verder kon moest ik maar gaan, ik zei, ik kan zo ook niet verder, maar wil het wel, hij zei toen dat er gewoon niks meer was en dat het over was, dus ik gaf aan dat als hij dat zo ervaart, hij de scheiding maar moet regelen, hij zei dat te gaan doen. en daarna ging ie douchen en heb ik hem niet meer gezien.

Gister hoopte ik wat meer duidelijkheid te krijgen, want hij deed ineens weer poeslief en aardig,. grappig etc..maar ja, toen stond de helft van zijn familie ineens voor de deur!, ja dan houdt dat ook weer op, maar het was wel even gezellig!



Doortje zoals je leest ben ik ook niet al te dapper, ben er nog steeds en durf ook niet te zeggen wanneer ik weg ben, wel ga ik zo een rekening openen, dan heb ik dat maar alvast geregeld.



Miele, ben blij dat je de situatie nu beter begrijpt, erger dan wat ik hem heb aangedaan, kan bijna niet, maar niet om goed te praten wat ik heb gedaan, maar zelf vind ik wel dat mijn vreemdgaan, verliefd worden logischer is,ik was niet opzoek, het overkwam mij omdat zijn broer bij ons inwoonde en mijn man er nooit was, dus ja van het een kwam het ander, werden eerst vrienden en daarna..... maar mijn man ging een avondje naar het casino met neef etc en diezelfde broer, en daar heeft ie een telefoonnummer uitgewisseld en heeft dus willekeurig een meisje uitgekozen om mee vreemd te gaan, zo zie ik dat!'

Maargoed, dat is allemaal gebeurd, heb het vergeven en bijna vergeten zelfs, totaal niet meer intressant omdat we ervoor gekozen hebben te gaan trouwen en een kindje te krijgen. helaas geld dit niet voor hem, ik denk zelf dat dat mens die negatieve gedachtes bij hem instant houdt!



Weet je ik denk dat ik ga voorstellen dat ie zelf hulp moet zoeken bij een psycholoog omdat ie zo in de war is en niet weet wat ie doet, kijken hoe hij reageert, hhihihih



Nou, ik moet werken helaas, ik meld me later. Fijne dag allemaal
Alle reacties Link kopieren
okee, duidelijk, het is over heeft ie gezegd.



Wees pro actief en regel ZELF je zaakjes, wacht niet tot hij je scheiding regelt en hij je woning en je kind mag houden!



Vraag zelf de scheiding aan en vertrek, ga zo lang ergens logeren zodat hij beseft dat het serieus is. Laat je niet lijmen door lief gedrag etc want zodra je terug bent begint het weer van voren af aan. (weet dit van een vriendin in hetzelfde schuitje).



verder, vreemdgaan 'overkomt' je niet, dat doe je zelf en je bent er zelf bij, maakt verder niet echt uit in dit verhaal maar het viel me op dat je zei dat het je 'overkwam'.



Werkze en wees niet passief, kap het af en neem je vrijheid terug!
Alle reacties Link kopieren
Man wil scheiden ben radeloos met spoed advies gevraagd



hier vind je heel veel tips over een scheiding aanvragen en regelen.
Alle reacties Link kopieren
beste rosie ro, je hebt gelijk dat vreemdgaan je niet overkomt, daar was ik idd zelf bij, maar ik bedoelde verliefd worden, dat overkomt je wel en ja ik heb het zelf in de hand gehad en me laten geaan, dat was erg zwak, maar goed, das geweest!

Bedankt voor de tip van bovenstaande site, ik ga zometeen alles even goed doorlezen, was een begonnen, maar wilde eerst nog even reageren.

Wat een verhaal trouwens, en ik dan maar zielig doen om niks, die arme vrouw!!!



Ik ga verder lezen.



Thanx
Alle reacties Link kopieren
Tally,

Nu even kort door de bocht:

- de tijd van praten met je man is al lange tijd voorbij. Jij waagt voortdurend pogingen, maar jij bent de enige die je best doet. Hij doet niet zijn best, vindt het wel prima zo. Stop met praten, het heeft geen zin om met je man te praten over 'jullie'[/s].

- wordt alsjeblieft zelf actief! Ga dingen regelen, ga naar de bank, naar een advocaat/juridisch loket/.... Ga niet hulpeloos en afhankelijk wachten tot je man actie onderneemt.

- vertrek uit huis, ga bij je vriendin logeren met je kind. Dit is zo'n ongezonde omgeving. Voor jou, maar voorál ook voor je kind. Hoe hard jij ook je best doet, jouw kind krigt hier veel van mee. Ga daar weg!
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Tally,je stelt je totaal afhankelijk van hem op."als jij wilt scheiden,moet jij het aanvvragen etc"

Je zoontje verdient beter en jij ook.Zoals hij jou behandel is echt niet normaal.Hou je echt van hem,of ben je gewoon bang om alleen te zijn en denk je daarom dat je nog van hem houd.

Dit is volgens mij echt geen liefde hoor.

Doe jezelf en je kind een lol en ga gauw weg.

veel sucses.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Tally.

was ook weer even nieuwsgierig hoe het nu met je gaat.

Kan me alleen maar aansluiten bij de reacties van anderen:

Bedenk je goed wat je voor je kind wil? Net zo lang wachten tot je straks naar de pijpen van je (dan) ex moet dansen om je kind te kunnen zien? Je kind bij een man achterlaten die ze duidelijk niet allemaal op een rijtje heeft/ liever uitslaapt dan voor zijn kind zorgt/ ruzie maakt met kind in de auto etc?

Denk alsjeblieft aan je kind en ga weg!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven